Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez RUDI 2016-09-24, 8:58 am

novack napisał(a):Jeśli Araszkiewicz nie ma tego punktu w umowie....

Mnie bardziej ciekawi całość/treść tej umowy ,nie chcę siać defetyzmu ;-( ,tylko jakby się sprawy potoczyły tak jak z Derbinem to braknie nam asystentów (podpórek słupa ) za Łuczywka -Stanek, za Stanka -Celiński ;-) i kto dalej ? Prezes będzie miał twardy orzech do "zgryzienia" i wreszcie Araszkiewicz może zostać samodzielnym trenerem .
Ps.Chyba że część tej "słynnej" kasy za Magierę została odłożona na odprawę w razie zwolnienia trenera w trakcie sezonu .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez comitam 2016-09-24, 9:20 am

Araszkiewicz słup, Łuczywek kolega niektórych piłkarzy więc myślę, że to może źle się skończyć. Magiera widząc co wyprawa Dudek to bez namysłu go zdjął, teraz to moze być problem.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Kwalifikator 2016-09-24, 9:55 am

O IQ Tomka to sie nie martwcie. Znam go sprzed lat. Tylko byl jdnak spokojny niesmialy chlopak ze slaba osobowiscia. Jestem pewny ze z wiekiem i doswiadczeniem nabiera sily w tych cechach ale poki co to jest on totalnym przeciwienstwem Czerczesowa czy J.Wojcika. Jako byly II- ligowiec riw iez daleko mu do autorytetu Guardioli czy Angelotiego.
Mozna sie jedynie zgodzic ze to material na idealnego trenera ZS w przyszlosci jesli bedzie szedl sladami np. Magiery
Kwalifikator
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2008-12-23, 12:33 am

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez lesław1 2016-09-24, 11:12 am

August napisał(a):
comitam napisał(a):Łuczywka IQ nie pozwala na zrobienie licencji?

Ponoć jest w trakcie kursu. Ale chyba nie ma nawet uefy a



panowie z tego co się orientuje jak sie zaczelo uefa pro to mozna juz pracowac jako 1 trener bez pomocy słupów i słupków, nie wiem jak jest w sytuacji Tomka Ł. ale domniemam, że jeszce nie zaczął. a takie kursy to nie jest 2 miesiace tylko dobrych kilka lat
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez lesław1 2016-09-24, 11:26 am

chyba tylko na tym forum zdarzają się kretyni którzy za minus uważają podpisanie umów z okolicznymi klubami, albo to że piłkarze dograją sezon do końca a nie zostaną oddani zimą, aha i wzmocnienie zimą na awans to też bardzo bardzo źle.

Co do wypowiedzi trenerów zobaczcie, że na każdej konferencji trener pierdoli farmazony tak jak Tuchel, że Legia była trudnym przeciwnikiem dla Borussi, albo Magiera jak trudnym był dla nas Kluczbork, wywiady Lechistów na temat,że Puszcza była wymagającym rywalem- serio?
Zrozumcie, że dla opinii publicznej lub na przeciwnika nie można jechać wprost. Oby tylko nie dowalił Pan Jarek na konferencji, że było za głośno na trybunach :niezle:
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez RUDI 2016-09-24, 11:57 am

lesław1 napisał(a):chyba tylko na tym forum zdarzają się kretyni ....... to że piłkarze dograją sezon do końca a nie zostaną oddani zimą.

Jakoś nie widzę tu za dużo wypowiedzi "kretynów" w tej kwestii .Wnioskuję że Ty bezgranicznie ufasz że nie ma opcji "oddania piłkarzy zimą" bo ktoś obiecał że tak się nie stanie?

Zagadka dla Ciebie ,kto to powiedział "
Cytat -"Co dalej z Robertem Bartczakiem i Jakubem Arakiem?
- Zostają w Zagłębiu, gdzie trenerem będzie Jacek Magiera. To bardzo ciekawy projekt. Generalnie bardzo chwalę sobie współpracę z Zagłębiem Sosnowiec ."
Data-2016-06-08 -

Data-28.06.2016-
Cytat-"Jakub Arak został nowym piłkarzem Ruchu Chorzów. 21-letni napastnik podpisał ze śląskim klubem trzyletni kontrakt."
Na pewno po takim "zapewnieniu"(tym z-2016-06-08 -) Zagłębie było spokojne ,aż do momentu gdy okazało się że nie mamy napastnika .
Myślisz że na ile dni przed podpisaniem kontraktu wiedzieliśmy że nie mamy napastnika ,po pozbyciu się tych co mieli wpis w CV napastnik czy przed ?
Ps. Inna sprawa że mamy piłkarzy którzy strzelają bramki .
Ostatnio edytowano 2016-09-24, 12:14 pm przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez django 2016-09-24, 12:13 pm

RUDI napisał(a):Jakoś nie widzę tu za dużo wypowiedzi "kretynów" w tej kwestii .Wnioskuję że Ty bezgranicznie ufasz że nie ma opcji "oddania piłkarzy zimą" bo ktoś obiecał że tak się nie stanie?


Prezes powiedział, że nie wezmą, to nie wezmą. No chyba, że wezmą, to prezes powie, że mamy tam służbę zdrowia za friko i jakby nie oni to by nasze grajki w podartych portkach chodziły i głodowały jak za Pierścionka. I będzie OK.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez comitam 2016-09-24, 2:18 pm

ktoś napisał, że cele określą po rundzie jesiennej, to już przerabialiśmy w zeszły sezonie i oba cele uciekły jak Magiera. Wiadomo, że dla niektórych piłkarzy ekstraklasa oznacza koniec przygody z Zagłębiem to im nie śpieszno awansować, wystarczy lekki spadek formy i karuzela dalej się kręci z Polsatem ,a nie z C+...
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2016-09-24, 3:02 pm

Dla mnie faktyczne objęcie drużyny przez Łuczywka to test prawdy. Drużyna jest dobrze przygotowana, jesteśmy liderem mamy niewielką ale jednak przewagę punktowa i - wdaje mi się - dość korzystny układ gier. Utrzyma lidera względnie wicelidera na koniec rundy - będą z niego ludzie. Nie utrzyma - nic z tego nie będzie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez lesław1 2016-09-24, 3:18 pm

RUDI napisał(a):
lesław1 napisał(a):chyba tylko na tym forum zdarzają się kretyni ....... to że piłkarze dograją sezon do końca a nie zostaną oddani zimą.

Jakoś nie widzę tu za dużo wypowiedzi "kretynów" w tej kwestii .Wnioskuję że Ty bezgranicznie ufasz że nie ma opcji "oddania piłkarzy zimą" bo ktoś obiecał że tak się nie stanie?

Zagadka dla Ciebie ,kto to powiedział "
Cytat -"Co dalej z Robertem Bartczakiem i Jakubem Arakiem?
- Zostają w Zagłębiu, gdzie trenerem będzie Jacek Magiera. To bardzo ciekawy projekt. Generalnie bardzo chwalę sobie współpracę z Zagłębiem Sosnowiec ."
Data-2016-06-08 -

Data-28.06.2016-
Cytat-"Jakub Arak został nowym piłkarzem Ruchu Chorzów. 21-letni napastnik podpisał ze śląskim klubem trzyletni kontrakt."
Na pewno po takim "zapewnieniu"(tym z-2016-06-08 -) Zagłębie było spokojne ,aż do momentu gdy okazało się że nie mamy napastnika .
Myślisz że na ile dni przed podpisaniem kontraktu wiedzieliśmy że nie mamy napastnika ,po pozbyciu się tych co mieli wpis w CV napastnik czy przed ?
Ps. Inna sprawa że mamy piłkarzy którzy strzelają bramki .


po pierwsze przed spotkaniem był lament że odejdą oni za Magierą a nie do Ruchu- gdzie ruch to transfer sprzedający a nie wypożyczenie czy powrót z neigo do legii. jakoś nie masz argumentu że podpisanie umów z okolicznymi klubami to minus dla Zagłębia- jak byś nie zauwazył to futbol jest tak nieprzewidywalna dyscypliną , ze 3 misiące temu wyzywales magiere niech wypierdala tydzien temu błagałeś żeby został, smiałem sie 2 miesiace temu ze mamy bambo z 6 ligi, dzis boisz sie ze bambo pójdzie do legii. Arak został sprzedany miedzy sezonami a nie zimą, a już od zimy mówiono tutaj że się wypalił i już nie jest tak niezbędny, zapomniałeś chyba że to sam zainteresowany chciał iść wyżej. więc obietnice obietnicami, umowy umowami, ale jak widzisz każdą umowę można rozwiązać, i jak to mówi najbardziej rozsądna osoba na tym forum z niewolnika nie ma pracownika.
nasz klub na szczęście lub nieszczęście nie wysyła za karę do klubu kokosa i inne śmieszne rzeczy tak jak to robiła Wisła z Cierzniakiem, lub Śląsk ze swoimi grajkami- dla mnie to plus, że potrafią się zachować na poziomie i rozwiązać kontrakt za porozumien stron czy to wtedy gdy chcemy pozbyć się my jakiegoś zawodnika który się nie sprawdził czy to grajek chcę odejść. Ważne chyba, żeby trzymać tą dobrą atmosferę i odejść z chęci zawodników nie było, poza jakimiś transferami wyżej co jest w piłce normalne..
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2016-09-24, 3:28 pm

lesław1 napisał(a):Jakoś nie masz argumentu że podpisanie umów z okolicznymi klubami to minus dla Zagłębia

Zagłębie nie ma sformalizowanej współpracy z okolicznymi klubami w postaci umowa. Owa współpraca, o której mówił Prezes jest na gębę. Jak twierdzi prezes nawet jak mają na oku utalentowanego dzieciaka to wszystko i tak jest uzależnione od zgody rodziców. A jak wiadomo na gębę to najlepsza jest Nivea. Jak widać nie byłeś na spotkaniu, a skaczesz przed ta klawiaturą aż dymi.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez RUDI 2016-09-24, 11:39 pm

lesław1 napisał(a):po pierwsze przed spotkaniem był lament że odejdą oni za Magierą ......

No k***a debil :twisted:
Ten palant jest chyba po lobotomii ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez lesław1 2016-09-25, 1:18 am

RUDI napisał(a):
lesław1 napisał(a):po pierwsze przed spotkaniem był lament że odejdą oni za Magierą ......

No k***a debil :twisted:
Ten palant jest chyba po lobotomii ?


nie jebany kretynie Szumski odejdzie do Ruchu bo w klubie nie ma taty Jacka
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Lars 2016-09-25, 7:51 am

Czy któryś z adminów może zbanować tą prostą i wulgarną osobę, nic nie wnoszącą do dyskusji, obrażającą pozostałych użytkowników? Może być nawet na miesiąc, na próbę, nie musi być na zawsze. Może to czegoś nauczy leslaw1.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Blajpios 2016-09-25, 4:46 pm

Lars napisał(a):Czy któryś z adminów może zbanować tą prostą i wulgarną osobę, nic nie wnoszącą do dyskusji, obrażającą pozostałych użytkowników? Może być nawet na miesiąc, na próbę, nie musi być na zawsze. Może to czegoś nauczy leslaw1.

Widzę, że "w tym temacie" cisza, więc dla jasności dodaję i mój głos poparcia. Jakkolwiek może ciut inaczej. Czy - od strony regulaminu może ruszyć, by nie okazał się całkiem fikcją? To może wydawać się trudne, bo wielu chyba z nas mimo wszystko jest zadowolonych, że trochę przez palce patrzą adminowie, bo wiadomo, że po meczu np. w nerwach jak wyskoczy jakiś wulgaryzm, to lepiej przemilczeć, popatrzeć przez palce, "puścić grę". Jednak - i do regulaminu by się można odwołać, bo - wydaje mi się - że ten Kolega nie tylko, że to mu się w nerwach wypśnie, jak napisałem, nawzajem to tolerujemy: ale uczynił z tego zamierzoną postawę, nie tylko że wyskoczy mu "chamstwo", ale jak wyskoczy, to jeszcze je "podpisze dużymi literami"; jakby był przekonany, że jedynie tym może wywalczyć akceptację dla siebie (bo przecież nie lizusostwem?). To już "chamstwo patentowane" by było, takie myślenie: "jak ktoś mi przyj**ie chcąc pokazać, że potrafi słowem, chamstwem, wulgarnością też miażdżyć - to ja mu czwórnasób przyj**ię i przypie***lę, musi spasować - ja potrafię wytrzymać on odpuści". I tu widzę pytanie, które zadaje Kol. Lars - i nie tylko on: czy naprawdę musimy taką może nie przemyślaną ale uporczywie podtrzymywaną postawę tolerować? Ja sobie z tym radzę, nie rusza mnie to - ale niby. Nie rusza, bo powiedziałem sobie, że "nie będę się kopać z koniem" (by użyć słów klasyka) - co zrobić, gdy ktoś za sukces swój uważa ukończenie podstawówki i tym epatuje, może i słusznie ciesząc się swym osiągnięciem - a może i chcąc pokryć i/lub zablokować w świadomości fakt, że nie radzi sobie z subtelniejszymi czy bardziej złożonymi formami? Cóż mogę na ten temat więcej powiedzieć? Toteż - po prostu, przemilczam, nie odpowiadam, "niby nie rusza mnie".
Jednak - niby: Niby - bo chciałbym i przekazać do Kol. leslaw1: że tak nie warto, że jednak da się trochę opanować i warto nie obrażać. Zdarzyło się jeden raz, że odstąpiłem na próbę od zamierzonej postawy nie reagowania: odpowiedziawszy Mu, choć mówiłem sobie wcześniej, że nie będę komentować i odpowiadać nawet na pozytywne słowa, póki nie przeprosi za niegdysiejsze za ostre i raczej zamierzone gnojenie innych. Nie dało to skutku - więc już zamilkłem. Jednak - nawet przy takiej postawie, ostatni wpis mnie ruszył, to znaczy zabolał, po prostu jako uczestnika Forum, choć nie o mnie chodzi w tym, co wypisuje Kol. lesław1, bo rynsztok pasuje tylko do tego, kto nim operuje. Ze względu na innych jednak, którzy są bardziej emocjonalni - to mnie zabolało po raz kolejny. Dlatego popieram głos Kolegów domagających się reakcji.
Może ciut inaczej napiszę, jak Kol. Lars. Mianowicie, że skutkiem właśnie tej chamskiej postawy, wulgaryzmów niemal(?) z premedytacją stosowanych, to bilans tego, co wnosi Kol. lesław1 wynosi zero, albo mniej niż zero - podsumowuje się tym, że: "nic Kol. lesław1 nie wnosi". Tymczasem - to nie do końca tak, czytałem niejeden wpis, jaki dał Kol. lesław1 ciekawy - zwłaszcza jeżeli oddzielić wazeliniarstwo, ślepe uwielbienie dla idoli i/lub ślepą, mocno zaangażowaną emocjonalnie miłość do Zagłębia" (za nią samą - szacunek). Naprawdę, moim zdaniem, bywają wpisy Kol. lesław1 nie tylko do zastanowienia, ale coś nowego pokazujące. Niemniej - summa summarum, wychodzi, jak napisał Kol. Lars.
Nie wiem nawet, czy domagałbym się wręcz "bana", choćby na miesiąc. Nie znam człowieka, zasług, lat itp. Cieszyłbym się, gdyby ten człowiek jakkolwiek zareagował w kierunku wykazującym zrozumienie tych naszych zarzutów, wyrażenie własnej przykrości, (lepiej: przeproszenia) za sponiewieranie i zgnojenie słowem niektórych osób i całego Forum - i dodawszy, że zwróci swą uwagę w przyszłości na polepszenie wpisów; cieszyłbym się, gdyby wyraził świadomość, że faktycznie nie ma sensu stosować ocalenia swej pozycji przez eskalację chamstwa. No, ale jeżeli taka droga okazywałaby się niemożliwa - to oczekuję innej reakcji Adminów, choćby zawieszenia czasowego, bo jednak sądzę, że powinniśmy się czuć nieswojo z takimi wyrażeniami padającymi pośród nas, na tym Forum, po prostu: nawet gdyby nie były kierowane do kogoś z naszego grona a tym bardziej, gdy do kogoś z zalogowanych usiłuje się je kierować.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników