I ligowa JESIEŃ 2016

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: I ligowa JESIEŃ 2016

Postprzez Tomcjo 2016-07-14, 7:19 am

No to zaczynamy sezon meczem pucharowym w Legionowie . To dobrze . Pan trener i cały legijny zaciąg po otrzymaniu przeszkolenia przez Legionovie beda mogli zabrać graty i wrócić do Warszawy . Bo po odpadnięciu z pucharu na pierwszej przeszkodzie nie maja po co wracać do Sosnowca . A analizując sparingi trzeba poważnie brać pod uwagę ze Legionovia to mogą byc za wysokie progi dla naszych asów . Kryzys w klubie sie pogłębia .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7049
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: I ligowa JESIEŃ 2016

Postprzez Adam1906 2016-07-18, 11:28 am

Zachęcamy do kupowania karnetów na mecze rundy jesiennej! Nasi piłkarze rozpoczynają drugi sezon na zapleczu ekstraklasy. Jako beniaminek wywalczyli 3. miejsce i dotarli do półfinału Pucharu Polski. Jakie wyniki osiągną tym razem? Zmagania 2016/17 zaczną od wyjazdowego pucharowego starcia z Legionovią, a tydzień później ruszy I liga, a Zagłębiacy zaczną od spotkania w Chojnicach.
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... _tn__=%2As

-> IDZIEMY PO SWOJE - SEZON 2016/2017
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I ligowa JESIEŃ 2016

Postprzez RUDI 2016-07-18, 11:48 am

Adam kto tworzył ten filmik ? bo ja przy zakupie karnetu za cholerę nie moglem się dowiedzieć które koszulki są domowe (biała czy czerwona ) jaka jest cena dla "karnetowców" ? myślałem że będą takie jak na zachęcie do kupna karnetu ,ale jak zwykle kuźwa nic babki nie wiedziały i z pytaniami dzwoniły do Czech (Zagłębie grało sparing) .Z filmiku wychodzi że jedna z tych koszulek jest inna niż na grafice którą publikowano .Masz informacje czy to są oficjalne koszulki na ten sezon ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: I ligowa JESIEŃ 2016

Postprzez lesław1 2016-07-18, 3:54 pm

czerwona jest domowa a koszulkę po zniżce masz za 119zł, biała to wyjazd- ale nie zdziw się jeśli na ludowym będziemy grać w białych. 2 lata temu pierwszy mecz ze Stalą Mielec graliśmy w trzecim garniturze na czarno ;)
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: I ligowa JESIEŃ 2016

Postprzez August 2016-07-20, 6:35 pm

Ciekawe jak tam rezerwy? BedÄ… czy nie?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I ligowa JESIEŃ 2016

Postprzez RUDI 2016-07-20, 6:37 pm

August napisał(a):Ciekawe jak tam rezerwy?

No niby rozegrali sparing z Górnikiem Sosnowiec ,to chyba będą.
-> http://zaglebie.eu/aktualnosci/2405-pie ... ana-rezerw
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: I ligowa JESIEŃ 2016

Postprzez August 2016-07-21, 9:25 pm

RUDI napisał(a):
August napisał(a):Ciekawe jak tam rezerwy?

No niby rozegrali sparing z Górnikiem Sosnowiec ,to chyba będą.
-> http://zaglebie.eu/aktualnosci/2405-pie ... ana-rezerw

Wreszcie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I ligowa JESIEŃ 2016

Postprzez Adam1906 2016-07-22, 9:20 am

Jacek Magiera: Lubię wygrywać, ale wolę to robić niż gadać

Trener Zagłębia Sosnowiec przed startem rozgrywek podzielił się z nami opinią na temat okresu przygotowawczego, transferów oraz celi na nowy sezon.

Już w sobotę rozpoczynacie zmagania piłkarskie od starcia w Pucharze Polski. Jak Pan oceni okres przygotowawczy przed startem rozgrywek?


- Jestem zadowolony z tego jak pracowaliśmy, jak na bodźce reagowała drużyna, jak wyglądała na treningach, jak prezentowała się w meczach sparingowych. Rozegraliśmy kilka meczów z których dwa przegraliśmy, dwa wygraliśmy, a jedne zremisowaliśmy. Natomiast te sparingi nie miały na celu by za wszelką cenę wygrywać, tylko abym poznał zespół wtedy kiedy gra na świeżości, kiedy gra po bardzo mocnych treningach, kiedy gra w różnych ustawieniach, kiedy gra sama młodzież, kiedy grają sami doświadczeni zawodnicy oraz kiedy gramy mieszanką doświadczenia z młodością. Na pewno dobry materiał poglądowy. Plusem jest to, że po za Michałem Fidziukiewiczem, który miał kontuzję dużo wcześniej w tym okresie przygotowawczym nikt nie doznał kontuzji. Wszyscy pracowali w stu procentach i to cieszy. Kadra Zagłębia to taka mieszanka młodości z doświadczeniem.

Czy jest Pan zadowolony z kształtu obecnej kadry?

- Tak, jestem zadowolony, bo wszystkie te transfery, które przyszły do klubu były ze mną konsultowane. Ja konsultowałem i dużo rozmawiałem z dyrektorem sportowym i prezesem. Także ta decyzja odnośnie każdego z tych zawodników była podjęta trójgłosem, plus jeszcze jacyś tam nasi znajomi, którzy się wypowiadali na tematy zawodników, o ich przydatności i formie. Na pewno jest to mieszanka doświadczenia z młodością, ale ta młodość na pewno nie dostanie niczego za darmo. Oni muszą bardzo mocno pracować na to, żeby spojrzeć w ich kierunku i tak na prawdę dać im szansę. Jeśli oni dadzą sygnał to będą grać, jeśli nie dadzą sygnału będą grać najlepsi.

Czy w głowie trenera jest już ta jedenastka, która rozpocznie mecz z Legionovią?

- Tak, jest. Jest w głowie u mnie ta jedenastka na mecz z Legionovią, jeżeli się nic nie wydarzy przez najbliższe 48 godzin to wyjdziemy w takim składzie jaki dzisiaj mam poukładany w głowie.

Wiemy, że Zagłębie rozbudziło apetyty kibiców trzecim miejscem w zeszłym sezonie jako beniaminek. Jakie cele postawił Pan przed drużyną na ten sezon?

- Rozwijać się. To jest Nasz cel numer jeden. To po pierwsze. Po drugie budować zespół taki, który będzie mocny. Natomiast my będziemy się koncentrować na każdym meczu. Ja wiem, że Zagłębie rozbudziło apetyty kibiców w tamtym sezonie, bo poprawienie wyniku z tamtego sezonu wiemy co by oznaczało zarówno w lidze jak i w Pucharze, ale spokojnie ja lubię pracę, lubię wygrywać, ale wolę to robić niż gadać. Natomiast chcemy zbudować zespół, który będzie się cieszył grą.

W zeszłym sezonie Zagłębie mogło liczyć na wsparcie kibiców w tych ciekawszych meczach. Czy liczy Pan, że w tym sezonie będzie inaczej, że na wszystkich meczach ten doping będzie pomagać Panu i zawodnikom?

- Bardzo bym chciał, żeby tak było. Wiadomo, ze gra się dla kibiców. Inaczej wygląda mecz przy pięciu tysiącach, ośmiu tysiącach, inaczej wygląda na nowoczesnym stadionie, inaczej wygląda przy pustych trybunach. Dlatego chciałbym, żeby kibice byli z nami, by dopingowali, aby pomagali Zagłębiu w odniesieniu sukcesu. Każdy zawodnik potrzebuje kibica jak ryba wody i kibic potrzebuje dobrej piłki. Chcemy iść w jednym kierunku i chcemy zarówno jedna jak i druga strona była zadowolona. Natomiast ważny jest tutaj szacunek, ten szacunek do kibiców mamy, ale szacunek zdobywa się grą, zaangażowaniem i walka do ostatniej minuty. Chciałbym, żeby tak wyglądało Zagłębie.

http://www.gol24.pl/1-liga/a/jacek-magi ... ,10434232/
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I ligowa JESIEŃ 2016

Postprzez novack 2016-07-24, 1:01 pm

Czy wiadomo coś więcej o urazie Szumskiego, kiedy wraca? Z Fabisiakiem narobimy sobie strat juz na początku rozgrywek.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I ligowa JESIEŃ 2016

Postprzez comitam 2016-07-24, 2:31 pm

czy kibice Zagłębia w piątek wspólnie pojadą na Kaszuby z Ruchem na mecze? ten sam dzień, a i taniej podróż wyniesie.;-)
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: I ligowa JESIEŃ 2016

Postprzez novack 2016-07-24, 3:32 pm

comitam napisał(a):czy kibice Zagłębia w piątek wspólnie pojadą na Kaszuby z Ruchem na mecze? ten sam dzień, a i taniej podróż wyniesie.;-)

Panie euroPEJCZYK, a po co kibice mają jechać w piątek jeśli gramy w niedzielę?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I ligowa JESIEŃ 2016

Postprzez lesław1 2016-07-25, 10:05 pm

to juz wiadomo czemu na wniosek policji przełożone
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: I ligowa JESIEŃ 2016

Postprzez Adam1906 2016-07-26, 6:44 pm

25-letni napastnik Zagłębia Sosnowiec Michał Fidziukiewicz przeszedł w Warszawie operację stawu biodrowego.

Fidziukiewicz ma wrócić do treningów po okresie co najmniej trzech miesięcy rekonwalescencji...

http://www.90minut.pl/news/268/news2684 ... owego.html

Stawiałem na 5 miesięcy, jest 3. Nie zmienia to jednak naszej sytuacji w ataku, gdyż na jesieni zostajemy tylko z młodym Maticiem. Strach pomyśleć co będzie gdy przyjdą kartki lub kontuzja. Tak więc z całym szacunkiem, ale Panie Prezesie: NAPASTNIK POTRZEBNY OD ZARAZ!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I ligowa JESIEŃ 2016

Postprzez novack 2016-08-03, 4:07 pm

W dwóch pierwszych meczach, na dodatek wyjazdowych strzelamy 5 goli, świetny wynik, ale żadnego z nich nie strzelł napastnik i to o czymś świadczy.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I ligowa JESIEŃ 2016

Postprzez dziejus 2016-08-03, 4:20 pm

Dla prezesa i Stanka,świadczy to o tym,że dajemy radę bez napastników ;-) :twisted:
dziejus
 
Posty: 1507
Dołączył(a): 2004-08-30, 9:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-Stary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników