JACEK MAGIERA - były trener Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: JACEK MAGIERA - Nowy trener Zagłębia

Postprzez patyczak 2016-09-22, 10:00 pm

heh przed sezonem wiekszosc "znafcuw" jeczala po co Magiera przychodzi teraz placz I lament
patyczak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2008-08-02, 8:00 pm


Re: JACEK MAGIERA - Nowy trener Zagłębia

Postprzez August 2016-09-22, 10:02 pm

Dziwię się temu ciągłemu wieszaniu na Magierze. Niezależnie od prawdy i racji nie ma to już żadnego znaczenia. Poza tym mam już serdecznie dość i rzygać mi się che bo przez ostatnie dni cokolwiek by się nie chciało przeczytać to Legia Magierą Legię pogania. Jakby w piłkarskiej Polsce nie istniało nic poza Magierą i Legią. Co najmniej jakby Guardiola uciekł z City aby rzucić się w ramiona Leśniodorskiemu. Mnie od dzisiaj Magiera i Legia kompletnie nie interesują. Ten pierwszy to już dla mnie historia. Dla mnie liczy się wyłącznie Zagłębie Sosnowiec i dlatego wali mi ta cała Legia z Leśniodorskim, Magierą i kimkolwiek jeszcze jak również kompletnie zwisa mi czy Jacuś zdobędzie Ligę Mistrzów czy go Boguś wnet pogoni. Zagłębie Sosnowiec ponad wszystko.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: JACEK MAGIERA - Nowy trener Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2016-09-22, 10:03 pm

patyczak napisał(a):heh przed sezonem wiekszosc "znafcuw" jeczala po co Magiera przychodzi teraz placz I lament


dlatego przynajmniej ja mam prawo sie czuc oszukany , chodzi o cala otoczke sprawy a nie o samo przejscie do Legii
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: JACEK MAGIERA - Nowy trener Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2016-09-22, 10:04 pm

August napisał(a):Dziwię się temu ciągłemu wieszaniu na Magierze. Niezależnie od prawdy i racji nie ma to już żadnego znaczenia. Poza tym mam już serdecznie dość i rzygać mi się che bo przez ostatnie dni cokolwiek by się nie chciało przeczytać to Legia Magierą Legię pogania. Jakby w piłkarskiej Polsce nie istniało nic poza Magierą i Legią. Co najmniej jakby Guardiola uciekł z City aby rzucić się w ramiona Leśniodorskiemu. Mnie od dzisiaj Magiera i Legia kompletnie nie interesują. Ten pierwszy to już dla mnie historia. Dla mnie liczy się wyłącznie Zagłębie Sosnowiec i dlatego wali mi ta cała Legia z Leśniodorskim, Magierą i kimkolwiek jeszcze jak również kompletnie zwisa mi czy Jacuś zdobędzie Ligę Mistrzów czy go Boguś wnet pogoni. Zagłębie Sosnowiec ponad wszystko.



:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: tez juz koncze ten temat ,Tydzien wyrwany z zyciorysu
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: JACEK MAGIERA - Nowy trener Zagłębia

Postprzez August 2016-09-22, 10:09 pm

slawekchicago napisał(a): Mnie od dzisiaj Magiera i Legia kompletnie nie interesują.

Wyraziłem się nieprecyzyjnie. Magiera nie interesuje mnie od chwili rozwiązaniu kontraktu i odejścia z Zagłębia natomiast Legia nie interesowała mnie nigdy. Niech sobie ultrasi pieszczą swoją zgodę natomiast ja jestem wyznawcą zasady, którą mi ktoś kiedyś wpoił. Ukochany klub i matkę ma się tylko jedną.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: JACEK MAGIERA - Nowy trener Zagłębia

Postprzez classic 2016-09-22, 10:12 pm

Wróble ćwierkają, że następcą Magiery będzie Jan Urban i też w w większości opłacany przez Legię tak jak Magiera.
Takie zadośćuczynienie dla kibiców Zagłębia - prezent od Leśnodorskiego.
O co Wam chodzi w temacie Magiery ?
Znacie realia kontraktu ?
classic
 
Posty: 77
Dołączył(a): 2009-08-04, 4:30 pm

Re: JACEK MAGIERA - Nowy trener Zagłębia

Postprzez RUDI 2016-09-22, 10:21 pm

classic napisał(a):Wróble ćwierkają, że następcą Magiery będzie Jan Urban i też w w większości opłacany przez Legię tak jak Magiera.

To Magierę opłacała Legia?(w większości) ,dobrze wiedzieć ,bo myślałem że Polsat i Motor .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: JACEK MAGIERA - Nowy trener Zagłębia

Postprzez 1906zs 2016-09-22, 10:23 pm

slawekchicago napisał(a):
August napisał(a):Dziwię się temu ciągłemu wieszaniu na Magierze. Niezależnie od prawdy i racji nie ma to już żadnego znaczenia. Poza tym mam już serdecznie dość i rzygać mi się che bo przez ostatnie dni cokolwiek by się nie chciało przeczytać to Legia Magierą Legię pogania. Jakby w piłkarskiej Polsce nie istniało nic poza Magierą i Legią. Co najmniej jakby Guardiola uciekł z City aby rzucić się w ramiona Leśniodorskiemu. Mnie od dzisiaj Magiera i Legia kompletnie nie interesują. Ten pierwszy to już dla mnie historia. Dla mnie liczy się wyłącznie Zagłębie Sosnowiec i dlatego wali mi ta cała Legia z Leśniodorskim, Magierą i kimkolwiek jeszcze jak również kompletnie zwisa mi czy Jacuś zdobędzie Ligę Mistrzów czy go Boguś wnet pogoni. Zagłębie Sosnowiec ponad wszystko.



:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: tez juz koncze ten temat ,Tydzien wyrwany z zyciorysu


Myślę, że nie powinieneś się dziwić, temu wieszaniu, bo nie tylko chodzi o Magierę, ale głównie chodzi o nasze Zagłębie - jak można je potraktować, jak niewiele znaczy, i jak z nim nie trzeba się liczyć . I oto głównie chodzi. I niestety, temat się nie kończy, bo ... kto wie, czy za miesiąc nie będzie kolejnego polecenia, bierzemy 4 piłkarzy Zagłębia w ciągu dwóch dni - ale damy 545 euro rekompensaty - czemu nie? a jeszcze wracając do Magiery, gdyby nie pieprzył głupot z zasadami odnośnie Motoru , Polshitu to pewnie nasze reakcje też byłyby inne
1906zs
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2005-09-12, 12:01 pm

Re: JACEK MAGIERA - Nowy trener Zagłębia

Postprzez mario1 2016-09-22, 10:56 pm

http://m.czestochowa.sport.pl/sport-cze ... #SportLink
Fajny artykuł szczególnie ustęp jak coś zaczynam to staram się za wszelką cenę dokończyć w wątku o studiach
mario1
 
Posty: 511
Dołączył(a): 2006-05-24, 8:44 am
Lokalizacja: Dalton in Furness( Anglia)

Re: JACEK MAGIERA - Nowy trener Zagłębia

Postprzez Blajpios 2016-09-23, 12:09 am

"Ante Scriptum"... Bardzo proszę PT Adminów. Chyba pora już najwyższa zmienić tytuł tematu. Np. "Jacek Magiera, przeszły trener Zagłębia"? Albo: "niegdysiejszy trener Zagłębia"?
mario1 napisał(a):http://m.czestochowa.sport.pl/sport-czestochowa/1,130803,20731107,z-rakowa-na-trenerski-szczyt-jacek-magiera-na-ratunek-legii.html#SportLink
Fajny artykuł szczególnie ustęp jak coś zaczynam to staram się za wszelką cenę dokończyć w wątku o studiach

No i dokładnie to potwierdził. Już dawno zaczął iść na trenera w Legii! Może nawet, gdy kończył trochę przedwcześnie karierę piłkarską w wieku 29 lat?.. Cytują w tym artykule przecież jego wypowiedź sprzed lat, że w sercu ma tylko dwa kluby, Raków i Legię. Wątpliwe, by marzenia ograniczały się do trenowania Rakowa nawet u samego początku drogi ku trenerce. W każdym razie - faktycznie, za wszelką cenę to osiąga. Za cenę tego, co o nim się tu pisze, co kibice myślą, za cenę wątpliwości moralnych czy pewnego zniesmaczenia u takich guru piłki i mentorów trenerki i uczciwości w sporcie, jak inny przecież niegdysiejszy trener (sic!) Zagłębia Sosnowiec, Andrzej Strejlau... (Swoją drogą, szkoda trochę, że ni pociągnęli Pana Andrzeja za język w Cafè futbol, bo okazywał gotowość podzielenia się podobnym wypadkiem z własnej kariery, ale jako że dobrze wychowany, nie pchał się na afisz na siłę, nie zapytali, to nie wrócił do tego wątku, choć wyraźnie akcentował, że może powiedzieć).
Niemniej - to cena dla niego była do przyjęcia i przyznam, że nie, jak Kol. August, który w ogóle się nie chce "czepiać" J. Magiery, ja jednak mniejsze lub większe zastrzeżenia do niego gotów jestem odnosić. Niemniej nawet je (te zastrzeżenia) podnosząc - bliski jestem opinii, jaką ma Kol. August. Pełna zgoda np. co do tego, że nie na J. Magierę powinny iść główne ataki. Przecież - i gdzie indziej na świecie zdarzają się podobne wypadki, w trakcie sezonu rozwiązuje i trener, nie tylko zawodnik kontrakt - i dogadują się, za jakąś rekompensatą, jest OK! W tym wypadku - też przecież jest rekompensata (wg tego, co podano). Fakt, sprawa J. Magiery jest trochę inna, stąd nie wykluczam nawet bardzo dużych zastrzeżeń do niego. Niemniej - to inny charakter sprawy, do kog główne zastrzeżenia.
Jakkolwiek - no, właśnie, tak w gruncie rzeczy: do J. Magiery to zastrzeżenia jakie?
Po tych rewelacjach, które półgębkiem teraz wychodzą, że niby w części opłacany przez Legię, że Prezes Prezesów dzwonił regularnie, że są w bliskim kontakcie personalnym - to już nawet pod znakiem zapytania stawiam to "odtrąbione w mediach", jak to brzydko go Legia potraktowała a on dzielnie zagryzł wargi i w minutę się pożegnał... A może tak łatwo poszło: bo wiedział, że jest oddelegowany jedynie do Sosnowca? Jakkolwiek - po tych rewelacjach, które przejawił zajmujący stanowisko Prezesa Wielkiego Zagłębia Sosnowiec, M. Jaroszewski - że dla niego furda, czy umowa spisana, czy nie - liczy się "układ": to już wiele mogę sobie wyobrazić i podejrzewam, że niektóre z tych wyobrażeń najbardziej absurdalnych chyba są "faktami Zagłębia".
To tyle sprawa trenera Magiery. Pora jednak przejść do ważniejszych spraw, choć chronologicznie idą one "po Magierze" - to kwestie "Pomagierów" Magiery i Prezesa Bogusława w Zagłębiu. Nie tylko, czy po Magierze nie będzie pomagier B. Leśnodorskiego jakiś trenerem. To jednak napiszę - w wątku o przyszłości Zagłębia.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: JACEK MAGIERA - Nowy trener Zagłębia

Postprzez regan 2016-09-23, 6:37 am

Powiedziałem mu po przegranym sparingu z Stalą Mielec żeby się wynosił do Legi !!!!!! ,Wyszło na moje. Z taką kadrą jaką mamy w tej chwili to nawet dziecko z pierwszej klasy (z uprawnieniami trenerskimi)by sobie poradziło. Trzeba dać szansę trenerowi z naszego regionu.
regan
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2007-08-23, 6:24 am

Re: JACEK MAGIERA - Nowy trener Zagłębia

Postprzez Adam1906 2016-09-23, 6:53 am

Proponuję definitywnie zakończyć w tym temacie gorzkie żale, bo życie toczy sie dalej i dla Nas Wszystkich najważniejsza obecnie ma byc liga. Skupiamy się więc na temacie najbliższego sobotniego meczu ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - OLIMPIA GRUDZIĄDZ! :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: JACEK MAGIERA - Nowy trener Zagłębia

Postprzez Blajpios 2016-09-23, 7:55 am

Adam1906 napisał(a):Proponuję definitywnie zakończyć w tym temacie gorzkie żale, bo życie toczy sie dalej i dla Nas Wszystkich najważniejsza obecnie ma byc liga. Skupiamy się więc na temacie najbliższego sobotniego meczu ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - OLIMPIA GRUDZIĄDZ! :)

Popieram ten kierunek, od pewnego czasu apelując zresztą, choć trochę inaczej, o zaprzestanie rozwodzeń się tutaj, bo to jest tylko temat jednego z niegdysiejszych trenerów Zagłębia. No, ale to i decydenci Forum (choć Kol. Adam1906 chyba nie jest w tej randze, to więc chyba nie do niego apel) - niech dadzą tego przykład, zmieniając tytuł wątku? To znaczy, chyba że dotąd nie stosowano tego typu zmian w podobnych sytuacjach, że zmieniano tytuł jakiegoś wątku?
Natomiast - oczywiście, że warto przestać płakać i wyć, jak to kiedyś pisałem - bo to szkodzi samemu Zagłębiu, gdy pokazuje się, jak boli ta sytuacja i wychodzi na to, że bezsilne przy tym i sfilializowane jest Zagłębie.
Z tym, że trochę inaczej widzę akcenty. Oczywiście - "na już", to trzeba skoncentrować się na najbliższym meczu. "Faul był a nie odgwizdany" - ale trzeba grać dalej. To oczywiście słuszne.
No, ale - tak też odczytuję myśl Kol. Adam1906 - nie znaczy to, że należy ten wątek zamknąć całkiem, to, co związane z J. Magierą ktoś chce wpisać, naturalna rzecz. Tyle, że nie wkładajmy tu innych spraw - a wątek sobie niech umiera naturalnym rytmem, przecież nie aktywne są wątki o tak zasłużonych dla Zagłębia trenerach, jak K. Tochel! To i tu, ktoś może coś napisze o J. Magierze, jak ogra Real, tu lub w wątku o L. Ojrzyńskim ktoś napisze o mankamentach Zagłębia zauważanych przez byłych ambitnych trenerów. Wszystko jednak tak porywające, jak "śnieg w przeszłej zimie".
Najważniejszym na tę chwilę, to w ogóle (nie w perspektywie bieżącej gry, gdzie słusznie - zająć się trzeba meczem z Olimpią Grudziądz)) - jednak nazwałbym problem "Przyszłość Zagłębia". Tak, nie tylko wątek, ale problem: Przyszłość Zagłębia.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: JACEK MAGIERA - Nowy trener Zagłębia

Postprzez August 2016-09-23, 8:25 am

Blajpios napisał(a):aktywne są wątki o tak zasłużonych dla Zagłębia trenerach, jak K. Tochel!

Trener Stulecia -tak nawiasem pisząc- obchodzi dzisiaj urodziny
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: JACEK MAGIERA - Nowy trener Zagłębia

Postprzez michaelus 2016-09-23, 9:43 am

patyczak napisał(a):heh przed sezonem wiekszosc "znafcuw" jeczala po co Magiera przychodzi teraz placz I lament


Pozostawmy kwestie osobowe na drugim miejscu, ale poważny trener w poważnym klubie wytrwałby co najmniej jeden sezon.
Avatar użytkownika
michaelus
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2004-05-13, 12:13 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron