GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez lesław1 2016-08-23, 11:06 am

zaglebie32 napisał(a):
lesław1 napisał(a):w młynie są same dzieci, problemem jest chyba brak odpowiedniego pana w gnieździe który prowawdziłby te dzieci we mgle. ale na tym się nie znam, jedynie mogę domniemywać. Jednak doszły mnie słuchy, że na otwartej mocno wyzywany jest Vamara, bywa tam ktoś z was, może potwierdzić skrajną głupote sosnowieckich wieśniaków?


nie potwierdzam.zawsze znajdzie się jakiś kretyn.norma, na krytej oki jesli chodzi o Vamarę , dostał brawa po zejsciu duże, osobiscie uważam że zasłużone.Potwierdzam iz kibice maja dośc wyzywisk i bluzg na stadionie.czas już wyciagnąc słomę z butów i poprowdzic doping jak nalezy.a jesli nie pasuje moze byc cisza jak dla mnie i chyba wiekszosci osób na krytej patrzac po reakcji na bluzgi.Z Górnikiem bedzie wysyp tzw " kumatych " jednorazowaych kibiców , którzy nie kojarzą piłkarzy i chca się pokazac przed ziomkami.Niestety :-( wiadomo jak bedzie , coż to się powoli zmienia ale moze dozyję czasu jak sie zmieni do końca :-)



nie potwierdzasz, bo nikt ci nie wspomniał- bo tak napisałeś, że nie wiem gdzie siedziałeś bo piszesz też o reakcji na krytej. Na krytej nie słyszałem udawania małpy jak jeszcze niedawno w 2 lidze. natomiast na otwartej z tego co mi mówiono było to nagminne i nie przez jednego debila. ale empiria nauczyła mnie, nie wierzyć jednej osobie bezkrytycznie. natomiast jeśli byłeś na krytej i słyszalęś tylko jednego kretyna udającego małpę- czemu ty lub ktokolwiek z rozumem nie powiedział żeby się zamknał albo wypierdalał ze stadionu?
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm


Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez RUDI 2016-08-23, 11:15 am

lesław1 napisał(a):natomiast na otwartej z tego co mi mówiono było to nagminne i nie przez jednego debila.

Ja jestem trochę przygłuchy ;-) ale nie aż tak żeby nie słyszeć jakiś okrzyków ubliżających Sanogo ,chyba że ktoś sobie pierdolił pod nosem w drugim końcu trybuny .Zgodzę się że ktoś próbował zaintonować "jazda z kurwami" ale tego tematu nikt nie pociągnął i gościu w ciszy spożywał piwopodobny napój .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez comitam 2016-08-23, 11:33 am

tu nie chodzi o wyeliminowanie tego typu zachowań bo w tym specyficznym miejscu tego się nie da zrobić ale mozna to ograniczyć do minimum, bo naprawdę oglądając mecz z wisłą lub arką w zeszłym roku robiło się to żenujące i lekko obciachowe. Ostatni mecz Legii z arką pokazał, ze mozna się skoncentrować na dopingu swojej druzyny i wyzwiska przeciwników były ale sporadycznie. śmiem twierdzic, że to zachowanie jednak przekłada się na frekwencje na Ludowym i panowie w czarnych koszulkach powinni jednak zrewidowac swoja setlistę na mecze.ogólnie to powinien być nowy temat o dopingowaniu na Ludowym bo to co robi się na wyjazdach całkowicie mnie nie obchodzi.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Anakin 2016-08-23, 2:00 pm

davidian napisał(a):dakos - jakoś na PP krytej nie przeszkadzało lżenie Wisły i ochoczo bawiła się z otwartą :niezle: więc bez zbędnej hipokryzji.
Nie przesadzajcie z tym ugrzecznieniem na siłę, stadion to nie teatr - klimat lat 90 zawsze mile widziany.


Zrób jeszcze kupę na trybunie i nasikaj na murawę. Bo stadion to nie teatr
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Adam1906 2016-08-23, 2:57 pm

Spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Piastem Gliwice a Lechią Gdańsk pokaże stacja Polsat Sport. Mecz odbędzie się w środę 24 sierpnia o 18:00.

Pierwotnie Polsat Sport miał transmitować spotkanie I ligi GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec.

http://www.90minut.pl/news/269/news2695 ... Sport.html

Podobno w zamian mecz GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec ma być transmitowany na żywo w kanale Polsat Sport Extra. Podobno. Bo jak nie to ładnie w chvja by przygrali...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Adam1906 2016-08-23, 3:05 pm

Potwierdzone. Mecz GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec od 17:15 w Polsacie Sport Extra.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez paw25 2016-08-23, 3:48 pm

Mamy najbardziej patologiczny młyn w Polsce.Brakuje wodzireja który to wszystko ogarnie bo na razie to sloma z butów wystaje.Prowadzic antydoping przez połowę meczu umie tylko banda krzykaczy z młyna.Nie wyjezdzajcie mi tu z latami90-tymi w których aktywnie uczestniczyłem wtedy pojechalo sie kilka razy po druzynie przeciwnej ale tylko tej z którymi miało się ostra kosę (gks,gornik ,ruch,odraopole,jastrzebie,arka). Czyli w sobotę znowu na meczu górnik co....gieksa co....ambitne brawo wieśniaki z młyna brawo piękny doping robicie ..Jeżeli już tak pokazujecie elki na meczach Zagłębia weźcie przykład z Legii jak dopinguja.
paw25
 
Posty: 437
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez dakos 2016-08-23, 7:17 pm

Ciekawe czy przeczyta to chociaz jedna osoba z mlyna odpowiedzialna za doping i wezmie to sobie do serca. Przeciez nie przychodzi sie na stadion dla Gornika, Gks itp jak sami mowia i oglaszaja, a co sami robia? Wyzwiska obrazanie druzyn gosci to chyba nie jest doping dla Zaglebia.Hmm a moze to oni wcale nie przychodza dla Zaglebia...?
dakos
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2007-05-12, 5:07 pm

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez dakos 2016-08-23, 7:30 pm

Ciekawe czy przeczyta to chociaz jedna osoba z mlyna odpowiedzialna za doping i wezmie to sobie do serca. Przeciez nie przychodzi sie na stadion dla Gornika, Gks itp jak sami mowia i oglaszaja, a co sami robia? Wyzwiska obrazanie druzyn gosci to chyba nie jest doping dla Zaglebia.Hmm a moze to oni wcale nie przychodza dla Zaglebia...?
dakos
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2007-05-12, 5:07 pm

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Adam1906 2016-08-23, 7:49 pm

Na 22 posty w 13 pierdolicie o chvjowym dopingu. Przypomnę, że jest to temat o meczu GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec i prosiłbym o skupienie się na jutrzejszym spotkaniu ligowym z hanysami, bo rzygać mi się już chce tymi Waszymi gorzkimi żalami... :redface:

Chcecie sobie popłakać, to:
1. Załóżcie sobie do tego nowy temat.
2. Przyjdźcie do młyna i pokażcie młodym, jak się dopinguje. Są tu w końcu fachowcy od dopingu.
paw25 napisał(a):Nie wyjezdzajcie mi tu z latami90-tymi w których aktywnie uczestniczyłem

Jak wiesz z czym to się je, to przyjdź z kumplami i pokaż młodym o co kaman :)

Ps. Przed monitorem to każdy cwany. Ciekawe co zrobisz na trybunach jak ktoś z niżej wymienionych "nie miastowych" zna Ciebie po nicku? Wypowiedź chyba trochę niezręczna. Nie uważasz? :zolta:
paw25 napisał(a):brawo wieśniaki z młyna brawo piękny doping robicie
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Blajpios 2016-08-23, 8:52 pm

Ha! Znów w wp.pl - sportowe fakty, całkiem poprawna wiadomość i dość ciekawa przed meczem Zagłębia:
SportoweFakty obecnie wp.pl napisał(a): http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/ ... wietej-woj

Jeszcze więcej jednak! Jak zobaczyłem tytuł, byłem przekonany, że to znów p. Krzysztofik napisała coś poprawnie o Zagłębiu, jak to robi nie od dzisiaj. Otwieram jednak, patrzę - i zadziwienie, choć radosne. Oto kolejny dziennikarz Sportowych Faktów okazuje się właściwie przygotowany! Tym razem - nie p. Olga, ale Łukasz Witczyk!
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Warson 2016-08-24, 1:10 pm

To ja ze swojej strony mała anegdotka z meczu z Wisłą, dogrywka w krótkiej przerwie między regulaminowym 90min.
Przychodzą Ultrasi czy jakoś tak, na sektor "emerytów" chodźcie do młyna pomóżmy piłkarzom, wszyscy razem damy rade, chodźcie bracia wszyscy... Po chwili mecz się zaczyna typek który tak krzyczał żeby przyjść do młyna wesprzeć piłkarzy na dole pod kratami rozmawia sobie tyłem do boiska z innym kolegą, a za chwilę z młyna "Wisła, co? ty Kur**"
Zajebista pomoc naszym piłkarzom, panowie jak chcecie żeby was wspomagać i przede wszystkim piłkarzy sami najpierw dajcie dobry przykład.

Niestety fanatyczne kibicowanie skończyło się na Zagłębiu lata temu... brakuje mi tego bo sam bym chętnie dołączył...

Pozdrawiam.
Warson
 
Posty: 414
Dołączył(a): 2003-05-21, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez August 2016-08-24, 2:41 pm

Do meczu coraz bliżej. Mam nadzieję, że nie tylko u piłkarzy nastroje bojowe. W Katowicach liczą na przełamanie Goncerza. Ja liczę na przełamanie naszych napastników. Choć oczywiście nie będzie ważne kto strzeli, aby wpadało. Jeśli tylko obrona stanie na wysokości zadania to będzie dobrze. Środek pola mamy silniejszy poza tym u nich nie będzie Nowaka w bramce. Niech moc będzie z nami.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez patrios91 2016-08-24, 5:12 pm

Link do transmisji?
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: GKS Katowice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Postprzez Tomcjo 2016-08-24, 6:23 pm

Oj Dudek Dudek . Cos ty chłopie narobił .
Zmiana Matić na Łuczak to jakaś pomyłka
Ostatnio edytowano 2016-08-24, 6:30 pm przez Tomcjo, łącznie edytowano 1 raz
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników