Wisła Puławy - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Wisła Puławy - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-10-01, 8:48 pm

Adamie 1906 - Wg wypowiedzi Panów trenerów to ta 89 minuta nie ma nic
wspólnego z remisem - bo trener Puław powiada że to jego zespół winien
zaliczyć 3 pkt a nasz Araś - bardzo dobry zespół - błędy indywidualne
których nie można robic i remisujemy.
Przepraszam - nie widziałem meczu podobno widowisko extra, poziom
meczu wyżej I liga
A co do AWANSU wrócimy po 3 meczach na Ludowym
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy


Re: Wisła Puławy - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2016-10-01, 8:56 pm

Czuję się robiony w wała konferencjami słupa!
Ostatnio edytowano 2016-10-02, 7:10 am przez novack, łącznie edytowano 1 raz
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Wisła Puławy - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez comitam 2016-10-01, 9:04 pm

Magiera....hmmmm
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Wisła Puławy - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez comitam 2016-10-01, 9:05 pm

w 3 minuty to można kurwe wyruchać
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Wisła Puławy - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez comitam 2016-10-01, 9:09 pm

te pizdy z obrony niech przeproszą publicznie za srtatę punkt,oe
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Wisła Puławy - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez comitam 2016-10-01, 9:14 pm

Magiera jednak jest debeściak
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Wisła Puławy - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez pyla 2016-10-01, 9:50 pm

Nie ma co płakać ,jest jeden punkt- lider utrzymany. Najlepiej jakby jutro w Nowym Saczu padł remis :-) Co chcecie od Araszkiewicza On sam się zatrudnił troszeczkę szacunku dla Gościa , chociaż by za indywidualne zasługi dla piłki. Nie wiem czy nie lepiej jakby przy linii stał właśnie On a nie bezbarwny Łuczywek .
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Wisła Puławy - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2016-10-01, 10:09 pm

Zalecam trochę lodu na rozgrzane głowy . Ja tez nie jestem zachwycony i nie spodziewam sie cudów po Siwym . On sie chyba nie nadaje na pierwszego trenera . Ale poważna ocena bedzie po trzech meczach w domu . Komplet to byłby cud i klasa Magiery . ( nie wiem czy Magiera zdobyłby komplet ) .7 pkt to dobry wynik czyli dwa zwyciestwa i remis . 6 pkt to minimum co oznacza jedna porażkę ale to lepsze jak dwa remisy . Gramy Bytovia , Miedź , Wigry . A w zeszłym sezonie na Ludowym było 2-0 0-1 2-3. Cudów nie było i tylko 3 pkt .
Awans na ogół daje około 64 pkt ale bywało ze i 70 było potrzeba . Dlatego celem na rundę powinno byc ponad 35 . Mamy 22 i 9 w tych trzech meczach to byłby niebywały knock out konkurentów . Na takie cuda nie liczmy .
Przyjrzyjmy sie końcówce sezonu . 6 pkt w tych meczach to nie cuda i oby nie mniej . Potem Mielec i Chrobry w domu i tu powinnismy rządac kompletu czyli razem 12 . I końcówka wyjazdy Tychy i Siedlce i policzmy ze to porażki . I w domu Chojniczanka która jest ciężkim przeciwnikiem ale musimy wygrać bo to bezpośredni rywal do awansu . No to doliczyłem sie 15 pkt + 22 daje koniec sezonu z 37 pkt . To byłby rezultat po 19 kolejkach ktory daje nadzieje . Czy osiągniemy az tyle . Mysle ze będziemy wiedzieć po pierwszych trzech . Czy po remisie odbijemy w gore czy będziemy średniakami . Trzeba tez brać pod uwagę ze skoro teraz gramy tyle w domu to na wiosnę tyle zagramy na wyjazdach . To fatalny układ bo jak zawalimy teraz to na wiosnę juz nie odrobimy .
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Wisła Puławy - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2016-10-01, 10:43 pm

"Dzisiaj mój napastnik Sanogo otrzymał piłkę i spokojnie powinien ją wyprowadzić i wszysko zrobić. Zagrał tam, gdzie nie powinien i poszła z tego kontra, która dała bramkę gospodarzom." - powiedział "trener"-Jarosław Araszkiewicz .
Pajacu od je...bania klubu,piłkarzy,trenera, jesteśmy my ,kibice ,ty PUBLICZNIE nie masz prawa ganić zawodnika :twisted: .Możesz się wypowiedzieć o grze CAŁEGO ZESPOŁU ,a nie wypominać indywidualnych błędów na konferencji ,nadajesz się rzeczywiście na na kierowanie zespołem ludzi tak jak my do sterowania łodzią podwodną .
Ps .Może zrobić jakąś składkę(jeżeli klubu nie stać albo oszczędza ) i wykupić mu "abonament" w 3Kolorach ? niech on już lepiej dupy nie rusza z knajpy dopóki kontraktu z nim nie rozwiążą .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Wisła Puławy - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez turku 2016-10-01, 11:05 pm

RUDI napisał(a):"Dzisiaj mój napastnik Sanogo otrzymał piłkę i spokojnie powinien ją wyprowadzić i wszysko zrobić. Zagrał tam, gdzie nie powinien i poszła z tego kontra, która dała bramkę gospodarzom." - powiedział "trener"-Jarosław Araszkiewicz .
Pajacu od je...bania klubu,piłkarzy,trenera, jesteśmy my ,kibice ,ty PUBLICZNIE nie masz prawa ganić zawodnika :twisted: .Możesz się wypowiedzieć o grze CAŁEGO ZESPOŁU ,a nie wypominać indywidualnych błędów na konferencji


Nic dodać nic ująć. Pamiętam sytuację bodajże z meczu z Kluczborkiem gdy Vamara zmarnował setkę. Łysy w przerwie dostał pytanie od dziennikarza czy Vamara dostanie zjebke. Łysy na to że nic się nie stało i jedziemy dalej. A nie taki bęcfał przyszedł do Zagłębia, gówno zrobił i jebie zawodników publicznie. Oby się Mandrysz zgodził jak najszybciej na nasze warunki, albo my na jego. Dołożę ze swoich do kontaktu.

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Wisła Puławy - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2016-10-01, 11:24 pm

turku napisał(a):Oby się Mandrysz zgodził jak najszybciej na nasze warunki, albo my na jego. Dołożę ze swoich do kontaktu.

Po co masz dokładać ? przecież mamy (klub) kasę za Magierę ,100 tys euro(jeżeli te mityczne pieniądze są ) wystarczy na kilkanaście miesięcy pracy nawet dla najbardziej wymagającego (polskiego) trenera,tym bardziej tego bez pracy .
Ps O pomocy kibiców dla obecnego "trenera" pisałem w kontekście tego, żeby siedział na dupie w 3Kolorach i mordy nie otwierał .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Wisła Puławy - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez comitam 2016-10-02, 5:35 am

wszyscy czepiają się Araszewicza ,a k***a nikt w 200 tysięcznym mieście nie ma licencji na prowadzenie drużyny.obronę mamy od dwóch lat do dupy i tu nie ma co winić trenera tylko czas jechać po szefostwie bo on chyba boi się zakontraktować nowych obrońcówta drużynę nawet Miedziński by wprowadził do ekstraklasy tylko czy góra gtgo chce?
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Wisła Puławy - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2016-10-02, 10:09 am

W dwóch ostatnich meczach straciliśmy 5 pkt z kompletnymi ogórkami. Dość powiedzieć, że Grudziądz po meczu z nami znowu przegrał a Puławy mają dość wymowną serię bez zwycięstwa i chyba nieprzypadkowo okupując dolne strefy tabeli. Nie chce się wymądrzać ale uważam, że lepiej póki co nie będzie. A przynajmniej dopóty się nie zmieni kompletna amatorska prowizorka jaką mamy od ponad tygodnia na ławce trenerskiej. I nie mam na myśli tylko Jarka flaszki, o którego wyglądzie i dyrdymałach nie ma co nawet wspominać ale przede wszystkim o Łuczywku, który - moim zdaniem - na siłę jest kreowany jako facet z nie wiadomo jakim potencjałem na pierwszego trenera.Ja go w ogóle nie widzę i jeśli ma to może jako asystenta, drugiego czy trzeciego trenera. Ale jako pierwszego , który miałby awansować to ja na dzisiaj w ogóle nie widzę. Facet dostał dobrze przygotowana drużynę przy czym Jacuś do zeszłej środy czy czwartku normalnie przygotowywał drużynę na Grudziądz jak przyszło do prowadzenia drużyny "live' - mamy 1 pkt na sześć możliwych.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wisła Puławy - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-10-02, 10:38 am

wykladnia na caly sezon beda te kolejne 3 mecze na Ludowym , po nich bedziemy wiedzieli o co gramy , KONIEC TEMATU
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Wisła Puławy - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Lars 2016-10-02, 1:38 pm

August napisał(a):W dwóch ostatnich meczach straciliśmy 5 pkt z kompletnymi ogórkami. Dość powiedzieć, że Grudziądz po meczu z nami znowu przegrał a Puławy mają dość wymowną serię bez zwycięstwa i chyba nieprzypadkowo okupując dolne strefy tabeli. Nie chce się wymądrzać ale uważam, że lepiej póki co nie będzie. A przynajmniej dopóty się nie zmieni kompletna amatorska prowizorka jaką mamy od ponad tygodnia na ławce trenerskiej. I nie mam na myśli tylko Jarka flaszki, o którego wyglądzie i dyrdymałach nie ma co nawet wspominać ale przede wszystkim o Łuczywku, który - moim zdaniem - na siłę jest kreowany jako facet z nie wiadomo jakim potencjałem na pierwszego trenera.Ja go w ogóle nie widzę i jeśli ma to może jako asystenta, drugiego czy trzeciego trenera. Ale jako pierwszego , który miałby awansować to ja na dzisiaj w ogóle nie widzę. Facet dostał dobrze przygotowana drużynę przy czym Jacuś do zeszłej środy czy czwartku normalnie przygotowywał drużynę na Grudziądz jak przyszło do prowadzenia drużyny "live' - mamy 1 pkt na sześć możliwych.


Myślę, że ja i jeszcze jakieś pozostałe kilkaset osób mogłoby napisać to samo.
No...to kilkaset osób widzi problem...no...problem w tym, że kilka osób go nie widzi.
No...albo nie chce widzieć...bo Zagłębie ma nie grać w Ekstraklasie...
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron