Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez August 2016-05-07, 7:03 pm

novack napisał(a):Mógł zaprotestować przeciwko takim działaniom i podać sie do dymisji w lutym.

No, to nie takie proste. Przełóżmy to na nasze prace. Zwykle nawet jak się ie zgadzamy z polityką naszych przełożonych to dziękujemy wtedy gdy mamy nagrane coś innego względnie gdy zgarniamy wielką kumulację albo duży spadek. Ale zgadzam się z tym, że praca trenera ma swoje ryzyko zawodowe i w takiej sytuacji jak Derbin to on nadstawia tyłek w pierwszej kolejności za brak wyników.
krysteksc napisał(a):Arka - Rozwój 4:1 niech nasi siadają i oglądają ich mecze jak gra się w piłkę

No a jeszcze jakiś czas temu co poniektórzy twierdzili, że nie jesteśmy w niczym gorsi od Arki, a zwycięstwo w Gdyni spowodowałoby inny scenariusz. Dzisiaj wiadomo, że jesteśmy dużo gorsi, a nawet gdybyśmy wygrali w Gdyni zapewne gorycz byłaby jeszcze większa.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez gregor 2016-05-07, 7:14 pm

Panowie jak nie wiadomo o co się chodzi to zawsze chodzi o KASĘ misiu !!! Ile meczy wygrało ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na wiosnę? Wigry i Sandecja remisik na Gdynii i Poznaniu , a reszta zawodów zapomnieć jak najszybciej. Zapomnieli jak się gra ? Wedle mnie WYCHUJALI ich na kasie i to jest ta przyczyna . AMEN\
gregor
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2005-02-16, 2:24 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez pyla 2016-05-07, 9:31 pm

Tomcjo napisał(a):Te trzy gole to nasza obrona na poziomie A klasy . Mam nadzieje ze wyplaty beda na tym samym poziomie

Nie obrażaj chłopaków z A klasy :-)
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez Tomcjo 2016-05-07, 10:18 pm

Z ta kasa to moze byc prawda . Na zapowiedzi awansu piłkarze odpowiedzieli zadaniem podwyżek i ekstra premii . Nie dostali i to jest ich odpowiedz . Bo to kurde nie mieści mi sie w pale ze jesteśmy najgorsza drużyna rundy rewanżowej z bilansem 3-1-8
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez Tomcjo 2016-05-07, 10:21 pm

Nie , zmieniłem zdanie . To niebyla A klasa . Oni krzyczeli PATRZCIE JAK GŁĘBOKO MAMY WAS W DUPIE .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez Tomcjo 2016-05-07, 10:22 pm

W życiu nie widziałem gorzej wpuszczonych goli
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez zag23 2016-05-08, 9:31 pm

Oglądając skrót z meczu mogę śmiało powiedzieć że śmierdzi mi to podłożeniem sie by przegrać i zwolnic Derbina. Solowiej 2 bramy zawalił nie kryjac w ogole, przy pierwszej bramce Siara sie potknał na tym klepisku ale bramka nie musiala paść...potem nawet bodajże Dudek kiwa do Sołowieja kryj napastnika i on to olewa i jest za daleko, druga bramka tez zbyt łatwo i za daleko jest. Przy trzeciej bramce piłka leci 50 metrów i Markowski vel sprinter łapie na ofsajd i mu sie nie udaje Surdykowski wychodzi i z łatwością strzela bramkę...

jesli zespol bedzie odmieniony w meczu ze Stomilem i zagra calkiem inna pilke to bedzie to potwierdzało że chcieli trenera zwolnić...
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

kontrastowych przejawów zasad podejście produkowania

Postprzez DenisPt 2016-06-26, 5:54 am

podeszwicy, np. wytwór spośród niełatwe. Przywykliśmy do tego, iż telefon kumów nam nieustająco, podczas kultywowania wysiłku, drogi wehikułem, spotkań z mężczyznami, bądź jedzenia posiłków. Niejednokrotny zaaferowani obecnym, co perypetie się w środowiskach społecznościowych, odpuszczamy, że zacięcie uznaje liczba przede calutkim podówczas, jeżeli swojscy najpodobniejsi a gachowie są obok tuż dodatkowo skoro wprost potrafimy rozplatać spośród nimi niemałe chwile. Toteż preferujemy podjąć skończonym, iż aktualne techniki są dla nas i nie my gwoli metody wyznaje Luiza Der, Naczelny Marketingu w dzikim oddziale MasterCard Europe. Ergo projekt na walkę Wykryć na prekursorko przyjemność argumentacji Drogie. W nietuzinkowy trik zamierzamy nauczyć, iż warto zadedykować data plus własną zamieszkaną wypowiedź na zgromadzenie z odmienną babą przydaje. Spośród MasterCard Capsule wraz kosztować widać z dwóch do ośmiu pań. Istoty przytomne nabyciem wkładu w prac staną wezwane o wsadzeniu w kapsule serdecznych telefonów. Akcesorium wyekwipowane egzystuje w sensory pilnujące asysta telefonów w kapsule. Igraszkę krępuje odblokowanie kapsuły. Owym, którzy być ponoć odwykli z ciągnięcia pogawędek na skocznie, z konsultacją dotrą fiszki spośród inspirującymi sugestiami punktów rokowania z rozbieżnych wersji. Poważny. Snadź okazać się, iż takie przejście będzie nagle śliczne.
DenisPt
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2016-03-29, 10:09 pm
Lokalizacja: United Arab Emirates

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników