ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Bytovia Bytów

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Bytovia Bytów

Postprzez Lars 2016-10-08, 9:49 pm

Przyczyny porażki, czyli remisu, Zagłębia:
1. Fatalne wejście w mecz Szumskiego - wnioskiem powinna być szansa dla Fabisiaka,
2. Zejście z boiska najlepszego zawodnika pierwszej ligi Sanogo. Tutaj dla mnie zero dyskusji. Facet jest najlepszym graczem pierwszej ligi ever i jeśli Magiera go zechce to za duże pieniądze Legio. Trenerze ja rozumiałem tą zmianę już na Ludowym, ale na Boga, Trener nie może zmieniać najlepszego piłkarza ligi na najsłabszy element ofensywy Zagłębia
3. Pribula ->Wilk. Porażka. W jednym słowie.

Teraz czas by trener poznał zespół i jedziemy do ekstraklasy, bo z całą pewnością łykamy tą ligę na śniadanie, jeśli zagramy do końca tak samo jak dziś od 30 do 45 minuty.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Bytovia Bytów

Postprzez comitam 2016-10-09, 6:53 am

Czy PZPN ukarał Zagłębie zamknięciem otwartej?
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Bytovia Bytów

Postprzez August 2016-10-09, 8:08 am

Tomcjo napisał(a): Pretensje za to mogę mieć do całej defensywy i mam duże

2 linia w drugiej polowe tez zawiodła. Ewidentnie przegrali środek pola i nie kreowali gry. Nie zgodzę się z Larsem ze Mandrysz zrobił złe ściągając Sanogo. Niebezpieczenstwo drugiej żółtej było zbyt dużej bo Sanogo nie odpuszczal. Inna sprawa kogo wpuszczal w zamian
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Bytovia Bytów

Postprzez Tomcjo 2016-10-09, 9:17 am

W klasyfikacji średnia widownia w pierwszej lidze tylko jedna zmiana . Zagłębie spadło z 9 na 10 miejsce minięte przez Siedlce . A jesli na Bytovii faktycznie było 1100 widzów to nasza średnia bedzie 1716 a następnych Puław 1705 . Jesli to potrwa dłużej to moze to byc juz stała tendencja i nawet awans do ekstraklasy wiele nie zmieni . Widownia w Tychach tez była tragiczna zanim wybudowali stadion . Jak grali w Jaworznie to juz grali prawie bez widowni . Tylko jak u nas bedzie tak słabo to stadion nie powstanie . Juz krążą głosy o cięciu kosztów i rezygnacji z drewna na stadionie zeby ograniczyć wydatki . Zaraz pojawia sie głosy ze moze wystarczy 8 tys miejsc i ze nieduży stadionik wystarczy dla tej garstki kibiców .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Bytovia Bytów

Postprzez Adam1906 2016-10-09, 9:22 am

Hmmm. Z reguły się z Tobą zgadzam August, ale w tym przypadku uważam, że niestety winnym remisu jest "specjalista od awansów", który ewidentnie zjebał zmiany. Po zejściu Sanogo i Pribuli skończyła się fajna gra Zagłębia i uciekły nam pewne 3 pkt., a mógł uciec i ten jeden. I proszę naprawdę mi nie mówić, że trzeba było ściągać tych dwóch zawodników, bo byli oni wczoraj najlepsi na boisku i nawet perspektywa drugiej żółtej kartki dla Vamary tego nie usprawiedliwia. Zajebal Mandrysz i to jest prztyczek w nos dla piewców talentu trenera.

Co do Łuczaka i Wilka. Obydwaj powinni być wyjebani na zbity pysk z naszego klubu, bo ich gra to jawna dywersja.

Cóż. Gramy dalej. Teraz czas na Miedź Legnica a tym, którzy wczoraj nie przyszli, bo im się nie chciało: chvj wam w ryj. Jeżeli w czerwcu 2017 będziemy grać (daj Bóg) ostatni i decydujacy o awansie mecz na Ludowym z GKS Tychy... zostańcie też w domu pierdolone janusze.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Bytovia Bytów

Postprzez RUDI 2016-10-09, 9:48 am

Adam1906 napisał(a):zostańcie też w domu pierdolone janusze

Adam, "janusze" to chyba akurat wczoraj dopisali ,bo wokoło mnie akurat same znajome twarze a puste sektory to raczej były tam gdzie być nie powinne .

Tomcjo napisał(a): Zaraz pojawia sie głosy ze moze wystarczy 8 tys miejsc i ze nieduży stadionik wystarczy dla tej garstki kibiców .

No i chyba będą mieli rację ,bo wygląda na to że chyba lepiej zainwestować w "pudrowanie" Ludowego (nowe krzesełka,jakieś zadaszenie i odbudowa nieczynnych sektorów ) po co nam nowy stadion na tyle miejsc ? żeby wyglądało to tak jak w Bielsku ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Bytovia Bytów

Postprzez django 2016-10-09, 10:44 am

Zgadzam się, że zmiany spowodowały, że zremisowaliśmy wygrany mecz. Przestaliśmy grać po zejściu Sanogo, który robi niesamowitą robotę. Łuczak nie nadaje się do gry jako napastnik, Bartczak niczego nie pokazał, natomiast to co prezentuje swoją postawą Wilk powinno skłonić klub do jak najszybszego rozwiązania z nim kontraktu. Zimą trzeba sprowadzić solidnych zmienników, bo z taką ławką rezerwowych będzie trudno o awans.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Bytovia Bytów

Postprzez RUDI 2016-10-09, 12:00 pm

Wczoraj statuetkę za 100 mecz w barwach Zagłębia odebrał Krzysztof Markowski ,101 mecz i ponad 101 straconych bramek ,no i gitara ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Bytovia Bytów

Postprzez novack 2016-10-09, 12:07 pm

Oby Mandrysz potrafił wyciągnać własne wnioski z tego co zobaczył, bo wygladało to tak, jakby wiedze o naszych zawodnikach czerpał z wikipedii, a tam mogło byc napisane "Łuczak-napastnik, albo Wilk-pilkarz". Zobaczył, zaplacil za to 2 punktami i mam nadzieję, że już zdobył wymagana wiedzę.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Bytovia Bytów

Postprzez August 2016-10-09, 3:16 pm

Adam1906 napisał(a): tym przypadku uważam, że niestety winnym remisu jest "specjalista od awansów", który ewidentnie zjebał zmiany.

django napisał(a):Zgadzam się, że zmiany spowodowały, że zremisowaliśmy wygrany mecz.

Panowie. Mnie się wydaje, że to mimo wszystko zbyt duże uproszczenie. Oczywiście, nie twierdzę, że nie macie jako takiej racji bo ja macie. Natomiast - podkreślam - uważam, że ryzyko zarobienia żółtka przez murzyna było b. wysokie. Zwróćcie uwagę, że jeszcze I połowie po zarobieniu - prawdopodobnie niesłusznej - kartki Sanogo dość niebezpiecznie próbował strzelać bicicletą i wystarczyło kogoś przyhaczyć i już gralibyśmy w osłabieniu. Sanogo to był motor naszej ofensywy ale też i grający cały czas bezpardonowo. To naprawdę mogło się źle skończyć. Natomiast jeśli chodzi o same zmiany to mam przeczucie , że opierał się bardziej na tym co słyszał na temat zawodników a nie co wiedział i znał. Wszak o Bartczaku krąży dobra fama a Łuczak i Wilk to słabi wyjadacze. To, czy Mandrysz umie wyciągnąć wnioski pokaże kolejne mecze. Może mieć ból głowy jeśli chodzi o defensywę. Fajnie, że Szumski w trakcie meczu wyciąga trudne piłki ale kolejny babol na początku to już też nie przypadek. A jeszcze gorzej z defensywą. Tu wielkiego pola manewru ie ma bo został jeszcze tylko Witkowski. Chyba, że zaryzykuje i sięgnie po Krzykowskiego względnie przekwalifikuje któregoś z rezerwowych pomocników jak Boettcher czy Handzlik na obrońców. I na tym koniec. A w Prezes z Dajrekotrem w porozumieniu z trenerem powinni już rozglądać się za wzmocnieniami. Poza tym - podkreślam po raz kolejny - w 2 połowie całkowicie zawiodła druga linia. Panowie M-D-N z kretesem przegrali walkę w środku boiska. Nawet jeśli panowie przechodzą kryzys to nie powinni schodzić poza określony poziom. Najmniej rozumiem zejście dobrze spisującego się Pribuli bo przy inwalidzie z przodu i braku funkcjonowania środka pola była nadzieja na to, że z obaj z Udo będą w stanie zrobić na lewej flance.A Wilka to nawet nie ma co oceniać. Można tylko zastanawiać się jakie były podstawy ku temu aby podpisywać z gościem nowy kontrakt. Reasumując, najpierw zobaczmy jakie konstruktywne wniosek trener wyciągnie . Punktów szkoda bo tracimy na własne życzenie, ale gorzej by było gdybyśmy powiekszali stratę do miejsc premiowanych awansem a nie mieli lidera.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Bytovia Bytów

Postprzez slawekchicago 2016-10-09, 6:46 pm

Mam pewne spostrzezenia . Obrona ??? jestesmy takim malym niewolnikiem ,z wlasnego poniekad wyboru < regulaminu o jednym mlodziezowcu. Para Markowski -Wiktorski znacznie lepsza niz M-Najemski czy nie daj Boze W-N . W Pulawach Najemski poszedl na defensywnego a zagrala w obronie ta pierwsza para i tego sie musimy trzymac . Mlodziezowcem moze byc Bartczak teraz byl po kadrze a poza tym jakby pod forma ale jest jeszcze Mularczyk Klama czy Handzlik( ten to faktycznie caly czas jakas kadra :lol: ) .Warto to zmienic i Najemski na lawke w obronie para M-W a w pomocy ktos z pozostalych mlodziezowcow , niech sie wybiegaja :lol: :lol: :lol: . Najemski zaczal w trzech z czterech ostatnich meczy jako stoper i .......12 bramek . Moze tu tkwi problem . Jakub Szumski ? Zrobmy zmiane najezdzamy na Fabisaka ale to nie jest tak ze jest jakims slabym bramkarzem . Wedlug mnie wprawdzie uwazam ze jest slabszy od Jakuba , ale .... przyda sie moze ta zmiana dla Kuby

W trzech meczach mialo byc 7-9 punktow wiec nie ma wyjscia Z MIEDZIA TYLKO ZWYCIESTWO a potem powtorka z Wigrami :brawo: DO BOJU ZAGLEBIE :!: :!: :!: :!:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Bytovia Bytów

Postprzez August 2016-10-10, 9:49 am

Tomcjo napisał(a):W klasyfikacji średnia widownia w pierwszej lidze tylko jedna zmiana . Zagłębie spadło z 9 na 10 miejsce minięte przez Siedlce .

Rzeczywiście frekwencja jest właściwie dramatyczna. Te 1100 osób na Bytovii to właściwie można by rzec że jest liczba tych najwierniejszych kibiców jaki klub ma. Sprawa w tym zakresie jest oczywiście złożona bo zapewne składa się na nią wiele czynników począwszy od ludzkiej mentalności dość specyficznej dla Zagłębia jako regionu poprzez takie prozaiczne czynniki jak fatalna pogoda po stary i niezbyt funkcjonalny stadion. Niemniej wydawałoby się, że przy efektownej grze i wysokim miejscu w kolejnym sezonie powinna ona być zdecydowanie wyższa. Tym bardziej, że obecna pojemność stadionu i tak nie powala na kolana. W mojej ocenie nic się nie ruszy dopóki nie zacznie działać w tej materii sam klub. A tu ie tylko nie ma działań, a moim zdaniem strzelono sobie w stopę i to dość porządnie zmieniając zasady i ceny biletów w porównaniu do zeszłego sezonu. W każdym razie widać że jakiekolwiek zachęty w stylu Ludowy wzywa czy też k.rwy i ch.je rzucane na forum kompletnie nie skutkują. Nie ma co też czekać i liczyć na efekt nowego stadionu bo do realizacji inwestycji daleka droga. Na razie sprawa jest bodajże w fazie projektowania. Nie można też zapominać że zanim ruszą o ile ruszą procedury zamówień publicznych, przetargów itd to będziemy mieć rok wyborczy a tu nigdy ie wiadomo czy Chęciński odważy się na cokolwiek wiedząc, że sprawa budzi wielkie emocje. Tym bardziej że już słychać o koniecznym obniżaniu kosztów. O ciągłym braku szczegółów co do źródeł finansowania nawet nie wspomnę. Tak czy owak bez jakichś naprawdę przemyślanych i sensownych działań ze strony klubu będzie to wyglądało jak dotychczas.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Bytovia Bytów

Postprzez Adam1906 2016-10-10, 1:55 pm

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Bytovia Bytów

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-10-10, 3:32 pm

Sluchajcie - pytanie Czy 3 bramka dla Bytovii nie strzelona ze spalonego ?
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Bytovia Bytów

Postprzez wilczy_jezdziec 2016-10-10, 4:02 pm

Na moje oko nie było. Ten z nr 10 z Bytovii chyba w ogóle piłki nie dotknął. Faktem jest, że Ploj stał na spalonym ale dostał piłkę od naszych. A dokładniej po "wybiciu" Matusiaka i odbiciu od Markowskiego. Więc o ile znam przepisy nie ma mowy o spalonym chyba, że czegoś nie dostrzegłem.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron