ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez Adam1906 2016-08-16, 7:15 am

Obrazek

Po ciężkim wyjazdowym meczu w Olsztynie ze Stomilem wracamy na Stadion Ludowy, gdzie w niedzielę 21 sierpnia 2016r. o godz. 18:00 będziemy podejmować SANDECJĘ Nowy Sącz! Na początek rzut oka na ligową tabelę:

Obrazek

Statystyki z ostatnich 10. spotkań są w miarę wyrównane z lekkim wskazaniem na sosnowieckie Zagłębie:

Obrazek
Obrazek

Forma zespołów. Jak widać Sączersi będą w niedzielę bardzo groźni na Ludowym. Po pierwsze: wydaje się, że mają silniejszy zespół, niż w zeszłym sezonie. Po drugie: owe 3:0 na wyjeździe z Pogonią Siedlce...

Obrazek

Historia spotkań Zagłębie - Sandecja. Nie popsujcie jej Panowie :)

Obrazek

Rozpiska 4. kolejki ligowej:

Obrazek

Na koniec ważna informacja: Pamiętajcie, że na murawie biega 11. zawodników Zagłębia Sosnowiec, ale to MY jesteśmy ich 12. zawodnikiem!!! Tak więc w niedzielę WSZYSCY widzimy się na Ludowym!!! :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez Tomcjo 2016-08-16, 7:31 am

Wg 90 minut na ostatnim meczu było 1600 widzów . Obciach , w Suwałkach i Siedlcach maja większa frekwencje . Mam nadzieje ze na Sandecji bedzie przynajmniej tysiąc wiecej .
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez zag23 2016-08-16, 4:24 pm

Tomcjo napisał(a):Wg 90 minut na ostatnim meczu było 1600 widzów . Obciach , w Suwałkach i Siedlcach maja większa frekwencje . Mam nadzieje ze na Sandecji bedzie przynajmniej tysiąc wiecej .


po pierwsze mamy wakacje po drugie bilety są coraz droższe i to przede wszystkim wpływa na frekwencje dzis...powinno byc lepiej z kazdym meczem, forma drużyny i rywal tez wpływają na ilość kibiców no niestety
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez lesław1 2016-08-16, 5:33 pm

zag23 napisał(a):
Tomcjo napisał(a):Wg 90 minut na ostatnim meczu było 1600 widzów . Obciach , w Suwałkach i Siedlcach maja większa frekwencje . Mam nadzieje ze na Sandecji bedzie przynajmniej tysiąc wiecej .


po pierwsze mamy wakacje po drugie bilety są coraz droższe i to przede wszystkim wpływa na frekwencje dzis...powinno byc lepiej z kazdym meczem, forma drużyny i rywal tez wpływają na ilość kibiców no niestety


ależ powody wszystko przeszkadza w Sosnowcu są wakacje dlatego jest tysiąc kibiców, w Zabrzu chyba się już skończyły bo ze Stalą Mielec było ponad 10 k. bilety nie są coraz droższe tylko ceny zostały podniesione rok później, rozumiem, że dalej chciałbyś mieć ceny "2-ligowe", swoją drogą sprawdziłem rok temu na Sandecję mogłeś wejść za 9zł, chyba że kupiłeś w dniu meczu to wyszło Cię 12 zł, teraz masz zawrotną cene -> 10zł :idea: nawet w dniu meczu więc ? forma drużyny po części ma swoje przełożenie- ale taka gdzie wszystko wygrywamy i do tego jeszcze ładnie i przekonująco, inaczej przecież wymagający kibic może zniechęcić się do przyjścia. Rywal owszem wpływa na frekwencję, jeśli nazywać rzeczy po imieniu kibice którzy przychodzą na Wisłę Kraków we wtorek, a nie ma ich na meczu w sobotę z Pogonią Siedlce- przychodzą na Wisłę, a nie na Zagłębie. Pomijając ten fakt na meczu ze wspomnianą Wisłą było 2427 kibiców według 90minut.pl Nasza pojemność to 5000. Przypomnę, że pare sezonów temu ostatni mecz zrobiono akcję, że jest za darmo, a ludzi na trybunach było tylu samo co w całym sezonie- gdzie tu logika w stawianiu tezy, że bilet za 10zł powoduje spadek frekwencji ?
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez Tomcjo 2016-08-16, 6:25 pm

Z kibicowaniem nie jest dobrze . I ilościowo i jakościowo . Brutalnie komentując to tłumaczenia i dziurę w du... to ma każdy . I nie piszę tego zeby kogoś atakować ale ostatnio atmosfera jest ze nic sie nie da . Ze wysokie ceny , ze pikarze , ze prezes . Za moich czasów ( stary dziadek sie odezwał ) to ludzie śluby planowali wg kalendarza rozgrywek . Kibic planuje wakacje w przerwie rozgrywek . Kibic ma karnet . Kibic jest na dobre i na złe . ( prosze mi nie mowić ze drogo bo jak byłem dwa lata bezrobotny to karnet miałem ) . Najwyraźniej Zagłębie ma 1600 kibiców a reszta to pikniki .
Druga runda w II lidze i pierwsza runda I ligi to był jeden z najpiękniejszych okresów w historii klubu . I to nie przełożyło sie na wyjątkowa frekwencje . Potem slabe pół roku było wytłumaczeniem dlaczego turyści nie kibicowali . A Zagłębie potrzebuje wszystkich . I hoolsów i kibiców i pikników i turystów. Brak tylko liderów . Nie ma grup przyjaciół którzy reguralnie chodzą cała paczka . Nie ma charyzmatycznych postaci którzy ciągną za sobą następnych . Tego nie da sie zadekretować ani wymusić . Sam nie wiem jak takich ludzi przyciągnąć na Ludowy . Myślałem ze dobra gra i perspektywa budowy stadionu cos zmieni . I zmieniło . Jest gorzej .
Co ciekawe kibicowanie w Poznaniu na PP można by oprawić w ramki i powiesić na stadionie jako wzór . Moze to jest właśnie grupa która wstrząśnie kibicami Zagłębia. Kiedyś było kilka grup dominujących ich flagi były widoczne na stadionie . Teraz tego nie widze ale moze jestem za daleko . Moze to nie był jednorazowy zryw. Chyba teraz jest pora by sie odbić od dna i pokazać ze Poznań nie był jednorazową imprezą .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez Blajpios 2016-08-16, 8:58 pm

Tomcjo napisał(a):Z kibicowaniem nie jest dobrze . I ilościowo i jakościowo . Brutalnie komentując to tłumaczenia i dziurę w du... to ma każdy . I nie piszę tego zeby kogoś atakować ale ostatnio atmosfera jest ze nic sie nie da . Ze wysokie ceny , ze pikarze , ze prezes . Za moich czasów ( stary dziadek sie odezwał ) to ludzie śluby planowali wg kalendarza rozgrywek . Kibic planuje wakacje w przerwie rozgrywek . Kibic ma karnet . Kibic jest na dobre i na złe . ( prosze mi nie mowić ze drogo bo jak byłem dwa lata bezrobotny to karnet miałem ) . Najwyraźniej Zagłębie ma 1600 kibiców a reszta to pikniki .
Druga runda w II lidze i pierwsza runda I ligi to był jeden z najpiękniejszych okresów w historii klubu . I to nie przełożyło sie na wyjątkowa frekwencje . Potem slabe pół roku było wytłumaczeniem dlaczego turyści nie kibicowali . A Zagłębie potrzebuje wszystkich . I hoolsów i kibiców i pikników i turystów. Brak tylko liderów . Nie ma grup przyjaciół którzy reguralnie chodzą cała paczka . Nie ma charyzmatycznych postaci którzy ciągną za sobą następnych . Tego nie da sie zadekretować ani wymusić . Sam nie wiem jak takich ludzi przyciągnąć na Ludowy . Myślałem ze dobra gra i perspektywa budowy stadionu cos zmieni . I zmieniło . Jest gorzej .
Co ciekawe kibicowanie w Poznaniu na PP można by oprawić w ramki i powiesić na stadionie jako wzór . Moze to jest właśnie grupa która wstrząśnie kibicami Zagłębia. Kiedyś było kilka grup dominujących ich flagi były widoczne na stadionie . Teraz tego nie widze ale moze jestem za daleko . Moze to nie był jednorazowy zryw. Chyba teraz jest pora by sie odbić od dna i pokazać ze Poznań nie był jednorazową imprezą .

Kolego, rewelacja! Cieszę się, że taką analizę ktoś napisał, chyba to już zresztą kolejny i kolejny "ktoś", jakkolwiek liczba nie jest za wielka. To właśnie też o tych rzeczach piszę od paru ładnych lat tutaj. Niestety, ale nawet jeżeli taki głos się pojawia - zostaje szybko jednak "wypchnięty na margines". Jeżeli nawet nie zastraszony, sterroryzowany. Były przecież nawet próby powołania Stowarzyszenia Kibiców - jak zostały wyautowane? Nawet na tym Forum, najlepiej jak prym nadają określone głosy "z mandatem ogółu", choć nie wiadomo, jak ten ogół był wyłaniany. Najlepszą chyba rekomendację jest, jak gościu skończył podstawówkę ;-) i właśnie z tej racji potrafi wpaść w ekstazę, nie zauważając nawet, że kiepsko ją skończył, skoro nie potrafi zauważać makabrycznych błędów językowych w prawie (sic!) uwielbianego PZPN-u, w którym to prawie budują kolesie zdania wyrażające przekonanie, że coś, co w przyszłości dopiero zaistnieje - już się dokonało... Nieważne, pocieszą się, że mają świetny doping, bo udało im się przez godzinę rzucać na drugą stronę trybunowej barykady znane słowo określające tzw. "kobietę lekkich obyczajów", ale wulgarnie.
Tego typu presje jednak - rozbijają wszystko; niestety, czasem mam wrażenie, że w gruncie rzeczy, choć niektórzy głośno krzyczą, że zależy im na dobru i rozwoju Zagłębia - to tak naprawdę ważniejsze jest dla nich, by mieć swoje kółko samouwielbienia i nie dopuszczą nawet do wzrostu ilości fascynatów Zagłębia, gdyż to mogło być zagrozić ich pozycji w grupce samouwielbienia. Nie jest to przy tym zjawisko tylko dla Zagłębia charakterystyczne. Takie "zawłaszczenie praw kibica" następuje także w innych klubach, także poza granicami Polski - i u niektórych także chyba w dużo groźniejszych formach, gdy te grupy "decyzyjne z prawem do określania wszystkiego" przekraczają już ramy kibolstwa (w rozumieniu pozytywnym słowa), przekraczają także ramy chuliganerii, stają się de facto "skrzynkami kontaktowymi" ze społecznością przestępczą, gangsterską. Tak więc - w zasadzie należałoby się cieszyć, gdyby zauważyć, że w Zagłębiu aż tak to nie jest...
NIemniej... Tu pozwolę sobie "wrzucić kamyk do Kolegi ogródka". Nie złośliwie, rzecz jasna. Mam nadzieję natomiast, że skutecznie, że tak sobie Kolega "na myślenie to weźmie".
Mianowicie - pisze Kolega pięknie, coś, co i ja postuluję od dawna, nieraz pisząc o tym także aż do znudzenia: "Zagłębie potrzebuje wszystkich, i hoolsów, i kibiców, i pikników, i turystów".
Tak, zgadzam się.
Chciałbym wierzyć, że Kolega naprawdę też tak myśli.
Niestety, jakoś nie mogę w to uwierzyć.
Jeżeli bowiem by tak Kolega wierzył - to napisałby Kolega także, że: ... "Zagłębie ma więc kibiców 1600. Reszta, to pikniki"???
Hm. Czyli w końcu - pikniki potrzebni, turyści potrzebni... ale - tylko do roli pariasów Jaśnie Wielmożnych Panów Hoolsów? Potrzebni - by było nad kim się wywyższać? Tak, przyznam, że nie jestem pewien, czy w rzeczywistości jednak Kolega nie ma dobrze ułożonych tych spraw w swym rozumieniu. Być może - nie tylko że "piknik" faktycznie Kolega pisze nie tylko bez pogardy, wyważszania - ale nawet z takim samym w pewnym sensie szacunkiem, jak w odniesieniu do "hoolsa" czy "kibica". Byłoby jednak chyba dobrze - zaznaczać to wtedy wyraźniej. W innym wypadku: jednak te słowa mogą być odebrane - i popierane, powielane - jako deklasacja mniej zaangażowanych kibiców a "nadawanie prawa obywatelstwa i tytułu szlacheckiego" jedynie "zagorzałym". Jeżeli taka natomiast tendencja by wygrywała, to Zagłębie nie zbuduje tej wielkości wymarzonej kilku tysięcy. "Opieprzanie" na Forach innych za to, że tak mało przychodzi - też nic nie zmieni, nie wykrzesa nowych. Nawet, jeżeliby "kumaci" odstąpili od narzucania swoich plemiennych zwyczajów typu "rządzą tylko tacy, co mają tyle we łbie co ja - a innych eliminujemy"...
"Bratem po szalu" jest nawet ten, co szala nie wkłada, tylko krawat i tak na widownię paraduje, choćby z dzieckiem: jest po prostu piknikiem, turystą - ale przywiązanym do Zagłębia. Choćby nie aż tak, jak "kibole". Szczególne uznanie - należy się oczywiście "kibolom" (w dobrym rozumieniu słowa, z odcięciem od chuliganerii i przestępczości, taki po prostu rozumując, że to "kibic na przepadłe"). Nie podrzędnymi jednak, nie do poniewierania są kibice nie aż tak zaangażowani, nie po kibolsku zaangażowani. Mają przynajmniej pod pewnym kątem widzenia - takie samo "prawo obywatelstwa", także o piknikach hools myśli "kolega po szalu Zagłębia". Jeżeli tego - z Kibolami albo i bez - Klub nie przeskoczy, nie sądzę, by znacząco rozwinął liczbę sympatyków.
Aaa, aha. Jednak, żeby nie było spozatemacenia całkiem, to chociaż o Sandecji coś w tym kontekście. Mianowicie - dzisiaj donoszą o dobrym ruchu w kierunku rozwoju Akademii Piłkarskiej. Ba, ruch to może nawet i już istniejący w Akademii Zagłębia, powołuje się zresztą A. Aleksander, były piłkarz za to przedsięwzięcie odpowiedzialny: również na wzory innych klubów, także w kraju. Tak więc, może i wprowadzają rotację trenerów znaną dobrze w Zagłębiu. Jakkolwiek, jakoś nie słychać, że przy tym stali się filią czy wasalami jakiegoś innego, potężniejszego klubu.
Ostatnio edytowano 2016-08-16, 9:15 pm przez Blajpios, łącznie edytowano 1 raz
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez August 2016-08-16, 9:14 pm

Tomcjo napisał(a):Druga runda w II lidze i pierwsza runda I ligi to był jeden z najpiękniejszych okresów w historii klubu .

Pierdolisz jak Stefan Skrzydło. W życiu nie da się tego podciągnąć do najpiękniejszych okresów w historii klubu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez kowal72 2016-08-17, 7:31 am

Przestrzegam Zagłębie przed meczem z Sandecją. Zgadzam się, że mają lepszy skład niż sezon temu, a raczej lepiej grają. Owszem, nam mecz nie wyszedł totalnie. Po dobrej grze u Was, chłopaków coś spętało i zablokowało. Liczyłem po cichu że sączersi będa zmęczenie pucharem, a to my wyglądaliśmy jakbyśmy puchar grali dzień wcześniej. Sandecja grała bardzo wysokim presingiem, szybko operowała piłką, na przestrzeni kilku metrów błyskawicznie wymieniali podania. Oczywista - tutaj już wszystko w głowie Magiery i Waszych piłkarzy, wyrażam tylko swoje spostrzeżenia. Dodatkowo - gracze Sandecji potrafią "niechcący" gdzieś tam lekko pacnąć przeciwnika łokciem, przejechać po kostkach. Wiem, ze to gra nie dla dzieci, ale po co jechać na SOR po meczu żeby dochtór wargę albo łuk zszywał:)
Życzę wygranej!
kowal72
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2016-03-27, 8:18 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez comitam 2016-08-17, 9:50 am

Tomcjo, jak iść na mecz nawet ten szczególnie atrakcyjny jak przez cały mecz słychać tylko " Wisła to stara kurva, Arka jebana jest..." to jest juz żenujące i obciachowe, do tego jeszcze dodamy piosenkę 3 kolory i mamy reperuar iście ewropejski.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez lesław1 2016-08-17, 10:57 am

August napisał(a):
Tomcjo napisał(a):Druga runda w II lidze i pierwsza runda I ligi to był jeden z najpiękniejszych okresów w historii klubu .

Pierdolisz jak Stefan Skrzydło. W życiu nie da się tego podciągnąć do najpiękniejszych okresów w historii klubu.

nie każdy musi dalej żyć latami 70-tymi, i nie czuj się przez to lepszym
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez August 2016-08-17, 11:32 am

lesław1 napisał(a):nie każdy musi dalej żyć latami 70-tymi, i nie czuj się przez to lepszym

Jeżeli już żyć to również latami 50 i 60 bo to wtedy Zagłębie odnosiło najwięcej sukcesów. Natomiast jeśli już delektować się pięknymi kartami historii w gównianej 2 lidze to chyba lepsze „sukcesy” odnotowano choćby w sezonie 1988/89 gdy rozgrywki zakończono awansem do ówczesnej pierwszej ligi. Pisanie o czterokrotnym Wicemistrzu Polski i Zdobywcy Pucharu Polski, mającym za sobą 35 sezonów w najwyższej klasie rozgrywkowej, że jedną z najpiękniejszych kart w historii to 3 miejsce w stricte 2 lidze i półfinał PP to delikatnie mówiąc pisanie pierdów i wciskanie kitów tej generacji kibiców, która nie pamięta tych sukcesów.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez novack 2016-08-17, 3:27 pm

Jeśli zagra Dudek i Udo, a w pierwszym skladzie wyjdzie "Czarniecki" to z pewnościa damy radę!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5708
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez Adam1906 2016-08-17, 5:00 pm

novack napisał(a):Jeśli zagra Dudek i Udo, a w pierwszym skladzie wyjdzie "Czarniecki" to z pewnościa damy radę!

Pod znakiem zapytania stoi występ w najbliższym meczu ligowym Sebastiana Dudka. Kapitan Zagłębia znalazł się w wyjściowym składzie na spotkanie ze Stomilem (0:0), ale opuścił plac gry jeszcze przed przerwą. Powodem był uraz mięśnia dwugłowego, którego zawodnik nabawił się w pucharowej potyczce z Wisłą Kraków. W Olsztynie ponownie poczuł ból w nodze i wolał nie ryzykować pogłębienia kontuzji.

Ze stolicy Warmii i Mazur sosnowiczanie wrócili w poniedziałek o piątej nad ranem. Mogli do woli odespać podróż, bo dostali dzień wolny. We wtorek wznowili zajęcia. Indywidualnie ćwiczył nie tylko Dudek, ale również Żarko Udoviczić. Serb do Olsztyna nie pojechał, ponieważ na jednym z ostatnich treningów odbił piętę. Na niedzielną konfrontację z Sandecją Nowy Sącz powinien być już jednak gotowy...

http://katowickisport.pl/pilka-nozna/i- ... 12479.html

Pomimo tego artykułu uważam, że Seba zagra z Sandecją. Cieszy za to informacja o Żarko.

Cały czas mam wrażenie, że jak poprawi skuteczność Tin Matić, no i odpali Vamara Sanogo, to możemy być groźni z przodu. Tyle, że wolałbym, aby trener wpuścił Sanogo nie ściągając z boiska Maticia. Niech spróbują zagrać na dwóch napastników :)

Ps. Najważniejsze, żeby wszyscy byli zdrowi (i w formie) na Cyganów i Górnika Zabrze... 8)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez Tomcjo 2016-08-17, 6:09 pm

Uważam ze od czasów Urbana czyli od 1985 gdy zajęliśmy piąte miejsce w ekstraklasie nie graliśmy footballu tak walecznego i widowiskowego . Czyli od trzydziestu lat . To wystarczajaco długi okres zeby rok gry na wysokim poziomie a nie pojedyncze wyskoki określić mianem jednym z najpiękniejszych okresów . Oczywiście ze względu na gre i styl a nie sukcesy . A dla wielu trzydzieści lat to ich całe kibicowskie życie . Co młodsi zapomnieli juz nas ostatni niezbyt chwalebny pobyt w ekstraklasie a jeszcze poprzedni pamięta niewielu . I ten okres bedzie wyróżniany we wszelkich historiach klubu bo ostatnie dziesięciolecie nie jest bogate w fakty godne opisania . Wiec bede dalej pierdolił bo zdania nie zmieniam .
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Sandecja Nowy Sącz

Postprzez slawekchicago 2016-08-17, 9:37 pm

Za moich czasów ( stary dziadek sie odezwał ) to ludzie śluby planowali wg kalendarza rozgrywek . Kibic planuje wakacje w przerwie rozgrywek . Kibic ma karnet . Kibic jest na dobre i na złe .

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: Tomcjo ,taka prawda . zapytaj sie mnie kiedy bralem slub , nie powiem Ci daty tylko odpowiem ze wtedy gdy gralismy z Odra Opole :lol: :lol: :lol: ,nawet zona sie smieje z tego caly czas choc minelo juz 18 lat . Pamietam wakacje z rodzicami a tu startuje liga , co bylo najwazniejsze wtedy w sobote z dala od Sosnowca : Studio S13. TO SE chyba NE WRATI .Z wlasnego zycia powiem tylko tyle ( moze I Tomcjo przyzna mi racje ) jak sie nie ma Zaglebia na miejscu tej mozliwosci bycia na ludowym czy na wyjazdach to wtedy czlowiek czuje te pustke . Ciesze sie gdy moge zasiasc przed TV z szalikiem I w koszulce ogladac Nasze ZAGLEBIE , chociaz tyle ale atmosfery meczu to nigdy nie zastapi . Moze uda mi sie byc na Bytovii jesli nie bedzie mecz przelozony I juz NIE MOGE SIE DOCZEKAC , TO MTYLKO BYTOVIA , NIE LECH WISLA GORNIK CZY GIEKSA TYLKO BYTOVIA A DLA MNIE TO BEDZIE SWIETO .Oj zeby KAZDY TAK MYSLAL
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników