ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ZAWISZA Bydgoszcz

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ZAWISZA Bydgoszcz

Postprzez Adam1906 2016-06-04, 7:52 am

No i nadeszła ostatnia 34. kolejka sezonu ligowego 2015/16. Na Stadionie Ludowym w Sosnowcu w niedzielę 5 czerwca 2016r. o godz. 15:00 Zagłębie zmierzy się z Zawiszą Bydgoszcz. Pomimo, iż sprawa awansu została rozstrzygnięta już wcześniej, nawet biorąc pod uwagę słabą rundę wiosenną w wykonaniu naszych piłkarzy, nadal mamy szansę jako beniaminek zakończyć sezon na bardzo wysokim 3. miejscu. I wcale nie chodzi tutaj o osiągnięcie z Zawiszą zwycięstwa 5:0, bo jeżeli Arka Gdynia nie straci punktów u siebie z Chrobrym Głogów a GejKSa wygra przy Bukowej z Wisłą Płock, to Zagłębiu wystarczy skromne zwycięstwo nad Zawiszą 1:0. O kolejności w tabeli będzie wówczas decydować "mała tabelka" pomiędzy Zawiszą, Zagłębiem a Cyganami, w której to My będziemy najlepsi. Jak będzie, okaże się w niedzielę :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ZAWISZA Bydgoszcz

Postprzez Tomcjo 2016-06-04, 10:14 am

Jakoś nie widze tego zwyciestwa Gejksy nad Wisła . Chyba bedzie remis i to marny . Po zero góra 1-1 . 5-0 tez sie niespodziewam ale licze na podjęcie próby, gre dwoma napastnikami i piekna walkę kończąca jednak dobry sezon .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ZAWISZA Bydgoszcz

Postprzez novack 2016-06-04, 10:43 am

Zawisza żeby zebrać jedenastkę na mecz z nami, w trybie pilnym dokooptował do składu pieciu juniorów i rezerwowych. Przy powaznym podejściu naszych kopaczy do tematu obstawiam 7:0 (bez Kozery) ;)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ZAWISZA Bydgoszcz

Postprzez zag23 2016-06-04, 10:55 am

Niezależnie od tego czy Zawisza bedzie grał juniorami w wiekszosci trzeba podejść do zawodów profesjonalnie bo głupio by było zremisować lub przegrać z takim składem Zawiszy...Katowice wg mnie wygraja z Plockiem który o nic nie gra już... obstawiam 3:1 dla nas jutro
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ZAWISZA Bydgoszcz

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-06-04, 7:28 pm

Na Sport.pl jest potwierdzenie że Zawisza przyjeżdża do Sosnowca
w dniu meczu i będzie grał mecz juniorami.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ZAWISZA Bydgoszcz

Postprzez Tomcjo 2016-06-04, 7:57 pm

Pytanie za 10 pkt . Dział statystyka .
Najwyższe zwycięstwo w ekstraklasie to rok 1966 ŁKS 6-0 . A jakie najwyższe zwycięstwo odniosło Zagłębie na zapleczu ekstraklasy ???
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ZAWISZA Bydgoszcz

Postprzez Adam1906 2016-06-04, 8:56 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Na Sport.pl jest potwierdzenie że Zawisza przyjeżdża do Sosnowca
w dniu meczu i będzie grał mecz juniorami.
Pozdrawiam
Tadeusz

Serio? Jest potwierdzenie? I że juniorami?

A na serio to naprawdę nie chce mi się szukać po internecie tego artykułu. O ile prościej byłoby, gdyby Pan Tadeusz raczył wrzucać linki do tego typu swoich postów, gdzie nie pierwszy raz powołuje się na jakieś artykuły nie wrzucając do nich linka ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ZAWISZA Bydgoszcz

Postprzez krysteksc 2016-06-04, 9:43 pm

krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ZAWISZA Bydgoszcz

Postprzez Blajpios 2016-06-04, 9:52 pm

Adam1906 napisał(a):
Tadeusz Wisniewski napisał(a):Na Sport.pl jest potwierdzenie że Zawisza przyjeżdża do Sosnowca
w dniu meczu i będzie grał mecz juniorami.
Pozdrawiam
Tadeusz

Serio? Jest potwierdzenie? I że juniorami?

A na serio to naprawdę nie chce mi się szukać po internecie tego artykułu. O ile prościej byłoby, gdyby Pan Tadeusz raczył wrzucać linki do tego typu swoich postów, gdzie nie pierwszy raz powołuje się na jakieś artykuły nie wrzucając do nich linka ;-)

Hm. Zapewne Kol. Tadeusz Wisniewski szukał na stronach bydgoskich gazety? Myślę, że można się domyślić. Natomiast problem jest i taki, że jak ktoś przeżył już parę ładnych dziesiątków lat, zanim spotkał się z komputerem (a trudno robić zarzut tym, którzy te dziesiątki zaczęli zbierać jeszcze na długo przed zaistnieniem komputerów osobistych) - to potem nie tak łatwo się uczy różnych zawiłości np. edycji stron internetowych czy choćby postów. W każdym razie, co do tego artykułu, to o tyle łatwiejszy do znalezienia i w naszym regionie, że również katowicka gazeta - udostępnia ten artykuł: http://www.slask.sport.pl/sport-slask/1,128703,20182339,ostatni-mecz-zawiszy-juniorzy-ratuja-ten-wyjazd-do-sosnowca.html
Jakkolwiek jednocześnie muszę napisać, że i na Kol. Adam1906 też "naskoczyć" za bardzo nie można, gdyż proszę Zacnego naszego Kol. Tadeusz Wisniewski, rzeczywiście czasem nie ma po prostu czasu: szukać gdzieś przez wyszukiwarki, czasem zmieniając jeszcze pytanie, jak dotrzeć do jakiegoś artykułu, który ktoś wskazał. Może dodatkowo być denerwujące, że przecież tak łatwo byłoby, gdyby ktoś informujący niewiele wykazał fatygi i wkleił chociaż sam odnośnik, jeżeli już nawet nie całość treści artykułu (bo w zasadzie, to to ostanie jest przyjęte tu na forum, że wkleja się treść i wstawia odnośnik. Toteż spróbuję zachęcić Kol. Tadeusz Wisniewski, że to naprawdę nie jest takie trudne. Kiedy bowiem pisze się jakikolwiek wpis, w tym białym okienku, które się pojawia na tekst, to nad tym okienkiem mamy jakby przyciski, które uruchamiają komendę dla dodatkowych poleceń dla wyszukiwarki, jak ma interpretować co wpisujemy. Komenda jest zawsze w kwadratowych nawiasach - a dokładniej jest parą par kwadratowych nawiasów. Po wciśnięciu przycisku w białym okienku wyskakuje pierwsza para nawiasów [], pomiędzy którymi jest wpisana komenda uruchamiająca daną operację (np. jak między nimi jest b, to skrót od bold, oznacza, że urumiamy wytłuszczenie tekstu, jak jest i - to kursywa się uruchamia itp.) Natomiast za tą parą zaraz jest wpisany kod, komenda zakończenia tego specjalnego traktowania tekstu, która wygląda tak, że między kwadratowymi nawiasami pojawia się powtórzenie komendy z pierwszej pary, tylko poprzedzone ukośnikiem, jako znak zakończenia polecenia, czyli jak było b - to jest w tej drugiej parze /b, jak było i to w tej drugiej parze jest /i. Podobnie działa przycisk "quote", czyli cytuj oraz "url" - czyli wstawianie odsyłacza do adresu, gdzie jest ten artykuł. Otóż, tekst, jaki chcemy potraktować specjalnie - wstawiamy między te pary komend wpisanych w nawiasach kwadratowych. Dokładnie - między zamykającym pierwszą komendę nawiasem ] a otwierającym następną komendę nawiasem [
Mam nadzieję, że zachęcę do eksperymentowania, bo jak się wciśnie ten guzik i popatrzy na białe okienko, to powinno być łatwo zobaczyć, że pomiędzy te nawiasy wystarczy albo wkleić tekst artykułu cytowanego, jeżeli chodzi o quote - albo jeżeli chodzi o odsyłacz, to pomiędzy kody z url. Dam teraz przykład, tylko zamieniając nawias kwadratowy na klamrowe, bo inaczej Kol. Tadeusz Wisniewski widziałby tylko efekt, polecenie wykonane przez przeglądarkę a nie widziałby, jak to będzie w tym oknie białym, gdy będzie się wpisywać tekst. Otóż, gdy chcemy zacytować, to wciskamy guzik "quote" - i wtedy wyskakuje ta para nawiasów, tylko że kwadratowych a nie jak tu klamrowychych: {quote}{/quote} - i wjeżdżamy pomiędzy te pary, oraz wklejamy ten tekst: {quote} tu wklejamy tekst {/quote} Podobnie - jeżeli chcemy wkleić odnośnik, pod jakim adresem jest artykuł. Wciskamy "guzik" URL i mamy w okienku parę par nawiasów z url wpisanym: {url}{/url}. I znów - skopiowany adrez z przeglądarki wklejamy pomiędzy nawiasy kwadratowe ][, czyli jakby {url} tu wklejamy adres strony{/url}. Przypominam, w przykładach zamieniłem nawiasy [ ] na { } - bo inaczej nie byłoby widać nawiasów, jakie mają być, tylko komendy byłyby wykonane. Aha, może łatwiej będzie też to wypróbować, jeżeli w jednym oknie, czy na jednej karcie będzie się czytać te podpowiedzi - a w drugim oknie (drugiej karcie) otworzy się jakny nową wiadomość do wpisania.
Cieszył się będę, jeżeli udało mi się pomóc opanować tę dziką menażerię. Jeżeli jednak nie udało mi się, proszę się nie przejmować, jakoś to przełknę - a i inni PT Forumowicze, sądzę że też :-)
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ZAWISZA Bydgoszcz

Postprzez zag23 2016-06-04, 9:59 pm

W takim razie zmieniam prognozę na ten mecz , wystawmy 2 napastników na ich mega obrone ze starym Stawarczykiem...i rozjedzmy ich 5:0 albo więcej jak mówi Sołowiej :) no i odciąć od podan Lewickiego, plaster musi być cały czas przy nim.
Ostatnio edytowano 2016-06-04, 10:04 pm przez zag23, łącznie edytowano 1 raz
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ZAWISZA Bydgoszcz

Postprzez Blajpios 2016-06-04, 10:03 pm

Żeby już nie wydłużać poprzedniego wpisu, to dodam, że na stronach katowickich jest udostępniony ten tekst, który sądzę, że był pierwotnie na stronach bydgoskich i ponieważ był pierwszy, to raczej jego czytał i przywoływał Kol. Tadeusz Wisniewski http://www.sport.pl/sport/1,67926,20182 ... ndeks_news W tym artykule pojawiła się pierwsza informacja i o juniorach i o przyjeździe w niedzielę
Później zaś - ukazał się i ten artykuł cytowany przez Kol. krysteksc, który to artykuł zawiera już kadrę meczową:
Aha! I podam dla ewentualnie korzystających z mojej "ściągi", jak pisać - że w gruncie rzeczy samemu tak robię, że nawet jak się chce wpisać odsyłach, to nie musi się wciskać tego guzika "urlo" - wystarczy po prostu wkleić adres w okienko białe, byle był tylko dokładnie skopiowany - i już się odsyłacz "sam zrobi". Zapomniałem o tym pisząc ściągę - a przecież jest to dużo prostsze. I drugie, o czym zapomniałem - jak się wciśnie "guzik komendy", to od razu kursor jest wprowadzony automatycznie pomiędzy te nawiasy kwadratowe, tak więc wystarczy mieć przygotowane skopiowane co się chce - i po wciśnięciiu guzika odpowiedniej komendy, po prostu wkleić, co się już ma przygotowane skopiowane do schowka.
Tak więc, pod adresem
http://m.bydgoszcz.sport.pl/sport-bydgoszcz/1,130802,20187215,znamy-kadre-zawiszy-na-mecz-w-sosnowcu-kto-zagra.html
mamy informacje o kadrze Zawiszy (meczowej):
Tylko 15 piłkarzy zabierze w niedzielę do Sosnowca trener Zawiszy Zbigniew Smółka. Jego podopieczni w ostatnim meczu sezonu I ligi zmierzą się (15) z Zagłębiem.
W składzie bydgoskiego zespołu jest tylko pięciu seniorów - Piotr Stawarczyk, Jakub Smektała, Sebastian Kamiński, Szymon Lewicki i Łukasz Sapela. Co gorsza ten ostatni jest jedynym bramkarzem, jakiego ma do dyspozycji nasz szkoleniowiec. Damian Węglarz i Dominik Kowalski są kontuzjowani. Kadrę Zawiszy na mecz z Zagłębiem w większości stanowią juniorzy. Pięciu z nich - Kamila Zieliński (19 lat), Doriana Affelda (16), Damian Michalski (18), Igora Witczaka (17) i Macieja Jankowskiego (17) - klub dopiero w środę zgłosił do rozgrywek.
Kadra Zawiszy na mecz z Zagłębiem: Łukasz Sapela, Piotr Stawarczyk, Sebastian Kamiński, Jakub Smektała, Szymon Lewicki, Jay Jaskólski, Arkadiusz Gajewski, Daniel Włosiński, Arkadiusz Widelski, Michał Wawrzyniak, Damian Michalski, Kamil Zieliński, Dorian Affeld, Igor Witczak, Maciej Jankowski.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ZAWISZA Bydgoszcz

Postprzez Adam1906 2016-06-05, 6:30 am

Cóż... Tym bardziej wstydem byłoby nie tyle że nie wygrać tego meczu, ale nie wygrać go wysoko :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ZAWISZA Bydgoszcz

Postprzez August 2016-06-05, 9:35 am

Czapki z głów. Byłem przekonany, że Zawisza odpuści mecz. Mają inne problemy, kłopoty finansowe a mecz z nami bez znaczenia dla nich a generujący koszty związane i z przyjazdem i ze zgłoszeniem juniorów. Chyba, że wiedzą że jutro okaże się iż klub przejmuje Pesa z Deutsche Bahn.
A co do promocji meczu:
GrubyPerez napisał(a):
Tomcjo napisał(a): Prezes powinien wprowadzić jakaś promocje na bilety a nawet rozdać ze dwa tysiące . Zakończenie powinno byc przy pełnych trybunac

już było :
"Akcja jest taka- na Ludowy za piątaka"
no to teraz takie hasło :
"Jestem Prezes,
coś Wam wiszę-
za dwa 2 Zeta
na Zawiszę"


Jak widać jełop to jest Prezes ma to w dupie. I żeby mi nikt nie pisał jak dobrze pisać na forum na ostatnim spotkaniu była rozmowa z Prezesem Tysiąclecia na temat promocji meczy Zagłębia
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ZAWISZA Bydgoszcz

Postprzez Tomcjo 2016-06-05, 9:44 am

Szukałem najwyższego zwyciestwa Zaglebia w I lidze . A poniewaz nie mam pełnej dokumentacji mógł byc wyższy . Ja znalazłem 9 kwiecień 1989 . Przyjechał do nas Stomil Olsztyn i popłynął do domu z wynikiem aż 6-1 .
Nie znalazłem potwierdzenia innego sukcesu a pamięć zawodzi . Kiedyś w ostatniej kolejce przed przerwa zimowa przyjechało do nas Zagłębie Wałbrzych i wynik prawdopodobnie był 7-2 . Niestety nie potwierdziłem tego .
Oby dzis nasi piłkarze nie podeszli do meczu na zasadzie pykniemy frajera . Bo wtedy to na ogół faworyt okazywał sie frajerem . Wysokie zwyciestwa wynikają z walki i poważnego traktowania rywala a nie z cwaniactwa .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ZAWISZA Bydgoszcz

Postprzez August 2016-06-05, 9:45 am

Istnieje więc prawdopodobieństwo, że Zawisza zagra z Zagłębiem i nie odda ostatniego meczu walkowerem. Wyjazd planowany jest w dniu meczu po godz. 6. I to jest jedyna pozytywna informacja. Jeśli dojdzie do meczu w Sosnowcu można spodziewać się pogromu niebiesko - czarnych. Piłkarze Zagłębia będą chcieli wziąć srogi rewanż za porażkę z jesieni, kiedy w Bydgoszczy przegrali aż 1:6. Jednak wobec kłopotów Zawiszy nie ma to większego znaczenia. Ważne jest to czy uda się skutecznie odwołać od decyzji o braku licencji na grę w I lidze i czy ujawni się nowy właściciel. To wszystko ma się wyjaśnić w poniedziałek.

Czytaj więcej: http://www.pomorska.pl/sport/pilka-nozn ... ,10071380/

Szacunek dla Zawiszy za przyjazd to jedno. Ale bez względu na wszystko ma być porządny piłkarski wpierdol. Innej opcji nie ma. Każdy inny o od okazałej wygranej wynik począwszy od skromnego zwycięstwa na remisie czy porażce kończąc będzie kompromitacją
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników