Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez slawekchicago 2016-05-06, 9:08 pm

August napisał(a):
zag23 napisał(a):Derbina broniła jesień i PP w sumie nikt się nie spodziewał że Zagłebie tak odpali na jesieni a teraz mecz za meczem porażka...ile jeszcze? i coraz wyzsze wyniki.

Podkreślam, to ie tylko wina Derbina. Niech się fumfle Jaroszewskiego i Stanka wypowiedzą


Artur jako trener powinien dac tylko przyklad , za Nim reszta z Robertem na czele . Pierwszy sygnal byl jak Stanek wskoczyl na miejsce Artura , sygnal ze cos sie dzieje niedobrego . Gdzie byl pREZES ????? NA WAKCJACH !!!!! P A R O D I A !!!!!!Tylko ze wtedy jeszcze byla smietanka do spicia z ewentualnego awansu do Finalu PP . I CO ????? a kuzwa NIC ,by nie napisac gorzej . TAKZE zgadzam sie zToba August ze to nie tylko wina Artura ale do tego potrzebna jest reakcja wlasciciela . Mamy zajefajny okres w magistracie , gdzie ZAGLEBIE jest oczkiem w glowie jak tego nie wykorzystamy to juz na wieki zostaniemy w CZARNEJ DUPIE
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-05-06, 9:11 pm

Kolejna porażka - stawiam sobie i nie tylko pytanie Czy jest jakiś mecz
który może Zagłębie -WYGRAC
W rundzie jesiennej - nieszczęście drużyny i nasze polega na tym,
ze trener Derbin nie ogarnia tej gry w I lidze, drużyny i mota się
jak ryba w sieci we wszystkich aspektach. Myslę że temu Panu
trzeba podziękować za pracę - bo do końca to ze dwa trzy mecze to
trzeba wygrać tylko nie z tym trenerem. Gdyby był drugi rozgrywacz to
zmienił bym spokojnie Dudka - ten facet musi wiedzieć ze nie jest Alfą Omegą
partoli jak się patrzy. Jestem zdenerwowany więc mogę trzepiąc się każdego
grajka - bo to wszystko jeden marazm. Oby ta runda skończyła się jak najwcześniej.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez August 2016-05-06, 9:16 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):trener Derbin nie ogarnia tej gry w I lidze, drużyny i mota się
jak ryba w sieci we wszystkich aspektach. Myslę że temu Panu
trzeba podziękować za pracę

Powtarzam i podkreślam. Czy tylko Derbinowi ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez zag23 2016-05-06, 9:20 pm

August napisał(a):
zag23 napisał(a):pewnościa nie tylko... może całe trio niech poleci ...

W normalnym klubie normalny właściciel wypierdoliłby Prezesa. Ale u nas, nawet na tym forym Jaroszewski jest świętą krową z tatuażem, który powinien sobie zdrapać


odwaznie z twojej strony..ja poki co bym Jaroszewskiego nie wywalał choc nie do końca mi sie podoba zarzadzanie przez niego i kolesiostwo ...jakbym wiedział kto przyjdzie i czy bedzie lepiej to bym był za zmianą...najpierw to trener do zmiany, jesli bysmy spadli z ligi co analizowałem przed chwila i mozemy jedynie w baraż wskoczyć, bo taki Kluczbork i Chojniczanka na 99% polecą Rozwoj tez ma malutkie szanse na utrzymanie to wtedy jest konkretny powód.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-05-06, 9:23 pm

Powtarzam - TAK TYLKO DERBINOWI jak pisałem wcześniej on odpowiada
głową i stanowiskiem - Szanowny Auguscie trener Leicester - za
Majstra ma dostać 5 Milionów Funtów - tak za dobra prace się wynagradza
a za padake się degraduje. Wszystkie transfery Akaceptował i było pięknie.
Proszę bardzo Jest wypowiedz Kafarskiego - przeciwnik się nie angażowal ani
do pressingu ani do ataku - natomiast Pan Derbin mówi o złym sędziowaniu i
dwóch rzutach karnych dla Zagłebia.
Pozdrawiam
Tadeusz
Ostatnio edytowano 2016-05-06, 9:30 pm przez Tadeusz Wisniewski, łącznie edytowano 1 raz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez zag23 2016-05-06, 9:30 pm

Komentarz Derbina po meczu to takie pierdu pierdu zamiast przeprosic kibiców za te wyniki i podac sie do dymisji to on pieprzy o jakis karnych których nie bylo w drugiej polowie masakra...czy to cos zmieni? wiadomo wszystko chodzi o kase jak go Jaroszewski zwolni to bedzie odszkodowanie a jak bedzie rezygnacja Derbina to watpie by była kasa dla trenera...jesli sie mylę poprawcie mnie.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez August 2016-05-06, 9:34 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Powtarzam - TAK TYLKO DERBINOWI jak pisałem wcześniej on odpowiada
głową i stanowiskiem - Szanowny Auguscie trener Leicester - za
Majstra ma dostać 5 Milionów Funtów - tak za dobra prace się wynagradza
a za padake się degraduje. Wszystkie transfery Akaceptował i było pięknie.
Pozdrawiam
Tadeusz

A ja odpowiadam - bzdury.Towarzystwo wzajemnej adoracji panujące w klubie nie daje żadnej gwarancji,że po zwolnieniu Derbina, klbu będzie miejscem mlekiem i miodem płynącym.Vide: choćby zimowe transfery, za które odpowiadał Stanek a akceptował Jaroszewski. Pierwszy lepszy sosnowiecki półgłówek wiedział, że konieczne są wzmocnienia w obronie, tymczasem Stanek wybrał jednego czarodzieja, z jutuba.I przestańmy się porównywać z jakimkolwiek klubem z 1, 2 , 3 czy 4 ligi angielskie, bo to nie ten poziom.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-05-06, 9:41 pm

Kol. może odpowiadać - zwierzchnikiem Derbina jest Prezes i on podejmuje
decyzje a nie jakies tam grono na Forum - Szanujmy układ pracownik /
przełożony. Wymagajmy od pracowników dobrej roboty a nie padaki
Wiem ze Kolega będzie krytykował wszystkich - takie prawo i tyle
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez August 2016-05-06, 9:49 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Szanujmy układ pracownik /
przełożony. Wymagajmy od pracowników dobrej roboty a nie padaki
Wiem ze Kolega będzie krytykował wszystkich - takie prawo i tyle

Nie zapominajmy, że to zabawa za publiczne , w tym i płacone przez mnie podatki, zabawa. Należy sobie zadać pytanie dlaczego nie możemy podskoczyć wyżej, niż możemy. Mnie nie interesuje układ przełożony/pracownik. Klub ma funkcjonować na odpowiednim poziomie w stosunku do publicznych pieniędzy łozonych na jego funkcjonowanie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez pyla 2016-05-06, 9:53 pm

Nadal podpisuje się pod moim postem po meczu z Rozwojem. Derbina już nie da się słuchać , Kafarski za niego powiedział nam jak wyglądała gra ZAGŁĘBIA , może dotrze to do Prezesa i w trybie nagłym zostaną podjęte zdecydowane kroki, bo jak nie to będziemy świadkami blamażu na całą Polske, jak już nie jesteśmy ?
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez werty2 2016-05-06, 9:53 pm

Do wyjebania są wszyscy od Jaroszewskiego przez Stanka, Derbina, Łuczywka po patałachów typu Bułgar, dziadek Markowski i inne miernoty. Dziś to mnie tak wkurwili, jak nigdy.

Pytanie co dla Checińskiego ważniejsze, silny klub czy koledzy? Wybierze to drugie, spadną za rok do 3 ligi to się zacznie dym związany z budową ZPS ... Na rok przed wyborami...
werty2
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2008-08-17, 10:28 am
Lokalizacja: Będzin

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez August 2016-05-06, 9:57 pm

Bardziej znamienne od pipcenia Derbina wydają się być słowa Kafarskiego: "Wydaje mi się, że dziś widzieliśmy jedną drużynę, która była bardzo mocno zdeterminowana, żeby wygrać ten mecz."
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez Adam1906 2016-05-06, 10:14 pm

August napisał(a):Bardziej znamienne od pipcenia Derbina wydają się być słowa Kafarskiego: "Wydaje mi się, że dziś widzieliśmy jedną drużynę, która była bardzo mocno zdeterminowana, żeby wygrać ten mecz."

August, zapomniałeś zacytować resztę wypowiedzi trenera Bytovii. BARDZO ZNAMIENNĄ...
Strzeliliśmy trzy bramki, a przeciwnik nie kwapił się ani do ataku, ani do pressingu...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6807
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez August 2016-05-06, 10:29 pm

Adam1906 napisał(a):August, zapomniałeś zacytować resztę wypowiedzi trenera Bytovii. BARDZO ZNAMIENNĄ...

Masz rację, ale po co się katować ? No ale jak niektórzy myślą wystarczy wyjebać Derbina, a za kilka dni na drimtim będzie grał jak połączenie Barcy i Realu. Może grajki zagrały dziś przeciw trenerowi, nie wiem. Ale wiem, że zagrali też przeciw własnym kibicom. Jeśli klubowi włodarze mają jaja, powinni solidnie ukarać przede wszystkim grajków, przeprosić kibiców, obniżyć w ramach zadośćuczynienia bilety do symbolicznej zlotówki, przygotować ekstra obniżki dla karnecistów na przyszły sezon. Ale stawiam, że nic takiego nie będzie miało miejsca.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Bytovia - Zagłębie 2016-05-06, 19:46

Postprzez Blajpios 2016-05-06, 10:52 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Kol. może odpowiadać - zwierzchnikiem Derbina jest Prezes i on podejmuje
decyzje a nie jakies tam grono na Forum - Szanujmy układ pracownik /
przełożony. Wymagajmy od pracowników dobrej roboty a nie padaki
Wiem ze Kolega będzie krytykował wszystkich - takie prawo i tyle
Pozdrawiam
Tadeusz

Naprawdę jestem zdziwiony. Szanujmy układ pracodawca / pracownik? To - zapytajmy B. Leśnodorskiego, który zdaje się płacić więcej swojemu podwładnemu, M. Jaroszewskiemu aniżeli płaci Miasto, jakie ma priorytety w satelickim klubie - i co w tym względzie powierzył swojemu pracownikowi? Dalej - szanujmy układ pracodawca/ pracownik? Drugorzędnym pracodawcą M. Jaroszewskiego jest Miasto Sosnowiec. Najemnikiem Miasta, czyli ogółu ludzi w mieście mieszkających i/lub płacących podatki, jest A. Chęciński, który został na drodze powszechnego konkursu zatrudniony do reprezentowania interesów Miasta, Mieszkańców. W takim razie - jeżeli zatrudniony na stanowisku Prezesa Klubu człowiek się nie sprawdza, prowadząc politykę w Klubie skutkującą marazmem, w tym politykę personalną, tak co do odpowiedzialnego za sprowadzenie graczy nie funkcjonujących dobrze, jak i w odniesieniu do trenera: to trzeba się nad tym całym centrum zastanowić, nie tylko nad tym, który stoi na końcu tej piramidki.
Nie pamiętam, jak Kol. Tadeusz Wisniewski wypowiadał się, gdy Właścicielem być K. Szatan, czy aby nie należał do tych, co wołali "wyp***yć Szatana". Tyle - że właśnie wobec K. Szatana, to można było ewentualnie pisać tak właśnie: właścicielem jest K. Szatan i szanujmy ten układ, on sobie zatrudnia np. trenera i on jest władny rozliczać trenera. Podobnie - jak prezesa, którego mianował. Obecna jednak sytuacja nie jest tak jasna, łącznie z tym, że akurat właścicielem ani nie jest (tak samo jak za czasów K. Szatana) Prezes - ani też A. Chęciński, Prezydent Miasta, który jest właścicieli tylko reprezentantem, oczywiście bardzo godnym, to jest dostojnik miejski, ale najemny pracownik. Głos jednak Forumowiczów w tym akurat wypadku znaczy więcej, niż poprzednio, gdy właścicielem samodzielnym był K. Szatan i nie z powodu zależności własnościowej powinien był się liczyć z kibicami, podczas gdy obecnie A. Chęciński powinien się liczyć z kibicami i z tych racji, jakimi jest szacunek ten szacunek dla kibica, co powinine stosować i prywatny właściciel - ale też Prezydent miasta powinien liczyć się z kibicami, jako w jakimś sensie współwłaścicielami klubu, których prezydent tylko reprezentuje jako zwierzchnik.
Dla jasności - bo może chodzi o to, że zmiana A. Derbina jest konieczna. Pisał Kol. August o tym - i ja w gruncie rzeczy myślę podobnie. To znaczy - choć sądziłem, że nie jest to konieczne przed końcem rundy, jest bowiem czas się zastanowić nad rozwiązaniem, w którym może być miejsce i na odwołanie A. Derbina: to obecnie też sądzę, że może obecny trener już nie być w stanie opanować drużyny i dla ratowania I ligi dla Zagłębia, trzeba zatrudnić "dobrego strażaka". Jeżeli o to więc chodzi - to jasno piszę, tak, racja.
Jeżeli jednak na serio utrzymuje się, że do zwolnienia TYLKO A. Derbin... Już wyżej pisałem. Jeszcze inaczej. No, zwłaszcza my, starsza generacja, przecież dobrze znamy powiedzenie "ryba psuje się od głowy" - i dobrze wiemy, że to sensowne powiedzenie, prawdziwe. Na całej kuli ziemskiej. To w jaki kosmos wsadzamy Zagłębie, uważając, że tu akurat jest inaczej??? ? No, żesz... Tylko płetewki trzeba zmienić, ale wara od oceniania tego, co ma istotny wpływ na całość?
A już porównanie do Leicester City... rozwaliło mnie kompletnie. No, właśnie na tym rzecz polega. W tym drugorzędnym angielskim klubiku najpierw ktoś pomyślał o zmianie, przyszedł właściciel (nie miasto bynajmniej, choć bogatsze od Sosnowca zapewne) - który miał wizję. Wg tej wizji: najpierw zatrudnił, powiedzmy, prezesa, kogoś na czele po prostu. Dopiero ten umiał sensownie zmieniać trenerów, nie działo się tak, że prezes nie radzący sobie, z wizją drugorzędnego nadal klubiku, ba, satelickiego - zatrudnił ni stąd ni zowąd tego, któremu jest za co zapłacić 5 milionów funtów. I o to właśnie cały czasu tu chodzi. Nie od dachu buduje się dom, nie zapomina się o fundamentach i dobrym projekcie, nie o płetewki się troszczy przede wszystkim, nie próbuje się zawrócić kijem Wisły, twierdząc, że nie na głowę należy zwrócić uwagę przede wszystkim...
Przepraszam, Panie Tadeuszu, że napisałem może nazbyt wyraziście - także i trochę "Pana Tadeusza do tablicy wywołując" a przecież chodzi o pewną grupę poglądów bardziej, niż jedną osobę - i w dodatku robiłem to licząc, że jednak nie uprze się Pan wg zasady, którą Kol. Augustowi podpowiadał, że może on tam sobie swoje uważać...
"I żeby było jasne", nie uważam, że nie ma całkiem racji Kol. Tadeusz Wisniewski, pisząc mniej więcej w stylu "bądźmy realistami", liczmy się, jakie są realia decydowania w skali pracodawca/pracownik, gdzie wiadomo, że los Prezesa w praktyce zależy od Prezydenta Miasta a w dodatku ani nasi samorządowcy ani obywatele nie do końca dobrze sobie uświadamiają kto od kogo jest zależny i kto jest pracodawcą zarządców miast... Oczywiste jest też, że my tu na Forum - niewiele wpłyniemy, niemniej to się odnosi do wszystkich poziomów decyzyjnych, nie tylko trenerskiego. Jeżeli zaś z kolei jest jakaś siła oddziaływania poglądów na Forum: tym bardziej używajmy jej mądrze, by dopomagała do zmian sensownych, jak kiedyś w Leicester nastąpiły po kolei w centrum, nim doszło do zatrudnienia dobrego trenera. Nikt bowiem nam nie odbiera możliwości ocen - dbajmy więc, by były jak najbardziej wnikliwe i pomocne do rozwoju a nie tylko dla emocji. Nie zapominając też o tym, by przypominać "wciąż i co rusz" tak zatrudnionym na urzędach naszym reprezentantom, jak i poszczególnym osobom, każdemu i każdej ze społeczeństwa, że tam, gdzie jest własność publiczna, to najemni urzędnicy (łącznie z Prezesem Klubu Miejskiego) mają główną zależność od ludzi, od społeczeństwa.
Ostatnio edytowano 2016-05-06, 11:04 pm przez Blajpios, łącznie edytowano 1 raz
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack