Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.30

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez slawekchicago 2016-09-25, 12:15 am

5 godzin pi meczu i stwierdzam ze chyba pora ochłonąć tydzień ,nie zaglądać na forum na stronę aż do meczu z Puławami . W tym wieku :lol: Rożnie człowiek reaguję na stres a co gorsze i nerwy czasami szybciej puszczają . Zaczyna sie jedna wielu pyskówka , tez mi jest wstyd za kilka moich wpisów dlatego bije sie w pierś i do soboty mowie pas . Każdemu co tez ma podobnie radze to samo , a co będzie po ponownym wejściu na forum i strone czas pokaze , ale po tak burzliwym tygodniu odpoczynek się przyda
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez lesław1 2016-09-25, 1:06 am

RUDI napisał(a):Ja może nie w temacie ,ADMINI WYJEBCIE Z TEGO FORUM GOŚCIA O NICKU -lesław1

"Twoja ukochana drużyna przegrala pierwszy mecz od dziesięciu spotkań- pierdól ją , mają wygrywać zawsze i z każdym inaczej to banda frajerów !!! TERAZ NIE BĘDĘ CHODZIĆ NA ICH MECZE !!! - TYPOWYCH FORUMOWYCH FRAJERÓW TUTAJ NIE BRAKUJE

NIE CHCE MI SIĘ NAWET WAS WYMIENIAĆ POSZCZEGÓLNIE BO JESTEŚCIE DLA MNIE ZWYKŁYMI ŚMIECIAMI I PIZDAMI :czerwona:"
Za ostatnie zdanie (i nie tylko za to) gnoju powinieneś mieć bana na tym forum do końca życia ,byłeś hujem ,jesteś hujem i hujem zdechniesz (nie umrzesz) .Masz problem z nadciśnieniem ? to powiedz gdzie i kiedy można ci krwi upuścić ,pierdolony głąbie ?
Ps.Przepraszam normalnych forumowiczów za zbyt wulgarny (nazbyt ;-) ) język .



uderz w stół a nożyce się odezwą
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez jarekms73 2016-09-25, 7:57 am

A ja mam nadzieję że nasz redaktorek Prezes MJ po tym meczu i całej otoczce z całego tygodnia już zaczyna pakować swój gabinet. Masz honor człowieku to odejdź z klubu ! Leśny na pewno załatwi Ci posadkę w twojej ukochanej (L) ! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
jarekms73
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-09-09, 10:36 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez wilczy_jezdziec 2016-09-25, 8:47 am

Radzę trochę zluzować z tymi wrzutami na prezesa, bo robi sie z tego niezła komedia. 3 dni temu wszyscy go gnoili ile się dało, przedwczoraj po spotkaniu to prawie noszono go na rekach, a teraz znowu wiesza się psy :-) . Nie jestem fanem MJ ale czas pokaże jak odejście Magiery wpłynie na drużynę. Z reszta niejden tu pisał, ze Marcin nic nie mógł zrobic. Jedna porażka o niczym nie świadczy tak naprawdę Puławy pokażą w jakim jestesmy miejscu. Widać, że w przodzie cały czas jest ogień ale niestety obrona chyba przypomniała sobie jak "pięknie" grała w zeszlym sezonie. Pewnie gdyby Zagłębie znowu wygrało 5:4 to pomimo kryminału w defensywnie nikt by na prezesa nie psioczył.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez comitam 2016-09-25, 9:06 am

ktoś mówi, że to pierwsza porażka i już jadą po drużynie ale w dwóch meczach stracić 9 bramek i 5 u siebie z ogórkami to znak, że dzieje się coś złego w drużynie. Zagłębie grało do tej pory na farcie i wystarczyło mocniej przycisnąć,a efekty przyszły bo ta obrona w zeszłym sezonie puściła kilkadziesiąt bramek i nagle nie stała się chińskim murem.Jeżeli klubu nie stać na zatrudnienie trenera to lepiej rozwiązać klub i zacząć od 5 ligi bo to nie ma sensu.Który klub wyznacza cele po rundzie jesiennej? teraz nie dziwi mnie, że Ludowy jest pusty.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez GrubyPerez 2016-09-25, 9:36 am

lesław1 napisał(a):uderz w stół a nożyce się odezwą


trafiasz tymi wypocinami swoimi za każdym razem kulą w płot, czy to do Rudiego czy do bbartka.

do tych wszystkich, skądinąd sympatycznych "na emigracji" też coś powiem, zbastujcie z tymi swoimi "gdzie Wy jesteście?", bo gdzie Wy jesteście? Wasz ból zęba nie jest być może wcale większy od tych co tutaj zostali, a mam wrażenie że z daleka nawet jakby łatwiej być "semper fidelis".
Troszkę więcej szacunku wobec siebie, bo się braćmi po szalu zwiecie.
A w d..ę r.ają nas wszystkich jednakowo.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez paw25 2016-09-25, 9:57 am

Trzy najsłabsze ogniwa tego meczu to Śierczyński(chłop maksymalnie na ławkę)Łuczak ( najgorszy transfer nie wiem czym się klub kierował zatrudniajac go)Szumski (co najmniej dwie bramki na jego konto) , choć jego bym wystawił w Pulawach bo Fabisiak i tak prezentuje niższy poziom.W defensywie muszą zajść zmiany czyli Wiktorski i Budek muszą wyjść w podstawie.A juz wydawało się ze gra defensywna się krystalizuje a tu bach i dziewięć bramek straconych w dwóch meczach..
NIE PODDAWAJ SIE UKOCHANE ME NIE PODDAWAJ SIE MOJE ZAGLEBIE
paw25
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez RUDI 2016-09-25, 10:07 am

paw25 napisał(a): a tu bach i dziewięć bramek straconych w dwóch meczach..

Można doliczyć jeszcze mecz pucharowy z Wisłą i mamy 13 bramek straconych w trzech meczach(oczywiście nie były to kolejne mecze ale ta ilość strat idzie na konto obrony i bramkarza)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-09-25, 10:28 am

Słuchajcie - a czy nie jedną z przyczyn tej przegranej był brak napastnika
mam na myśli Francuza bądź Chorwata - z wypowiedzi trenera wynikało
że są to zawodnicy którzy robią dobra robotę dla drużyny - angażowanie
przeciwnika w defensywie - a co za tym idzie pomoc i atak tegoż przeciwnika
nie maja takiej swobody w rozwijaniu akcji ofensywnych.
W kolejnym meczu Zagłębie zagra bez Nowaka i Łysego ale myślę ze z
napastnikami - powinno być lepiej a może dobrze.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez RUDI 2016-09-25, 10:34 am

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Słuchajcie - a czy nie jedną z przyczyn tej przegranej był brak napastnika

Możliwe Panie Tadeuszu ,ale proszę sobie zobaczyć statystyki z meczu ,praktycznie co strzał piłkarzy Olimpii to gol (6 strzałów celnych) .Zobaczy Pan skrót i oceni .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez django 2016-09-25, 11:02 am

My byliśmy osłabieni, ale Olimpia też grała bez kilku podstawowych zawodników. Coś złego w obronie zaczęło się dziać już wcześniej, mieliśmy przykład z Podbeskidziem. Na pewno potrzeba zmian personalnych - może w Puławach powinni wyjść Wiktorski i Budek. Wcale nie jestem przekonany, że z Magierą byśmy tego meczu nie przegrali. Chłop miał wyczucie, kiedy się zwinąć.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez August 2016-09-25, 11:38 am

RUDI napisał(a):
Tadeusz Wisniewski napisał(a):Słuchajcie - a czy nie jedną z przyczyn tej przegranej był brak napastnika

Możliwe Panie Tadeuszu ,ale proszę sobie zobaczyć statystyki z meczu ,praktycznie co strzał piłkarzy Olimpii to gol (6 strzałów celnych) .Zobaczy Pan skrót i oceni .

Grając bez klasycznego napastnika i przy zagęszczonej obronie Grudziądza byliśmy w stanie strzelić 3 bramki. To świadczy o bardzo dużej sile ofensywnej zespołu. Problem tkwi w defensywie. Mając w pamięci problemy w poprzednim sezonie zakontraktowano jedynie Wiktorskiego, który zresztą od kilku meczy i tak grzeje ławę i wypożyczono niedoświadczonego Najemskiego. Mimo wszystko to dopiero pierwsza porażka. Głowy do góry bo nadal jesteśmy liderem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez novack 2016-09-25, 11:59 am

Czy ktos liczy kartki? To juz chyba 4 kartka Nowaka w Zagłebiu, gdyby tak jeszcze jego mialo zabraknąć w Pulawach to było by goraco. Jeśli jednak środek zagra w komplecie, wróci Sanogo i będzie harował jak w Bielsku, to z przodu powinno byc ok. Drugi bezbarwy mecz Bartczaka wychodzacego od pierwszej minuty, może rzeczywiście wpuszczac go na zmęczonego przeciwnika, a niech Ryndak zapieprza od poczatku. Pozostają tyły do ogarnięcia. W tej sytuacji szkoda trzymac na ławie Wiktorskiego, bo to jest nawet demobilizujące dla niego. Jego konkurenci w obronie w tydzień traca 9 goli, a on i tak nie dostaje szansy. Mimo wszystko dla Szumskiego nie ma alternatywy, wiec zostaje i gramy dalej!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez RUDI 2016-09-25, 12:06 pm

August napisał(a):
Grając bez klasycznego napastnika i przy zagęszczonej obronie Grudziądza byliśmy w stanie strzelić 3 bramki

Dokładnie,i chyba wszyscy będący na meczu zgodzą się z tym, że na niektóre akcje Pribuli z Žarko człowiek patrzył z podziwem , a ręce same składały się do oklasków,oby nam ktoś tej pary " nie rozdzielił" .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 24.09.2016r. g.18.

Postprzez wilczy_jezdziec 2016-09-25, 12:12 pm

novack napisał(a):Czy ktos liczy kartki? To juz chyba 4 kartka Nowaka w Zagłebiu, gdyby tak jeszcze jego mialo zabraknąć w Pulawach to było by goraco.


Z tego co pisali w relacji to oprócz Nowaka w meczu z Wisłą zabraknie jeszcze Matusiaka.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników