Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.30

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez Tomcjo 2016-09-25, 1:51 pm

Fabisiak jest słabszy ale to on powinien stanąć w bramce . Przynajmniej na jeden mecz . Cztery gole w Bielsku plus odejście trenera miało duży wpływ na Szumskiego . Teraz piątka i gość ma zryta psyche . Jesli to mozliwe to on nawet nie powinien jechać do Puław . Niech na weekend wyskoczy gdzieś z dziewczyna i zresetuje główny komputer . Inaczej to bedzie sie za nim ciagnąć do końca rundy . To jednak młodziak i nie można go zajechać . Szczerze mówiąc to Wiktorskiego spodziewałem sie juz w Bielsku . Teraz to juz mus . Najemski nie gra źle ale gdy drużyna wpada w panikę to jednak Wiktorski daje wieksze gwarancje . Przypominam ze Budek po kontuzji wcale nie grał rewelacyjnie ale chyba to teraz czas dla niego . Martwi mnie to ze Siwy to nie Magiera ktory posadził Dudka na ławkę bo zaczął partolić . Gdyby zaszła potrzeba to samo zrobić z Markowskim to boje sie ze Siwemu zabraknie jaj albo zrobi to za późno lub za wcześnie co moze narobić kwasów w zespole . Wczoraj prosiło sie o Ryndaka a on wpuścił Wilka . Mam nadzieje ze bedzie postęp wsród trenerów bo oni tez dali ciała w tym meczu .
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-09-25, 4:47 pm

Bardzo skromne pytanie - czy będzie skrót z meczu z Grudziądzem ?
Dziękuję
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez krysteksc 2016-09-25, 4:50 pm

lesław1 napisał(a):Twoja ukochana drużyna przegrala pierwszy mecz od dziesięciu spotkań- pierdól ją , mają wygrywać zawsze i z każdym inaczej to banda frajerów !!! TERAZ NIE BĘDĘ CHODZIĆ NA ICH MECZE !!! - TYPOWYCH FORUMOWYCH FRAJERÓW TUTAJ NIE BRAKUJE

NIE CHCE MI SIĘ NAWET WAS WYMIENIAĆ POSZCZEGÓLNIE BO JESTEŚCIE DLA MNIE ZWYKŁYMI ŚMIECIAMI I PIZDAMI :czerwona:

Gościu zluzuj trochę bo chyba cie ponosi i to nie pierwszy raz fakt zagrali jak dzieci we mgle do 20 minuty, ale do cholery, zamiast obrażać innych zostaw sobie siły aby w następnym meczu móc ich dopingować.
Co do samego meczu Siara powinien sobie dłużej odpocząć na trybunach, bardzo brakowało Sanogo, Łuczak jedną okazję prawie wykorzystał brakło paru centymetrów. Pora przeanalizować wyciągnąć wnioski bo taki gol jak w 2 minucie to kopia Wisły tylko z drugiej strony, Pribula i Udo najlepsza lewa strona tej ligi. Nadal jesteśmy liderem Puławy pokażą czy to wypadek przy pracy tak czy inaczej w następnym meczu w Sosnowcu wszyscy dopingować chłopaków.
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez krysteksc 2016-09-25, 4:51 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Bardzo skromne pytanie - czy będzie skrót z meczu z Grudziądzem ?
Dziękuję
Pozdrawiam
Tadeusz

Na pewno będzie ale dopiero jutro ze względu na Polsat.
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez patrios91 2016-09-25, 5:15 pm

Niemożliwe żeby chłopaki w kilka dni zapomnieli jak się gra w piłkę w szczególności z rywalem z niższej półki na dodatek u siebie. Zagrali przeciwko Łuczywkowi-Araszkiewiczowi i tyle. Nie podoba im się pomysł z dwoma figurantami na stanowisku dowodzenia co pokazali w ostatnim meczu. Prosta sprawa.
Jeśli chodzi o obronę...wiadomo,że obronę cały czas mieliśmy tragiczną. Wiele meczy ratował Szumski,w wielu meczach mieliśmy niesamowitego farta,lecz Magiera potrafił mądrze ustawić zespół taktycznie by te braki na tyłach możliwie jak najlepiej załatać. Teraz mamy dwóch figurantów i już nie będzie tak pięknie w obronie.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez comitam 2016-09-25, 5:50 pm

problem w tym, że drugi mecz z rzędu tracimy bramkę w pierwszej akcji meczu, a później trzeba gonić wynik.ten trenerski duet cudaków niczego nie osiągnie,a jedynie zrobi rozpierduchę jak Hasi w Legii.ten na zdjęciu wygląda jakby miał zawał albo z tygodniówki wrócił.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez Adam1906 2016-09-25, 5:53 pm

krysteksc napisał(a):fakt zagrali jak dzieci we mgle do 20 minuty, ale do cholery, zamiast obrażać innych zostaw sobie siły aby w następnym meczu móc ich dopingować.
Co do samego meczu Siara powinien sobie dłużej odpocząć na trybunach, bardzo brakowało Sanogo, Łuczak jedną okazję prawie wykorzystał brakło paru centymetrów. Pora przeanalizować wyciągnąć wnioski bo taki gol jak w 2 minucie to kopia Wisły tylko z drugiej strony, Pribula i Udo najlepsza lewa strona tej ligi. Nadal jesteśmy liderem Puławy pokażą czy to wypadek przy pracy tak czy inaczej w następnym meczu w Sosnowcu wszyscy dopingować chłopaków.

Wszystko na ten temat. Jesteśmy nadal liderem a tutaj płacz, jakbyśmy byli na miejscu spadkowym. Przypomnę, że w zeszłym sezonie po 10 kolejkach mieliśmy aż 15 punktów. Teraz po 10 kolejkach mamy punktów... tylko 21.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez RUDI 2016-09-25, 7:09 pm

Adam ,bo my jesteśmy jak dobrzy rodzice,martwimy się o nasze dzieci,chcemy wyłapać problem wcześniej nim będzie za późno ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez Adam1906 2016-09-26, 7:57 am

RUDI napisał(a):Adam ,bo my jesteśmy jak dobrzy rodzice,martwimy się o nasze dzieci,chcemy wyłapać problem wcześniej nim będzie za późno ;-)

Zgadzam się z Tobą RUDI. I oby naprawdę ten mecz był tylko wypadkiem przy pracy. Oby...

Wracając do mojego poprzedniego postu. Porażka zawsze się zdarzyć może. Jeżeli osiągniemy dobry wynik w Puławach to OK. Jeżeli zagramy jak z Grudziądzem, to wtedy będzie można zacząć główkować. Na pocieszenie wrzucam sytuację po 10. kolejkach ligowych w tabelach sezonu 2015/16 i 2016/17, żeby pokazać iż naprawdę nie jest tak źle :) Zwróćcie uwagę na Wisłę i Arkę, które przecież później awansowały...

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez RUDI 2016-09-26, 12:55 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Bardzo skromne pytanie - czy będzie skrót z meczu z Grudziądzem

Już jest taki "mały" skrót .
-> http://zaglebie.eu/wideo/2653-bramki-z- ... udziadz-35
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez Tomcjo 2016-09-26, 5:59 pm

Obejrzałem sobie skrót i widze ze te pięć bramek i cztery wcześniejsze to nie przypadek . To najgorsze koszmary z czasów Smyly . Radkowie Kursowie opanowali nasza obronę . I nie zgadzam sie ze co strzał Olimpii to gol . Pierwsze trzy gole to samobóje Radków . Pierwszy strzał z wolnego . Dwuch Kursów podskakuje w murze i ... Robią bramę ślubna przez która piłka wpada do bramki . Dla lepszego wrażenia artystycznego powinni złapać sie za rączki i zrobic kółeczko . Czy liczyli ze dostaną flaszkę ? Za takie głupie zachowanie conajmniej miesiąc gry w rezerwach . Nie wiem kto biegł za plecami Angielskiego ktory strzelił druga bramkę ale najwyraźniej ten Radek Kursa chciał przybić piątkę z przeciwnikiem . Bo napewno nie chciał mu przeszkodzić . Trzeci gol wpadł po na prawde ładnym strzale . Co jednak robił ten tabun Radków w obronie to nie mam pojęcia . Żaden Kursa nie przeszkodził w dośrodkowaniu . Żaden Radek nie przeciął dośrodkowania i cała banda wzięła napastnika w kółeczko patrząc jak strzela i tańcząc labada .
Niestety to nie była wpadka . Do poziomu idola Smyły bardzo łatwo dorównać ale wrócenie do poprzedniego poziomu zajmie minimum miesiąc . A poniewaz mam watpliwości czy obecni trenerzy dadzą temu rade to moze potrwać do końca rundy . W meczu w Puławach czystego konta nie uda sie zachować i oby z przodu było wiecej strzelonych . Minimum cztery gole bo możliwości Radków Kursów sa przeogromne .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez comitam 2016-09-26, 8:38 pm

sytuacja po 10 kolejkach dla jest ok, ale straconych bramek jest tyle samo i ciekaw jestem jakich przeciwników mieliśmy w tych 10 kolejkach.Teraz wszyscy wiedzą, że można isć na wymianę ciosów bo napastników nie ma, a obrona to poziom orlików. Może się ob budzą i zaczną myśleć na boisku, a jak nie to rezerwy.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez novack 2016-09-27, 5:17 am

Po obejrzeniu skrótu ciśnie sie na usta takie spostrzeżenie, że w obronie najbardziej zawalił Najemski z Szumskim, a jeśli do tego dodamy, że od kiedy wiadomo, że Magiera odejdzie przestał grać tez Bartczak (w Bielsku już wiedzieli) to okazuje się, że jesli nie można juz nic udowodnic wujkowi Jackowi, to zaciąg z Warszawy przestał grać. Przypominam jeszcze odstawienie przez Magierę po świetnych meczach Wiktorskiego na rzecz Najemskiego. Jeśli jest cos na rzeczy to zadanie dla Prezesa jest zeby wyjaśnić temat, a dla Siwego żeby sadzał na ławe grajkow nie angażujących sie w walkę. Wierzę, że to tylko wypadek przy pracy, ale dziwnie to wygląda.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez Luis 2016-09-27, 11:50 am

Dla mnie głównym winowajcom jest Szumski i Sierczynski. Jego "asekuracja" przy czwartje bramce to jest parodia. Mimo, że umiejetnosci Szumski ma spore, ale po takim meczu powinien dostac szanse Fabisiak. I mam nadzieje, że w Puławach on zagra. Wiktorski za Najemskiego, Budek za Siare. A co z pomoca? Dudek, Łuczak i albo Bartczak na srodku, Ryndak na prawej, albo szanse dostanie na 10 Mularczyk??
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez August 2016-09-27, 12:56 pm

Pytanie już nie o to kto zawinił tylko o to czy Łuczywek jest tym kimś kto to ogarnie i pozbiera do kupy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Tomcjo