ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez Tomcjo 2016-10-16, 6:37 pm

Brawo . Tego nam trzeba . Nudne 1-0 zamiast hokeja . Mam nadzieje ze to początek odbudowania formy i dobrej passy :brawo:
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez novack 2016-10-16, 6:52 pm

Z wyjatkiem ostatnich kilku minut gramy dojrzałą, wyrachowana piłke. Oczywiście juz raczej nie będziemy wygrywać na fantazji np. 5:4, ale 1:0 lub 2:1, ale chyba bardziej przewidywalnie. Miedź jest świetna drużyna i zabierze punkty jeszcze niejednemu faworytowi. Brawo MY!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez slawekchicago 2016-10-16, 6:59 pm

No :brawo: i trzeba pochwalic trenera ,praca tygodniowa odrobiona . Mam na mysli wejscievKamila a nie Wilka czy Luczaka , brawo My , :brawo: :brawo: :brawo:

No i tabela wraca po 24 godzinach do normalnosci , bo cygany przed Nami tfu tfu , oby nigdy wiecej
:)
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-10-16, 7:04 pm

Super sprawa 3 pkt na koncie. Mecz bardzo skoncentrowani zawodnicy obu drużyn
nie było szaleństw - jak poprzednio - Nasi obrońcy skoncentrowani i oczywiście
mieli wsparcie kolegów i tak trzymać.
jedno muszę napisać - czekam na dobry poziom gry Panów -Nowaka, Łysego no i
Kapitana - Panowie zagrajcie lepiej PROSZĘ - mniej złych/ nie celnych podań.
Jeszcze jedno trener Mandrysz już panuje nad sytuacją na boisku - zmiany OK
Pribula pokazywał po strzelonej bramce - proszę o zmianę.
Czekam na następne 3 pkt w meczu z Suwałkami.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez wilczy_jezdziec 2016-10-16, 7:47 pm

Brawa dla zespołu, wreszcie udało się przełamać kiepską passę, ale mówiąc szczerze to nie jestem jakoś szalenie zadowolony z gry naszych chłopaków. Co by nie mówić, zwłaszcza w pierwszej połowie widac było lekki chaos. Piłkarze kilka razy nie wiedzieli kto ma wziąć piłkę która toczy się w ich kierunku, on czy stojący obok partner? Fatalny występ Budka, nawet po kartce grał ostro. Do tego kupa błędów, ale na szczęście mamy trenera który potrafi szybko zareagować. Łysy już od dłuższego czasu pikuje z formą. Dudek poza wymuszaniem fauli też mało widoczny, podobnie Nowak. Trudno mieć pretensje do Sanogo bo stał osamotniony i do tego szczelnie kryty. W sumie to aż prosiło się o wprowadzenie w końcówce Maticia, bo niestety my nie umiemy się bronić. Dzisiaj sie udało, ale np. tydzień temu nie. Po zejściu Pribuli bałem się o powtórke z rozrywki. No ale Miedź też nie pokazała niczego szczególnego w ataku. To co mnie najbardziej irytuje to niepotrzebne dryblingi, zwłaszcza na swojej połowie, a nasi bardzo to lubią. No ale żeby nie przesadzać z krytyką trzeba dodać, że jak to mówią dobry zespół słynie z tego, że jak mecz nie idzie to i tak udaje sie go wygrać. Moim zdaniem to był właśnie taki mecz i za to brawa, a za 6 dni nie widzę innej opcji niż 3 punkty z podmęczonymi Wigrami :niezle: .


PS

Czy nasi wielcy fachowcy od dopingu znowu się poobrażali czy o co chodzi? Wstyd żeby januszowe sektory prowadziły doping! Gdzie ta młoda wiara? Jeszce z Bielska nie wrócili?
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez bbartek 2016-10-16, 8:17 pm

Zakładam ,że słabsza( mniej dynamiczna i bez pressingu) gra do przerwy to była taktyka Trenera aby nie stracić bramki( bolesne doświadczenia z meczów z Olimpią i Bytovią).
Druga połowa to dominacja Zagłebia, ale nadal Trójka Muszkieterów ze środka poniżej możliwości.
Zmiany Budka i Pribuli wymuszone sytuacjami.Czujna zmiana T.Nowaka na Wiktorskiego.
Osobny temat , nie nowy, to spadająca frekwencja.
Jeżeli zarząd nie podejmie działań aby zmienić sytuacje to projekt nowego stadionu zostanie wstrzymana przez mieszkańców i organizacje poza samorządowe.
Niestety obecny Zarzad nie zdaje sobie z tego sprawy...
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez fan78 2016-10-16, 8:21 pm

Dzis trzy punkty i moim zdaniem swietne zmiany trenera Mandrysza, oczywiscie Pribula sygnalizowal zmiane natychmiast po bramce i musial zejsc. Bartczak nie pokazal zupelnie nic. Budek gral agresywnie i mial juz zolta kartke, swietnie ze trener to zauwazyl i go zmienil bo mogl nas oslabic. Wiktorski nie mial czasu zeby cos pokazac, trener wyraznie gral na obrone wyniku i udalo sie wiec powinszowac. Najwazniejsze ze patrzymy na wszystkich z gory.
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez comitam 2016-10-16, 8:49 pm

Osobny temat , nie nowy, to spadająca frekwencja.
Jeżeli zarząd nie podejmie działań aby zmienić sytuacje to projekt nowego stadionu zostanie wstrzymana przez mieszkańców i organizacje poza samorządowe."" Jasię zapytam gdzie Ci kibice co byli w Bielsku bo rozumie,że tydzień temu pojechali na kadrę ale w tym tygodniu? Weź pod uwagę, że kryta jest pełna więc jak będzie nowy stadion zadaszony to też nie będzie źle. problemem są ciągłe transmisje i leniwcy wolą w pubie oglądać, a za bilet wypić browara w pierwszej i drugiej połowie
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez Adam1906 2016-10-16, 9:01 pm

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez Tomcjo 2016-10-16, 9:47 pm

Coś mi sie zdaje ze nowy trener to nowe metody treningu . Zeby lepiej poznać możliwości zawodnikow podkręcił im śrubę i nasze wiekowe trio nie daje rady . Chyba Mandrysz musi im trochę odpuścić bo ich gra nie opiera sie na grze siłowej tylko technice i sprycie . Bomba Forsela w poprzeczkę na powtórce widac ze gdyby szła w światło bramki to Szumski raczej by ja sięgnął .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez RUDI 2016-10-17, 7:53 am

comitam napisał(a):Osobny temat , nie nowy, to spadająca frekwencja...


Gorszej "wiochy" nie widziałem od lat ,kilkunastu kibiców Miedzi zagłusza "miejscowych " ,a pier..lone gimbusy w rurkach i w hipsterskich kurteczkach "wyzywają" starych kibiców ,a jak nie dają rady słownie to na pomoc przysyłają "mięśniaka" ,h*** w wam w dupę pajace ,wolę taką Nieciecze niż "Zagłębiaków" z Białostockiej lub Monte Cassino .
Ps kapitalny powrót darmowym autobusem -tak się bawi ,tak się bawi -Zagłębie (kuźwa, przypomnienie "hitów",co to był za dzień :brawo: ) i jedno nie wyklucza drugiego ;-)
Ps 1 Kiedyś nagram powrót z meczu i wyśle kolegom na emigracji ,oj tam nie chcę ;-) żadnego wiskacza ,bo nie lubię :twisted:
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez Anakin 2016-10-17, 8:57 am

Trochę za dużo filozofii, a żadnych wniosków. A jak nie potraktuje się meczu jako produktu, który należy dobrze sprzedać to dalej to będzie wyglądać jak teraz. Casy komunistycznych haseł w stylu Ludowy wzywa już minęły. To samo z pisanina w stylu , że mamy nAjpierw zacząć wymagać od siebie. A co ja mam zaczyną od siebie. Klub egzystuje dzięki moim podatkom. Cokolwiek robi się z infrastrukturą to też z moich podatków. I co jeszcze. D.py też mam za nich dawać ? Diź mam wybór. Chcę to kupuję bilet/karnet i idę na mecz. Nie chcę to oglądam w hd. Moje prawo i mój wybór. I nie oznacza to, że jestem od kogoś gorszym kibicem. A co robi klub żeby mnie zachęcić ? G.wno robi. A na forum jak nie komunistyczne slogany to wyzwiska.
RUDI napisał(a):kilkunastu kibiców Miedzi zagłusza "miejscowych "

Bo reszta może z powrotem 1906 zakłada ? :twisted:
|To chyna tylko w Sopsnowcu ewnement gdzie ostatnia liczba wyjazdowa była większa od frekwencji na Ludowym. Przy czym najbardziej dopisały pokemony.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez RUDI 2016-10-17, 9:35 am

Anakin napisał(a):
Bo reszta może z powrotem 1906 zakłada


Albo "stoisko" z kibicowskimi gadżetami ? ciekawe kto "firmował" wczoraj(i nie tylko wczoraj) sprzedaż "pamiątek" przed trybuną odkrytą ?
Jesteśmy chyba jedynym klubem w 1 lidze gdzie kibicowskie gadżety sprzedaje grupka "kumatych" i to takich o gadżetów które o dupę można rozbić .
Panie Kisiel, kiedy Pan odda wykupiony przez Pana herb Zagłębia ? przecież nikt Panu(ani herbowi) już nie zagraża ,oddaj Pan go, skończą się Pana kłopoty z "prawdziwymi kibicami" ,bo chyba są ?
Ktoś władny może przenieś do innego tematu ;-(
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez Anakin 2016-10-17, 9:54 am

RUDI napisał(a):Albo "stoisko" z kibicowskimi gadżetami ciekawe kto "firmował" wczoraj(i nie tylko wczoraj) sprzedaż "pamiątek" przed trybuną odkrytą

Na pewno nie klub. Kiedyś zamówiłem "onlajn" z klubu naprawdę bardzo ładny szalik w klubowe barwy. Od dawna planuję kupić drugi taki sam albo choć podobny ale na stronie od roku wisi hasło że otwarcie sklepu wkrótce. A jeśli jest w 3kolorach to nie mam kiedy podjechać.

Mecz z Miedzią pokazał, że trochę czasu a praca Mandrysza przyniesie konkretne efekty. Ale zmiany kadrowe w przerwie zimowej będą niezbędne
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez RUDI 2016-10-17, 10:11 am

Anakin napisał(a):Od dawna planuję kupić drugi taki sam albo choć podobny...

Oj tam ,oj tam, nie kupuj siądę na meczu z GKS Tychy i Ci wydziergam ,bo dziargane są najlepsze :-)
(tylko muszę mieć motywacje) ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników