ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POGOŃ Siedlce

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POGOŃ Siedlce

Postprzez zaglebie32 2016-08-06, 8:10 pm

Tak na goraco po meczu.cieszy zwycięstwo i pełen szacun dla młyna :brawo: :brawo: :brawo: a teraz juz chłodne podsumowanie.chaos w ataku, matic trzy setki zmarnowane, cóż jest niezły technicznie ale niestety jest to materiał do ogrywania się na 1 ligowych boiskach a nie do gry od pierwszej minuty.O ataku tyle nic wiecej nie można powiedziec, bo o Łuczaku który ma byc ponoc pasowany na napastnika nie wspomne po co się w....iać.bo Nowak jest klasą dla siebie i będzie to najpewniej jeden z najlepszych pomocników ligi.Bartczak...... no cóż , Magiera chyba się przykleił do tej swojej lini przy ławce i nie wiedział za dokładnie co ten chłop wyczynia.Obrona??? jak bedą skróty meczu sami ocenicie :-( reasumując ja to widze tak, bez doświadczonego napastnika nie zrobimy nic w tej lidze a dzisiejsze zwycistwo można uznać za szczesliwe i to bardzo szczesliwe.Szacun dla Łysego za bramke i za to że w tym meczu nie był tylko chyba bramkarzem.Szumski na duży plus i Fabisiak po mojemu długo nie powącha bramki.
Cóz.....we wtorek znów na Ludowy i zobaczymy jak to bedzie dalej się huśtało....
zaglebie32
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2008-11-01, 9:53 am


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POGOŃ Siedlce

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-08-06, 8:27 pm

No coz 3 pkt cieszą ale rzecza która należy na naszym forum
zaprezentować to jest fakt 4 x sam na sam naszego napastnika
to o czymś swiadczy i na tym zakończę
Pozdrawiam
tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POGOŃ Siedlce

Postprzez mati2114 2016-08-06, 8:28 pm

Luis napisał(a):A może tym klasoym napastnikiem jest Airam Cabrera? Nie udało mu się wrócić do Hiszpanii, a skoro Zagłębie pozyskało wicelidera asyst to czemu nie wicekróla strzelców?

Nie wiem ile w tym prawdy, ale z tego co mi wiadomo do Zagłębia ma dołączyć napastnik który nie tak dawno bił się o koronę króla strzelców w ekstraklasie mianowicie M.P, ciekawe czy tak się stanie :)
mati2114
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2007-04-12, 12:01 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POGOŃ Siedlce

Postprzez dakos 2016-08-06, 8:47 pm

To chyba tylko pasuje do Mateusz Piątkowski w co wątpie:)
dakos
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2007-05-12, 5:07 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POGOŃ Siedlce

Postprzez davidian 2016-08-06, 9:03 pm

Paradoksalnie Matic moim zdaniem zaprezentował się nieźle, zwracam uwagę na fakt że znalazł się w 3 dogodnych sytuacjach, ani razu nie spalił dobrze trzymając linie (szczególnie w drugiej sytuacji bardzo dobrze się zachował)
Jest młody i musi się przełamać, ale możemy mieć z niego pociechę.
davidian
 
Posty: 242
Dołączył(a): 2008-09-18, 6:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POGOŃ Siedlce

Postprzez novack 2016-08-06, 9:32 pm

Jeszcze duuużo pracy przed Jackiem Magierą, ale już dziś jest pewne, że Wilk nie pomoże rezerwom w A klasie a za transfer Łuczaka ktos powinien beknąć! Szumski w drugim meczu ratuje nam punkty i jest to strzał w 10. Budek na tej pozycji nie jest sobą. Czekamy na powrót Siary i Pribuli, oraz anonsowanego napadziora i wierzę że Jacek to pouklada. Narazie mamy wiecej szczęscia niż...
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POGOŃ Siedlce

Postprzez MrCricket 2016-08-06, 9:37 pm

Pierwsza połowa naprawdę nędza i gdyby nie Szumski i szczęście to byłoby pozamiatane. Ale na szczęście Łysy jest sprytniejszy niż ja myślałem i udało się strzelić. Siedlce groźne z kontry, są wybiegani i mają kilku szybkich zawodników którzy jeszcze niejedną drużynę zaskoczą. Druga połowa ciekawa, dużo sytuacji dla jednych i drugich. Ciężko oceniać po 2-3 meczach, ale Szumski i Nowak to narazie duże wzmocnienia. Podanie Nowaka do Matica w 85 minucie to poezja. Jestem zaskoczony, że żaden klub z ekstraklasy nie ściągnął Nowaka do siebie, to może być jeden z najlepszych pomocników w 1 lidze. Matić dzisiaj fatalnie strzelał i gdybyśmy nie wygrali to cała krytyka zwaliłaby się na niego, ale ja w nim widzę spore możliwości, bo jest po prostu młody i dopiero raczkuje w dorosłej piłce. Zawiodła po prostu psychika. Sytuacja kadrowa kiepska, na ławce poza Łuczakiem, to praktycznie sama młodzież i nie było kogo wpuścić z ławki, naprawdę duże brawa, że udało się wyciągnąć taki wynik :brawo:
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POGOŃ Siedlce

Postprzez novack 2016-08-06, 9:40 pm

Nowak to jest gość który uprawia inną dyscyplinę niż cała ta liga !
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POGOŃ Siedlce

Postprzez kowal72 2016-08-07, 8:28 am

Moim zdaniem powinniśmy ten mecz wygrać. Zabrakło nam szczęścia. Uważam, że mecz był dość wyrównany ale ze wskazaniem na nas. Chciałbym podziękować kilku osobom z Sosnowca za bardzo miłe przyjęcie i za kulturalną, sympatyczną rozmowę - szczególnie starszemu Panu, który cale życie przepracował w hutach :)
Jedyny zgrzyt - kiedy mój 10-letni syn coś krzyknął (zupełnie neutralnego - dziecko)-jakiś pijaczek kazał mu zamknąć mordę. Bywa.
Jeszcze jedna rzecz - kiedy udałem się po wejściówki do budynku gdzie dają akredytacje zostałem niezwykle sympatycznie obsłużony przez dwie młode, zjawiskowo piękne dziewczyny oraz przez przemiłego mlodego człowieka. Dla nich składam osobne podziękowania :brawo:
kowal72
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2016-03-27, 8:18 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POGOŃ Siedlce

Postprzez Adam1906 2016-08-07, 8:39 am

Niestety przyjacielu ale takie najebusy zdarzają się wszędzie i powinno się taką patologię wypierdalac ze stadionów na zbity pysk. Co do meczu: zabierzecie jeszcze kupę punktów innym drużynom a my, cóż, ważne 3 pkt. Teraz jednak skupić się już musimy na wtorkowym meczu PP z Wisłą Kraków :) Ps. Pomimo nieskuteczności Maticia uważam, że jak tylko chłopak się odblokuje to będziemy mieli z niego dużą pociechę. Tym bardziej, że w przyszłym tygodniu pojawi się na Ludowym nowy napastnik i... oby był to strzał w dziesiątkę! ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POGOŃ Siedlce

Postprzez kowal72 2016-08-07, 9:11 am

Zgadzam się odnośnie najebusów. Gość siedzący przede mną (również go gorąco pozdrawiam) powiedział, że zdarzało się, że wszczynali po pijaku bójki nawet między sobą :).
Życzę pojechania po Wiśle i sukcesów w lidze ;-)
kowal72
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2016-03-27, 8:18 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POGOŃ Siedlce

Postprzez gregor 2016-08-07, 9:16 am

Fana na której pisało ZABŁĘBIE SOSNOWIEC w barwie czerwono-czarnej , to banderowska flaga i nie powinna istnieć z szacunku dla nieznanej liczby pomordowanych POLAKÓW na Kresach RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ . AMEN.
gregor
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2005-02-16, 2:24 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POGOŃ Siedlce

Postprzez RUDI 2016-08-07, 9:19 am

Adam1906 napisał(a):Tym bardziej, że w przyszłym tygodniu pojawi się na Ludowym nowy napastnik i... oby był to strzał w dziesiątkę! ;-)

Sagan ? ;-)

gregor -a gdzie wisiała ta fana ? bo nawet na zdjęciach z meczu jej nie ma, jest podobna , w innych kolorach .
Ostatnio edytowano 2016-08-07, 9:26 am przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POGOŃ Siedlce

Postprzez slawekchicago 2016-08-07, 9:20 am

:brawo: :brawo: :brawo: MOZNA ??? MOZNA !!!! :) :) :) NA ZERO ZTYLU :niezle: :niezle: :niezle:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POGOŃ Siedlce

Postprzez Tomcjo 2016-08-07, 10:44 am

Ilu zawodników liczy nasza kadra ? Oddaliśmy kilku zawodników do niższych lig a teraz nie jesteśmy w stanie skompletować ławki rezerwowych . Teraz gdy rezerwy dopiero startują to za wcześnie ale gdy osiągną poziom IV ligi to kadra łączna dwuch drużyn powinna obejmować około 33 zawodników po trzech na każda pozycje . Wiadomo ze beda duże różnice w zarobkach pierwszej 11 i tych nr 3 na swojej pozycji . Głownie bedzie to zdolna młodzież bez zawodowych kontraktów ale juz taki nr 2 nie moze bardzo odstawać poziomem od gracza którego moze zastąpić w każdej chwili . Sezon sie dopiero zaczął a my juz mamy straszne braki kadrowe. Pozbycie sie takiego Fonfary ktory łatał dziury na kilku pozycjach było nieodpowiedzialne bez zatrudnienia równie wszechstronnego gracza . Nasza polityka kadrowa to straszny chaos . Szkoda ze nie ma Ninkovica bo ja bym zaryzykował testy Żarko na pozycji napastnika . Przy grze jednym napastnikiem to gracz na tej pozycji musi tak jak Lewandowski byc na tyle silny fizycznie by przepchać obrońców . Zrobic zamieszanie rozbijając szyki . Zastawić sie i albo strzelić albo odegrać do partnera. I z tym by sobie poradził a skutecznością nie byłby gorszy od Matića . To gracz do wpuszczania na pół godziny na zmęczonego rywala a Udo wracałby do obrony . Matić jeszcze zaskoczy tylko kiedy . Jesli zagra jeszcze kilka tak słabych meczy to kibice nie dadzą mu żyć i młody sie załamie .
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników