Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez comitam 2016-09-16, 6:49 pm

żeby Pribula podawał do Sanogo to ze 2 bramki byłoby więcej
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire


Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Tomcjo 2016-09-16, 6:59 pm

O 23 na Polsat sport News bedzie powtórka . Ustawiłem nagrywanie ale i tak obejrzę
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez August 2016-09-16, 7:07 pm

Więcej takich meczy a zawał murowany
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez comitam 2016-09-16, 7:07 pm

Sanogo chyba będzie najdrozszym piłkarzem jaki się trafił od lat w Sosnowcu.duże brawa dla Szumskiego bo kilka piłek wyciągnął.Odkąd Magiera przestał zmieniać Sanogo na Matića lub odwrotnie to chłopak się odblokował i drugi mecz zagrał na wysokim poziomie.W Sosnowcu powinni oboje grać od początku do końca, a na wyjazdach jednak Sanogo.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-09-16, 7:13 pm

Przepraszam ale to co podaje GAZETA.pl to jest chyba żart -Jacek Magiera
trenerem LEGII -Albanczyk dymisja poprowadzi Legie jeszcze w meczu z
Lubinem. Nie wiem co myśleć - czy to prawda ?
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez comitam 2016-09-16, 7:19 pm

Będą musieli 1,5 mln € odszkodowania zapłacić albanowi (choć powinno być odwrotnie) to sięgną po swojego trenera, żeby zrównoważyć bilans, ciekawe czy Zagłębiu zapłacą odszkodowanie za zabranie trenera w środku rundy? przecież jakaś umowa chyba istnieje.Raczej będzie to Skorża i byle nie Hajto bo z dymem puści klub
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez comitam 2016-09-16, 7:22 pm

Wigry, gks, Sandecja mają szansę stracic punkty i to będzie miłe zakończenie tygodnia
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Tomcjo 2016-09-16, 7:40 pm

Z tego co pamiętam to właściwie Legia wywaliła Magiere . To raz . A dwa to Magiera nie przyszedł do nas wczesniej bo zamierzał wypełnić kontrakt w Lublinie . Dlatego oczekuje ze wypełni kontrakt wobec Zagłębia a to co podało weszło.com to tylko spekulacje . Bo w przeciwnym razie ...
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Blajpios 2016-09-16, 7:45 pm

August napisał(a):
Tomcjo napisał(a):WP podała za Hasi wywalony a najpoważniejszym kandydatem Magiera . Jesli to prawda to ktoś tu z Zagłębia robi popierdułke :czerwona:

Też to właśnie przeczytałem

W dziale "przegląd prasy" wypowiedziałem się szerzej na ten temat. Także o warunkach, w których - gdyby zachowywał samodzielność jako "samostanowiąca" osoba - radziłbym J. Magierze teraz odejść do Legii (gdyby to była serio propozycja) - mianowicie wtedy, gdy będzie czuł na pewno tę moc a nie dlatego, że pracodawca wzywa. W każdym razie - ciężkie zadanie i nie wiem, czy mu nie lepiej powoli. Ale - przede wszystkim pytanie, którym męczę od początku.
Co do jednak samej możliwości propozycji z Legii, to jednak nie jest całkiem wydumana - pisze też o niej, co cytuję w drugim wątku - legia.sport.pl Może to - dziennikarskie plotki, przyjacielskie robienie "publicity" - ale mogą też właściciele myśleć o takim desperackim kroku, w nadziei znalezienia tanio "polskiego Fergussona niedaleko Ursusa".
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez zag23 2016-09-16, 7:47 pm

Brawo Zagłebie za gre do końca i pokazanie dwa razy charakteru przegrywaliśmy 1:0 zrobilo sie 1:3 i potem przy 4:3 wyciagamy na 4:5 ..szok ...wielkie brawa dla zawodników i mądrych zmian. Dziś rozczarował mnie kapitan Dudek i cała prawa strona Budek z Bartczakiem na czele. Bohater sprzed tygodnia mial sporo strat i był cieniem siebie, chyba jako joker nadaje sie idealnie. Na mega plus Sanogo 2 bramki i asysta..w końcu nam sie atak odblokował tak konkretnie :) Cos czuje że Maticiovi nie bedzie tak łatwo wrócic do pierwszej jedenastki. Musimy mądrzej grać w obronie bo dzisiaj to bylo niepotrzebne. Wejscie w mecz mielismy fatalne, mogło byc 2:0 dla B-B po błędach Markowskiego i Dudka. ps. czemu nie gra Handzlik? az taki slaby jest?
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez slawekchicago 2016-09-16, 8:05 pm

Zawsze bylem zwolennikiem Legii , no prawie zawsze.Raz sie wyłamałem gdy byly zamieszki na meczu w Lowiczu i gonili sie z Widzewem teraz będzie drugi raz RECE PRECZ OD JACKA MAGIERY !!!!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez August 2016-09-16, 8:08 pm

Fakt, pokazali w końcówce niesamowity charakter. Trzeba jednak podkreślić, że mieliśmy horror niejako na własne życzenie. A właściwie przez Dudka i Markowskiego. To chyba juz oznaka, że kariery obu Panów mają się ku końcowi. Tak czy owak mieliśmy efektowne widowisko z happy endem. Ja jeszcze nie ochłonąłem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez maniek-75-75 2016-09-16, 8:15 pm

musiałemna 2 god, spindolić ze szpitala bo nie mam tu PS ale mam news i o 22 jeszce ra obejrzę :) co za meczycho . 90 min a grali i mogli jeszcze dobić pastuchów .. olala
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Tomcjo 2016-09-16, 8:29 pm

Śledziłem relacje tutaj na głównej i na sportowe fakty jednocześnie a w tv leciał przyciszony mecz Ruch - Termalica . A ze bez kibiców na trybunach to w pewnym momencie obok komentatora padło " JA p***le W BIELSKU JUZ PRZEGRYWAJĄ 4-3 " . Czyżby w eurosporcie tez nasi pracowali :lol:
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Adam1906 2016-09-16, 8:30 pm

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników