GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez slawekchicago 2016-08-24, 10:10 pm

hihihi mnie ciekawi jedno , komu kibicowal bedacy na trybunach Rafal Pietrzak :lol: :lol: :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Warson 2016-08-24, 11:04 pm

Dokładnie powtórzmy to z Górnikiem, bez wyzwisk a konkretnie z pierd*****ciem :)
Warson
 
Posty: 414
Dołączył(a): 2003-05-21, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez GrubyPerez 2016-08-25, 8:48 am

NHK12 napisał(a):NHK odpocznie sobie od forum / turku



no , brawo turku !

jakość wraca na forum .
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez zaglebie32 2016-08-25, 9:42 am

Wracając o meczu.Cieszy to że gramy na wyjeździe na zero , u siebie zwycięstwo.Oby ta passa trwała jak najdłużej.Martwi mnie natomiast ustawienie....niech ktoś mnie oświeci jakim ustawieniem gralismy w drugiej połowie? Co do piłkarzy to w/g mnie łuczak jest nieporozumieniem a w ataku to już kompletne dno.Sierczyński b.słabo, Bartczak szarpał ale niestety jest to coś co pokazywał wcześniej czyli dużo wiatru.Matic nieprzydatny i moim zdaniem może byc materiałem na napastnika ale napewno nie na wyjściowy skład , chyba że z dwoma napastnikami i on jako drugi za jakimś doświadczonym napastnikiem.Nie abym był fanem Vamary ale on w 3 minuty wiecej zrobił na boiksku niz Matic z Łuczakiem.Słuchajac mętnych wypowiedzi komentatoneiro Polsatu usłyszałem , że Vamaro został uświadomiony jaki to jest mecz i nie wychodzi w składzie bo jest za waleczny i może grac ostro i dostać czerwień.Nie do wiary :lol: :lol: :lol: Mam nadzieję jednak że nie jest to kolejna gierka klubowa z zawodnikiem przez sztab tylko jakis żart Polsatu.....Cóż ruszamy na trybuny na Górnik i pchamy wózek dalej :-)
zaglebie32
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2008-11-01, 9:53 am

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-08-25, 9:58 am

Mecz z GKSĄ mamy za sobą - dobry remis a mogło być jeszcze lepiej ale stało się
i nie wracamy - rzeczywistym problemem dla trenera Jacka jest zawodnik Matić
który nie "chce" się odblokować aby strzelać bramki. Słabiutką formę wykazali
Siara i Łuczak - to jest nie najlepszy transfer.
Żarko lewa pomoc odbieram to bardziej jako wzmocnienie lewej strony niż
sprawdzian Serba jako nominalnego pomocnika a to dla tego że Zagłębie nie
grało z GKSĄ meczu otwartego a akcje skrzydłami byłyby płynne .
Kolejny młody napastnik Sanogo - powinien wychodzić w pierwszym składzie
rokuje lepsze nadzieje na bramki od Matica. Sanogo jednym podaniem pokazuje
ze potrafi sporo w ataku.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez losiu1238 2016-08-26, 8:31 am

Lewa strona jest silniejsza jak Żarko jest w obronie. On ma taka wytrzymałość, że i tak jest wszędzie a dodatkowo jest Pribula. Jedyne co trzeba zapewnić to asekurację tej strony obrony, gdy Żarko szarżuje. Szkoda, że nie udało się ściągnąć jeszcze jednego obrońcy, np. Wełny.
losiu1238
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2007-08-25, 7:24 pm

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Bizoniasty 2016-08-26, 5:16 pm

Ja jeszcze od siebie dodam, że bramkę, to zaprzepaścił nie Dudek, ale Bartczak. Jakby strzelił zamiast się "pieprzyć" to karny nie byłby potrzebny. Nawet jakby nie trafił to i tak nic by się nie zmieniło więc szkoda tej akcji. Jak tylko Dudek podszedł do piłki to czułem, że to się nie uda, ale zero pretensji do niego. Jak to powiedział Nowak: nie tacy jak Dudek nie strzelali karnego.
Co do meczu to ja osobiście jestem szczęśliwy z remisu bo mogliśmy dostać spokojnie więcej niż jedną bramką a na szczęście mamy remis. Niestety to co do tej pory było naszym dużym atutem, czyli pomoc, w tym meczu nie istniało. Żal było patrzeć jak Nowak, Dudek i Matusiak się męczyli.
Aha no i szacun dla Alana Czerwińskiego. Nie wiem jak gościu się prezentował wcześniej, ale jakby tak Sierczyński zawsze grał w obronie to...
Bizoniasty
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2006-07-25, 2:28 pm
Lokalizacja: Sosnowiec | Pogoń

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez lesław1 2016-08-26, 10:25 pm

Bizoniasty napisał(a):Ja jeszcze od siebie dodam, że bramkę, to zaprzepaścił nie Dudek, ale Bartczak. Jakby strzelił zamiast się "pieprzyć" to karny nie byłby potrzebny. Nawet jakby nie trafił to i tak nic by się nie zmieniło więc szkoda tej akcji. Jak tylko Dudek podszedł do piłki to czułem, że to się nie uda, ale zero pretensji do niego. Jak to powiedział Nowak: nie tacy jak Dudek nie strzelali karnego.
Co do meczu to ja osobiście jestem szczęśliwy z remisu bo mogliśmy dostać spokojnie więcej niż jedną bramką a na szczęście mamy remis. Niestety to co do tej pory było naszym dużym atutem, czyli pomoc, w tym meczu nie istniało. Żal było patrzeć jak Nowak, Dudek i Matusiak się męczyli.
Aha no i szacun dla Alana Czerwińskiego. Nie wiem jak gościu się prezentował wcześniej, ale jakby tak Sierczyński zawsze grał w obronie to...


nie słyszałem głupszej wypowiedzi, Bartczak winny bo Dudek karnego nie strzelił. łatwo się mówi jak nie strzelono karnego. oglądam wiele meczów nie tylko naszego Zagłębia i wiekszość jak nie wszystkie drużyny które dostaną karnego cieszą się z tego faktu że udało się wywalczyć tego karnego. dobrze przewracać się też trzeba umieć- ile to razy komentatorzy chwalą doświadczonego np Dudka, że potrafi wywalczyć faul- ile razy na Euro dostawali orgazmu jak ładnie Krychowiak zostawiał nogę żeby był faul....ale młodego to trzeba zgnoić bo się przewrócił jak wielki obrońca go staranował :kiepsko:
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Bizoniasty 2016-08-27, 1:46 pm

lesław1 napisał(a):
Bizoniasty napisał(a):Ja jeszcze od siebie dodam, że bramkę, to zaprzepaścił nie Dudek, ale Bartczak. Jakby strzelił zamiast się "pieprzyć" to karny nie byłby potrzebny. Nawet jakby nie trafił to i tak nic by się nie zmieniło więc szkoda tej akcji. Jak tylko Dudek podszedł do piłki to czułem, że to się nie uda, ale zero pretensji do niego. Jak to powiedział Nowak: nie tacy jak Dudek nie strzelali karnego.
Co do meczu to ja osobiście jestem szczęśliwy z remisu bo mogliśmy dostać spokojnie więcej niż jedną bramką a na szczęście mamy remis. Niestety to co do tej pory było naszym dużym atutem, czyli pomoc, w tym meczu nie istniało. Żal było patrzeć jak Nowak, Dudek i Matusiak się męczyli.
Aha no i szacun dla Alana Czerwińskiego. Nie wiem jak gościu się prezentował wcześniej, ale jakby tak Sierczyński zawsze grał w obronie to...


nie słyszałem głupszej wypowiedzi, Bartczak winny bo Dudek karnego nie strzelił. łatwo się mówi jak nie strzelono karnego. oglądam wiele meczów nie tylko naszego Zagłębia i wiekszość jak nie wszystkie drużyny które dostaną karnego cieszą się z tego faktu że udało się wywalczyć tego karnego. dobrze przewracać się też trzeba umieć- ile to razy komentatorzy chwalą doświadczonego np Dudka, że potrafi wywalczyć faul- ile razy na Euro dostawali orgazmu jak ładnie Krychowiak zostawiał nogę żeby był faul....ale młodego to trzeba zgnoić bo się przewrócił jak wielki obrońca go staranował :kiepsko:

Stary czytaj ze zrozumieniem. Nie Dudek winny, że bramka nie padła tylko Bartczak zawalił sytuację po której padł karny. Jakby Bartczak zagrał tak jak należy to nie byłoby żadnego karnego tylko 1:0
Bizoniasty
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2006-07-25, 2:28 pm
Lokalizacja: Sosnowiec | Pogoń

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez lesław1 2016-08-28, 12:19 pm

Bizoniasty napisał(a):
lesław1 napisał(a):
Bizoniasty napisał(a):Ja jeszcze od siebie dodam, że bramkę, to zaprzepaścił nie Dudek, ale Bartczak. Jakby strzelił zamiast się "pieprzyć" to karny nie byłby potrzebny. Nawet jakby nie trafił to i tak nic by się nie zmieniło więc szkoda tej akcji. Jak tylko Dudek podszedł do piłki to czułem, że to się nie uda, ale zero pretensji do niego. Jak to powiedział Nowak: nie tacy jak Dudek nie strzelali karnego.
Co do meczu to ja osobiście jestem szczęśliwy z remisu bo mogliśmy dostać spokojnie więcej niż jedną bramką a na szczęście mamy remis. Niestety to co do tej pory było naszym dużym atutem, czyli pomoc, w tym meczu nie istniało. Żal było patrzeć jak Nowak, Dudek i Matusiak się męczyli.
Aha no i szacun dla Alana Czerwińskiego. Nie wiem jak gościu się prezentował wcześniej, ale jakby tak Sierczyński zawsze grał w obronie to...


nie słyszałem głupszej wypowiedzi, Bartczak winny bo Dudek karnego nie strzelił. łatwo się mówi jak nie strzelono karnego. oglądam wiele meczów nie tylko naszego Zagłębia i wiekszość jak nie wszystkie drużyny które dostaną karnego cieszą się z tego faktu że udało się wywalczyć tego karnego. dobrze przewracać się też trzeba umieć- ile to razy komentatorzy chwalą doświadczonego np Dudka, że potrafi wywalczyć faul- ile razy na Euro dostawali orgazmu jak ładnie Krychowiak zostawiał nogę żeby był faul....ale młodego to trzeba zgnoić bo się przewrócił jak wielki obrońca go staranował :kiepsko:

Stary czytaj ze zrozumieniem. Nie Dudek winny, że bramka nie padła tylko Bartczak zawalił sytuację po której padł karny. Jakby Bartczak zagrał tak jak należy to nie byłoby żadnego karnego tylko 1:0



własnie czytam ze zrozumieniem masz pretensje do Bartczaka, że wywalczł karnego- dodaj teraz do meczu z górnikiem, że Pribula popełnił błąd, że upadł przecież miał biec i strzelać, a tak to zepsuł to i Dudek musiał karnego strzelać hahahaha
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników