Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez ojcieczawodnika 2016-09-26, 7:22 am

Ja mam zastrzeżenia do Prezesa Jaroszewskiego. Po jaką cholerę trzyma w tym klubie grupę niedouczonych kolesiów. Dlaczego Łuczywek nie ma zrobionej odpowiedniej licencji. Przecież to nie pierwszy raz kiedy trzeba zastosować taki manewr. Piszą niektórzy o powrocie Derbina, o którego jakoś się kluby nie zabijają. Pracowników powinno się dobierać tak aby mieli odpowiednie papiery. U Nas klubie robi sie odwrotnie. Zatrudniają pielęgniarkę, żeby się dowiedzieć, że jak odchodzi lekarz to nie ma kto wypisać recepty.
ojcieczawodnika
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2014-11-09, 7:02 am


Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Anakin 2016-09-26, 7:52 am

ojcieczawodnika napisał(a):Pracowników powinno się dobierać tak aby mieli odpowiednie papiery. U Nas klubie robi sie odwrotnie. Zatrudniają pielęgniarkę, żeby się dowiedzieć, że jak odchodzi lekarz to nie ma kto wypisać recepty.

Krótko i treściwie. Jeżeli już w ogóle zachodzi potrzeba zastosowania takiego manewru to klub winien był mieć kogokolwiek kto miałby przynajmniej uefę a i w najgorszym wypadku płacić za wydanie licencji warunkowej. Dycha to też niemało ale z pewnością mniej niż generowanie kosztów na słupa z Wielkopolski. Na dodatek gościa, który jest kompletnie nie reprezentacyjny. Co by nie powiedzieć o Magierze to dress code gościa na poziomie. Prosto, klasycznie i elegancko. Natomiast Jarusiowi z opitą i nieogoloną twarzą do jego katany z lat 80 ub. wieku wypadałoby włożyć flaszkę i peta w usta i jego „dress code” byłby kompletny. Może się czepiam bo niby to nie najważniejsze ale reprezentowanie Zagłębia Sosnowiec moim zdaniem wymaga pewnego poziomu.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez turku 2016-09-27, 4:55 pm

Cały czas się łudzę że Araś to taki Szukiełowicz zeszłego sezonu.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez STACH PL 2016-09-30, 9:34 am

Rozmowy z Mandryszem są prowadzone,Urban odmówił.
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Lars 2016-09-30, 9:48 am

STACH PL napisał(a):Rozmowy z Mandryszem są prowadzone,Urban odmówił.


To informacja aktualna? Jeśli tak, to napisz coś więcej. W takim przypadku Araszkiewicz ma w kontrakcie zapisane przykładowo miesięczne wypowiedzenie? Ja już po prostu nie ogarniam. Zagłębie jest tak dynamicznie działającą spółką, że przeciętny kowalski nie potrafi nadążyć, czyż nie?
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez dziejus 2016-09-30, 9:58 am

STACH PL napisał(a):Rozmowy z Mandryszem są prowadzone,Urban odmówił.
Dobrze jest podać źródło takich "rewelacji" :-)
dziejus
 
Posty: 1507
Dołączył(a): 2004-08-30, 9:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-Stary

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Adam1906 2016-09-30, 10:09 am

STACH PL napisał(a):Rozmowy z Mandryszem są prowadzone,Urban odmówił.

Skąd Ty masz te info? :)

Po pierwsze: o Urbanie myśleli, ale do dzisiaj nawet nie kontaktowali się z nim... więc jak miał niby odmówić? Po drugie: temat Mandrysza w ogóle NIE BYŁ brany pod uwagę.

Więc jak coś piszesz dla samego pisania to dzięki ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez krysteksc 2016-09-30, 10:27 am

STACH PL napisał(a):Rozmowy z Mandryszem są prowadzone,Urban odmówił.

Jakiś link który to potwierdzi czy coś w tym stylu?? Bo ja zaczynam się gubić, tydzień temu był za drogi a teraz co prezio nadrukował w piwnicy kasę i z nim rozmawia, jeśli Adam nic nie wie a jest tutaj chyba najlepiej zorientowany to darujmy sobie już tą sagę z trenerem, bo wkurzająca się robi.
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Adam1906 2016-09-30, 10:50 am

krysteksc napisał(a):darujmy sobie już tą sagę z trenerem, bo wkurzająca się robi.

Wszystko na temat.

Podsumowując: pierwszym trenerem jest Jarosław "Araś" Araszkiewicz, bo... ma stosowne papiery. A trenerem... piłkarzy jest Tomasz "Siwy" Łuczywek.

Czy trzeba co poniektórym wiecej napisać, żeby wreszcie zrozumieli, że na chwilę obecną nie rozmawiamy z Urbanem, Mandryszem, Ojrzyńskim, Guardiolą czy innym Mourinho?... ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Adam1906 2016-09-30, 2:27 pm

STACH PL napisał(a):Rozmowy z Mandryszem są prowadzone,Urban odmówił.

Cóż, pomimo iż na samym początku post kolegi STACHA wzbudził u mnie mieszane odczucia co do wiarygodności, znając "profesjonalizm" i "fahofość" w tego typu sprawach osób decyzyjnych w naszym klubie, zasięgnąłem języka tu i ówdzie, dowiadując się co nieco. Dodam, że informacje STACHA są na chwilę obecną nie do potwierdzenia przeze mnie w 100% ale... "cuś" na rzeczy może być :redface:

Tak wiec kolego STACH zwracam honor :niezle:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Blajpios 2016-09-30, 3:05 pm

Adam1906 napisał(a):
STACH PL napisał(a):Rozmowy z Mandryszem są prowadzone,Urban odmówił.

Cóż, pomimo iż na samym początku post kolegi STACHA wzbudził u mnie mieszane odczucia co do wiarygodności, znając "profesjonalizm" i "fahofość" w tego typu sprawach osób decyzyjnych w naszym klubie, zasięgnąłem języka tu i ówdzie, dowiadując się co nieco. Dodam, że informacje STACHA są na chwilę obecną nie do potwierdzenia przeze mnie w 100% ale... "cuś" na rzeczy może być :redface:

Tak wiec kolego STACH zwracam honor :niezle:

No, to jeżeli Kol. Adam1906 - osoba bodaj najlepiej na tym Forum zorientowana w bieżących sprawach w Klubie - potwierdza, że "cuś może być na rzeczy", to niestety wzbudza raczej mój smutek, jako że:
1) tak, jak to ujął Kol. Adam1906 - mówimy o «znanym nam profesjonalizmie i "fahofości" w takich sprawach osób decyzyjnych Zagłębia», która to słabość znów kolejny raz się potwierdza.
2) jeżeli częścią tego potwierdzającego się "cusia" jest, że J. Urban odmówił, to z jednej strony mu się pewnie można i nie dziwić:ale z drugiej jest to jakimś smutnym potwierdzeniem, że ta słabość osób odpowiedzialnych za te sprawy w Zagłębiu jest naprawdę daleko posunięta lub/oraz stopień wasalizacji przez Legię Zagłębia jest daleko posunięty. Jakkolwiek - smutne, zwłaszcza, że J. Urban to największe obecnie nazwisko z byłych naszych wybitnych graczy, co mogliby z jakimś pożytkiem przyjść i mocno odbudowywać tę markę Zagłębia. Pocieszające jest to, że w jakiejś mierze można mówić i o takim śladzie również w wypadku P. Mandrysza, niemniej to trochę inny kaliber, może mniej wyrastający ponad poziom obecnych naszych "byłych gwiazd", przez co może być mu trochę łatwiej przeprowadzić pewne rzeczy, niemniej z innej strony, te "jego rzeczy" będą pewnie musiały mieć mniejszy pułap. Przy tej opcji na pociechę może być to, że i pewne osiągnięcia ma, także w doprowadzaniu do awansu, umie narzucić pewien styl, jaki widzi za korzystny - no ale tu znowu może wychodzić na to, że znów i to będzie "nie w smak" obecnym "wiatrom" (czyt. Zarządowi w Warszawie i/lub ich po-magierom pośród byłych liderów i kibiców Zagłębia). Summa summarum - i to mogą przyblokować.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez novack 2016-09-30, 3:38 pm

Nasz Klub legitymizowany jest przez osobę Janusza Mariana Araszkiewicza, Siwy wychodzi do kwadrata nie będąc w żadnym protokole (ciekawe czy każdy tam może postać?) a Marcinek popiera Wojciechowskiego. Cyrk!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez STACH PL 2016-09-30, 3:41 pm

dziejus napisał(a):
STACH PL napisał(a):Rozmowy z Mandryszem są prowadzone,Urban odmówił.
Dobrze jest podać źródło takich "rewelacji" :-)


Źódło MJ przypadkowa rozmowa
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2016-09-30, 4:17 pm

Adam1906 napisał(a):Informacje STACHA są na chwilę obecną nie do potwierdzenia przeze mnie w 100% ale... "cuś" na rzeczy może być

Adam, albo dowcip Wam się z wiekiem wyostrza i jaja sobie robicie z kolegą Stachem ;-) albo ten klub to faktycznie cyrk na kółkach. Co prawda Prezes równo tydzień temu zarzekał się, że "nigdy nie mów nigdy" w sprawie Mandrysza, ale wydawało mi się, że to ewentualne "kiedyś" nie będzie trwało raptem kilka czy może kilkanaście dni.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Jarosław Araszkiewicz - trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Blajpios 2016-09-30, 4:58 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Informacje STACHA są na chwilę obecną nie do potwierdzenia przeze mnie w 100% ale... "cuś" na rzeczy może być

Adam, albo dowcip Wam się z wiekiem wyostrza i jaja sobie robicie z kolegą Stachem ;-) albo ten klub to faktycznie cyrk na kółkach. Co prawda Prezes równo tydzień temu zarzekał się, że "nigdy nie mów nigdy" w sprawie Mandrysza, ale wydawało mi się, że to ewentualne "kiedyś" nie będzie trwało raptem kilka czy może kilkanaście dni.

A kto powiedział, że mówią jednoznacznie o przyszłym tygodniu? Może - mówią natychmiast, ale po spełnieniu warunku, że Prezesem PZPNu zostanie J. Wojciechowski? (nawiasem pisząc - ja tam tak najgorzej akurat tej decyzji nie poparcia dla J. Wojciechowskiego nie oceniam, bo zmuszenie do rywalizacji Z. Bońka może wyjść na dobre, jedynie fakt, że to może być - jak podpowiadał Kol. django - pod dyktando centrali w Wa-wie, która rękami Zagłębia to załatwia, może smucić). Albo - wracając do kwestii rozmów z P. Mandryszem: chodzić może, że od przyszłego sezonu, po tym, jak J. Araszkiewiczowi uda się nie awansować, więc cel będzie osiągnięty, do którego J. Araszkiewicz najęty: będzie na kogo zwalać brak awansu. Czy słup musi być tylko dla PZPNu, zwykłym kibicom też coś z pańskiego stou spaść nie może? Może też okazać się, że rozmowy są prowadzone na przykład dla Znicza czy tam innego jeszcze niż Zagłębie klubu satelickiego? Przecież jak to w Cyrku Monty Pythona - albo i Gangu Olsena... wiele jest możliwe. :-)
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników