GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez NHK12 2016-08-24, 6:25 pm

Dudek ty
chuju

NHK odpocznie sobie od forum / turku
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm


Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez August 2016-08-24, 6:31 pm

NHK12 napisał(a):Dudek ty
chuju

Odpierdol się od Dudka
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez alisamyyen 2016-08-24, 6:31 pm

NHK12 napisał(a):Dudek ty
chuju

chyba się zagalopowałeś debilu
alisamyyen
 
Posty: 214
Dołączył(a): 2005-03-18, 7:55 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez losiu1238 2016-08-24, 6:31 pm

Remis jest w miarę uczciwy i taki był chyba plan. Teraz można zagrać na 150% z Górnikiem. Łuczak egoista, Sanogo jednym zagraniem zrobił lepsze wrażenie niż Matic przez 60 min.
losiu1238
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2007-08-25, 7:24 pm

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez zag23 2016-08-24, 6:35 pm

NHK12 napisał(a):Dudek ty
chuju


gościu porąbało Cie kompletnie? z przebiegu gry nie zasługiwaliśmy na zwycięstwo to primo, secundo wyzywanie nic nie da a każdemu sie zdarza nie trafić karnego wiec ogarnij się. Zagłebie zagrało słabo, kolejny słaby mecz Pribuli kazda pilkę cofa, oddaje koledze, nie bierze odpowiedzialności na siebie jak Udovicic żeby leciec z nia do linii koncówej i dośrodkować. Brak Sanogo w pierwszej "11" (dostał pare minut tylko bez sensu sa takie zmiany), nie wiem czym byl spowodowany Matic nie istniał.

ps. Kibice GKS K-ce 80 minut kulturalnie kibicowali swoją drużynę potem po niestrzelonym karnym zaczęły się wyzwiska na Zagłebie a już się łudziłem że wytrzymają do końca meczu.
Ostatnio edytowano 2016-08-24, 6:46 pm przez zag23, łącznie edytowano 1 raz
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez slawekchicago 2016-08-24, 6:40 pm

NHK12 napisał(a):Dudek ty
chuju


a chcesz w leb ????

wracajac do meczu . bezbarwne widowisko moze wplyw na to miala nieobecnosc Naszych kibicow bo z MECZU zrobil sie meczyk , niestety . Cieszy punkt bo mimo wszystko cygany byli blizej niz My . karny ??? Coz , szkoda ale glowa do gory Seba , chyba kazdy z Nas widzial pilke w siatce , trudno . Zawsze strzelal w prawy rog albo bardzo pewnie w srodek , tym razem dziwnie za wysoko i w lewa strone . To bylyby takie dodatkowe dwa punkty za nic bo nie zasluzylismy na nie . sprawiedliwy remis z delikatnym wskazaniem na cyganow . Co cieszy ? czwarty mecz na zero z tylu i dalej trzymamy sie zasady przynajmniej punkt na wyjezdzie i Twierdza Ludowy .
Ostatnio edytowano 2016-08-24, 7:34 pm przez slawekchicago, łącznie edytowano 1 raz
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez bbartek 2016-08-24, 6:49 pm

Słaby mecz, słaba gra Zagłebia.
Ciekaw jestem jak długo Matić bedzie dostawał szanse...powinien zagrać 2 mecze w rezerwach strzelić kilka bramek i może to go odblokuje.
Nastepne nieporozumienie to Łuczak.
Brak efektów z przodu i zero pomocy w obronie.
Jedyny pozytyw to kolejne 0 z tyłu.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez GrubyPerez 2016-08-24, 6:55 pm

NHK12 napisał(a):Dudek ty
....

piłeś - nie pisz. proste.

Jaki stary taki głupi.

Zajmij się może lepiej hokejem.

co do meczu, wielka szkoda karnego. Nie zawsze trzeba być lepszym,żeby wygrać.
zmian nie rozumiem, remis był naszym celem?
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez comitam 2016-08-24, 7:03 pm

August, przełamania nie było;-( czekamy na Górnik. Szkoda Araka, w Ruchu nie gra, a tu go brakuje.Matić za bardzo chce i to obraca się przeciwko niemu.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Adam1906 2016-08-24, 7:53 pm

NHK12 napisał(a):Dudek ty
chuju

Pojebusie, dostałeś kiedyś w mordę? Co za głupi chvj z ciebie... :twisted:

Co do meczu. Pewnie, że szkoda tego karnego ale... z ilości sytuacji jakie miała gejksa uważam, że nam się nawet ten 1 punkt chyba nie należał! Więc w sumie cieszy mnie ten remis i ponowny ból doopy cyganów 8) Oby z Górnikiem Zabrze zagrali lepiej a nie będzie źle :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez August 2016-08-24, 8:55 pm

comitam napisał(a):August, przełamania nie było

Nie wiem o jakie przełamanie Ci chodziło. Może Maticia. Ogółem mecz na remis ze wskazaniem na Gieksę z racji ich sytuacji. Z tymże nie mają jakości w ofensywie. W moim odczuciu Magiera przede wszystkim nastawił zespół na osiągnięcie remisu z ewentualnym " a nóż coś się uda". I właściwie blisko było. Być może przyzwyczailiśmy się do ofensywnie grającego Zagłębia. Najbardziej widoczne było gdy za Maticia trener wpuścił Łuczaka a nie Sanogo i faktycznie graliśmy bez napastnika. W każdym razie byliśmy dziś słabsi niż zwykle w ofensywie i brakowało nam kogoś w rodzaju Fidziukiewicza kto potrafiłby oderwać się od przeciwnika i odpowiednio ustawić do podania. Matić z meczu na mecz przekonuje mnie coraz bardziej, że na klasycznego napastnika się nie nadaje, Łuczak tym bardziej, a nawet jeśli Kość Słoniowa się sprawdzi to przy absencji Fidzia to za mało. Dlatego potrzebny jeszcze jeden napastnik.
Reasumując, ten jeden punkt jest bardzo cenny. Teraz czas na Zabrze.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez slawekchicago 2016-08-24, 9:24 pm

Bedzie nam chyba dane przyzwyczajac sie do takiej gry na wyjazdach (oby nie) przynajmniej z tymi druzynami (powiedzmy) gornej czesci tabeli , spokojnie z tylu I lekkie proby z przodu . Trzeba sie zgodzic ze moze faktycznie zabraklo Vamary od poczatku lub chociaz powinien on wejsc zamiast Luczaka (ale to tylko gdybanie co by bylo) podejrzewam ze gdyby byl z Nami juz jakis czas napewno Trener tak by zrobil , tu bardziej liczyl na szczescie Maticia w jego dojsciach do sytuacji ale nie wyszlo .W sobote bedzie chyba inaczej jesli chodzi o atak , moze wyjda w dwojke ,przynajmniej warto byloby sprobowac . Ciezko oceniac jak sie mecz ogladalo tylko w Tv . Co jeszcze ? Acha , UDO !!! grajac na pomocy ma chyba za malo miejsce jak na swoja gre :lol: widac to bylo na poczatku drugiej polowy jak wyrwal z obrony dwa razy zatrzymujac sie na polu karnym cyganow. Ciezko poza tym ocenic czego tak naprawde brakowalo rzut okiem z trybun dalby bardziej rzetelna ocene , wedlug mnie trener Brzeczek mogl po prostu dobrze odrobic prace domowa , bo nawet nasz Trener zwrocil uwage ze mielismy malo miejsca na gre . a poza tym prorocze slowa Prezesa "jak GKS trafi na nasz slabszy dzien , to nawiaze z nami walke " I tak sie stalo . Slabszy dzien taka a nie inna taktyka , sumujac to wszystko punkt cieszy , zero z tylu jak najbardziej tez . Ktos napisal wczesniej , ze czasem mozna wygrac bedac slabszym czy tez jak juz jest karny to warto wykorzystac , mnie cieszy jeszcze jedno , Nasze opinie I rzetelne wypowiedzi co do zdobyczy punktowej . :brawo: :brawo: :brawo:
Teraz Gornik I oby sie tfu tfu nie chcial przypadkiem przelamac , CEL NA SOBOTE , NIE PRZEGRAC I TYM SAMYM POZBYC SIE FATUM ZE KTOS PRZYJEZDZA I SIE PRZELAMUJE :lol: :lol: :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez August 2016-08-24, 9:34 pm

slawekchicago napisał(a):CEL NA SOBOTE , NIE PRZEGRAC

Z drużynami okupującymi dolne rejony tabeli nie wypada tracić punktów u siebie :twisted:
A na poważnie. Przy linii Bartczak-Łysy-Dudek-Nowak Udo nie wypada oddawać tak bardzo środka pola jak w meczu z Gieksą. Mam nadzieję, że to się z Zabrzem nie powtórzy
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez slawekchicago 2016-08-24, 9:46 pm

August napisał(a):
slawekchicago napisał(a):CEL NA SOBOTE , NIE PRZEGRAC

Z drużynami okupującymi dolne rejony tabeli nie wypada tracić punktów u siebie :twisted:
A na poważnie. Przy linii Bartczak-Łysy-Dudek-Nowak Udo nie wypada oddawać tak bardzo środka pola jak w meczu z Gieksą. Mam nadzieję, że to się z Zabrzem nie powtórzy


no wlasnie to byl Nasz slabszy dzien :lol: , masz racje nie wypada tracic punktow , ale bylbym bardziej spokojny o wynik gdyby kurnik dzisiaj wygral ,a ze przegral to juz widze komentarze przed samym meczem ze skoro tak to ich pykniemy . nauczmy sie podchodzic do kazdego z szacunkiem a efekty same przyjda ( cel byl I jest na te dwa mecze nie przegrac ,minimum 2 do 6 pkt , wiec wyciagajac podwyzszona srednia zdobyc 4 punkty , czyli wiadomo o co chodzi I co Nas interesuje w sobote )
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez wilczy_jezdziec 2016-08-24, 9:51 pm

Mecz generalnie średni, poza kilkoma przebłyskami, natomiast pierwszy raz zirytował mnie tak bardzo Magiera, który chyba faktycznie nastawił się tutaj, że najważniejsze to nie stracić. Po pierwsze Matić, którego jak zobaczyłem w wyjściowym zestawieniu to pomyślałem, że sukcesem będzie 0:0. W sumie wszystko zostało już napisane ale ja się tylko zastanawiam ile punktów jeszcze stracimy jak on będzie grał w ataku od początku spotkania, bo kolejny bezbarwny występ w jego wykonaniu. Przód praktycznie nie istniał przez całe 90 minut. Z Łuczaka też póki co zero pożytku.

Typowy mecz walki, więc podejrzewam, że Sanogo poradziłby sobie lepiej niż chudy i dość niski Matić.
Kolejka pod nas szkoda, że nie wykorzystaliśmy sytuacji aby wyprzedzić Podbeskidzie ale po tym co pokazał Górnik z Sandecją to realnie myśle o 3 punktach.

zag23 napisał(a):
ps. Kibice GKS K-ce 80 minut kulturalnie kibicowali swoją drużynę potem po niestrzelonym karnym zaczęły się wyzwiska na Zagłebie a już się łudziłem że wytrzymają do końca meczu.


Ja będę bardzo zadowolony jeżeli nasi wytrzymają tyle z Górnikiem ale to chyba awykonalne.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników