Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez classic 2016-09-16, 8:31 pm

maniek-75-75 napisał(a):musiałemna 2 god, spindolić ze szpitala bo nie mam tu PS ale mam news i o 22 jeszce ra obejrzę :) co za meczycho . 90 min a grali i mogli jeszcze dobić pastuchów .. olala

Chamski łbie ze szpitala dlaczego wyzywasz ?
Wystarczy, że patologia z Sosnowca pomimo próśb spikera, że małe dzieci są w sektorze rodzinnym na stadionie w Bielsku śpiewała : "jazda z ku...i, bo nie wystarczyło śpiewu: w Bielsku tylko BKS!
Tragedia kibicowska na Zagłębiu i nie tylko.
Patole wynocha do lasu.
Faktycznie powinni zamknąć ligę, tak jak kiedyś nakazała M. Thatcher z ligą angielską : albo będzie spokój, albo najstarsza liga zostanie zlikwidowana.
Patole wynocha na wiejskie rozgrywki lub do lasu.
Piłka nożna to jest tylko sport, ale nie dla nawiedzonych patoli.
classic
 
Posty: 77
Dołączył(a): 2009-08-04, 4:30 pm


Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez maniek-75-75 2016-09-16, 8:59 pm

bo w Bielsku jest TYLKO BKS a nie twór zwany podbeskidziem . nie zmienia to faktu że trzeba z nimi grać i jak można to wygrać . jak dobijecie jako klub choć połowy istnienia ZS będiecie mieli szacun u mnie , a kto wyzywał czy nie mam tak daleko na to wywalone że twój wzrok tam nie sięga :)
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Blajpios 2016-09-16, 9:51 pm

August napisał(a):Fakt, pokazali w końcówce niesamowity charakter. Trzeba jednak podkreślić, że mieliśmy horror niejako na własne życzenie. A właściwie przez Dudka i Markowskiego. To chyba juz oznaka, że kariery obu Panów mają się ku końcowi. Tak czy owak mieliśmy efektowne widowisko z happy endem. Ja jeszcze nie ochłonąłem.

Przyznam, że trochę mi smętnie na takie słowa. W pierwszej chwili napisałem nawet, że: "właśnie akurat takie patrzenie mnie dobija". Jednak - to za daleko idące. Kol. August stwierdza tylko fakt, który średnio rozgarnięty kibic, to bez trudu zauważy, słuszna racja i tak samo w pewnej perspektywie myślę i ja od pewnego czasu, że po prostu, zawodniczej kariery koniec nieuchronnie, nawet nie chyba, się zbliża. Ba, naprawdę nie chciałbym, by którykolwiek z nich, nawet, gdyby zasługi były porównywalne do tych, jakie ma A. Głowacki dla Wisły - żaden nie kończył maltretowaniem swego klubu taką grą, jaką obecnie w Wiśle Głowacki odstawia.
Mimo wszystko jednak - tu właśnie, tu jednak ta "maleńka" różnica. Więcej jeszcze: mnie wręcz by się marzyło, by nawet zamiast takich wyrażeń - cóż dopiero zamiast wulgarnych stwierdzeń typu wy****dalaj itp. - byśmy jednak zaczęli w Zagłębiu raczej mówić: "niechybna to oznaka, że oto dla tych dwóch Panów jako wspierających były klub zasłużonych ex-reprezentantów nabiera coraz bardziej konkretnych kształtów"... Albo: "nabiera znaczącego przyspieszenia kariera tych panów (tych 2 ex-piłkarzy") jako działaczy czy członków sztabu trenerskiego". Lub coś podobnego. Nie pójdziemy do przodu bez tego - podobnie jak w sytuacji na trybunach, gdzie nie pójdziemy do przodu póki nie nauczą się, że w chwilach emocji tak samo: chuliganów karykaturujących kiboli piętnujemy a nie rozdziawiamy z podziwem gęby. Tak i tu, powtórzę - nie pójdziemy do przodu póki właśnie w takich chwilach, w chwilach skrajnych emocji - nie nauczymy się nie tylko mówić, lecz w ogóle zajmować postawy konesera a nie przeciętnego zjadacza chleba taśmowo produkowanego
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez pyla 2016-09-16, 10:15 pm

Wrocilem i do teraz nie moge dojść do siebie :) Mecz szalony ale z dobrym zakończeniem dla nas . najważniejsze 3 pkt.Jeżeli chodzi o Dudka i Markowskiego to napewno nie był to ich mecz życia ale z krytyką bym się wstrzymał bo jeszcze nie raz się nam przydadzą. Cieszy gra Sanogo. Zmiany bardzo celne zarówno Łuczak jak i Ryndak na plus. Teraz nie zlekceważyć Grudziądza i będzie dobrze :brawo:
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Adam1906 2016-09-16, 10:36 pm

classic napisał(a):Chamski łbie ze szpitala dlaczego wyzywasz ?
Wystarczy, że patologia z Sosnowca pomimo próśb spikera, że małe dzieci są w sektorze rodzinnym na stadionie w Bielsku śpiewała : "jazda z ku...i, bo nie wystarczyło śpiewu: w Bielsku tylko BKS!
Tragedia kibicowska na Zagłębiu i nie tylko.
Patole wynocha do lasu.
Faktycznie powinni zamknąć ligę, tak jak kiedyś nakazała M. Thatcher z ligą angielską : albo będzie spokój, albo najstarsza liga zostanie zlikwidowana.
Patole wynocha na wiejskie rozgrywki lub do lasu.
Piłka nożna to jest tylko sport, ale nie dla nawiedzonych patoli.

A w mordę to kiedyś oberwałeś sqrwysynu?!? :twisted: Właśnie wróciłem z Bielska-Białej i powiem ci jedno: w chvju mam ten klubik o nazwie Podpiździe. W Bielsku tylko BKS!!! A patoli to poszukaj sobie we własnej rodzinie.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6806
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez petromar 2016-09-17, 7:48 am

wszystko ładnie bo 3 punkty są dopisane - ale - ja oglądając mecz 2 razy mam bardzo złe przeczucia - gra obronna zespołu wyglądała jak gra A klasowej drużyny - za dużo Legii się naoglądali - gdyby Bielsko zagrało lepiej to stukneli by nam z 7 bramek !!! zgroza i to trener musi przeanalizowac ! bo powtorka takiej gry grozi kilkoma bramkami w plecy - Sanogo duzy plus - Dudek błędy błędy ale to zawodnik który tym sie zawsze charakteryzował, Magiera - zostań chłopie - ale zacznij sie w koncu bardzie identyfikowac z klubem bo Twoje wypowiedzi ze Sosnowiec wygrał,ze zawodnicy Zagłębia zagrali,ze W sosnowcu jest atmosfera !!!!! nosz kur..... to jest Twoj zespół chłopie - i to w koncu zrozum bo mówisz w wypowiedziach jak o obcym klubie !!!! no chyba ze tylko ja mam takie wrazenie?
petromar
 
Posty: 823
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Tomcjo 2016-09-17, 7:51 am

Rozegraliśmy osiem kolejek w których Zaglebie grało dobrze lub bardzo dobrze . I takie serie na ogół nie trwają całej rundy . Trafiają sie albo słabsze pojedyncze mecze lub co gorsze słabsze serie . Ten mecz był tak dziwny bo u nas nastąpił dziwny zbieg okoliczności gdy jedni zawodnicy zanotowali duży regres a inni duży progres . Cała gra obronna skończyła sie katastrofa bo tak trzeba nazwać wprost gdy tracimy tyle bramek ile w poprzednich ośmiu meczach . A niesamowite jest to ze gra ofensywna potrafiła to zrównoważyć a nawet zadać ten śmiertelny sztych na koniec . Bardzo poważny spadek formy (???) a moze tylko koncentracji zanotowali Dudek i Markowski . Ale czy czy to aby na pewno forma . A moze te dwie stare wygi najwiecej wiedzieli jak wyglada sprawa trenera od poszewki i zamiast o meczu myślami byli gdzie indziej . Najlepiej widac to po Dudku bo w obronie dwukrotnie pomógł strzelić gola rywalom ale z przodu sam strzelił i był kreatywny jak zawsze . Markowski tez próbował z przodu sie pokazać . Budek to moze nie kryzys ale jeszcze nie wrócił do formy . I denerwowały mnie jego faule w nienajlepszych momentach . Chyba jest zbyt nerwowy i nie panuje nad tym . Ta nerwowość w obronie po katastrofalnych błędach udzieliła sie całej drużynie i stad az cztery stracone gole . No ale strzelić piec goli i wygrać to zakrawa na cud . Trochę można położyć na karb taktyki cios za cios i fakt ze obrona Podbeskidzia zagrała dokładnie tak samo jak nasza . No i nie można pominąć plusów w naszej ofensywie . Sanogo do tej pory grał całkiem dobrze a teraz odblokował sie i strzelił dwa piękne gole plus asysta . Żarko pięknie wykończył genialne podanie od niego . Pribula wrócił do najwyższej formy i kręci mlynki robiąc wiatraki z rywali . Na prawym skrzydle Ryndak i Bartczak nie zagrali wybitnie ale to była bardzo dobra gra tylko ze koledzy w ataku zagrali jeszcze lepiej od nich . Nowak nie strzelił , miał kilka pudel ale przecież tez miał dobry występ . Pozostali w ataku tez byli kreatywni i pokazali charakter . Odrabiali juz rożne straty ale takiego rollercoastera to chyba nie było w całej historii Zaglebia . Mecz wspaniały dla kibica ale teraz Magiera musi nałożyć kaganiec taktyczny . Nie możemy powtórzyć takiego szalonego meczu bo drużyna po prostu sie rozpadnie . Gdy jedni sie cieszą a drudzy schodzą załamani to wpływa to na drużyne w następnych meczach . Mysle ze trener otrząśnie sie z i ogarnie taktykę bo juz mieliśmy takiego cwaniaczka ktory uciekł w trakcie sezonu co rozbiło nam drużyne .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez maniek-75-75 2016-09-17, 8:09 am

Tomcjo, ja tu się mało wypowiadam ,ale spokojnie tego czytać nie mogę co napisałeś . podbeskidzie od początku wyszło wysokim kryciem bo z tego w każdej naszej lidze padają bramki - po błędach - a my barcą to jeszcze nie jesteśmy , dostali 3 gongi ale jeszczze więcej po połówce cisneli , widać że trener grał o swoją posadę . fajne jest to że my potrafiliśmy odpowiedzieć . choć po takim meczu nawet nie wstydziłbym się porażżki . z kolei skąd wyciągasz wnioski że jeszcze jeden taki mecz i drużyna się rozsypie ? w końcu tu dopiero pokazała klasę - przez duże K .obaj trenerzy predmecem mówili otwarcie o ofensywie ,wiecbramki musiały padać . dla mnie jako kibica wolęoglądaćtakie mecze niżtakie jak u cyganów na 0 . kolei odnośnie kapitana , stracił 2 razy piłkę gdzie padły gole po jego stratach ale jak pięknie sam odpracował na 1:1 ... czasami naprawdę tu czytam lepszych trenerów niż chyba mamy ....
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez RUDI 2016-09-17, 8:46 am

maniek-75-75 napisał(a):z kolei skąd wyciągasz wnioski że jeszcze jeden taki mecz i drużyna się rozsypie ?

Może wyciąga te wnioski z wypowiedzi (już nie pamiętam którego piłkarza :redface: ) w poprzednim sezonie ,że nie da się cały czas gonić wyników bo ktoś popełnia błędy (tak to mniej więcej brzmiało) Pamiętasz pierwsze mecze gdy Zagłębie traciło bramki a my(kibice) byliśmy spokojni że jednak i tak strzelimy jedną więcej? ale to w końcu się skończyło bo może ktoś miał już dosyć "prucia flaków"? .Może o to chodzi koledze Tomcjo ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Adam1906 2016-09-17, 9:01 am

-> PRZYJAZD POCIĄGU I DOPING KIBICÓW ZAGŁĘBIA

-> DOPING PODBESKIDZIE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4:5

Dla tych co chcą na spokojnie obejrzeć powtórkę meczu:

Sobota:
Polsat Sport godz. 13:30
Polsat Sport News godz. 1:00
Polsat Sport Extra godz. 9:10

Niedziela:
Polsat Sport Extra godz. 7:00

Poniedziałek:
Polsat Sport godz. 7:00

Wtorek:
Polsat Sport Extra godz. 23:30

Piątek:
Polsat Sport Extra godz. 9:10
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6806
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Adam1906 2016-09-17, 9:17 am

Obrazek

Oficjalna liczba: 1100 Zagłębie Sosnowiec, 300 BKS Bielsko i 15 Czuwaj Przemyśl.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6806
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez maniek-75-75 2016-09-17, 10:08 am

RUDI napisał(a):
maniek-75-75 napisał(a):z kolei skąd wyciągasz wnioski że jeszcze jeden taki mecz i drużyna się rozsypie ?

Może wyciąga te wnioski z wypowiedzi (już nie pamiętam którego piłkarza :redface: ) w poprzednim sezonie ,że nie da się cały czas gonić wyników bo ktoś popełnia błędy (tak to mniej więcej brzmiało) Pamiętasz pierwsze mecze gdy Zagłębie traciło bramki a my(kibice) byliśmy spokojni że jednak i tak strzelimy jedną więcej? ale to w końcu się skończyło bo może ktoś miał już dosyć "prucia flaków"? .Może o to chodzi koledze Tomcjo ?

pamietam , ale to był tamten sezon a teraz jest ten sezon . nie byłem zwolennikiem Magiery ale gość naprawdę pokazuje klasę , jest chłodny nie reaguje spontanicznie jak Artur / choc mnie go też brakuje/ i widać to działa :)
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Adam1906 2016-09-17, 12:02 pm

Widziany kamerą ZSTV -> DOPING KIBICÓW ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC podczas wyjazdowego meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Szczególnie ta radość po bramkach - bezcenna... :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6806
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez August 2016-09-17, 1:57 pm

Tomcjo napisał(a):Sanogo do tej pory grał całkiem dobrze a teraz odblokował sie i strzelił dwa piękne gole plus asysta .

No chyba już tylko za to należałoby Sanogo przyznać miano najlepszego gracza. Bo i asysta i (zwłaszcza) druga bramka palce lizać. Fakt, Podbeskidzie miało stopera i bramkarza specjalnej troski,ale ani nie jest to nasz problem i w niczym nie ujmuje umiejętnościom Francuza. Mam nadzieję, że teraz będzie i mniej nerwowo i mniej egoistycznie i coraz lepsze zgranie a będziemy mieli jeszcze większy z niego pożytek
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez GrubyPerez 2016-09-17, 7:02 pm

Samogon to jest materiał na kawał grajka.I co ważne, nie jest na żadnym wypożyczeniu, tylko ma dwuletni kontrakt z solidną jak mniemam kwotą odstąpienia. Błędy Sebastiana Dudka wynikają z pożądanej skądinąd pewności siebie, że jestem tak dobry w kreowaniu rzeczywistych lub wydumanych fauli na sobie, że przeciwnik widząc kiedy ja przejmuję piłkę, nie będzie niepotrzebnie robił wiatru. W tym przypadku Dźwigała, też niemały zgoła cwaniak, przeczytał go wzorowo i potrafił to swoim piłkarzom przekazać.Tu przypadku nie było. Natomiast (wiel)błąd Krzyśka Markowskiego przy sytuacji na 2-0 to już pręgierz i raczej ławka w następnym meczu. Z gdybania dorzucił bym jeszcze to, że chyba lepiej wypada turbo Bartczaka, kiedy wchodzi on w trakcie meczu.To też materiał na kawał grajka, z tym że to już tylko wypożyczenie.Im lepiej grał będzie, tym krócej grał będzie u nas.Dlatego ławka i wejścia.A jeszcze warto zaznaczyć, że ta przeraźliwa grypa Matica sporo go będzie kosztować. And finally: wolę 5-4 po samowolce taktycznej niż 1-0 po niemocy freestylu ze związanymi jajami.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników