ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez novack 2016-08-21, 6:48 pm

Jacek Magiera , to chyba najlepsze co mogło nam się zdarzyć. Mam nadzieję, że Wiktorski tak już będzie grał, Nowak to gość z innej planety, a z napastnikiem wciąż jest kłopot.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez Tomcjo 2016-08-21, 6:59 pm

Niezły początek sezonu choc prawdziwa ocena bedzie za tydzień po meczach z hanysami . Nie dość ze prestiż to będziemy widzieć o co będziemy walczyć . 4 punkty to dobry wynik a 3 to minimum . O dziwo wieksze szanse widze w Katowicach bo mecz z Zabrzem to beda dwie zmęczone drużyny i pewnie bedzie podobnie jak w Olsztynie . Brawo Bartczak a napastnicy maja kolejne dwa ważne mecze by sie wreszcie pokazać . Bo Fidżi jak wróci posadzi ich na ławkę .
Brawo :brawo: :brawo: :brawo:
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez slawekchicago 2016-08-21, 7:03 pm

Nie licząc końcówki z Chojniczanką ( pisze tylko o lidze ) to juz 270 minut (3mecze) bez straty gola ,brawo !!! Oby tak dalej !!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-08-21, 7:14 pm

I w Niedzielne Popołudnie można wygrać - a teraz w środę pogramy z Katowicami
nie życzę im nic dobrego - mamy trenera i drużynę która gra coraz lepiej.
Kol. Novack - damy radę - DOCZEKAMY.
Jedna rzecz jeszcze - nie zwalniajmy trenera - bo trafił nam się Młody a wie co
to jest Footbal.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez wilczy_jezdziec 2016-08-21, 7:26 pm

Vamara pokazał się z dobrej strony i stawiam, że już w przyszłym tygodniu powinien wpisać się na listę strzelców. Zdecydowanie najlepszy mecz w tym sezonie i co ważne w kontekście 2 kolejnych meczów, nie było jakiegoś szaleńczego tempa. Już nie pamiętam kiedy ostatni raz mieliśmy taki spokój w bramce. Szumski to obok Araka chyba najlepszy gracz ze zsyłki.

Na minus niestety doping, a właściwie (poza kilkoma krótkimi zrywami) jego brak :czerwona: .
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez slawekchicago 2016-08-21, 7:43 pm

Nie będę komentowal dopingu bo brak słów , jesli to miał być jakiś protest to wyszedł przeciwko Naszej drużynie ,a to juz może dziwić . Faktycznie co do meczu idealne tempo i spokój , co może procentować w środę . Fajna wypowiedz Lukasza po meczu dla Polsatu : Od Nas trener wymaga dyscypliny . I widac ze piłkarze starają sie to realizowaz . Brawo !!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez mason 2016-08-21, 8:04 pm

wilczy_jezdziec napisał(a):Vamara pokazał się z dobrej strony i stawiam, że już w przyszłym tygodniu powinien wpisać się na listę strzelców. Zdecydowanie najlepszy mecz w tym sezonie i co ważne w kontekście 2 kolejnych meczów, nie było jakiegoś szaleńczego tempa. Już nie pamiętam kiedy ostatni raz mieliśmy taki spokój w bramce. Szumski to obok Araka chyba najlepszy gracz ze zsyłki.

Na minus niestety doping, a właściwie (poza kilkoma krótkimi zrywami) jego brak :czerwona: .



Wolę brak dopingu i ciszę na stadionie niż "jazda z kur***"
Patologia i hołota w jednym.
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez turku 2016-08-21, 9:13 pm

comitam napisał(a):niestety ten Francuski napastnik jest słabiutki jak barszcz, Matić dużo lepiej wygląda i wchodzi


No to chyba inne mecze oglądaliśmy.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez RUDI 2016-08-21, 9:43 pm

turku napisał(a): comitam napisał(a):
niestety ten Francuski napastnik jest słabiutki jak barszcz, Matić dużo lepiej wygląda i wchodzi



No to chyba inne mecze oglądaliśmy.


Bo kolega widział (chyba ? ) to co mu kamera pokazała.Dawno( będąc na Ludowym) nie byłem tak spokojny o wynik (pewnie że przeciwnik nie "z górnej półki") i może trochę serducho kołatało aby Sandecja nie złapała jakiegoś gola "kontaktowego" ,ale środek pola (ogólnie pomoc) to my jednak mamy zajebistą :) a Tomasz Nowak !!!! szacun ,transfer ,strzał w 10 (nie ujmując nic innym naszym pomocnikom :) ).
Moim zdaniem ,bardzo dobry mecz Zagłębia(grany z głową ) szkoda tylko że dzisiaj nikt nie rzucił hasła "bracia- chodźcie do młyna ,pomóżmy naszym dopingiem" ale cóż ,któż nadąży za "młodymi" ;-)
Ps.Przyznaje szczerze :redface: ,byłem sceptycznie nastawiony do Magiery ,ale teraz zwracam honor PANIE TRENERZE ,jak na razie -SZACUNEK dla PANA i ZESPOŁU ( nie tylko za dzisiejszy mecz)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez Crusader 2016-08-21, 10:01 pm

comitam napisał(a):niestety ten Francuski napastnik jest słabiutki jak barszcz, Matić dużo lepiej wygląda i wchodzi

Nie wąchaj już więcej swoich skarpet z rana.
Coś czuję,że Sanogo szybko posadzi Tina "partacza setek"Maticia na ławkę.No chyba,że nie pozwolą na to "układy".Za mecz brawa :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: dla chłopaków bo tak jak tu juz ktoś pisał "już dawno nie oglądało się meczu na takim luzie".Z Sanogo mogą "być ludzie".Bartczak????Dziś rewelka jak nigdy.
Crusader
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2009-06-25, 1:51 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Gdańsk

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez RUDI 2016-08-21, 10:11 pm

Crusader napisał(a):Coś czuję,że Sanogo szybko posadzi Tina "partacza setek"Maticia na ławkę.

A ja czuję że na wiosnę trener "zaszaleje" i połączy Fidzia z Sanogo albo Matićem i zrobi "wybuchowy" duet :)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez Blajpios 2016-08-21, 10:25 pm

Można by przy do działu "przegląd prasy" wpisać informację o wiadomościach w SportowychFaktach odnoszącą się do artykułów tam pomieszczonych. Ponieważ jednak odnosi się to do meczu z Sandecją można i tutaj - a będzie to może sprawniejsze w przekazaniu danych dalej. W każdym razie, znów O. Krzysztofik pokazuje pozytyw. Ba - dwie informacje zamieszcza co do tego meczu - i nawet przebija się z nimi na główną stronę serwisu sportowego portalu!
Olga Krzysztofik w Sporowefakty.pl napisał(a): http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/ ... -bartczak;
oraz
O. Krzysztofik w Sportowefakty.pl napisał(a):o transparencie "do wojewody" http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/ ... wojewodzie
Co do samego meczu, mam podobne wrażenie jak Koledzy już się wypowiadający. Plus - widać efekty pracy trenera, który z dużym spokojem układa coraz ciekawszy zespół. Cieszy gra. Pozytyw największy pomocnicy, w tym dojrzały bardzo w grze T. Nowak. Pozytyw też obrona - a wydaje się, że ciekawie rozwija się K. Wiktorski (ciężko będzie młodym, jak np. I. Krzykowski "wskoczyć" do gry). Najsłabszy jest rzeczywiście atak, choć pozostają nadzieje, że przebudzą się młodzi. S. Vamara w oczywisty sposób ma prawo jeszcze nie być wkomponowany w całość zagłębiowskiej gry, ale prezentuje walory prawdziwe, jakkolwiek co do skuteczności pytanie nie tylko z perspektywy, że jest jeszcze nie dograny z resztą. Z tym, że nie przesadzajmy - M. Fidziukiewicz to nie przy nich profesor, skuteczność jego też nie jest rewelacyjna. Jeżeli więc jeszcze będą mieć w tej rundzie przebyłski ci młodzi, to na wiosnę walka może być realna o miejce wśród napastników - jednak jakimże to by było pozytywem.
Oczywiście, cieszy i zwycięstwo dzisiaj - i gra. Faktycznie, jeżeli już z A. Derbinem się podziało, jak podziało - to cieszy, że na ławce jest co najmniej nie gorzej, są zaś podstawy sądzić, że nawet jest lepiej. Mnie to nie zaskakuje bardzo - bo i przed sezonem pisałem, że pomysł z J. Magierą może wypalić, jak czytałem jego wywiady jeszcze w Legii i jak zapoznawałem się z jego postawą - były to podstawy by mieć nadzieję, że będzie się dobrze rozwijał i były podstawy życzyć mu tego dobrego rozwoju. Stąd - pisałem, że Zagłębie podejmując ryzyko, może wygrać, J. Magiera może się sprawdzić. Dla mnie głównym jednak pozostawał inny problem - i nadal pozostaje. Marzyła by się pewność, potwierdzenie, że J. Magiera pozostaje jedynie trenerem Zagłębia. Chodziłoby o potwierdzenie, że nie jest kolejnym człowiekiem Legii, pracownikiem Legii odesłanym na placówkę filialną w Sosnowcu, z misją realizowaną dla Legii.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez August 2016-08-21, 11:18 pm

Ten mecz to bez wątpienia Bartczak - show. Tym razem Ferrari odpaliło. I oby nie tylko w tym meczu. Podobał mi się także Witkowski,co do którego - przyznaję - po meczu z Legionovią - miałem spore wątpliwości. Jeśli tak dalej pójdzie z pewnością nie będę tęsknił za Sołowiejem, który nigdy nie zagrał takiego meczu w naszych barwach. Ogólnie rzecz biorąc w moim odczuciu to był jeden z najlepszych meczy od bardzo długiego czasu. Byliśmy drużyną lepszą pod każdym względem, a nasza wygrana nie podlegała dyskusji. Oczywiście trochę szkoda, że wygrana nie była bardziej okazała, bo były ku temu okazje, a druga połowa była słabsza ale biorąc pod uwagę dwa najbliższe mecze, taka taktyka była zrozumiała. Najsłabszy w meczu był atak. Kość Słoniowa - może nazbyt ambitnie - wałczył o każdą piłkę i jak mi się wydaje absorbował linie obronne, ale jak sądzę, nie oddał nawet jednego celnego strzału na bramkę. Z kolei Matić ze swoją techniką bardziej nadawałby na cofniętego napastnika, albo w ogóle byłby bardziej efektywny w pomocy aniżeli na szpicę. W każdym razie nie mamy tego do czego przyzwyczaili nas Fidziukiewicz z Arakiem. W każdym razie wyglądało to - zwłaszcza w I połowie - naprawdę bardzo fajnie, a wydaje mi się, że Sandecja nie była słabym przeciwnikiem jakby się sądziło. Najbliższe mecze z Gieksą i Zabrzem wszystko zweryfikują i mam nadzieję, że z pozytywnym skutkiem. Nie ukrywam, że co do Magiery miałem swoje wątpliwości i - co podkreślam- za wcześnie na jakąkolwiek ocenę jego pracy, ale mecz z Nowym Sączem rokuje dobrą pracę Magiery, za trzymam kciuki, a fakt ewentualnej pomyłki przyjmę z radością i nie będę miał problemów do tego się przyznać.Póki co, oby następne dwa mecze były dla nas szczęsne.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez paw25 2016-08-22, 9:50 am

Nie wiem co za łby tam stoją w tym młynie ale doping wygląda nie dość ze tragicznie to jeszcze malolaci zaczynają wspierać zespół od slow jazda z ku...mi.Zobaczcie jak jest na Legii (podaje jako przyklad)tam nikt nie wyzywa przez polowe meczu przeciwnika a wspiera zespół.Przykre to jest ale doping(antydoping) i wodzireji...
mamy najgorszy od wielu lat.
paw25
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez zag23 2016-08-22, 10:44 am

August napisał(a):Kość Słoniowa - może nazbyt ambitnie - wałczył o każdą piłkę i jak mi się wydaje absorbował linie obronne, ale jak sądzę, nie oddał nawet jednego celnego strzału na bramkę.


Oddał 2 strzały na bramkę: pierwszy nogą chyba w 11 minucie ok. 5 metrów od bramki i po dośrodkowaniu Udovicia głową w środek bramki. Dużo sie cofał i pomagał w obronie i widać że jest przydatny, zablokował dośrodkowanie głową nawet a preferuje brytyjskie wślizgi na obrońców drużyny przeciwnej co mnie zaskoczyło bo tak graja najlepsi, widac bylo że sporo chciał, nie za czesto mu podawano, był podwajany...powinien pocwiczyć przyjęcie pilki i gre z pierwszej pilki. Jak na debiut nie wyglądał źle, brak zgrania z zespołem był widoczny ale taki Matic za wiele nie pokazał wchodząc z ławki, całkowicie inny styl gry. Raz strzelił obok bramki zresztą jak zwykle, łatwość w dojsciu do sytuacji celność w bramkę pozostawia sporo do życzenia. Tak patrzac z perspektywy ostatnich miesięcy to szkoda trochę że Paluchowski odszedł.

ps. może zaskoczę co niektórych ale taki Sanogo by mi pasował na stopera, wysoki, dobrze gra głowa widze że wslizgi tez lubi, jakby to poprawil to kto wie czy by sie nie sprawdził.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników