ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS Kluczbork

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS Kluczbork

Postprzez Tomcjo 2016-09-10, 10:34 pm

Oj Fabisiak Fabisiak . Ten chłopak nigdy nie zmądrzeje . Znowu robi jakies głupie wyjscie po za pole karne w momencie gdy Żarko walczy o piłkę z napastnikiem . Na szczęście Udo nie dał sie wyprzedzić i nie stracił głowy widząc jak Fabisiak pędzi na niego . :kiepsko:
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS Kluczbork

Postprzez paw25 2016-09-11, 8:20 am

Jacek Magiera całe Zagłębie Cię wspiera brawo pięknie to wygląda oby tak dalej
paw25
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS Kluczbork

Postprzez wilczy_jezdziec 2016-09-11, 8:34 am

Wiadomo co z Szumskim? Zdąży na Podbeskidzie? Do momentu strzelenia drugiej bramki, co chwila miałem wrażenie, że Fabisiak zaraz coś odwali :) .
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS Kluczbork

Postprzez Adam1906 2016-09-11, 8:59 am

wilczy_jezdziec napisał(a):Wiadomo co z Szumskim? Zdąży na Podbeskidzie? Do momentu strzelenia drugiej bramki, co chwila miałem wrażenie, że Fabisiak zaraz coś odwali :) .

Podobno nic poważnego, ale dokładnie co jest Kubie wykażą dopiero badania lekarskie. Oby zarówno Szumski jak i Tin Matić byli gotowi na piątek.

Co do gry Vamary: możemy psioczyc na niego i Maticia, że nie strzelają goli, ale póki robią zamieszanie w liniach obrony przeciwników, pozwalając strzelać bramki innym i w konsekwencji wygrywać drużynie, to ja nie mam nic przeciwko :) Pomimo nieskuteczności naszych napastników uważam, że przyjdzie taki czas, że obydwaj się o odblokują i będziemy mieli z nich jeszcze dużą pociechę :)

Co do meczu: MAMY LIDERA! ZAGŁĘBIE, MAMY LIDERA! :niezle:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS Kluczbork

Postprzez August 2016-09-11, 9:41 am

Kolejny dobry mecz w wykonaniu naszych - choć po 20 min. I połowy nasi dziwnie stanęli i był moment, że miałem obawy - fajna atmosfera na trybunach. Jak widać, da się prowadzić fajny doping, mam tu na myśl młyn, choć wciąż nieliczny, ale jednak obecny i aktywny. Wszak w ostatnich latach przy mniej atrakcyjnych przeciwnikach nie było mobilizacji. I tu widać postęp. Poza tym świetna współpraca z krytą . Ogólnie fajna zabawa i feta na trybunach aż miło. Oczywiście musiały (niestety) na krytej znaleźć się dwie istoty człekokształtne o poziomie inteligencji zardzewiałego łomu ale na szczęście nie przeszkadzało tak bardzo w atmosferze meczowej.
Jak dla mnie - wielki szacun za grę przy ustawicznych problemach z urazami dla Dudka. Sebastian to duży kozak i gość o wielkiej charyźmie. Już teraz Prezes mógłby pomyśleć o zatrzymaniu takiego człowieka w klubie i znalezieniu mu określonej roli. Wielkie brawa dla Bartczaka. Chyba najlepszy na boisku. Jak tak dalej pójdzie to szybko wróci do Legii. Jeśli chodzi o Sanogo to na pochwałę zasługuje jego niesamowite zaangażowanie i to, że jest ponadprzeciętnym walczakiem. Pokazał , że ma niezłą technikę, a faule na nim w okolicach pola karnego stwarzają szansę zwłaszcza w sytuacji jak wczoraj Kluczbork bardzo zagęścił obronę. Natomiast zdecydowanie brakuje jakości przy wykańczaniu akcji. No i chyba za bardzo chce strzelić bramkę przez co zachowuje się nieco nerwowo i egoistycznie co miało odzwierciedlenie w końcówce I połowy gdy mógł podawać do wolnego Ryndaka jak też w 2 połowie gdy ze złości o mało nie zrobił ręką dziury w murawie.
Fajne jest również to, że po zakończeniu meczu zawodnicy podchodzą do wszystkich trybun. Dla mojego młodszego syna przybicie piątki ze wszystkimi zawodnikami to była niesamowita frajda. I o to chodzi.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS Kluczbork

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-09-11, 10:04 am

Co do Vamary - ten chłopak chce za wszelką cenę strzelić bramkę -
idą sam na sam na bramkarza nie musiał strzelać mógł podać w prawo
do bodaj że Denvera i pusta bramka i Denver - czyli to co zrobił Bartczak
z Łysym. W telewizji nie widać czy Vamara faulował w polu karnym przy
stanie 2-0 co trener MKSu wypomniał po meczu. Ja nie widzę faulu.
Oczywiście ten chłopak - potrzebuje klarowniejszych podań i strzelenia
bramki lub bramek. Robi wrażenie SENSOWNEGO NAPASTNIKA a może
trzeba zagrać - dwóch napastników i wówczas zadziała. Wg mnie ten
wynik to jest minimalna kara jaką zaliczyli zawodnicy Kluczborka.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS Kluczbork

Postprzez RUDI 2016-09-11, 10:51 am

August napisał(a):Jak widać, da się prowadzić fajny doping, mam tu na myśl młyn, choć wciąż nieliczny, ale jednak obecny i aktywny.

August ,młyn nieliczny ? my mamy chyba najliczniejszy "młyn" w 1 lidze(wszyscy obecni na stadionie) "gniazdowych" jest kilkudziesięciu ,a MŁYN to MY, wszyscy obecni na Ludowym ;-) .Tak trzymać :)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS Kluczbork

Postprzez August 2016-09-11, 12:00 pm

RUDI napisał(a):
August napisał(a):Jak widać, da się prowadzić fajny doping, mam tu na myśl młyn, choć wciąż nieliczny, ale jednak obecny i aktywny.

August ,młyn nieliczny ? my mamy chyba najliczniejszy "młyn" w 1 lidze(wszyscy obecni na stadionie) "gniazdowych" jest kilkudziesięciu ,a MŁYN to MY, wszyscy obecni na Ludowym ;-) .Tak trzymać :)


Biorąc pod uwagę grę, wyniki i możliwości klubu jako reprezentanta całego regionu jak również to jak w przeszłości na Ludowym wyglądały młyny to obecny jest wciąż nieliczny. Natomiast podkreślam. Widzę i doceniam progres i w ilości i w jakości dopingu. I jeśli tak dalej będzie to aż się będzie chciało wspierać ultrasów. Oczywiście nadal można dyskutować nad frekwencją. Ale biorąc pod uwagę frekwencję na meczu z Zabrzem czyli o wiele atrakcyjniejszym przeciwnikiem i frekwencję z Kluczborkiem czyli I-ligowymi ogórkami, nie byliśmy świadkami frekwencyjnego regresu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników