Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez zag23 2016-08-02, 11:29 am

Po obejrzeniu materialu video z meczu czas na krótka ocene zaczne od dobrego, fajnie wygladalismy w ataku, pomysłowość, duzo strzałów choc w paru momentach bym inaczej wykańczał sytuacje...niech Siara nie strzela na bramke bo mu to fatalnie wychodzi, Pribula i Bartczak zresztą to samo. Na minus obrona...dwa razy po stracie i zagapieniu Udo tracimy obie bramki...przy drugiej prawdopodobnie Siara nie pokrył strzelca bramki kryjac powietrze. Zaskoczylo mnie tez to na minus ze po naszym rzucie wolnym z 20 m z boku poszła kontra w której Grzelak mogł strzelić bramke a ja sie pytam gdzie byli stoperzy? Duzo do poprawy jest w obronie.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez lesław1 2016-08-02, 1:47 pm

August spytał czy służy to dobru i rozwojowi, więc jeśli pobierał od początku odpowiem tak. bo Zagłębie mimo wszystko zrobiło ogromny przeskok od czasu Baczyńskiego. Jeśli natomiast od teraz jest ta dziwna sytuacja to nie odpowiem, bo nie jestem jasnowidzem co będzie w przyszłości. Z resztą w piłce nawet ta niezbyt odległa przyszłość jest sporym znakiem zapytania, np co się stało i jak szybko z Zawiszą, albo jak inne kluby z sezonu na sezon potrafią upaść finansowo, że muszą wszystkich drogich w utrzymaniu piłkarzy powywalać z jakim skutkiem widać na przykładzie Śląska i S. Plaku. Niby w klubach wiedzą o tym uczą się na błędach innych a dalej kolejne kluby popadają w taką degrengoladę. Z resztą Polska to nie jedyny kraj w którym dzieją się takie dziwne rzeczy, zobaczcie gdzie jest ten mistrz Słowacji co grał kiedyś w lidze mistrzów, albo rumuńska Unirea- chyba po 2 lub 3 latach klub zniknął z piłkarskiej mapy. W mediach i zdala od klubu wygląda to świetnie, dajmy na to chwalono tu na forum działania Arki Gdynia- a ciekawe czy ich fani też tak wszystko bezkrytycznie przyjmują?Wisła Płock awansowała szybko z 2 ligi do extraklasy- a kibice narzekają na fatalną pracę ich trenera. Mnie zastanawia bardziej fakt czy gdyby groził nam bardzo poważnie spadek, znajomości z Legią spowodowałyby, że pomogłaby nam tego uniknąć dajmy na to wypożyczając na wiosnę 2-3 piłkarzy, ale nie takich tam młokosów, którzy może za 2-4 lata będą błyszczeć w extraklasie tylko takich, którzy są w pierwszej drużynie dajmy na to Vranjesa, Vrdoljaka i Hamalainena. Aczkolwiek wolę takiego scenariusza nie sprawdzać i nie z racji tej, że nie wierzę w taką pomoc tylko dlatego, że życzę dobrze Zagłębiu.
Narzekacie także na miasto, że to jedyny sponsor- właściciel-sponsor. Oczywiście mi też się osobiście nie podoba takie wydawanie publicznych pieniędzy, tylko, że oddając klub w jakieś prywatne ręce może być różnie- można wejść z deszczu pod rynnę. Gdyby trafił się taki Cupiał-ok, ale co jak trafimy na takiego Cacka, Osucha? z resztą ludzie też bankrutują i mieliście przykład w poprzednim sezonie co stało się z Dolcanem- który wiele lat działał z powodzeniem i bach.

a z racji, że to temat meczowy dodam, że nie możemy tak zasypiać jak przy drugiej bramce- to zawsze my błyszczeliśmy, że wykonujemy szybko auty, a na powtórce widać, żę zamiast szybko bronić było "brawo Żaro".....parę sekund i brama.w sobotę liczę na 3 pkt, premierowe trafienie Maticia, i druga bramka w ramach rehabilitacji Handzlika. Pozdrawiam i nie spinajcie sie już tak na mnie;)
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez bbartek 2016-08-02, 2:15 pm

kol.Lesław: a gdzie przepraszam za jeden z poprzednich wpisów ( który to wiemy)?
mamy czasami różne, czasami podobne opinie , ale nie wolna obrażać w tak haniebny sposób...
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2016-08-02, 3:50 pm

Panowie, pora zakończyć spory zwłaszcza, że nie są w temacie. Natomiast konkluzje są to takie, że przede wszystkim warto dyskutować czy nawet się sprzeczać, ale robić to bez wychodzenia poza jakieś okreslone normy. Zaznaczam przy tym, że sam nie jestem bez skazy, bo jestem tylko człowiekiem, któremu dobro naszego klubu naprawdę leży na sercu, a widzę to co widzę i po prostu boję się, że określone układy poszły w naszym klubie za daleko i nic dobrego z tego nie będzie. Ale też wiem, że powinniśmy się trzymać na tym forum razem bez jakichś osobistych uprzedzeń bo łączy na jedno: Zagłębie Sosnowiec.

Natomiast co do kolegi Lesława,jeśli kiedykolwiek byłaby szansa, to na zgodę wyrażam gotowość wspólnego obalenia jakiegoś dobrego trunku. Ja stawiam, Lesław płaci :niezle: I koniec tematu. Amen
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-08-03, 4:53 am

August napisał(a):Natomiast co do kolegi Lesława,jeśli kiedykolwiek byłaby szansa, to na zgodę wyrażam gotowość wspólnego obalenia jakiegoś dobrego trunku. Ja stawiam, Lesław płaci I koniec tematu. Amen


:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: A ja wybieram trunek , a zeby byl komplet to Adam wybiera miejsce a jeszcze ktos inny termin :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-08-03, 6:12 am

slawekchicago napisał(a):zeby byl komplet to Adam wybiera miejsce

Ale mam rozumieć, że nie doprowadzamy się do takiego stanu, jak te hanysy na zdjęciu poniżej???

Obrazek

Tak tak. To autentyczne zdjęcie zrobione przedwczoraj we wczesnych godzinach rannych w Katowicach przy ul. Mariackiej :lol: Więc to miejsce chyba odpada? :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Chojniczanka - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-08-03, 8:57 am

No raczej My to zawsze pare polek wyzej
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników