Zagłębie Sosnowiec - Rozwój K-ce 2016-05-01, 12:45

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębie Sosnowiec - Rozwój K-ce 2016-05-01, 12:45

Postprzez Tomcjo 2016-05-01, 5:53 pm

Za wybór trenera odpowiada prezes . To on wybrał kolegę Smyle a potem niedoświadczone trio . Smyla niezłe zaczął ale potem bał sie własnego cienia i był gwarantem ze awansu nie bedzie . Potem trzech młodych szalonych poszło na żywioł i udało sie . Powtórzę udało sie . Wiadomo było ze przyjdzie kryzys i młodzi początkujący trenerzy sie spalą . Zamiast wsparcia dostali jednodniowa zamianę trenerów i to prezes sprowokował konflikt Stanek Derbin . Wiec głównym winnym jest prezes . Niestety jego nie zwolnią wiec musi dać głowę Derbin bo nie da sobie rady . Niestety nie wierze ze prezes znajdzie świetnego trenera . Derbin mógłby wtedy kontynuować naukę i byc asystentem . Niestety nasze kochane Zaglebie to klub amatorski z prezesem amatorem za pieniądze miasta . I to miasto musi wymóc przejście na zawodowstwo bo lepiej nie bedzie .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Zagłębie Sosnowiec - Rozwój K-ce 2016-05-01, 12:45

Postprzez August 2016-05-01, 5:58 pm

Dowcip sprzed meczu z Rozwojem:

Sołowiej zapewnia jednak, że drużyna nie straciła motywacji do wygrywania. - Jesteśmy ambitnymi ludźmi i ani na moment nie zwiesiliśmy głów - oznajmia defensor Zagłębia. - W sporcie nie ma miejsca dla osób, które są minimalistami. Na wszystkie mecze, które zostały do końca sezonu, wyjdziemy po to, żeby rzucić rywala na kolana i wygrać jak najwyżej.

Więcej:
http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ii ... 12479.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - Rozwój K-ce 2016-05-01, 12:45

Postprzez RUDI 2016-05-01, 6:24 pm

Czy ktoś już widział pełne węglarki na bocznicy sosnowieckiego dworca? bo przecież za darmo tego meczu nie przegrali .Nawet gdy kopali się po czołach przy garstce kibiców w 2 lidze nie czułem się tak upokorzony i zlekceważony jak dzisiaj ,chu..j ci w dupę prezesie ,chu.j wam w dupę "sztabie szkoleniowy" ,a za "ambicję" i realizację w 100% poleceń ,piłkarzom -dziękuję ,jednak widać że są zdyscyplinowani ,jest polecenie przegrać ,to przegrywają .Szkoda że te piłeczki rzucane na krytą nie trafiły w łeb co poniektórych na krytej (sektor VIP ) .
Panowie z szacunku dla nas wszystkich ,nie zakładajcie tematu następnego meczu ,podyskutować możemy na istniejących już wątkach .
Ps."Kumaci" chyba wiedzieli jak będzie wyglądał ten mecz i przenieśli młyn , flagi, na narodowy już dzisiaj ,tylko taki stary naiwniak jak ja wierzył że chodzi na spotkania sportowe a nie na ustawki.
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Zagłębie Sosnowiec - Rozwój K-ce 2016-05-01, 12:45

Postprzez August 2016-05-01, 8:03 pm

Niech ktoś mądrzejszy wytłumaczy mi bo może to ja jestem opóźniony w rozwoju. Przegrywamy bodajże 6 na 7 ostatnich meczy w lidze w tym z takimi tuzami jak Siedlce, Kluczbork, czy Brynów. Dobrze, że udało się z Sandecją i nie musimy grać o punkty z Ząbkami bo inaczej mielibyśmy dość ciepło jeśli chodzi o przewagę nad strefą spadkową. Tymczasem lider zespołu twierdzi, że nie widzi oznak kryzysu. To czym jest w takim razie kryzys ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - Rozwój K-ce 2016-05-01, 12:45

Postprzez comitam 2016-05-01, 9:05 pm

kryzys jest wtedy gdy pieniążki na konto nie wpływają
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Zagłębie Sosnowiec - Rozwój K-ce 2016-05-01, 12:45

Postprzez zag23 2016-05-02, 1:32 am

August napisał(a):
Tadeusz Wisniewski napisał(a): więc KTO ?

Od tego jest Prezes aby działać


ja bym postawił na sprawdzonego u nas trenera Leszka Ojrzyńskiego, wolnego jeśli sie nie mylę...asystentem Derbin (niech się uczy)
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zagłębie Sosnowiec - Rozwój K-ce 2016-05-01, 12:45

Postprzez dakos 2016-05-02, 2:46 am

Kazimierz Moskal - może by mu u nas szczęscie dopisało, a styl i gra jego drużyn chyba najbardziej byłaby zbliżona do gry jaką może grać Zagłębie
dakos
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2007-05-12, 5:07 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - Rozwój K-ce 2016-05-01, 12:45

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-05-02, 7:16 am

Kol. Zag 23 - tylko nie Ojrzynski - zaraz wymieni na 24 nowych zawodników
tak jak robił to w Zagłebiu, Górniku itd.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Zagłębie Sosnowiec - Rozwój K-ce 2016-05-01, 12:45

Postprzez django 2016-05-02, 8:31 am

August napisał(a):Niech ktoś mądrzejszy wytłumaczy mi bo może to ja jestem opóźniony w rozwoju. Przegrywamy bodajże 6 na 7 ostatnich meczy w lidze w tym z takimi tuzami jak Siedlce, Kluczbork, czy Brynów. Dobrze, że udało się z Sandecją i nie musimy grać o punkty z Ząbkami bo inaczej mielibyśmy dość ciepło jeśli chodzi o przewagę nad strefą spadkową. Tymczasem lider zespołu twierdzi, że nie widzi oznak kryzysu. To czym jest w takim razie kryzys ?


Toteż Ci właśnie pan kapitan wytłumaczył, a jak się nie podoba to robić papiery. Chyba rzeczywiście w tym klubie potrzeba kogoś, kto weźmie grajków za mordy, bo co niektórym mocno się w głowach poprzewracało. O il to nie są trwałe urazy mózgu od podbijania piłki głową, to może uderzenie po kieszeni by ich naprowadziło na właściwe tory.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - Rozwój K-ce 2016-05-01, 12:45

Postprzez August 2016-05-02, 1:45 pm

django napisał(a):
August napisał(a):Niech ktoś mądrzejszy wytłumaczy mi bo może to ja jestem opóźniony w rozwoju. Przegrywamy bodajże 6 na 7 ostatnich meczy w lidze w tym z takimi tuzami jak Siedlce, Kluczbork, czy Brynów. Dobrze, że udało się z Sandecją i nie musimy grać o punkty z Ząbkami bo inaczej mielibyśmy dość ciepło jeśli chodzi o przewagę nad strefą spadkową. Tymczasem lider zespołu twierdzi, że nie widzi oznak kryzysu. To czym jest w takim razie kryzys ?


Toteż Ci właśnie pan kapitan wytłumaczył, a jak się nie podoba to robić papiery. Chyba rzeczywiście w tym klubie potrzeba kogoś, kto weźmie grajków za mordy, bo co niektórym mocno się w głowach poprzewracało. O il to nie są trwałe urazy mózgu od podbijania piłki głową, to może uderzenie po kieszeni by ich naprowadziło na właściwe tory.

To jest właśnie to co między innymi odróżnia nasz klub od tych profesjonalnie zarządzanych. Nie wyobrażam sobie aby nawet w największych klubach gwiazda nawet dużego formatu pozwoliła sobie na takie chamstwo wobec kibiców. A nawet jeśli to dostałaby po dupie zwłaszcza finansowej. U nas niestety nie ma na to szans ale skoro Prezes ma ogół kibiców w dupie to dlaczego u grajków ma być inaczej. Zresztą swoistym kuriozum było była odbębniona "uroczystość" wobec Tomka Szatana, który siedział na krytej wśród kibiców, a Prezes, który nawet bąka nie puścił w jego kierunku siedział wśród "vipuff" z Wróblem. Paranoja.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - Rozwój K-ce 2016-05-01, 12:45

Postprzez pyla 2016-05-02, 2:20 pm

Aż ciśnie się na usta powiedzenie - Kto jeszcze nie wp...lił ZAGŁĘBIU. Powiedzenie Dutkaże mamy robić papiery a On nie widzi kryzysu najlepiej świadczy o drużynie / we łbach się poprzewracało / jej podejściu do wykonywanej pracy /gra w piłke/ mentalności zawodników o szkoleniowcach nie wspomne, grzecznie mówiąc są bezradni na planowaną bezradność grajków . Awans dla nie jednego z nich byłby końcem gry w ZAGŁĘBIU więc po co awansować :-) ? . Mówienie że mecz z Rozwojem został olany ze względu na znajomość Prezesa ze Smyłą uważam za nie uprawnione usprawiedliwienie postawy drużynya im w to graj ;-( . Sztab szkoleniowy stracił kontrole nad drużyną / zarząd Prezas śpią / . Konieczne jest natychmiastowe zatrudnienie TRENERA / Derbin asystent/ . Zrobić to trzeba Tu i Teraz, nie ma czasu aby nowy trenerio miał za mało czasu.Obecną kadre rozgonić w pierwszej kolejności obrone/ zostawił bym Siare i Fabisiaka/ zaciąg gwiazd z Legi. Zostawić z 7-8 zawodników reszta do widzenia. Dudek mówił że nie ma kryzysu jest marazm - pytam się ku..wa kto jest winien temu marazmowi - My kibice ? :twisted: . Jeżeli Klub nie podejmie STANOWCZYCH decyzji to będziemy się kisić / jeżeli w międzyczasie nie spadniemy niżej / w 1 lidze przez kolejnych kilka lat a zawodnicy będą nas częstować odkrywczymi stwierdzeniami ,, nie ma kryzysu taka jest piłka,, Jeżeli nic się nie zmieni to przewiduje żeby uspokoić sytuacje i przypadkiem nie bronić się przed spadkiem nasi dzielni grajkowie wygrają jeden dwa mecze do końca rundy /więcej nie bo nam kibicom znowu się zachce jakiś dziwnych rzeczy w postaci awansu czy pucharu/ a w klubie będzie pięknie i kolorowo. :twisted:Na temat jak postąpiono z Tomkiem Szatanem szkoda się wypowiadać - Tomek My kibice Przepraszamy :brawo:
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników