Przygotowania do sezonu 2016/2017

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez pyla 2016-07-13, 9:46 pm

Obejrzałem bramki z meczu i powiem jedno - o co tu ku..wa chodzi. Czytam że Tylec ma być wypożyczony a testuje się Musiolika. Po tym sparingu już chyba wszystko jasne Musiolik out Tylec zostaje. Nic nowego nie napisze Adam wszystko trafnie podsumował.
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm


Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez pyla 2016-07-13, 9:57 pm

Coś mi mówi że wymiana Derbina na Magiere na dobre nam nie wyjdzie Chciałbym się mylić.
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez Luis 2016-07-13, 11:26 pm

Dramat. Istny dramat. Gra Wiktorskiego w parze z Markowskim mnie przeraza. Budek nie wiel lepszy. Kazda druzyna, ktora tylko zagra ofensywniej rozniesie nasza obrone. Wystarczy ich przycisnac i nie wiedza co sie dzieje. Transfery na poziomie 3 ligi. Bardzo sie ucieszylem, ze przyszedl do Nas Nowak. Myslalem, ze to poczatek transferow konkretnych graczy. Jednak poza nim i Wiktorskim nie bylo zadnych transferow. Przeciez reszta to tylko wypozyczenia. Magierze chyba pomylilo sie, ze praca w Zaglebiu to nie Legia 2, ktorej celem jest ogrywanie mlodziezy. A ewidentnie widac, ze facet idzie w tym kierunku. Juz pomijajac fakt. Iz sprawia wrazenie strasznie zapatrzonego w sibie, szczegolnie wypowiedzia po fatalnym meczu, ze jest dobrze. Jaroszewski na to wszystko patrzy i akceptuje, a Nas nerwy chwytaja, bo tak zle to dawno nie bylo. Zaglebie za czasow rzadow dziennikarza traci swoja osobowosc, swoj charakter. Jak dla mnie poza ewidentnie odstajacym Kluczborkiem, rozerwanym od srodka Stomilem i Sandecja, ktora ma coraz wieksze problemy to Zaglebie jest mocnym kandydatem do spadku. Nie rozumiem tylko po co kupili Nowaka.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez Anakin 2016-07-14, 7:56 am

Luis napisał(a):Jaroszewski na to wszystko patrzy i akceptuje

Może Jaroszewski po prostu nie jest kompetentny, to raz.

No i musi wykonywać określone polecenia. To dwa. Mam na myśli zatrudnienie Magiery i przyjęcie zaciągu z Legii.
Za transfery (poza Legią) odpowiada Stanek. Wyszło mu co nieco rok temu i wszystkim wydawało się, że chłop jest specem w tej dziedzinie. A tak być może nie jest. To trzy.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez Tomcjo 2016-07-14, 6:49 pm

[quote="pyla"]Coś mi mówi że wymiana Derbina na Magiere na dobre nam nie wyjdzie Chciałbym się mylić.[/quote]
To jest zamiana typu zamienił stryjek siekierkę na kijek . Derbin był bez wiedzy trenerskiej za to czuł piłkę i drużyne . To był człowiek ktory żył dla klubu . Magiera to z kolei książkowa wiedza i zimny kontakt z drużyna . Magiera ma szanse zostać drugim Gmochem. Czyli przemądrzałym ale nie lubianym i przez piłkarzy i kibiców . Choc przecież w Grecji odnosił sukcesy . A Derbin ma szanse zostać nawet kimś na miarę Nawałki . Jednak przed nim jeszcze długa droga i długa nauka podstaw . Jak juz zdecydowano sie na takiego młokosa to na tylnym siedzeniu powinien siedzieć stary wyga ktory wie jak sie przygotowuje drużyne , zna sie na taktyce , potrafi doradzić gdzie odpuścić a gdzie przycisnąć . I tak powinna wyglądać pomoc klubu dla trenera młokosa . A MJ pieprzy ze klub mu zapewnił boiska i obozy przygotowawcze . Wziął po Smyle pampersa na trenera i pomimo ze zdobył trzecie miejsce i półfinał pucharu to wypiął sie na niego i sprowadził kolejnego tylko z Legii. Druga połowa sezonu w II lidze i pierwsza w I lidze to był nasz sen o potędze . Niestety było to ponad możliwości zarządu klubu ktory ściągnął nas z chmur na ziemie .
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przygotowania do sezonu 2016/2017

Postprzez novack 2016-07-14, 7:16 pm

A ja mimo coraz bardziej zaciśniętych zębów czekam z oceną na formę i wyniki w meczach ligowych. Wczoraj Nowak pokazał, że jest zawodnikiem z innej planety, więc będzie to wzmocnienie nie do przecenienia. Pribula wraca do dawnej, dobrej formy, Hanzlik (jesli to ten mały z numerem 33) pokazał swietną technikę jak na młodziaka. Rozczarowuje Chorwat i "Szkot", ale najbardziej martwi kontuzja Szumskiego (oby to nie więzadla, bo mocno kulał i mówił coś o "pobocznych") bo w tej dyspozycji Fabisiaka nie damy rady sie utrzymać.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5708
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników