ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE !!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE !!!

Postprzez slawekchicago 2016-08-28, 1:45 pm

faktycznie to troche razilo w oczy . Mimo wszystko wierze ze bedzie coraz lepiej ,a w domu moze zostali Ci , ktorych zawsze slyszelismy na trybunach , nie bylo ich i JAKOSC DOPINGU ZUPELNIE INNA . to oczywiscie zart , ale wole takie trybuny niz pelne i wyzywajace. Przyczyny takiej frekwencji . Ostatni weekend wakacji , SUPER pogoda to tylko domysly .poczekamy zobaczymy , choc juz dawno uwazam ze moda na Zaglebie sie skonczyla ,oby wrocila ale to nie nastapi tak szybko
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE !!!

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-08-28, 2:20 pm

Niska frekwencja na Ludowym i jej przyczyny - ja myślę ze główna przyczyna
niskiej frekwencji leży w tym niestety iż nasze Zagłębie - przez lata pałętało
się po niższych ligach - to przecież przez ponad 30 lat na Ludowym była Extra
wówczas na Ludowy przyjeżdżali Kibice z Zawiercia, Olkusza i innych miast i
miasteczek. Musimy myśleć również że młodzież w dobie obecnej woli siedzieć
przed komputerem zamiast iść na Ludowy - za moich dni było odwrotnie.
Na stadionach Extra w Polsce zasiada taka liczba Kibiców jaką mieliśmy na Ludowym
przed laty i tak: Legia - 14 tys. Sląsk - 12 tys. Lech - 16 tys. Wisła Kraków - 10 tys.
Białystok - 13 tys. Arka + 10 tys. Lechia - 16 tys. Cracovia - 14 tys. oczywiście raz
jest więcej raz mniej ale tak to się od lat układało i na Ludowym również
Poprawa frekwencji nastąpi w sytuacji AWANSU do Extra w sytuacji powstania
nowego Stadionu w sytuacji kiedy drużyna będzie grała sensowny football a
lokata w tabeli będzie gdzieś powyżej środka tej tabeli i oczywiście KULTURA na
Stadionie i na koniec CZAS aby się ludzie przekonali że warto. Nad tą Kulturą to
warto pracować teraz później jak znalazł. Na koniec jestem optymistą - trzeba
czasu i cierpliwości.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE !!!

Postprzez zaglebie32 2016-08-28, 7:27 pm

Jestem pod wrażeniem....gra z charakterem i cudowny doping :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: jednak sie da :)
zaglebie32
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2008-11-01, 9:53 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE !!!

Postprzez werty2 2016-08-29, 8:46 am

Brawa dla drużyny za walkę i zachowanie po stracie bramki...
Co do frekwencji...
20 zł za bilet na rozpadający się stadion to jednak trochę za dużo, że nie wspomnę o krytej.Dodatkowo ulgi obowiązują jedynie dla dzieciaków do 12 roku życia i widać, że młodzieży jakby mniej. Logiki i sensu w tym nie ma. Dziwne jest też to, że bilet na sektor, gdzie prowadzony jest doping nie jest tańszy. Poza tym "rozstrzelenie" cenowe. MKS Kluczbork - 7 zł, Stal Mielec - 20 zł. Kupy się to nie trzyma. O promocji meczów pisał nie będę bo nie ma sensu.
werty2
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2008-08-17, 10:28 am
Lokalizacja: Będzin

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE !!!

Postprzez comitam 2016-08-29, 8:58 am

nie zgodzę się z tym, bo na niższych ligach na Zagłębie przychodziło sporo ludzi i nie patrzmy pod kontem meczów atrakcyjnych tylko na mecze z drużynami bez wyrobionej marki. Nawet jak awansujemy do ekstraklasy to się nie zmieni bo zwyczajnie młodzi nie lubią tego stadionu!!!! Są wrzucone fotki z Markiem i widać na nich,że otwarta była zawsze pełna i przyjazna, a to co z tego zostało to jedynie słonecznik.Tylko mocny i kulturalny doping oraz gra drużyny przywróci frekwencję,pisanie o tym na forum jednak zadziałało choć bardziej przyczynił brak kibiców gurnika. ludzi przyciąga atmosfera wydarzenia i skoro race się skończyły to ciągły doping je skutecznie zastąpił i w tym kierunku idźmy, a na koniec gdzie jest ta licytacja pamiątek bo chciałbym ją wesprzeć,a przy szczśsciu coś zakupić
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE !!!

Postprzez comitam 2016-08-29, 9:02 am

wery2, bilety na takie mecze powinny kosztować bo dla takich kibiców co chodzą jedynie na mecze z atrakcyjnym przeciwnikiem nie powinno być ulg, tak jest wszędzie, kup karnet i korzystaj z przywilejów
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE !!!

Postprzez Adam1906 2016-08-29, 9:15 am

Dla chętnych do obejrzenia powtórki meczu Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze:

29.08.2016r. (poniedziałek):

Polsat Sport godz. 13:40
Polsat Sport Extra godz. 11:20
Polsat Sport News godz. 0:00

30.08.2016r. (wtorek):
Polsat Sport godz. 18:40
Polsat Sport Extra godz. 9:10
Polsat Sport News godz. 19:07

31.08.2016r. (środa):
Polsat Sport godz. 13:40

01.09.2016r. (czwartek):
Polsat Sport godz. 11:20
Polsat Sport News godz. 15:07 i godz. 23:00

02.09.2016r. (piątek):
Polsat Sport godz. 9:10
Polsat Sport Extra godz. 22:40
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE !!!

Postprzez Anakin 2016-08-29, 9:42 am

Adam1906 napisał(a):każdy kto mógł wczoraj przyjść, ale z lenistwa i wygody wybrał oglądanie meczu Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Zabrze w telewizji, jest CHVJEM, QTASEM I SQRWYSYNEM.

Aleś przywalił z grubej rury. Mam nadzieję, że powyższe nie obejmuje tych co wcześniej zaplanowali urlop i wyjazd aniżeli powstał terminarz bo inaczej pozostaje wpaść w depresję.
Ja myślę, że sprawa jest bardziej złożona niż nam się wydaje. Oczywiście masz po części rację bo z pewnością jest liczna grupa osób, którzy wola wydać na piwo i fajki i zasiąść wygodnie przed telewizorem niż ruszyć tyłek na Ludowy ale myślę też że jest to z jednej strony konsekwencja ostatnich lat spędzonych w 3 lidze, a także braku polityki klubu co do przyciągnięcia ludzi na stadion. Wszystkim, tak jak Augustowi się wydawało, że wystarczy sam fakt że gramy z Zabrzem. A jak widać to nie tak.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE !!!

Postprzez ojcieczawodnika 2016-08-29, 11:06 am

werty2 napisał(a):Brawa dla drużyny za walkę i zachowanie po stracie bramki...
Co do frekwencji...
20 zł za bilet na rozpadający się stadion to jednak trochę za dużo, że nie wspomnę o krytej.Dodatkowo ulgi obowiązują jedynie dla dzieciaków do 12 roku życia i widać, że młodzieży jakby mniej. Logiki i sensu w tym nie ma. Dziwne jest też to, że bilet na sektor, gdzie prowadzony jest doping nie jest tańszy. Poza tym "rozstrzelenie" cenowe. MKS Kluczbork - 7 zł, Stal Mielec - 20 zł. Kupy się to nie trzyma. O promocji meczów pisał nie będę bo nie ma sensu.

Ciężko jest mi się zgodzić z argumentem wysokich cen za bilety. Trzeba się zastanowić czy kupujemy bilet i sobie rujnujemy budżet, czy uważamy że dzięki naszemu wkładowi w postaci zakupu biletu pomagamy klubowi. Kasa z biletów to ważna składowa budżetu. Ktoś powie, że lepiej zrobić tańsze bilety i nabić stadion kibicami. Nie zawsze się to opłaca ponieważ wzrastają znacząco koszty ochrony i też klub na swoje nie wyjdzie.
Przecież nie ma co liczyć że bilety po wybudowaniu nowego stadionu, pozostaną na tym samym poziomie cenowym. Jeżeli nie stać jest kibiców na takie wydatki teraz, to po co budować nowy stadion, po co myśleć o awansie, jak my sami nie mamy ochoty nic dać od siebie.
ojcieczawodnika
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2014-11-09, 7:02 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE !!!

Postprzez lesław1 2016-08-29, 12:10 pm

werty2 napisał(a):Brawa dla drużyny za walkę i zachowanie po stracie bramki...
Co do frekwencji...
20 zł za bilet na rozpadający się stadion to jednak trochę za dużo, że nie wspomnę o krytej.Dodatkowo ulgi obowiązują jedynie dla dzieciaków do 12 roku życia i widać, że młodzieży jakby mniej. Logiki i sensu w tym nie ma. Dziwne jest też to, że bilet na sektor, gdzie prowadzony jest doping nie jest tańszy. Poza tym "rozstrzelenie" cenowe. MKS Kluczbork - 7 zł, Stal Mielec - 20 zł. Kupy się to nie trzyma. O promocji meczów pisał nie będę bo nie ma sensu.

ty przychodzisz na ukochane Zagłębie jak ogrywa hanysów a nie k***a na trochę betonu z plastikiem gdzie w środku masz trochę trawy- skończ pierdolić z cenami, bo według twojej logiki na Kluczbork będzie komplet bo bilet będzie tak super tani za 7zł a nie za 20zł !!! Jak jesteś taki oszczędny mogłeś kupić karnet i bilet wyszedłby Cię 7zł na wszystkie mecze, a nawet uwzględniając Wisłę 6,36zł czy to dużo?
a Zapomniałem najwięcej płaczą właśnie Ci którzy muszą kupić ten za 20zł bo w sezonie są na dwóch meczach z Wisłą i Górnikiem........
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE !!!

Postprzez werty2 2016-08-29, 12:47 pm

Imbecylu, amebo, troglodyto. Nie rozumiesz to po prostu nie odpisuj. Dobrze?

Nie chodzi o mnie bo mój stan posiadania jest na odpowiednim poziomie. Karnet posiadam, na trybunę krytą i jestem na prawie wszystkich meczach w sezonie. Myślę o dzieciakach, które nie mają 20 zł, myślę o rodzicu, który musi wydać 60 zł, po to by iść z dwójką dzieci na mecz. Zrouzumiał?

Gdybyś posiadał (nie tylko ty) elementarną wiedzę z zakresu planowania strategii sprzedaży
, kreowania produktu to moglibyśmy porozmawiać w innym przypadku dyskusja nie ma sensu.



comitam napisał(a):wery2, bilety na takie mecze powinny kosztować bo dla takich kibiców co chodzą jedynie na mecze z atrakcyjnym przeciwnikiem nie powinno być ulg, tak jest wszędzie, kup karnet i korzystaj z przywilejów


Nie "kupuje" tego "wszędzie". Napiszę inaczej, praktycznie wszędzie to te ulgi właśnie istnieją, nawet na Legii gdzie bilet dla dzieciaka kosztuje bodajże złotówkę


ojcieczawodnika napisał(a):Ciężko jest mi się zgodzić z argumentem wysokich cen za bilety. Trzeba się zastanowić czy kupujemy bilet i sobie rujnujemy budżet, czy uważamy że dzięki naszemu wkładowi w postaci zakupu biletu pomagamy klubowi. Kasa z biletów to ważna składowa budżetu. Ktoś powie, że lepiej zrobić tańsze bilety i nabić stadion kibicami. Nie zawsze się to opłaca ponieważ wzrastają znacząco koszty ochrony i też klub na swoje nie wyjdzie.
Przecież nie ma co liczyć że bilety po wybudowaniu nowego stadionu, pozostaną na tym samym poziomie cenowym. Jeżeli nie stać jest kibiców na takie wydatki teraz, to po co budować nowy stadion, po co myśleć o awansie, jak my sami nie mamy ochoty nic dać od siebie .


Koszty ochrony nie wzrastają, ponieważ pojemność stadionu w naszym przypadku jest stała, zgłoszona na całą rundę, niezależnie od tego ile osób fizycznie pojawi się na meczu.


Nowy stadion, GKS Tychy:

Ceny biletów w przedsprzedaży w kasach oraz w Internecie:
- normalny: 14 zł
- ulgowy: 7 zł
- młynowy normalny (sektory T, U, W, Z): 10 zł (po spełnieniu w/w warunków)
- młynowy ulgowy (sektory T, U, W, Z): 5 zł (po spełnieniu w/w warunków)



Ceny biletów w dniu meczowym:
- normalny: 19 zł
- ulgowy: 10 zł
- młynowy normalny (sektory T, U, W, Z): 15 zł (po spełnieniu w/w warunków)
- młynowy ulgowy (sektory T, U, W, Z): 8 zł (po spełnieniu w/w warunków)

Dzieci do 13 lat: 0 zł
Cena biletu dla kibiców gości w przedsprzedaży: 14 zł
Cena biletu dla kibiców gości w dniu meczu: 19 zł
werty2
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2008-08-17, 10:28 am
Lokalizacja: Będzin

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE !!!

Postprzez Anakin 2016-08-29, 12:56 pm

werty2 napisał(a):Nie chodzi o mnie bo mój stan posiadania jest na odpowiednim poziomie. Karnet posiadam, na trybunę krytą i jestem na prawie wszystkich meczach w sezonie. Myślę o dzieciakach, które nie mają 20 zł, myślę o rodzicu, który musi wydać 60 zł, po to by iść z dwójką dzieci na mecz

Coś w tym jest. Odnalazłem post Augusta na ten temat:
August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne złotówkę (maksymalnie 10 dzieci na jedną osobę dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone do lat 12).

Patrząc tylko na powyższe w moim odczuciu Jaroszewski jako główny decydent w klubie zachował się jak kawał antyzaghłębiowskiego chuja. Uzasadniam. W zeszłym sezonie wykupując bilet rodzinny za 25 zł moglem wejść z dwoma swoimi chłopakami za 25 zł. W rzeczywistości i tak zostawiałem za każdym razem sporo więcej. Dlatego nie tylko o pieniądze mi się rozchodzi, a o zasady. W tym sezonie obniżono wiek dzieci na bilet rodzinny z 16 do 12 lat. Tak jakby Prezes Wszechczasów stwierdził, że te powyżej 12 roku życia pracują już na siebie. No, może u Jaroszewskich tak jest. Dla mnie (i nie tylko) oznacza to, że mój starszy na nic się nie łapie. Zatem np. jakby iść tylko na takie Siedlce na krytą z dwojgiem dzieci, zapłacę teraz 35 zł za mecz czyli o dychę więcej za jeden mecz, zna taki Grudziądz już 57 zł, a już na Mielec za 85 zł. W takim sierpniu czyli jednym miesiącu mamy trzy mecze u siebie: Siedlcami właśnie, Nowym Sączem i Zabrzem. Chcąc zatem iść na wszystkie mecze za same bilety musiałbym dać 177 zł. Oczywiście mam świadomość, że istnieje tańsza opcja bądź karnety, ale nie o to chodzi aby wybierać jak najtaniej tylko iść tak jak się chodziło w przyjaznej cenie. Ale niestety nie u "Słońca" z osiedla Piastów.

Myslę, ze wiele zależy nie tylko od mentalności ale po prostu od dochodu. Sam znam ludzi którzy nie maja zbyt wysokich dochodów a maja rodziny i np. pójście z dziećmi na mecz i wydanie kilkadziesiąt zł to jest jakiś problem.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE !!!

Postprzez comitam 2016-08-29, 4:33 pm

w Sosnowcu mieszka 200 tyś ludzi, na mecz przychodzi 1% więc 99% żyje z zasiłku. powiem, że dzisiejsza młodzież ma inne zainteresowania niż kibicowanie i pieniądze przeznacza na dopalacze oraz inne uzywki sezonu.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE !!!

Postprzez patrios91 2016-08-29, 6:01 pm

Kolejny mecz uratowany przez Szumskiego.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE !!!

Postprzez lesław1 2016-08-29, 6:37 pm

a słyszałem, że to ja jestem niekulturalny, a na kolegę werty2 nikt się nie oburza?

pierdolisz jak potrzaskany z tymi wydatkami, jeśli twój przykłądowy tatuś zabiera dwójkę swoich dzeici na mecz z Górnikiem ale za przeproszeniem skończ peirdolić że 60zł wydane raz do roku to jest problem - bo zapewne ten sam tatuś wydaję na fajki te pieniądze w 4 dni. Jeśli natomiast jest takim zagorzałym fanem wydałby 210zł i miał spokój do marca z wydatkami na mecze. Oczywiście wszyscy są biedni przymierają głodem i jakby tyle wydał nie jadł by 2 miesiące obiadów i dzieci też by nie jadły. To w założeniu, że dzieci 13-18- rozumiem ze wszyscy nastolatkowie grzecznie chodzą ze swoimi rodzicami w tym wieku;d bo na młodszych to z tego co się orientuje jest bilet/karnet ulgowy. Ogarnijcie się trochę bo do kina nikt nie wpuści biednego tatusia z dwójką synów za darmo. A na koniec dodam jeśli mówimy już o tak skrajnei biednych rodzinach gdzie trzeba wybrać mecz albo obiad- to przypomnę państwu tutaj, że te super biedne dostają 500zł na każde dziecko do 18 roku życia, a jak mają dwójkę tysiak w kieszeni ląduje co miesiąc. Ale nikt nie poradzi na to jeśli taki tatuś woli płacić ratę wysokości tego "dofinansowania" za nowe TV, w którym obejrzy nasze Zagłębie. Zapewne znajdzie się wielu którzy wolą oglądać w papuciach niż na trybunie- ale panowie marzymy tutaj wszyscy o extraklasie- a tam już każdy mecz będzie w Tv- idąc tą drogą trzeba spaść ligę niżej tam poza pucharem nie grozi póki co pokazywanie meczu w Tv
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników