GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez comitam 2016-04-10, 1:52 pm

może ktoś podpowie kto przygotował drużynę do poprzedniej wiosny? Zajechać mogli jednego dwóch ale nie całą drużynę, zwyczajnie ci panowie uwierzyli, ze są nie do pokonana i zwyczajnie zaczynają gwiazdorzyć razem z trenerem
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire


Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Desantis 2016-04-10, 2:00 pm

Zgadzam się z kolegą "jacmar". Grajki ewidentnie spalone treningiem siłowym w przerwie zimowej ;-( Najbardziej mnie wkurza że jak się nie umiesz przełamać to najlepiej to zrobisz na Zagłębiu:(( Przed jesienią Derbin głosił po sezonie spokojny środek tabeli i ja po aktualnej grze naszych kopaczy sie z nim zgadzam ale czy spokojny to tego już nie jestem taki pewny....Inna sprawa to aktualna atmosfera w szatni.... :((
Desantis
 
Posty: 88
Dołączył(a): 2005-10-31, 11:38 pm
Lokalizacja: Dabrowa

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez jacmar 2016-04-10, 2:03 pm

Do poprzedniej wiosny drużynę przygotował trenejro Smyła nie chcę o nim pamiętać ale trzeba mu to oddac
jacmar
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2007-05-14, 12:39 pm

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez bbartek 2016-04-10, 2:08 pm

Niestety prawda jest brutalna:
- gra na dwóch frontach ( PP+ liga) przerastała nasze możliwości,o czym niektórzy z nas pisali na Forum już po meczach z Cracovią,
-budowa Zespołu w oparciu o III ligowe rezerwy Legii zdała egzamin w II lidze, ale już w I lidze to nieporozumienie( tak na marginesie: zawodnicy Legii , ci lepsi, przechodzą do Ruchu ( ok Ekstraklasa), ale rowniez do Wisły Płock, Arki, Pogoni Siedlce i..bankruta Dolcanu.My jesteśmy na samym koncu. Dlaczego ? A co z umową o współpracy ? Może ograniczyła sie ona do wymiany Prezesa?)
-transfery poza Legia to też nie jest sukces chociaż nadal wierzę w Fidzia i Pribule,
-już na poziomie II ligi obrona wymagała zdecydowanego wzmocnienia, a jest jak..było, a może gorzezj ( ok Fabisiak pomimo dzisiejszego błedu zrobił postęp),
-chyba wyczerpała się dotychczasowa formuła pionu sportowego w tym sztabu szkoleniowego ( Nasza Trójka powinna zostać, ale potrzebny jest doświadczony , ale z ambicjami, trener).

Jedyny plus: kibice.

Teraz należy za wszelką cene utryzmać I lige.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-04-10, 2:15 pm

Pytanie: czemu nie gral Carles ????? , Lukasz byl do wymiany razem z Fidziem . Powoli zastanawiam sie czy problemu faktycznie nie ma w szatni ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2016-04-10, 2:17 pm

Zostawić obecnych trzech trenerow i zatrudnic czwartego? Człowieku to nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji funfli od kufla, tylko firma póki co w dużej części oplacana z pieniedzy podatnika! Albo twoja praca jest w niej potrzebna i cos wnosi, albo te prace lepiej wykona ktos inny. Proste!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5708
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-04-10, 2:18 pm

A czy to nie jest tak ze po zakończeniu tej rundy - nasi trenerzy nie maja
licencji aby prowadzić zespól I ligowy - mam na myśli Pana Derbina.
Jeśli tak to sprawa trenera jest otwarta i szukamy nowego Szkoleniowca.
O meczu w Bełchatowie napisało mi się w sezon I ligowy 2016.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez bbartek 2016-04-10, 2:21 pm

Nie chciałbym aby mój ostatni wpis nie znaczył, że nie widzę pozytywów od momentu kiedy awansowaliśmy do I ligi ale tej chwili jest ważne co należy zmienić.
Na pozytywy przyjdzie czas po zakonczeniu sezonu.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez GrubyPerez 2016-04-10, 2:23 pm

jacmar napisał(a):Do poprzedniej wiosny drużynę przygotował trenejro Smyła nie chcę o nim pamiętać ale trzeba mu to oddac

Dupa nie smyła. Szukiełowicz
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez jacmar 2016-04-10, 2:33 pm

Szukiełowicz był latem 2015r
jacmar
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2007-05-14, 12:39 pm

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Br156 2016-04-10, 2:40 pm

A ja powtórzę to, co mówiłem już w trakcie przygotowań do wiosny.. Gdzie jest teraz Szatan, Tylec, Zaradny, czy nawet Margol? Pierwsza dwójka to chłopaki stąd, dla nich ważny był nie tylko kontrakt, oni temu klubowi po prostu kibicowali.. Zaradny, może jeszcze bez największych umiejętności, ale serce oddawał w każdym meczu.. To właśnie oni mogliby pociągnąć teraz ten klub, w kryzysie. Jesienią wielu mówiło że mamy najlepszych skrzydłowych w lidze - kogo mamy teraz, widać od razu - brak skrzydłowych. Tylec i Zaradny wciagnęliby ich nosem. Zamiast nich mamy Bajdura, Bartczaka, Martineza, któzy nie dają klubowi tak naprawde nic - jaki zatem sens oddawać ludzi ogranych, znających taktykę, a brać nowych, z naprawdę przecietnymi umiejętnościami?

Tutaj też wychodzi poziom przygotowań zimowych - jesienią siłowo wygladaliśmy świetnie, teraz wygladamy tragicznie.

Jak dla mnie jedyne plusy to przede wszystkim Udovicić, który robi na skrzydłach najwięcej zamieszania, mimo że jest obrońcą, Markowski - w porównaniu do Vezałowa to 2 ligi wyżej, mimo dzisiejszego błędu także Fabisiak, no i oczywiście Dudek, którego brak widzieliśmy w poprzednich meczach.
Br156
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2015-02-28, 2:27 pm

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2016-04-10, 3:01 pm

A teraz mecz z objawieniem wiosny z Nowego Sącza (wygrane po 4:0 z Zawiszą i ostatnio Dospelem). Strach sie bać, bo na żaden odkrywczy pomysl Derbina nie liczę. Wszyscy trenerzy czytaja nas jak otwarty komiks, tylko my nie znajdujemy recepty na nikogo. Kazdy juz wie, że wrzutka z boku i Fabisiak odpuszcza wyjscie nawet na "piatkę". W meczu z Miedzia i dziś wystarczyło tylko podejsc blizej do krycia i Zagłebie nie istnieje, o czym ze śmiechem opowiadaja na konferencjach trenerzy naszych przeciwników. My wg słów Derbina zastanawiamy sie po meczach, a nie przed. I chyba powolutku będziemy zakładac temat "kto nowym trenerem po Derbinie". Pewnie jest wielka pokusa, bo Ojrzyński jest wolny, ale on musialby nam troszke wyjasnic w kwestii końcówki jego ostatniej "misji" w Zaglebiu i musialby troszke nabrac pokory. Czas na nabranie pokory jest odpowiedni, bo wylecial z Zabrza za brak wynikow, no i jezeli mialby do nas wrocić to bez tych swoich wynalazków ktorych ciaga za soba do kazdego klubu. I jeszcze mały kamyczek do ogródka, czy naprawdę tacy zawodnicy jak Mizgała i Tylec są slabsi od tych którzy obecnie przegrywaja mecz za meczem np. Wilk?
Ostatnio edytowano 2016-04-10, 3:34 pm przez novack, łącznie edytowano 2 razy
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5708
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-04-10, 3:17 pm

Tu nie chodzi o to aby znęcać się nad trenerem. Istota sprawy w tym, ze
nie potrzebnie nadmuchano baloniki Pucharowy i Awansowy. Okazuje się
że to był błąd i to znaczący błąd - info poszło w Polskę i wyszedł z tego
blamaż.
Pozostała gra w lidze i trzeba z tego impasu jakoś wyjść z twarzą jak
na razie - wszyscy jak na złość przeciwko nam - mam na myśli Sędziów
również, ale to jest taki uboczny minus - chociaż daje dużo do myślenia.
Nie mam pewności - to co mówi trener i apeluje o SPOKÓJ - czy to nam
pomoże aby jeszcze zaistnieć w czołówce I ligi mam na myśli 4-5 miejsce.
Mam na myśli również fakt PR jaki nam stworzyła Telewizja POLSAT czy to
nie ulegnie zmianie ?
Wiele do myślenia ma Własciciel Klubu i Prezes - jak rozwiązać ten Kryzys
aby w przyszłym roku było znacznie lepiej.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez zag23 2016-04-10, 3:57 pm

Zagłebia gra bezmyślnie w każdej formacji szczegolnie w obronie, atak nie istnieje , dośrodkowania bardzo niecelne, choc przeważamy przegrywamy po głupich błedach w kryciu. Jak przeciwnik ma rzut rozny to ma bardzo duza szanse na bramke my za to jak mamy róg to zerowa szansa na bramke, nie pamietam kiedy ostatnio cos strzelilismy w lidze po roznym...boje sie że zamiast walki o awans za tydzien, dwa bedziemy liczyli punkty zeby sie utrzymac w lidze. Solowiej musi wrócić bo tego Vezalowa nie da sie juz ogladać...Udovicic tez cieniutko i dla mnie lepszy bylby Ninkovic, Udo na lewe skrzydlo ewentualnie, cos trzeba zmienic bo przeciwnicy nas juz dawno rozszyfrowali. Ale ta bramka stracona z polowy boiska to bylo cos ..brawo Fabisiak mogles wszystko zrobic , w aut wybic, albo stac w bramce ale Ci sie zachcialo atakować...Pribula, Fidziukiewicz, Matusiak, Bartczak na ławe choc tego ostatniego bym spróbowal w obronie bo podobno w Legi gral na lewej obronie. Potrzebny jest psycholog i motywator naszym zawodnikom, treningi strzeleckie , stalych fragmentow gry w obronie i ataku, celnosc podan, wyjscie na pozycje. Dumny jestem z Dudka który dla mnie gral super i mogl strzelic bramke nawet.


Dzis jestem bardzo zadowolony z kibiców którzy pokazali klase :)
Ostatnio edytowano 2016-04-10, 5:48 pm przez zag23, łącznie edytowano 1 raz
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez pyla 2016-04-10, 4:57 pm

Najgorsze jest to że Bełchatów był bardzo słaby :redface:
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników