Chojniczanka Chojnice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Chojniczanka Chojnice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez motovideo 2016-05-15, 6:57 pm

Tomcjo napisał(a):Do prezesa mam tylko jedno pytanie . Czy ogarnia to ze zespół w obecnym składzie i formie plus kolejny trener żółtodziób to murowany przepis na spadek z ligi ???


Pod warunkiem, że prezes jest w Chojnicach a nie świętuje mistrzostwa w "centarli"
motovideo
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2006-05-07, 8:25 pm


Re: Chojniczanka Chojnice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez zag23 2016-05-15, 7:57 pm

Wszystko wraca do "normy" Zagłebie nie zaskoczylo mnie niczym w tym meczu , odbylismy mecz i mamy teraz 2 tyg przerwy i dwa mecze z druzynami z czuba ..moga byc wysokie porazki, ja juz czekam na nowy sezon ...zmiany musza byc wsród zawodników i na ławce trenerskiej ...decyzja ma zapaść po tym meczu ale wszyscy wiedza ze Magiera bedzie trenerem...
Ostatnio edytowano 2016-05-15, 9:10 pm przez zag23, łącznie edytowano 1 raz
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Chojniczanka Chojnice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-05-15, 8:44 pm

Tomcjo napisał(a):Do prezesa mam tylko jedno pytanie . Czy ogarnia to ze zespół w obecnym składzie i formie plus kolejny trener żółtodziób to murowany przepis na spadek z ligi ???

A to qrwa mać ogarnia?!? Bo mam dziwne wrażenie że na wiosnę to tam nikt nic nie ogarnia :redface:
58 min.
- Nic nie zapowiada, żeby Zagłębie miało dzisiaj odwrócić losy meczu. Punkty bardziej potrzebne są Chojniczance i to widać teraz w postawie obu zespołów...

Po zmianie stron chojniczanie byli bliscy podwyższenia prowadzenia. Dwukrotnie próbował Rafał Grzelak, mógł też raz jeszcze na listę strzelców wpisać się Zawistowski, ale na posterunku był golkiper Zagłębia, na które w II połowie chwilami przykro było patrzeć...

Bez ambicji, bez jaj, po prostu cień drużyny z rundy jesiennej. Moim zdaniem trzeba połowę zawodników wypierdolic na zbity pysk a nowych szukać, byle nie przez jutuba :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Chojniczanka Chojnice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez pyla 2016-05-15, 8:56 pm

I co tu pisać Adam1906 napisał wszystko. Oby się ten sezon już skończył, najlepiej jutro.
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Chojniczanka Chojnice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2016-05-15, 9:35 pm

Właściwie to powinienem podziękować Siwemu za spełnienie marzenia ujrzenia na stoperze naszych klubowych pajaców. Choć jestem nieco zawiedziony brakiem jakiegoś spektakularnego numeru z ich strony. A na poważnie Łuczywek pokazał, ze jest trenerskim baranem. Fakt, miał wąską kadrę, ale tym bardziej powinien był zaryzykować z Krzykowskim i tym młodym włączonym do kadry. Chyba, że ogrywa Wezałowa z Sołowiejem z myślą o następnym sezonie :lol: skoro - jeśli to prawda - mają dłuższe kontrakty.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Chojniczanka Chojnice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2016-05-16, 5:30 am

Szkoda, że siwy wypowiedział się po meczu, bo aż żal to czytać, "bylismy lepsi i przegraliśmy, ale gdybysmy strzelali bramki to wygralibysmy". Hmm, zaleciało klasykiem, ktory to twierdził, że gdybysmy mieli blachę, zarzucilibyśmy świat konserwami mięsnymi, ale... nie mamy wieprzowiny. Żal...
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5709
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Chojniczanka Chojnice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Blajpios 2016-05-16, 12:47 pm

No, cóż. Jedna kwestia, czy już T. Łuczywek jest faktycznie gotowy do samodzielnego prowadzenia zespołu - w umiejętność to którą wchodzi również sprawność formułowania wypowiedzi na konferencjach pomeczowych, która to umiejętność jest zresztą małym ułamkiem tego, co samodzielny trener potrzebuje. Inna kwestia jednak, to jest to, co z tymi wypowiedziami robią - może celowo, może nie celowo dziennikarze; nie wykluczone jest bowiem i to, że celowo "tak rzecz ujmują skracając", by wywołać wrażenie im miłe, choć odium spadnie na tego, którego niby cytują...
W każdym razie, sądzę, że wrażenia o głupocie wypowiedzi T. Łuczywka powstały na bazie tej relacji Sportu http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ii ... 12479.html Oczywiście, ja też nie byłem na meczu i opieram się na relacji, posiłkując też i tym, co na stronach "stuprocentowego Zagłębia" nasi wysłannicy napisali. Ta relacja jednak też zdaje się potwierdzać CZĄSTKOWE wrażenia T. Łuczywka, tak właśnie, pod pewnymi aspektami. Może jednak więc było coś takiego, co w komentarzu się pojawia?
obserwator napisał(a):Tym razem nie twierdzę, że to celowo antyzagłębiowska i/lub antyłuczywkowa manipulacja słowem Sportu (czy też - redaktora komentującego). Być może po prostu, polubienie się z manipulacjami słowem dla poruszenia klienta (czytelnika), jakie stosują praktycznie wszystkie reakcje - już tak dalece się posunęło, że praktycznie bez mydła łykają "panowie dziennikarzyny" wszelką krzywdę, jaką ewentualnie mogą wyrządzić... To dla nich nie jest ważne, ważny jest interes, biznes, jakim kosztem - nieważne? Szanowni Kibicie: nie dajcie się manipulować temu, co powypisują w tytułach!!! Z wypowiedzi Łuczywka wynika, owszem, teza dyskusyjna. Niemniej wypowiedź T. Łuczywka nie jest taka, jak sugeruje tytuł w Sporcie!!! Tytuł sugeruje - "kretyn, przegrał 0-2 i twierdzi, że jego zespół był lepszy". Tymczasem - nic takiego w odniesieniu do całego mecu trener Łuczywek nie mówi!!! Mówi, że W PIERWSZEJ połowie, potem DOPRECYZOWUJE, że w zasadzie przez pierwsze 30 minut. Następnie - można powiedzieć: doprecyzowuje", można powiedzieć, że "nie wporst", "daje do zrozumienia", "sugeruje", że odnosi się to do stylu gry, ogólnego obrazu gry, iż Zagłębie zdominowało. Niestety - nie umiało jednak strzelić bramki, samo je straciło, więc faktycznie przegrało, "uznało wyższość". Co do tych ostatnich sądów - nie można uznać, że jes wypowiada wprost, co można uznać za jakiś błęd; dyskusyjna jest też sama teza o tej jakiejś "wyższości w grze". Nie jestem w stanie się wypowiedzieć - bo znam. mecz tylko z realacji. Faktycznie może jest to nieporadność w wypowiedzi - a może rzeczywiście to jest taki sąd trenera Łuczywka. NIEMNIEJ NIE MÓWI TAK KRETYŃSKO, jak sugeruje tytuł artykułu! Jeżeli dziennikarze nie mają rozumu i/lub odpowiedzialności za słowo, to przynajmniej my nie dajmy im się zwariować, nawet jeżeli robiliby to bezwiednie, czyli że rzeczywiście nie rozumieją, co piszą a piszą
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Chojniczanka Chojnice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez turku 2016-05-16, 1:37 pm

Adam1906 napisał(a):Bez ambicji, bez jaj, po prostu cień drużyny z rundy jesiennej. Moim zdaniem trzeba połowę zawodników wypierdolic na zbity pysk a nowych szukać, byle nie przez jutuba


Nie wiem czemu tak jest ale zauważyliście że tak jest co sezon. Na początku sezonu balonik jest pompowany a potem bach, nowy zaciąg i znów pompujemy od nowa.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Chojniczanka Chojnice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez kaskader 2016-05-16, 2:24 pm

Witam. Poktótce napiszę kilka słów o meczu. Zagłębie miało lekaką przewagę i inicjatywę przez pierwsze 20 minut. Z tego okresu najbardziej zapamiętałem groźny strzał Dudka tuż nad poprzeczką. Nasi zawodnicy grali ostrożnie, z jakimś ciśnieniem na barkach, zachowawczo, sparaliżowani stawką zawodów - nie chcąc dopuścić do straty bramki. Nerwowość , dużo niecelnych podań, brak pomysłu na sforsowanie obrony Zagłębia. Potem gra się wyrównała a po strzeleniu bramki z Zagłębia uszło trochę powietrza a Chojniczanka dostała wiatr w żagle, czego efektem druga bramka, choć przyznam, że ogólnie gra Chojniczanki w pierwszej połowie mi się nie podobała. Nasza drużyna zagrała na pewno efektywnie, ale ńie efektownie, było zatem to czego jej brakowało w rundzie wiosennej. Szczęście i skuteczność. Jednak druga połowa to już zupełnie inny mecz. Im dłużej trał tym bardziej ludzie przecierali oczy ze zdumienie. Myślę sobie to chyba nie nasza Chojniczanka. Miałem wrażenie, że z naszych kopaczy zeszło całe ciśnienie i stres i nagle zacząła się jakaś brazyliana. Luz i polot w grze jakie widziałem ostatni raz w ostatnim jesiennym meczu z Bełchatowem. Co jakiś czasmożna byłousłyszeć z trybun "ole" towarzyszące efektownej wymianie piłek między piłkarzami Chojniczanki. Ten luz i jakaś młodzieńcza nonszalacja powodowały jednak marnowanie bardzo dogodnych sytuacji bramkowych z których powinno się normalnie strzelać bramki. Im dłużej trwał mecz tym bardziej Zagłębie miało problemy z ich powstrzymywaniem, choć dążyło do strzelenia bramki co jakiś czas przerzucając ciężar gry na połowę Chojniczanki. Po nieuznanej prawidłowo strzelonej bramce i niestrzelonym karnym w Bydgosczy oraz nieuznanej bramce przeciwko Wiśle P. i w ostatniej minucie wypuszczonych punktach w Katowicach - wczoraj wreszcie było wszystko i efektywność i trochę szczęścia i momentami piękna gra.
kaskader
 
Posty: 64
Dołączył(a): 2010-08-17, 11:38 am

Re: Chojniczanka Chojnice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-05-16, 3:59 pm

Podsumowując wpis powyżej: to jest cień drużyny z rundy jesiennej. Jeżeli nie dokonamy konkretnych wzmocnień oraz ponownie zostaną zajebane przygotowania do sezonu, będziemy kandydatem ale... do spadku. Teraz to właśnie Prezes ma szansę dokonać analizy wszystkich aspektów za oraz przeciw w celu wyeliminowania błędów do których doszło w zespole. Żadnych gwiazdorów z jutuba, żadnego oszczędzania na fachowcach od przygotowania fizycznego, tylko ten nowy trener mnie niepokoi...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Chojniczanka Chojnice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2016-05-16, 6:45 pm

Adam1906 napisał(a):tylko ten nowy trener mnie niepokoi

No a mamy nowego trenera ? Miał być ogłoszony po meczu w Chojnicach. Tyle, że słowo "po" u Prezesa to rzecz względna. Chyba, że facet po tym co ostatnio widział, po prostu wymiękł.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Chojniczanka Chojnice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2016-05-16, 7:20 pm

Moze jednak nie bedzie eksperymentu z początkującym trenerem . Moze .
Tomcjo
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Chojniczanka Chojnice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2016-05-16, 7:48 pm

Biedny Łuczywek . Odebrało mu rozum . Stwierdził ze w Chojnicach byliśmy zespołem duzo lepszym . No to juz wiemy dlaczego przegrywamy mecz za meczem . Kibice widza straszna nędzę na boisku a trenerzy wspaniała gre naszych chłopców .
Tomcjo
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Chojniczanka Chojnice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Blajpios 2016-05-16, 10:11 pm

Tomcjo napisał(a):Biedny Łuczywek . Odebrało mu rozum . Stwierdził ze w Chojnicach byliśmy zespołem duzo lepszym . No to juz wiemy dlaczego przegrywamy mecz za meczem . Kibice widza straszna nędzę na boisku a trenerzy wspaniała gre naszych chłopców .

Powtarzam. Nie jestem akurat fanem T. Łuczywka jako pierwszego trenera na teraz. Dokładnie tak. Jako człowiek bowiem - sądzę, że jest sympatyczny i ma dużo walorów. Także np. jako trener młodzieży, względnie asystent. Może również - jako I trener w przyszłości (jakkolwiek sądzę, że na chwilę obecną A. Derbin chyba w tej roli rokuje więcej - niemniej w miarę rozwoju wiele rzeczy może się zmieniać, więc może akurat w przyszłości T. Łuczywek wystrzeli lepiej jako I trener; aktualnie - nie bardzo go widzę w tej roli).
Do tego dodam, że wydaje mi się, że doskonale mimochodem ukazał to, o co chodzi w tej "niedoskonałości trenerskiej na dziś" - trener Chojniczanki. Przyznał, że - w I połowie Zagłębie przeważało, ba "Zagłębie podeszło bardzo wysoko uniemożliwiając nam rozgrywanie piłki" (czyli było coś w rodzaju tego, co mówił T. Łuczywek) i "NALEŻAŁO SZYBKO INTERWENIOWAĆ", jak to ujął M. Bartoszek, JESZCZE W I POŁOWIE".
Jeżeli na coś zwrócić uwagę - to na to właśnie. Trener faktyczny: wiedział, że należy interweniować i to szybko - i zrobił to skutecznie. Zastępca trenera jedynie po meczu potrafił stwierdzić, że jednak coś brakło - nie potrafił zareagować.
Niemniej - no nie dajmy się wypuszczać propagandzie śląskiego Sportu! Nie lećmy na lep manipulacyjnego stwierdzenia w tytule! T. Łuczywek nie powiedział w perspektywie meczu, jak to zmanipulował Sport, że Zagłębie było zdecydowanie lepsze. Powiedział - że PARADOKSALNIE, to mogło być inaczej, bo przez pierwsze do pół godziny Zagłębie przeważało - co POTWIERDZIŁ trener przeciwnika ale było nieskuteczne a potem już zdecydowanie przegrało i w perspektywie CAŁEGO MECZU tylko trzeba pogratulować zwycięstwa Chojniczance. No, chyba że chcecie powielać opinie śląskiej propagandy i upupić kolejnego człowieka z Zagłębia, który mógłby sobie marzyć o sukcesach trenerskich.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Chojniczanka Chojnice - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2016-05-17, 11:36 am

Noż kuźwa ,po obejrzeniu sytuacji z których padły bramki(zwłaszcza pierwsza) jestem w szoku ,myślałem ze mamy chu..wych obrońców ,my mamy super c***...ch obrońców, nadających się do piłki amatorskiej gdzie po babolach stawia się piwo kolegom w ramach "rekompensaty" .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników