Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.30

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez lesław1 2016-09-24, 8:18 pm

Twoja ukochana drużyna przegrala pierwszy mecz od dziesięciu spotkań- pierdól ją , mają wygrywać zawsze i z każdym inaczej to banda frajerów !!! TERAZ NIE BĘDĘ CHODZIĆ NA ICH MECZE !!! - TYPOWYCH FORUMOWYCH FRAJERÓW TUTAJ NIE BRAKUJE

NIE CHCE MI SIĘ NAWET WAS WYMIENIAĆ POSZCZEGÓLNIE BO JESTEŚCIE DLA MNIE ZWYKŁYMI ŚMIECIAMI I PIZDAMI :czerwona:
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm


Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez bbartek 2016-09-24, 8:22 pm

W oficjalnym komunikacie nie ma jako trenera TŁ a jest JA i GB.
Przy linii jest TŁ. Pełny profesjonalizm...
Mamy najliczniejszy sztab szkoleniowy ilościowo...
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez lesław1 2016-09-24, 8:24 pm

bbartek napisał(a):W oficjalnym komunikacie nie ma jako trenera TŁ a jest JA i GB.
Przy linii jest TŁ. Pełny profesjonalizm...
Mamy najliczniejszy sztab szkoleniowy ilościowo...



rok temu płakałeś że arka ma w sztabie 10 osób i jest profesjonalna a u nas jest 3 i amatorka
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez wilczy_jezdziec 2016-09-24, 8:24 pm

Może wypowie się ktos kto był na meczu i powie jak to wyglądało na żywo?

Polegając na relacji tekstowej można wnioskować, że Łuczak w ataku to nieporozumienie bo maścił okazję za okazją i oby to był jego ostatni mecz w podstawowym składzie na dłuższy czas, bo facet w ogóle mnie nie przekonuje. Nie ma obrony to i nie ma bramkarza. Jeszcze jedna taka kolejka i w miesiąc z najlepszej defensywy staniemy się najgorszą. Aż zapachniało tutaj Zawiszą, Ząbkami i chyba Olimpią z poprzedniego sezonu. Defensywa zawaliła nam zeszły sezon i jak ktoś tu czegoś nie zmieni to chyba i tym razem będzie podobnie.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez lesław1 2016-09-24, 8:30 pm

wilczy_jezdziec napisał(a):Może wypowie się ktos kto był na meczu i powie jak to wyglądało na żywo?

Polegając na relacji tekstowej można wnioskować, że Łuczak w ataku to nieporozumienie bo maścił okazję za okazją i oby to był jego ostatni mecz w podstawowym składzie na dłuższy czas, bo facet w ogóle mnie nie przekonuje. Nie ma obrony to i nie ma bramkarza. Jeszcze jedna taka kolejka i w miesiąc z najlepszej defensywy staniemy się najgorszą. Aż zapachniało tutaj Zawiszą, Ząbkami i chyba Olimpią z poprzedniego sezonu. Defensywa zawaliła nam zeszły sezon i jak ktoś tu czegoś nie zmieni to chyba i tym razem będzie podobnie.



jakby każdej drużynie z nami wchodził każdy strzał w bramkę i zmieniał się w gola to w Katowicach było np 5:0, no może jeden im nie wszedł, na 6 okazji, pół okazji i ćwierć okazji weszło 5 bramek, np Kaczmarek wali z woleja w słupek i odbija się od pleców Szumskiego, gdyby wchodziło z obu stron było by 7:6 dla Zagłębia. Chłopaki walczyli na maxa przez długi czas Olimpia nie potrafiła wyjść z własnej połowy...
Ostatnio edytowano 2016-09-24, 8:31 pm przez lesław1, łącznie edytowano 1 raz
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez robercik 2016-09-24, 8:31 pm

Luczak porazka. Nie wie jak sie ustawic, a jak dostanie pilke to co z nia zrobic.
Druzyna chyba wyszla rozkojarzona i dlatego taki efekt.
Jak dla mnie bardzo chcieli ale kontry poszly i tyle.
Gardlo mnie boli i chrypka jest :-) Kibice jak dka mnie na + Pokazali, ze sa z dryzyna nawet jak nie wyjdzie.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez zaglebie32 2016-09-24, 8:36 pm

Wyjscie do przodu z łuczakiem na szpicy zapowiadało tragedię i był słabiutki, cienki jak cały ten jego sezon.Obrona tragedia Siara nie powinien byc brany pod uwagę to jest niestety 12 zawodnik przeciwnika.Pomoc słabo, w drugiej połowie lepiej ale nie wystarczyło.Klasa dueat Pribula- Udo, Bartczak bez wyrazu, Nowak słabszy mecz i czerwień.Nie ma jeszcze skrótów ale z krytej wygladało to tak że Szumski zawalił pierwsza, czwarta i piątą bramkę.Słabiutki mecz w jego wykonaniu.Tragedią jest gra bez napastnika i pierdolenie prezesa mało mnie przekonuje a odzwierciedleniem była dzisiejsza gra.Coz.....zobaczymy co dalej, nie dramatyzujmy, było dużo zawirowań w klubie.Zobaczymy co dalej.Mam swoje zdanie na temat obecnego prezesa,wiec pobyt na krytej był bezcenny :lol: :lol: :lol:
zaglebie32
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2008-11-01, 9:53 am

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez August 2016-09-24, 9:04 pm

lesław1 napisał(a):NIE CHCE MI SIĘ NAWET WAS WYMIENIAĆ POSZCZEGÓLNIE BO JESTEŚCIE DLA MNIE ZWYKŁYMI ŚMIECIAMI I PIZDAMI

Rozumiem, że możesz być związany z Prezesem czy Dyrektorem Sportowym czy nawet z Leśnym ale nawet Twój idol wczoraj ze zrozumieniem stwierdził, że pewne zachowania są skutkiem określonych emocji.
Trudno wyrokować i na gorąco i po pierwszej porażce. Zawiodła i obrona ale i a może przede wszystkim pomoc z doświadczonymi Dudkiem, Nowakiem i Matusiakiem. To wedle Prezesa oni mieli pociągnąć resztę drużyny tak aby ostatnie zawirowania nie odbiły się piętnem na zespole. A niestety chyba się odbiły. Nie wiem też co się dzieje z Bartczakiem. Drugi słaby mecz. Jestem też absolutnie daleki od wieszania psów i spalania Łuczywka ale po prostu wydaje mi się że odczuwalna była też jakość na ławce trenerskiej. mam wrażenie że fatalny początek to zarówno koszmarne błędu ale i efekt taktycznego rozpracowania naszego zespołu. Łuczywek z kolei nie zareagował np. zmianą w ustawieniu a zmiany dokonał dopiero przy 1-4 gdzie prosiło się aż nadto aby zmienić Bartczaka. Wszak przy tak zagęszczeniu obrony zagrożenie robiła jedynie nasza lewa flanka z najlepszymi dziś Pribulą i Udoviciem. Przy czym nie wiem czemu postawił na beznadziejnego WIlka, który u Magiery w ogóle chyba nie łapał się na ławę zamiast Ryndaka. Poza tym zauważyłem, że nasz ex-trener w określonych momentach starał się zdjąć kartkowiczów aby nie przytrafiła się czerwona kartka. Natomiast Łuczywek nie zdecydował się zdjąć choćby Nowaka mimo, iz wiadomo było że przy bramce kontaktowej atakując będziemy narażeni na groźne kontry a tym samym konieczne były faule taktyczne. Cóż, szkoda, bo mozna był zwiększyć przewagę bo taki zespół jak Olimpia winien był zostać pokonany przez nas bez problemu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez novack 2016-09-24, 9:30 pm

O efekcie "gry" Łuczaka z przodu pisalem przed meczem i nic mnie nie zaskoczyło. Szkoda, że Siwy będąc bliżej nie widzi tego. Nie wiem co sie dzieje z Szumskim. Chyba juz pora na środek obrony Wiktorski-Najemski. Co będzie dalej nie wiem. Wygląda to źle!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez August 2016-09-24, 9:43 pm

Łuczak to i tak mniejszy problem bo za tydzień powinien wrócić Sanogo a i Matić być może mógłby już zagrać parę minut. Konieczne są zmiany przede wszystkim w obronie. No i w ogóle czy Siwy będzie w stanie ogarnąć temat?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez domel23mdc 2016-09-24, 9:53 pm

Kiedy wraca do gry Ninkovic i Fidziukiewicz ?
Łamaga sierczynski powinien dostac zakaz gry w skladzie ZS ... on to samo gra co Rzezniczak w Legii . Mogą sobie podac rękę dwie kaleki pilkarskie
domel23mdc
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2005-12-15, 11:08 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez August 2016-09-24, 9:54 pm

domel23mdc napisał(a):Kiedy wraca do gry Ninkovic i Fidziukiewicz ?
Łamaga sierczynski powinien dostac zakaz gry w skladzie ZS ... on to samo gra co Rzezniczak w Legii . Mogą sobie podac rękę dwie kaleki pilkarskie

Najwcześniej na wiosnę
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez rio99 2016-09-24, 10:13 pm

Panowie ja uważam że nie ma co wytykać błędów chłopakom bo nie oni winni. Fakt dziwi ilość straconych bramek ale przecież to nie ich wina że w klubie jest jak jest. Może są sprawy o ktorych nie wiemy albo wiedzą nieliczni. Smutne to ale nic nie zrobimy bo nie mamy tej siły która była kiedyś w kibicach. W dupie nas mają i chyba im na rękę że kibiców będzie coraz mniej. Jednak karta zawsze się kiedyś odwraca miejmy nadzieję że jak najszybciej. Bo niestety od pierwszego meczu od spotkania z bossem z groźną miną zaczyna się sprawdzać scenariusz o którym pisalem w temacie o naszym nowym trenerze :) to naprawdę jest śmiech a chlopakom i T.Łuczywkowi nie ma co wrzucać sytuacja dziwna dla nich , dla nas i pewnie jakiejś części kibicowskiej Polski. Reszta ma z nas niezły polew i nie dziwię im się. Tylko Marcin wyszczekał co mu kazali , naobiecywał czego i kogo to nie ściągnie do nas pod warunkami perspektywy awansu a to co obiecywał staje się nierealne i pada na pysk dzień po jego wypowiedzi:)
rio99
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2007-02-23, 9:16 am

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez pyla 2016-09-24, 10:29 pm

No i się kurna porobiło, można było zdecydowanie odskoczyć od czołówki, ale my jak zwykle nie może być za dobrze.Jezeli chodzi o Łuczywka to niech prowadzi treningi, ale jeżeli chodzi o mecz to On się zupełnie nie nadaje, przy lini trzeba faceta z jajami w tym wypadku został nam tylko Araszkiewicz. W przeciągu całego meczu miałem wrażenie że Łuczywek przegląda swojego smartfona a mecz to dodatek - żadnej reakcji na to co wyprawiali nasi przez pierwsze 20 min. druga połowa lepsza i tu widze powiew optymizmu, ale co z tego jak Szumski zachowywał się tak jakby był obrażony na Magiere że nie zabrał Go do Warszawy. Obrona też nie wiele lepsza i tu trzeba coś zmienić / Wiktorski, Najemski/Pocieszam się tym że ten tydzień pozwoli naszym ochłonąć i w Puławach będzie dobrze. Jeżeli chodzi o tych forumowiczów co piszą że kibiców będzie tyle co na A klasie chciałbym powiedzieć że dzisiaj było nas więcej jak ostatnio i chyba zdaliśmy egzamin ? Ja mam troche daleko i jestem na każdym meczu i nic tego nie zmieni :-)
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez RUDI 2016-09-24, 11:34 pm

Ja może nie w temacie ,ADMINI WYJEBCIE Z TEGO FORUM GOŚCIA O NICKU -lesław1

"Twoja ukochana drużyna przegrala pierwszy mecz od dziesięciu spotkań- pierdól ją , mają wygrywać zawsze i z każdym inaczej to banda frajerów !!! TERAZ NIE BĘDĘ CHODZIĆ NA ICH MECZE !!! - TYPOWYCH FORUMOWYCH FRAJERÓW TUTAJ NIE BRAKUJE

NIE CHCE MI SIĘ NAWET WAS WYMIENIAĆ POSZCZEGÓLNIE BO JESTEŚCIE DLA MNIE ZWYKŁYMI ŚMIECIAMI I PIZDAMI :czerwona:"
Za ostatnie zdanie (i nie tylko za to) gnoju powinieneś mieć bana na tym forum do końca życia ,byłeś hujem ,jesteś hujem i hujem zdechniesz (nie umrzesz) .Masz problem z nadciśnieniem ? to powiedz gdzie i kiedy można ci krwi upuścić ,pierdolony głąbie ?
Ps.Przepraszam normalnych forumowiczów za zbyt wulgarny (nazbyt ;-) ) język .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników