Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez lesław1 2016-05-30, 10:29 am

wie ktos czemu zawisza grała bez publicznosci? ciezko u nich o kare za zachowanie publicznosci skoro do tej pory nie chodzili przez Osucha, no chyba, że nowy tajemniczy własciciel zakazał wpuszczania kogokolwiek...?;d
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm


Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Anakin 2016-05-30, 10:40 am

lesław1 napisał(a):wie ktos czemu zawisza grała bez publicznosci? ciezko u nich o kare za zachowanie publicznosci skoro do tej pory nie chodzili przez Osucha, no chyba, że nowy tajemniczy własciciel zakazał wpuszczania kogokolwiek...?;d



Oficjalnie z powodu "awarii systemów", decyzją organizatora. Ale wygląda mi to na pic:

"Z powodu awarii systemu po konsultacjach z policją i delegatem podjęto przed meczem decyzję, że spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. Problemy z wejściem na stadion mieli też niektórzy... piłkarze Zawiszy, których nie było w składzie. Na zawodach nie działała też tablica wyników."

Czytaj więcej: http://www.pomorska.pl/sport/a/zawisza- ... ,10046560/
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez GrubyPerez 2016-05-30, 7:16 pm

Tomcjo napisał(a): Prezes powinien wprowadzić jakaś promocje na bilety a nawet rozdać ze dwa tysiące . Zakończenie powinno byc przy pełnych trybunac

już było :
"Akcja jest taka- na Ludowy za piątaka"
no to teraz takie hasło :
"Jestem Prezes,
coś Wam wiszę-
za dwa 2 Zeta
na Zawiszę"
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2016-05-30, 7:21 pm

Za zetke na Zetke ;)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez lesław1 2016-05-30, 9:03 pm

oficjalny powód znalazłem nawet na stronie zawiszy, ale dla mnie dość mocno śmieszny , co kołowrotki są sprzęgnięte z tablicą świetlną, a bez tablicy nie może być widzów? ciekawe czy u nas nowy właściciel przewiduje jakieś atrakcje - może mecz w poniedziałek bo awaria systemów w autokarze?;d
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez werty2 2016-05-31, 5:55 am

Zapewne Osuch nie chciał, by kibice Zawiszy przyszli go czule pożegnać... Oby tylko kolejny właściciel okazał się normalny bo szkoda klubu, szkoda kibiców...
werty2
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2008-08-17, 10:28 am
Lokalizacja: Będzin

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Anakin 2016-05-31, 7:43 am

werty2 napisał(a):Oby tylko kolejny właściciel okazał się normalny bo szkoda klubu

Osobiście zwisa mi to co będzie z Zawiszą. Najważniejsze jest Zagłębie. A jeżeli już to oby doszło do meczu w niedzielę bo ponoć Bydgoszcz jest w coraz większej rozsypce no i nie wiadomo czy w ogóle przystąpią do rozgrywek w przyszłym sezonie:


Szef piłki w PS: "Zawisza ponoć bez licencji na I ligę"

Tomasz Włodarczyk podał taką informację na Twitterze

Przypomnijmy, że wcześniej bydgoski Zawisza nie otrzymał licencji na grę w ekstraklasie, ale w niej i tak nie będzie grał.

Komisja Licencyjna ogłasza we wtorek swoje decyzje dotyczące I ligi. Jeśli decyzja będzie niekorzystna, klubowi przysługuje odwołanie, ale to już będzie pewnie sprawa nowego właściciela - pod warunkiem, że taki się w ogóle pojawi.

Jeśli informacja Tomasza Włodarczyka, szefa działu piłki nożnej w Przeglądzie Sportowym się potwierdzi, pod znakiem zapytania staje cała transakcja kupna spółki przez nieznanego nabywcę. A także co ważniejsze gra na poziomie I ligi.

Radosław Osuch poinformował, że sprzedał całość swych akcji w ub. tygodniu. W środę ma się odbyć posiedzenie rady nadzorczej, która będzie o tym debatować.


Cały tekst: http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-byd ... z4ADHVzI9S
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez MrCricket 2016-05-31, 8:06 am

MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez zag23 2016-05-31, 11:20 am

Po obejrzeniu skrótu meczu jestem zadowolony ze skuteczności naszego zespołu, bramki po ładnych akcjach...co do straty bramki to wina Fonfary który za łatwo dał sie ograć i brak stoperów...Markowski na wczasach a Udovicic nie krył zawodnika wchodzącego i strzelającego bramkę. Udovicic pomimo zalet ma spore braki w obronie. Dla mnie cała obrona jest do wymiany na kolejna rundę.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Chrobry Głogów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Anakin 2016-05-31, 12:12 pm

GrubyPerez napisał(a):Akcja jest taka- na Ludowy za piątaka"no to teraz takie hasło :"Jestem Prezes,coś Wam wiszę-za dwa 2 Zetana Zawiszę"

Rewelacja :niezle:
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Tomcjo