Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez zag23 2016-05-29, 3:20 pm

poszedłem w przerwie na obiad wracam 1:2 no nie wierze :) Soło i Arak bramki no cud jakiś
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2016-05-29, 3:24 pm

zag23 napisał(a):poszedłem w przerwie na obiad wracam 1:2 no nie wierze :)

A podwieczorek już jadłeś ;-)

Doping naszych kibiców zaczął się od 47 minuty ,może treści ich zmotywowały ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez zag23 2016-05-29, 3:32 pm

RUDI napisał(a): A podwieczorek już jadłeś ;-)


dziś jakoś podwieczorek miałem przed obiadem ;) Zagłębie w końcu ma szanse na 3 pkt na wyjeździe oby dotrwali

1:3 brawo Zaglebie...za tydzien walczymy o 3 miejsce no tak o trzecie bo watpie że Chrobry wygra na Arce a my tylko 5:0 musimy wygrac ;) i bedzie 3 miejsce niewiarygodne to by bylo , dzis Katowice zlały na wyjeździe Zawisze, teraz czas abysmy my ich zlali i zrewanżowali sie za ta sromotna porażke z jesieni.
Ostatnio edytowano 2016-05-29, 3:57 pm przez zag23, łącznie edytowano 1 raz
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-05-29, 3:57 pm

NARESZCIE!

BRAWO! BRAWO!!! BRAWO!!!!!!
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2016-05-29, 4:06 pm

Siwego wsadzono na konia i odpalono petardę. Jak bardzo to sie rózni od cieplarnianych warunkow w jakich debiutuje np. Jacek Magiera. Siwy daje radę, pokazał, ze ma jaja i potencjał. To jest chlopak w ktorego warto inwestować, szczególnie, ze on tez ma nazwijmy to pewien dług wdziecznosci wobec Zaglebia. Mam nadzieję, że po przejeciu druzyny przez Magierę nie zostanie odstawiony całkowicie od trenerki z pierwszą drużyną, bo to on jest następca Magiery, po tym jak Jacek przejdzie do poprowadzenia Legii do mistrzostwa Polski i gry w Lidze Mistrzow, ale to dopiero za jakieś dwa lata, a wtedy i my będziemy już wtedy w ekstraklapie.
Ostatnio edytowano 2016-05-29, 4:12 pm przez novack, łącznie edytowano 1 raz
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5709
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez GrubyPerez 2016-05-29, 4:06 pm

RUDI napisał(a):Doping naszych kibiców zaczął się od 47 minuty ,może treści ich zmotywowały ?


zdecydowanie coś jest na rzeczy ;)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2016-05-29, 4:10 pm

Adam1906 napisał(a):NARESZCIE!

BRAWO! BRAWO!!! BRAWO!!!!!!

To jakiś historyczny sukces odnieśliśmy ?


Przede wszystkim gratulacje za zwycięstwo i przerwanie złej passy. Trudno określić na podstawie samej relacji na ile te 3 pkt były zasłużone. No ale o to chodzi aby wygrywać, nieważne w jaki sposób. Cieszy mnie przełamanie Araka. Bramka strzelona przez Soło-zesroło nie powinna absolutnie pomóc w kontynuowaniu kariery w Sosnowcu. Czwarta minuta mówi wszystko w temacie dlatego mam nadzieję, że nowy trener spowoduje całkowite przemeblowanie w tej formacji. No i niezrozumiałe jest dla mnie wprowadzenie Klamy dopiero w 95 min. i pozostawienie Krzykowskiego na ławie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-05-29, 4:46 pm

August, nie bądź złośliwy :lol: Wyraziłem swoje zadowolenie, bo wszakże co tydzień pisaliśmy tutaj zamiast Brawo trochę inne słowa. Wystarczy, że przypomnę ostatnie wyjazdowe wyniki? (2:3 w Siedlcach, 0:2 w Bełchatowie, 2:4 w Grudziądzu, 0:3 w Bytowie i 0:2 w Chojnicach)

GrubyPerez napisał(a):zdecydowanie coś jest na rzeczy ;)

Jarku, doping się zaczął jak wiadomo kto przestał robić problemy z wpuszczaniem kibiców i wszyscy weszli na sektor.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2016-05-29, 4:55 pm

Adam1906 napisał(a):Jarku, doping się zaczął jak wiadomo kto przestał robić problemy z wpuszczaniem kibiców i wszyscy weszli na sektor.

Tego Adam można się było domyśleć ,ale pisałem o tym że być może naszym piłkarzom "pomogły" jakieś treści dopingu ;-) ?
Ostatnio edytowano 2016-05-29, 5:00 pm przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2016-05-29, 4:56 pm

Proszę sie ze mnie nie śmiać ( za głośno :) ) To zwycięstwo nad Chrobrym to dla mnie duża sprawa . Dlaczego ? Przed tym meczem próbowałem ocenić ten sezon i było cieżko . Z jednej strony runda pełna sukcesów z drugiej runda wstydu . Dlatego przed ostatnimi dwoma meczami pomyślałem OK jak zdobędą cztery punkty zakończą z honorem i bedzie można podsumować sezon jako niezły . Mimo dawki goryczy . Ale na zwycięstwo z Chrobrym to nie liczyłem ani na cztery punkty . Teraz po zdecydowanej wygranej i sposobie w jaki Zawisza kończy to mozliwe jest dosłownie wszystko . Nawet 5-0 choć byłby to jakiś cud . Bedzie to tak czy inaczej okazja do podziękowania Derbinowi za ponad rok wspaniałych emocji . Łuczywkowi ze nie wpadł w gowno po uszy i chłopakom za upokorzenie Gejksy , za Górnik , Cracovie , Arkę a nawet Lecha . No i raczej nie bedzie końca sezonu przy pustych trybunach bo piłka ciagle jest w grze . Prezes powinien wprowadzić jakaś promocje na bilety a nawet rozdać ze dwa tysiące . Zakończenie powinno byc przy pełnych trybunach .
Tomcjo
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-05-29, 4:59 pm

Aaaaa. No to widzisz RUDI że nie skumałem Twojego postu ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-05-29, 8:31 pm

Bardzo krótko po meczu z Chrobrym a przed meczem z Zawiszą.
Drużyna Zagłębia Sosnowiec musi poprawić SKUTECZNOŚĆ
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez pyla 2016-05-29, 9:09 pm

Cieszą 3 pkt.,jeszcze konieczne zwyciestwo z Zawisza i nie skończymy tej rundy katastroficzni ale jako tako :-) Może ktos co był na meczu opisze nam jaka była gra, czy coś drgneło na plus ?
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2016-05-29, 10:05 pm

Zawisza ma kłopoty z płaceniem piłkarzom dodatkowo liczne kontuzje powodują ze grają rezerwowi . To okazja żeby nasi podeszli naprawdę poważnie do próby wygrania 5-0 . Oczywiście nic na sile bo sie spalą juz w przedbiegach . Po prostu trzeba walczyć o strzelenie każdej kolejnej bramki a minimum w drugiej połowie wyjsć z dwoma napastnikami . Co ciekawe Zawisza prawie nas dogoniła w liczbie straconych goli .
Tomcjo
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Anakin 2016-05-30, 9:51 am

novack napisał(a):Siwy daje radę, pokazał, ze ma jaja i potencjał. To jest chlopak w ktorego warto inwestować,

Mnie się wydaje, że Siwy za krótko prowadzi zespół samodzielnie aby móc cokolwiek go ocenić jako pierwszego. Poza tym nie można zapominać, że wchodził w skład tria i ta runda w jakimś stopniu też go obciąża. Ale nie znaczy to, ze klub nie powinien w niego inwestować. Wręcz przeciwnie.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: STACH PL