Przygotowania do sezonu 2016/2017

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez bbartek 2016-07-13, 5:59 pm

Byłem na sparingu. Co do jakości zespołu i gry to Adam 1906 wszystko napisał.
Gdzie był Jacek Magiera? Może Go nie zauważyłem ?
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am


Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez Tomcjo 2016-07-13, 6:06 pm

Jeszcze kilka takich sukcesów i treneiro nie doczeka inauguracji . Tym razem jak bedzie odchodził niech zabierze ze sobą do Warszawy prezesa . Bo zarządzanie klubem jest do dupy .
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez novack 2016-07-13, 6:33 pm

Byłem na sparingu, wrażenia opiszę w dwóch słowach: JA P I E R D O L E!!! Przepraszam w trzech: K U R W A JA
P I E R D O L E !!!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez Tomcjo 2016-07-13, 6:43 pm

Wysłuchałem mądrej wypowiedzi pana trenera . Trudno sie nie zgodzić ze drużyna jest po ciężkim treningu i przecież to tylko element przygotowania do sezonu . Czy czasem Stał nie jest na tym samym etapie przygotowań i tak samo cieżko trenuje ? Moze inaczej sie przygotowują . Ma racje trener ze wszystko po to by wygrywać mecze ligowe . Mnie tylko zastanawia ze łatwo traciliśmy gole w poprzednim sezonie i łatwo tracimy w sparingach . Czyli brak wiekszych zmian w obronie i brak wciąż efektów pracy trenera . Mieliśmy cała rundę problem ze zdobywaniem goli i dalej w sparingach jeden gol to maximum . A przecież straciliśmy dwuch napastników w tym jednego dobrego . Nowych brak . Poprawy gry w ataku brak . Nie wiem skąd uśmiech na twarzy trenera ? Na mojej jak mysle o nadchodzącym sezonie maluje sie przerażenie .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez bbartek 2016-07-13, 6:47 pm

Za 2 tygodnie początek sezonu a My wyglądamy na grupę przypadkowo zebranych piłkarzy, gdzie nawet indywidualności jak Dudek, giną w tej miernocie.
Zamiast już zgrywać poszczególne formacji i współprace pomiedzy nimi, my nadal nie wiemy jak ma wyglądać podstawowa jedenastka.
Liczba trenerów wzrasta a jakość spada.
Czy ktoś to ogarnie i spowoduje, że klub bedzie działał jak profesjonalna firma?
Oby nie było za późno...
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez Tomcjo 2016-07-13, 7:19 pm

https://m.youtube.com/watch?feature=you ... Ix-GPvRiPs
Gole z meczu
1 jak zwykle po stałym fragmencie
2 super babol Udo ale Fabisiak to chyba poszedł na wycieczkę na zamek w Będzinie
3 super Fabisiak na wycieczce do Czeladzi . Moze przy okazji zapyta czy tam nie potrzeba bramkarza bo w Zagłębiu takiego pajaca nie potrzebujemy . Juz w poprzedniej rundzie klaunował .
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez Adam1906 2016-07-13, 7:19 pm

bramki ze sparingu ZAGŁĘBIE - Stal Mielec

Bramka dla Stali nr 1 - obrona beznadziejna, jakiekolwiek dośrodkowanie w pole karne Zagłębia to momentalnie zagrożenie. Fabisiak chyba się pierdolnął przy interwencji głową w słupek. Bramka nr 3 pokazała, że to pierdolnięcie nie pomogło, chłopak nie zmądrzał :redface:

Bramka dla Stali nr 2 - kiks Udovicicia udowadnia, że Żarko prawą nogę ma tylko i wyłącznie do podpierania się. Chciał chłop wybić a jebnął z prawej z takim wyczuciem jak dziecko z opaską na oczach usiłujące rozbić pałką tytę ze słodyczami :lol: Babol, ale i tak go lubię :)

Bramka dla Stali nr 3 - co Fabisiak chciał zrobić, że kompletnie nic nie zrobił żeby zapobiec utracie bramki, tego najstarsi górale oraz indiańscy szamani nigdy nie będą wiedzieć :twisted:


Qrwa, za dwa tygodnie rusza liga. Ciemność, widzę ciemność.... :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez lesław1 2016-07-13, 7:28 pm

Broniszewski jakoś 4 ligi?
po c*** testować taki szrot już lepiej jakby tuzin murzynów z Burkina Faso testowali może jeden potrafiłby kopać piłkę
Musiolik zajebał przy 1 bramce jak widać na filmiku, ale dobry bramkarz by to wyciągnął- niestety takowego nie mamy. te młode zdolne wilki z naszej i legijnej akademii to chyba ten sam szrot :czerwona:
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez bbartek 2016-07-13, 7:33 pm

Czy wypowiedź Trenera Magiery pochodzi z konferencji prasowej ? A gdzie wypowiedż Trenera Białka ?
Ze zdjęcia wynika ,że udzielił wywiadu swojemu asystentowi..może to nowa tradycja..?
Czy ktoś z kibiców widział naszego Trenera na sparingu ?
Jeżeli tak, to przepraszam.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez August 2016-07-13, 7:35 pm

Wiecie co, to już nawet nie chodzi o jakikolwiek (anty)poziom gry. Na tle naszych po prostu widać było -że tak to wyrażę - wyższą jakość przygotowań do sezonu zaprezentowaną przez Mielec. A co z tym idzie widać kto ma lepszy sztab szkoleniowy. Nasi to zlepek drużyny, który na dodatek wygląda, że nie trenował a balangował u Kozielskiego. A Udovicić myślał, że ma kopsną flaszkę, a nie piłkę pijanemu Fabisiakowi. A przeraża przy tym, że Magiera bredzi coś o krystalizowaniu się pierwszej jedenastki. Wiadomo, to tylko sparing i tu można grać dziadostwo. Ale brak jakości w przygotowywaniu drużyny do sezonu chyba da się wyczuć.
PS. to nie ja krzyczałem: Magiera do Legii
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez lesław1 2016-07-13, 7:41 pm

okaże się w tym klubie że jedynym który potrafił przygotować drużynę do sezonu był Mirek Smyła?
gdyby tylko nie ten styl Catenaccio , albo obrona która by to potrafiła ........... z tego co kojarze za czasów Mirka ojebywalismy Wisełkę i też byliśmy zajebani po treningach.

ale panowie ten test był niemiarodajny, gdize tam porównywać obóz z Wodzisławia do tego z NY .....
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez Adam1906 2016-07-13, 7:46 pm

W porównaniu do ubiegłego sezonu drużyna jest osłabiona a nowi zawodnicy plus obecnie testowani to dno i 5 metrów mułu. Jak lubię Legię to niestety staliśmy się dla nich ewidentnie filią do ogrywania w większości jakiś patafianów którzy nie tylko że nie mają szans znaleźć się w składzie Legii to i nie chcą ich w innych klubach Ekstraklapy i I ligi (wyjątek to Araczek). Większość z kibiców tego nie wie, ale w klubie panuje marazm, minimalizm oraz kolesiostwo i dobrze to w Zagłębiu nie będzie póki parę osób się nie ocknie lub Chęciński ich nie każe wypierdolić na zbity pysk. To już jednak temat na inną rozmowę. Amen.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez August 2016-07-13, 7:57 pm

Adam1906 napisał(a):k lubię Legię to niestety staliśmy się dla nich ewidentnie filią do ogrywania w większości jakiś patafianów którzy nie tylko że nie mają szans znaleźć się w składzie Legii to i nie chcą ich w innych klubach Ekstraklapy i I ligi

Widzę że budzi się społeczna świadomość w zakresie "braterstwa" z Legią. Jeszcze jakiś czas temu to było niemożliwe bo spora część społeczności kibicowskiej chciała się zesrać z zachwytu nad współpracą . dzisiaj, o dziwo, na trybunach sporo się nasłuchałem o tym, że w klubie rządzi Legia i nic dobrego z tego nie będzie.
PS. pozdrawiam tego starego barana, który na spotkaniu z Prezesem wszem i wobec oznajmił, że nie widzi zagrożeń w tym, że w klubie, zwłaszcza w RN zasiadają ludzie Leśnodorskiego.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez lesław1 2016-07-13, 8:04 pm

Adam1906 napisał(a):W porównaniu do ubiegłego sezonu drużyna jest osłabiona a nowi zawodnicy plus obecnie testowani to dno i 5 metrów mułu. Jak lubię Legię to niestety staliśmy się dla nich ewidentnie filią do ogrywania w większości jakiś patafianów którzy nie tylko że nie mają szans znaleźć się w składzie Legii to i nie chcą ich w innych klubach Ekstraklapy i I ligi (wyjątek to Araczek). Większość z kibiców tego nie wie, ale w klubie panuje marazm, minimalizm oraz kolesiostwo i dobrze to w Zagłębiu nie będzie póki parę osób się nie ocknie lub Chęciński ich nie każe wypierdolić na zbity pysk. To już jednak temat na inną rozmowę. Amen.



Adamie kolesiostwo aż razi w oczy nawet przy tak błachej sprawie jak karnety.....masażyście dalej już strach się zagłębiać w tym Zagłębiu.....

nie wiem tylko czy Chęciński coś zaradzi, bowiem to członek platformy, a chyba oczywistością jest na pierwszym miejscu w tej partii kolesiostwo...
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez bbartek 2016-07-13, 8:11 pm

sorry na zdjeciu Trener Magiera jest z Trenerem Białkiem a więc był na meczu. Przepraszam ponownie..
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: PiotrK