PUCHAR POLSKI: ZAGŁĘBIE - WISŁA KRAKÓW

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: PUCHAR POLSKI: ZAGŁĘBIE - WISŁA KRAKÓW

Postprzez comitam 2016-08-09, 6:54 pm

dobry mecz i mam nadzieję,że teraz skoncentrują się na lidze i wywalczą awans do ekstraklasy
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire


Re: PUCHAR POLSKI: ZAGŁĘBIE - WISŁA KRAKÓW

Postprzez slawekchicago 2016-08-09, 7:03 pm

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: i szkoda ;-( ;-( ;-(

odrazu ubiegne tych , ktorzy beda narzekac na Matica , szkoda sytuacji szczegolnie tej ostatniej ale dla mnie to KOZAK !!!!!! I JESZCZE NIE RAZ DA NAM RADOSC :brawo: :brawo: :brawo:

BRAWO ZAGLEBIE !!!!

A paradoksalnie ten brak awansu MOZE wyjdzie Nam na dobre , ale z drugiej strony kto nie chcialby WYGRYWAC ?
Ostatnio edytowano 2016-08-09, 7:16 pm przez slawekchicago, łącznie edytowano 2 razy
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: PUCHAR POLSKI: ZAGŁĘBIE - WISŁA KRAKÓW

Postprzez Tomcjo 2016-08-09, 7:06 pm

Dzięki za walkę . Po prostu brakło szczęścia . Pokazali ze wciąż ich stac na wiele . Niech to chłopaki przekują na awans .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: PUCHAR POLSKI: ZAGŁĘBIE - WISŁA KRAKÓW

Postprzez dziejus 2016-08-09, 7:31 pm

slawekchicago napisał(a):odrazu ubiegne tych , ktorzy beda narzekac na Matica , szkoda sytuacji szczegolnie tej ostatniej ale dla mnie to KOZAK !!!!!! I JESZCZE NIE RAZ DA NAM RADOSC

Dla mnie też kozak,ale trzeba mu wyjaśnić,że w sytuacji sam na sam,gdy bramkarz już leży,nie chodzi o to żeby go zabić piłką,tylko można go jeszcze lobować,podciąć piłkę albo zrobić to co zrobił Żarko Udovicic.I będzie dobrze.Stwarza sobie sytuacje bramkowe a to lepsze niż gdyby ich nie stwarzał .Słowem.Czas gra na jego korzyść :niezle:
dziejus
 
Posty: 1507
Dołączył(a): 2004-08-30, 9:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-Stary

Re: PUCHAR POLSKI: ZAGŁĘBIE - WISŁA KRAKÓW

Postprzez novack 2016-08-09, 7:41 pm

Wygląda na to, że będziemy mieli wielką pociechę z ... Jacka Magiery!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: PUCHAR POLSKI: ZAGŁĘBIE - WISŁA KRAKÓW

Postprzez Qcu20 2016-08-09, 7:45 pm

novack napisał(a):Wygląda na to, że będziemy mieli wielką pociechę z ... Jacka Magiery!


Dużo było sceptyków co do nowego trenera.
Pytam ( nie uszczypliwie ani nic ) - dlaczego tak uważasz? ;)
Qcu20
 
Posty: 458
Dołączył(a): 2010-05-11, 8:42 pm

Re: PUCHAR POLSKI: ZAGŁĘBIE - WISŁA KRAKÓW

Postprzez django 2016-08-09, 8:20 pm

slawekchicago napisał(a):odrazu ubiegne tych , ktorzy beda narzekac na Matica , szkoda sytuacji szczegolnie tej ostatniej ale dla mnie to KOZAK !!!!!! I JESZCZE NIE RAZ DA NAM RADOSC :brawo: :brawo: :brawo:
?


Jakby był kozakiem, to mielibyśmy spokojne zwycięstwo z Siedlcami i karne z Krakowem. Chłopak biega, walczy, ale nie strzela sześciu (!!!) sytuacji sam na sam w dwóch meczach. Może i jest młody, ale podejrzewam, że od kilkunastu lat kopie piłkę i w związku z tym powinien mieć nieco bogatszy repertuar zachowań w takich sytuacjach, niż zamykanie oczu i walenie prosto w bramkarza. Traktujmy się poważnie i nie podniecajmy się tym, że chłopak potrafi wyjść na pozycję, bo nigdy nie wyjdziemy z poziomu ogrywalni dla Legii.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PUCHAR POLSKI: ZAGŁĘBIE - WISŁA KRAKÓW

Postprzez slawekchicago 2016-08-09, 8:29 pm

Ide z Toba w zaklad do konca roku powyzej 8 bramek
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: PUCHAR POLSKI: ZAGŁĘBIE - WISŁA KRAKÓW

Postprzez Tomcjo 2016-08-09, 8:35 pm

Jesli Matić bedzie strzelał wszystkie setki to awans wywalczymy jeszcze w tym roku . :lol:
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: PUCHAR POLSKI: ZAGŁĘBIE - WISŁA KRAKÓW

Postprzez Tomcjo 2016-08-09, 8:37 pm

Widziałem w newsach faul Udo . 100% :czerwona:
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: PUCHAR POLSKI: ZAGŁĘBIE - WISŁA KRAKÓW

Postprzez slawekchicago 2016-08-09, 8:38 pm

na dzien dzisiejszy brak !!!! napastnik i lewy obronca !!!!!!! Udo w pomocy to strzal powiedzmy ( skoro jest olimpiada ) to takie 10,5 czyli prawie idealnie
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: PUCHAR POLSKI: ZAGŁĘBIE - WISŁA KRAKÓW

Postprzez slawekchicago 2016-08-09, 8:40 pm

ups no nie wiem dla mnie wlecial na niego z poslizgiem bez zamiaru duzo daly krzyki Bartosza , zreszta potem biegal normalnie , a po takim niby wejsciu raczej nie nadawalby sie do gry
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: PUCHAR POLSKI: ZAGŁĘBIE - WISŁA KRAKÓW

Postprzez Adam1906 2016-08-09, 8:54 pm

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6804
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: PUCHAR POLSKI: ZAGŁĘBIE - WISŁA KRAKÓW

Postprzez Blajpios 2016-08-09, 9:04 pm

1) Oczywiście, że dobry mecz i to cieszy, gratulacje dla Zespołu. No i żal, zresztą fajnie powiedzieli w Polsacie, że którakolwiek drużyna odpadnie, to im żal... Dodali, że to mecz z gatunktu takich, po których najchętniej, to awansowaliby obie drużyny.
2) Poniekąd cieszy, że nie najgorszymi graczami byli u przeciwnika, nawet wyróżniającymi się - byli Zagłębiacy. Wychowanek - R. Pietrzak - zdaje się krzepnąć, więc Wisła może mieć pociechę. Na razie - to taki kopciuszek, jeżeli chodzi o traktowanie go przez komentatorów i ważnych w piłce. Jeżeli zagra dobrze, to mówią albo "zagranie poszło lewą stroną", albo podają, jak świetnie przyjął piłkę ten, co ją otrzymał od Pietrzaka. Natomiast jak zagra kiepsko, nie omieszkają "z imienia i nazwiska" wskazać. To jednak rzecz poboczna, nie jest piłkarzem Zagłębia w tej chwili. Ten piłkarz ukazuje jednak też - jedną wielką, horrendalną słabość Zagłębia. Całego środowiska, łącznie z kibicami. To znaczy - prawie nikt go nie kojarzy jako wychowanka Zagłębia. Tzw. "wszyscy" kojarzą, że Zagłębie jest filią Legii, klubem służącym do ogrywania kogo tam Legia chce, satelitą czy jak tam nazywają. Komentatorzy w meczu kilka razy do tego wracali, co już wszyscy wiedzą. Nawet jednak A. Iwan, jeden z lepiej znających I ligę, nadto - przecież związany z Wisłą emocjonalnie, prywatnie, ani razu się nie zająknął (chyba, bo małych fragmentów jednak nie słyszałem) - ani chyba co do Mójty, ani tym bardziej co do Pietrzaka. O tym, że Rozwój wychował Milika "wszyscy wiedzą", także o innych ich wychowankach. Zagłębie nie ma w tej chwili marki - i nie dba o to, prócz ewent. czasem nawet przeciwszkodzących pyszałkowatych przypomnień Kibiców. W sensowny sposób jednak odbudowa marki nie postępuje. NIestety, sytuacja w kółko w ogólnopolskiej przestrzeni międlonej filialności legijnej - a także zaniedbywania samodzielności pozycji, znaków tej samodzielności oraz brak mądrego odwoływania do historii: tę sytuację pogarszają!

3) Myślałem, czyby nie napisać drugiego i trzeciego odrębnego wpisu, dla niektórych może łatwiej byłoby "przełknąć" treść, gdyby podzielona?... Wyodbrębniam więc - idąc drogą pośrednią - punkty wypowiedzi.
co do zespołu, odpadnięcia, trenera.
3a) Jak to już chyba niejeden Kolega napisał: paradoksalnie odpadnięcie może wyjść na dobre. Podobnie myślę. Po pierwsze - dlatego, że będzie szansa stabilniej budować, bardziej jednorodnie, nastawiać na jeden rytm. Zagłębie jeszcze nie jest Barceloną, Juventusem, Realem czy innym Bayernem. Nie musi więc w tym momencie akurat koniecznie być zdolne do wielotorowości gry. Ważniejsze jest budowanie cierpliwe drużyny. Ponadto - II sezon jest zawsze trudniejszy dla beniaminka. Łatwiej będzie Zagłębiu spokojnie upewnić dość szybko wszystkich, że spadek nie grozi. Co więcej - łatwiej będzie w tej sytuacji, gdy nie idzie "dalej" w Pucharze - pójść dalej w lidze i naprawdę brylować. Inna rzecz awans, nie wykluczony, choć raczej na dziś "nie unośmy się", to nawet chyba za wcześnie. Jednak zespół grający dobrze, czołówka ligii - to co innego, im bliżej, tym bardziej cieszy.
3b) zespół. Właśnie to cieszy. Zespół. W znaczeniu walczącego kolektywu - ale i ciekawej piłki. Ta drużyna grała dzisiaj - i ciekawe rzeczy prezentowała. Trochę pech, trochę braki umiejętności, w każdym razie, awansu nie ma. Styl jednak, jakieś zaangażowanie, myśl, to były widoczne! To cieszy.
3c) Trener. Cieszę się, że potwierdzają się nadzieje przedsezonowe. Samemu pisałem, że to może wypalić od strony sportowej, potencjał jest. Dodam teraz - ceniłem Jacka Magierę jeszcze jako zawodnika. Za pewną pokorę, świadomość siebie - ale i za zawodową solidność, spokojne podchodzenie do gry i swojej "relatywnej wielkości". Życzyłem mu wtedy dobrze - i jak poszedł drogą trenerską, tym bardziej. Nawet komentowanie w Polscacie - da się może przełknąć a w grunicie rzeczy, musząc przed publiką komentować, analizować, musi warsztat analizy pogłębiać - więc zobaczenie podczas Euro różnych współczesnych tendencji, refleksja nad tym: to i Zagłębiu może wyjść na dobre. Cieszy więc, gdy widać, że i gra jakoś wydaje się mieć myśl, zawodnicy rozumieją, starsi respektują - to można mieć nadzieje na rozwój.
Jedno tylko zostaje, wciąż to, co pisałem. Chciałbym dostać zapewnienie, że z przyjściem Jacka Magiery strefa wpływów Legii maleje, strefa własnej, cennej twarzy Zagłębia umacnia się. Niestety, tu jest wciąż jednak problem - wciąż to nie potwierdzone, takiej pewności nie ma... Niestety. Tymczasem chciałbym prezcież po prostu wiedzieć, że na pewno nie zwiększa się strefa zależności od Legii, tylko maleje... Wtedy: jak najbardziej, wierzę w Zagłębiowskie sukcesy Magiery, przecież ma dane i do polubienia się, jest z bliskiej Częstochowy - i wtedy jak najbardziej tych sukcesów Mu życzę. Kiedy przyjdzie takie zapewnienie?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: PUCHAR POLSKI: ZAGŁĘBIE - WISŁA KRAKÓW

Postprzez dziejus 2016-08-09, 9:15 pm

Zapewnienie lub zaprzeczenie przyjdzie,gdy o nie poprosimy.Bo to w końcu my,mieszkańcy Sosnowca sponsorujemy głownie ten projekt(jak to się dzisiaj ładnie nazywa.)To my suwereni,możemy powiedzieć prezydentowi, SPRAWDZAM.
dziejus
 
Posty: 1507
Dołączył(a): 2004-08-30, 9:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-Stary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników