ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez Anakin 2016-10-17, 10:14 am

RUDI napisał(a):siądę na meczu z GKS Tychy i Ci wydziergam ,bo dziargane są najlepsze

to od razu dwa poproszę :lol:

RUDI napisał(a):tylko muszę mieć motywacje

myslę że sie dogadamy co do ilości browaru ;-)
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez RUDI 2016-10-17, 10:53 am

Anakin napisał(a):myslę że sie dogadamy co do ilości browaru
A taki h... ,szalika Ci nie zrobię a Ty ze mnie nie zrobisz "pijaka" ;-)
Cholera ,już myślałem że sobie anonimowo "podrutuje" a tu kolega browary stawia ;-( ,nie pije kolego Anakin (chyba że za swoje ,wtedy nie jestem wybredny :redface: )
Mam nadzieje że nie uraziłem nikogo ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez Anakin 2016-10-17, 11:16 am

RUDI napisał(a):A taki h... ,szalika Ci nie zrobię

Jesteś jak Sprawdzony Gopsodarz. Też najpierw obiecywał, że wybuduje stadion :twisted:
A tym kurna wydziergać nie chcesz. Jak nie pijesz browara ani wódy to Ci święonej z Clara Monatany przywiozę ;-)

A na poważnie. Na meczu słyszałem, że po rundzie Sanogo idzie do Legii i jest to przesądzone. Prawda to czy plotka ?
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez andi1961 2016-10-17, 11:37 am

Mój szalik zrobiła mi żona jest fajny i oryginalny bo nikt takiego nie będzie miał,i mam to gdzieś czy Kisiel wypuści nową serię szalików czy nie,choć moja żona nie jest kibicem,takim jak ja to zawsze wspiera mnie jeśli chodzi o nasze Zagłębie,nawet takim sposobem jak ten szal,który noszę z dumą.
andi1961
 
Posty: 67
Dołączył(a): 2014-11-18, 4:05 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez RUDI 2016-10-17, 11:57 am

andi1961 napisał(a):Mój szalik zrobiła mi żona jest fajny i oryginalny bo nikt takiego nie będzie miał

No i gitara ,mam przyjaciela któremu kiedyś mama z trzech t shirtów skompletowała jedną w barwach Zagłębia ,sam latałem na Ludowy z szytą ręcznie flagą (teraz podobno nie wolno rozwieszać :redface: dziwne dlaczemu ? )

Anakin napisał(a): Na meczu słyszałem, że po rundzie Sanogo idzie do Legii i jest to przesądzone.

No jeżeli "pójdzie" to jest skurwysyństwo ,a jeżeli Legia go odkupi (za fajną, realna kasę ) to cóż ,tak bywa .A w sumie po rundzie to i tak go nie kupią ,bo nowy trener Legii znać go nie będzie a sugerować się komentatorami Polsatu (jak będzie mądry ) nie powinien . ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez Anakin 2016-10-17, 12:16 pm

RUDI napisał(a):A w sumie po rundzie to i tak go nie kupią ,bo nowy trener Legii znać go nie będzie

Tylko wtedy częstochowski Dżek może do nas wrócić. A skoro jesteśmy już po zawirowaniach związanych z odejściem Kamiennej Twarzy, a których przynajmniej częściowym skutkiem był i cyrk z zatrudnieniem Jarka-Flaszki i z obniżką formy zespołu to już wolę aby spokojnie to Piotrek prowadził. Poza tym wystarczy ogólnokrajowego pośmiewiska z bycia legijną przybudówką i etykietą na piwo pite przez Leśnego
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez comitam 2016-10-17, 12:20 pm

Sanogo w Legii tak się sprawdzi jak Arak w Ruchu. Zarząd powinien pomyśleć o jakiejś ankiecie z pytaniem dlaczego kibice nie przychodzą na mecze, na tym potralu też powinno być pytanie z możlwością oddania głosu.czy powodem jest gra drużyny, ceny biletów, umowa satelicka z Legia,a może obiekt odstrasza;-) choc mnie się wydaje, że powodem jest emigracja dużej części tych co kiedyś chodzili i ciągnęli innych za sobą na Ludowy.chodzi głównie o otwartą bo kryta daje rady
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez Tomcjo 2016-10-17, 9:24 pm

Emigracja ? I nagle ubyło z tysiąc kibiców ? A moze sprzedaliśmy ich razem z Magiera . Moze to nie byli Zaglebiacy tylko Warszawiaki ? :lol: wszak pełno było koszulek Legii .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników