Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-07-31, 5:37 pm

Qrwa!!! 14 minut do końca i niestety 2:2 ;-(
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-07-31, 6:01 pm

napisze krotko , moze to i minimalizm ale taki rezultat bralem przed meczem w ciemno , bo to Chojnice ( nie chodzi o klase przeciwnika Z CALEYM SZACUNKIEM, ale o teren ) a po drugie ze to pierwsza kolejka .Krok po kroku uczmy sie tego od nowa ,a zmeczu na mecz bedziemy mieli wiecejpowodow do radosci .
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Schabu 2016-07-31, 6:18 pm

Powiem tak.Meczu nie oglądałem,ale z relacji wynika jasno,że popełniamy błędy z przed sezonu.Czyli przede wszystkim brak koncentracji skoro tracimy gola już w 4 minucie...
Oraz gra defensywna która skoro w debiucie już traci 2 gole z przeciętną drużyną z Chojnic.To aż strach pomyśleć ile goli mogą strzelić drużyny z półki wyższej...
No i przede wszystkim problem w lini ataku,bo sam Matić nie wystarczy i tu jesteśy bardzo osłabieni
Schabu
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2003-03-10, 10:15 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Piastów

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez bbartek 2016-07-31, 6:19 pm

Ten punkt należy szanować
Niestety MJ+ Stanley+Nowy Trener nie skorygowali słabych stron z poprzedniego sezonu o których wszyscy wiemy :

-starta bramki w pierwszych fragmentach meczu,
-błędy w obronie,
-brak napastników.
Okienko transferowe jest nadal otwarte i bez korekt w składzie nie mamy szans na awans.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-07-31, 6:55 pm

To co wiem z relacji naszych Kolegów -powiadam tak zamiast 3 pkt mamy tylko 1 pkt
a to dlatego iż nie graliśmy tego footballu co w pierwszych 45 min. mam na myśli
zaangażowanie i skuteczność a gdzieś w tyle głowy mam ze to szatnia zadecydowała
gramy z kontry bo przeciwnik się otworzy i będzie łatwiej nie widać było Nowaka nie
widać było Kapitana a wprowadzony za Pribulę " małolat " nie strzela z 5 metrów do
pustej bramki.
Pierwszy mecz - pierwsze koty za płoty - nie chciałbym aby takie mecze powtarzały
się bo to ewidentna strata punktów. Powiadam powinny być 3 pkt w Chojnicach.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez wilczy_jezdziec 2016-07-31, 7:00 pm

bbartek napisał(a):Okienko transferowe jest nadal otwarte i bez korekt w składzie nie mamy szans na awans.


Ja myślę, że naszym celem w tym sezonie jest (niestety) jedynie utrzymanie, a w najbliższej przyszłości wegetacja w 1 lidze ;-( . Wnioskuję to po polityce transferowej klubu i uzależnieniem się od Legii.

Z resztą z czym do Ekstraklasy? Awans na siłę przerabialiśmy już w 2007 i odbijało nam się to czkawką aż do zeszłego roku. Poza tym, jedyna formacja na Ekstraklasę to pomoc i tylko ona trzyma nas przy życiu. I obrona i napad to jest dolny poziom 1 ligi, a transferów bym się nie spodziewał, bo nowi gracze jeszcze mogliby wygryźć z kadry meczowej legionistów, a na to przecież Koralik by nie pozwolił.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez kaskader 2016-07-31, 7:16 pm

Napiszę parę słów o meczu bo tu za wiele sprzecznych informacji. Więc tak, Zagłębie zagrało bardzo dojrzale w środku pola. Organizacja gry, asekuracja, blisko siebie. dużo walki, nikt nie odstawiał nogi. Obydwie bramki dla Zagłębia po precyzyjnych strzałach zza szesnastki, palce lizać. Zagłębie zagrało mądrze, bez paniki, bez jakichś szaleńczych chaotycznych zrywów jak drużyna świadoma co che grać. W I połowie Chojniczanka (moje obawy wyrażałem we wcześniejszym poście) niestety grała w 10. To co odpierdalał A.Rybski woła o pomstę do nieba. brak zdecydowania w rozegraniu, same straty i spowalnianie gry. zaraz po przerwie trener go zdjął, wpuścił def. pomocnika Mrozika a Grzelak przesunął się bliżej bramki Z.S to pozwoliło Chojniczance przesunąć grę na połowę Zagłębia. Wasza drużyna grała dobrze, miała jakieś sytuacje, ale czegoś mi w tym brakowało, jakiegoś wykończenia. Jakby to powiedzieć. W polu remis, ale jeśli chodzi o sytuacje to Chojniczanka miała dużo lepsze. 3 razy sam na sam z tego 2 razy na wprost bramki z leżącym na ziemi Szumskim i za każdym razem pudło. MASAKRA! Tak klarownych sytuacji Zagłębie w tym meczu nie miało. To chyba tyle. Wynik nikogo nie krzywdzi. Gramy dalej.
kaskader
 
Posty: 64
Dołączył(a): 2010-08-17, 11:38 am

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2016-07-31, 7:26 pm

Żeby awansować trzeba zdobywać punkty ponadprogramowe . Np gdy sie przegrywa cały mecz a w końcówce doprowadza do remisu to ten punkt jest zdobyczą dodatkowa . My prowadziliśmy i straciliśmy to zwycięstwo . Jednak ten remis to dobry wynik . Mogło byc lepiej ale rok temu zaczęliśmy od porażki w domu a teraz zaczynamy punktem na wyjezdzie . Na dodatek w Chojnicach gdzie nam nie szło . Wygrywać w domu remisować na wyjazdach i bedzie awans . Drugim plusem sa dwa gole strzelone . Brak napastnika nie jest az tak tragiczny choc dobry napastnik mógłby dać nam trzy punkty . Czyli po inauguracji źle nie jest a moze byc lepiej . Zobaczymy po pięciu kolejkach w która stronę to pojdzie
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-07-31, 7:52 pm

Jak awans????? Ludzie, jest niedziela a nie sobota, więc wytrzeźwiejcie, bo jutro do pracy :) My skończmy ten sezon w górnej połowie tabeli a będzie dobrze. Awans? Mój Boże, z kim i z czym?...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-07-31, 8:35 pm

Adam1906 napisał(a):Jak awans????? Ludzie, jest niedziela a nie sobota, więc wytrzeźwiejcie, bo jutro do pracy :) My skończmy ten sezon w górnej połowie tabeli a będzie dobrze. Awans? Mój Boże, z kim i z czym?...


i tu się mój kolego (jesli tak mogę napisać) po szalu się z Toba nie zgodzę. Ok może stwierdzenie z czym jest na miejscu, ale to juz z kim raczej nie za bardzo. Poczekajmy pare kolejek bo na te chwile więcej niż polowa ligi Nam zazdrości tych piłkarzy których mamy. Wiadomo są jeszcze braki ale i te można jeszcze uzupełnić , takze spokojnie. Ja nie nastawiam się na awans , w zeszłym roku chciałem utrzymania i miejsca przed cyganami hihihi , pierwsze udalo się z nawiązką, ktora niepotrzebnie rozbudziła nadzieje , drugie wykonane w 100 %. W tym sezonu oczekuje miejsca w top 6 i oczywiście przed cyganami, a awans , kto o tym nie marzy ,ale wiem ze lepiej czasami dochodzić czasami do sukcesów krok po kroku
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2016-07-31, 9:02 pm

Gramy o awans bo to rogrywki o mistrzostwo 1 ligi . Czy obecnie stać nas na awans - nie . Jednak jesli zakonczymy runde z podobnym wynikiem jak rok temu bedzie mozna pomyslec co dalej . Wtedy jesli bedzie nas stac nas na dwuch napastników i ze trzech obroncow to bedziemy marzyć o awansie . Na razie nic na to nie wskazuje . Bo glównie organizacja w klubie stoi na niskim poziomie . Ja sie balem nawet ze bedziemy sie bronić przed spadkiem . Na razie jestem dobrej myśli .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2016-07-31, 9:17 pm

slawekchicago napisał(a):Poczekajmy pare kolejek bo na te chwile więcej niż polowa ligi Nam zazdrości tych piłkarzy których mamy.

Zwłaszcza Markowskiego z Witkowskim. Jak widać było po sparingach czy też meczu z Legionovią nie ma poprawy w porównaniu z poprzednim sezonem. Zresztą z tego co widać było w Pucharze jak i relacji kaskadera wynika, że co prawda mamy świetną linię pomocy ale zarówno defensywa jak i atak to nie jest coś co pozwala myśleć o walce o awans.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-07-31, 10:30 pm

August napisał(a):
slawekchicago napisał(a):Poczekajmy pare kolejek bo na te chwile więcej niż polowa ligi Nam zazdrości tych piłkarzy których mamy.

Zwłaszcza Markowskiego z Witkowskim. Jak widać było po sparingach czy też meczu z Legionovią nie ma poprawy w porównaniu z poprzednim sezonem. Zresztą z tego co widać było w Pucharze jak i relacji kaskadera wynika, że co prawda mamy świetną linię pomocy ale zarówno defensywa jak i atak to nie jest coś co pozwala myśleć o walce o awans.


A mnie cieszy ze Konrad Budek wreszcie w 18 meczowej i to plus , a wzmocnienia ?? Na obronie ich juz nie będzie a s napadzie każdy wie ze są potrzebne . ale widzę tez poprawę w braniu na lapu capu , tak bylo z Paluchem w zeszłym sezonie wiec widac ze i decyzja z Królem jest odwlekana . Adrian wtedy przyszedl w ostatniej chwili teraz mamy jeszcze caly miesiąc. A teraz napisze tak mnie cieszy takie 2:2 niż 0:0 za czasów Mirka Smyly. Atakujemy cala druzyna stąd też te bledy potem .Cierpliwości wszystkim życzę i nie napalajmy. Się. Na AWANS . Poczekajmy jak to się potoczy
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2016-07-31, 10:44 pm

slawekchicago napisał(a): a wzmocnienia ?? Na obronie ich juz nie będzie a s napadzie każdy wie ze są potrzebne

Dlatego Adam w swoim oście miał absolutną rację
slawekchicago napisał(a):Cierpliwości wszystkim życzę i nie napalajmy. Się. Na AWANS . Poczekajmy jak to się potoczy

Zapytaj Leśnodorskiego czy nada mu się filia w ekstraklasie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-08-01, 4:06 am

odpowiem Ci tak . Patrzę na to wszystko z tej dalszej perspektywy i tu poniekąd jestem w tej lepszej sytuacji . Narzekania na Legie prawie na każdym kroku, ale patrząc na to wszystko przynosi ta wspolpraca więcej narazie korzyści niż strat . Taka jest prawda a to ze Legia ma w tym swoje interesy to zrozumiale . Każdy by chcial góry przenosić awanse sukcesy,nie da sie . Te czasy kiedy to my mogliśmy tak robic minely. To Legia daje Nam zawodników takich jakich chce i to prawda ze czasami oni wypierają Naszych choc może i lepszych. Poradzisz cos na to? No właśnie . Nie zawsze trafi sie taki Araczek , choc sami widzieliśmy ze zeszly sezon powiedzmy przeciętny choć może to tylko nasze wymagania . Wczesniej czy później wyjdziemy z cienia Legii ale to tez ma swój czas . Tyle lat kiszenia w 2 lidze , czy tak latwo zapominany ze graliśmy nie tak dawno baraz o utrzymanie w niej, a teraz jesteśmy juz w holu i czekamy by wejść na salony,ale na nie sezon tylko na stale. MJ RS czy tez inni ,każdy popelnia błędy bo wszyscy sie uczymy. Popatrz na te komentarze na 90 minut ta nasza współpraca z Legią nie jednym staje ością w gardle . Nam raczej nie powinna a zachowujemy sie jakby tak bylo. Uwierz mi z daleka widac to poprawę będąc na miejscu noze odbierałbym wszystko podobnie ale nie jestem . Tak ,masz racje ,Adam miał racje ze wzmocnienia są potrzebne , ale robiąc np.sonde gdzie są potrzebne wzmocnienia obrona czy atak , ta druga opcja wygrała by w cuglach. zwróciłem uwagę tylko na post Adama w jednym względzie , wszystkich rzucił do jednego worka z napisem Z KIM DO AWANSU, a to juz chyba nie fair w stosunku do tych którzy robią to roznice na boisku. Pierwsza kolejka i odrazu be, a ponad polowa zNas jeszcze przed meczem remis bralaby w ciemno . A co by bylo gdybyśmy to My wyrównali. Odmienne nastroje , jak bardzo odmienne by były. Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej
Ostatnio edytowano 2016-08-01, 4:14 am przez slawekchicago, łącznie edytowano 1 raz
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników