GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez krysteksc 2016-04-10, 6:01 pm

Jak nie idzie to nie idzie nie ma sensu się zastanawiać co by było gdyby uznał nam sędzia bramkę nie uznał Dudek mógł wyrównać jeszcze w 1 połowie ale cóż znów porażka za tydzień Sandecja i będzie bardzo ciężko coś ugrać ale utrzymać się utrzymamy.
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm


Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2016-04-10, 8:57 pm

Fakt, że wszystko dołuje coraz bardziej, a w klubie nie potrafi się temu zaradzić znowu pokazuje wielką klubową amatorkę.To, że jest co nie tak widać było już w czasie meczu z cieniutkim Kluczborkiem. Tymczasem Prezes - jak sam przyznał - poszedł sobie na urlop, a przecież zaczynał się decydujący czas jeśli chodzi o rundę jako taką. mam wrażenie, że udana jesień spowodowała, że w klubie w dupach się poprzewracało. Jaroszewskiemu,, że jest super-Prezesem, Stankowi, że jest super-menago czy Derbinowi, że jest co najmniej nowym Capello. Zaczęło się brylowanie po Polsatach i tym podobnych zamiast wykorzystać to co się udało i zabrać sie do roboty. Skoro gówniano przygotowano drużynę do rundy to widząc co sie dzieje i zamiast robić sobie w takim momencie wolne i wydawać kasę na koszulki jednokrotnego użytku na mecz z Lechem Jaroszewski mógłby zatrudnić specjalistę od odnowy biologicznej, który przynajmniej częściowo postawiłby grajków na nogi. Stankowi z kolei po całkiem niezłych letnich transferach też się chyba we łbie popieprzyło bo zamiast zacząć zimowe transfery od przebudowy defensywy czekał nie wiadomo na co od Legii albo testował grajka ze Stomilu z ważnym kontraktem a na koniec wziął gościa po uważnej obserwacji youtuba. Najmniej pretensji miałbym do Derbina choć i tu przy meczu z Bełchatowem mógłby dać sobie spokój z Wezałowem i lepiej by zrobił dając szansę jakiemuś młodemu. W każdym razie najwięcej pretensji mam do Prezesa. Nie odmawiam mu tego, że to na jego konto poszedł awans i 1/2 finału PP. Ale za klub odpowiada Prezes i to, żeby wyjść z kryzysu to jego zadanie. Dlatego pora skończyć z brylowaniem w mediach i wziąć się za robotę. O ile Prezes jest zdolny coś tu radykalnie zmienić. Dobrze by było aby też skończyć z robieniem loda Leśnodorskiemu i odesłać legijny szrot do Warszawy, z którego pożytku nie ma. I nie wiem czy ie z Arakiem, z którego od miesięcy też nic nie ma. I na koniec może coś kontrowersyjnego. Nie wiem czy nie przydałby się w meczu z Sandecją solidny wpierdol coś podobnego jak w Częstochowie ale po to aby zrobił sie solidny wstrząs dla towarzystwa wzajemnej adoracji.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2016-04-10, 10:41 pm

A może "włodarzom" sponsorzy w głowie poprzewracali ? Jak tu podzielić trzy skody ? Pojawili się jacyś "darczyńcy" i hu..j ,staliśmy się klubem gwiazd (medialnych). Stać nas na koszulki jednorazowe ,stać nas na autobus ,na autka do dyspozycji ,błyszczymy w mediach ,a może nasze gwiazdy chcą podwyżki bo im się w głowach popierdoliło i myślą że na koniec sezonu stanie kolejka wysłanników klubów z ekstraklasy ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2016-04-10, 11:23 pm

Desantis napisał(a):Grajki ewidentnie spalone treningiem siłowym w przerwie zimowej

No to policzymy którzy są ,a którzy nie są -

Wojciech Fabisiak- spalony? raczej nie (dziwne?)
Marcin Sierczyński-spalony? też chyba nie ,taki sam poziom(dziwne?)
Krzysztof Markowski-spalony? raczej nie(dziwne?)
Žarko Udovičić-spalony? raczej nie(dziwne?)
Robert Bartczak-spalony? raczej nie(dziwne?)
Łukasz Matusiak-spalony? raczej nie ,nieskuteczny.(dziwne dlaczego?)
Sebastian Dudek-spalony? raczej nie(dziwne?)
Michał Fidziukiewicz-spalony? raczej nie ,nieskuteczny.(dziwne dlaczego?)
Martin Pribula-spalony?raczej nie ,nieskuteczny.(dziwne dlaczego?)
Adrian Paluchowski-spalony? on od początku był przegrzany
Jakub Arak-spalony? raczej nie ,taki był jego poziom na jesieni (1 liga)
Jakub Wilk-spalony? raczej nie ,też był "przegrzany" i pokazał że nazwiska nie grają .
Dimityr Wezałow-spalony? spalony to on chyba był jak tylko się pokazał w Zagłębiu .
Dawid Ryndak-spalony? nieskuteczny(dziwne dlaczego?)


A teraz jeżeli masz dostęp do zapisów transmisji z meczów Zagłębia posłuchaj przy jakich nazwiskach padały "ochy" i "achy"(zachwyty ) ,może coś im odjeba..o? Bo to przeważnie ci wszyscy którzy są tak mało skuteczni teraz na wiosnę ,ale to taka moja teoria "spiskowa" ;-) + dodać przewidywalność gry Zagłębia dla przeciwników .
Zastanawiające są raczej te słowa trenera "Musimy sobie wyjaśnić pewne sytuacje i porozmawiać. Na pewno nie możemy sobie skakać do oczu. Musimy w racjonalny sposób wytłumaczyć sobie serię porażek." Czyżby super "atmosferę w szatni "hu.. strzelił ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez ojcieczawodnika 2016-04-11, 7:40 am

Problemem jest to że zawodnicy nie mają siły biegać a jak już biegają to są wolniejsi od innych. Do tego dochodzi brak skuteczności i jest kicha. Naszemu tercetowi brakło umiejętności w przygotowaniach zimowych, dlatego też pojawiły się kontuzje. Zagłębie nie prowadzi przeglądu zawodników w ligach niższych. Stanek poza ludowy du..szy nie rusza. Kasa jest pusta i opowieści o wielkich sponsorach można pozamiatać pod dywan. Klub podpisuje kontrakty krótkoterminowe z zawodnikami co powoduje, że nawet jak taki Żarko czy Pribula dostana propozycje odejścia to zrobią to za darmo. Szkolenie jak do tej pory było słabe i penie pierwszych zawodników którzy będą przygotowani do gry na poziomie ligowym będziemy mieli za 5-6 lat. To że do tej pory nie doszło do jakiś radykalnych zmian na stanowisku trenera jest związane z kasą. Jeżeli pieniądze się pojawią to pojawi się trener. Pewnie nasza trójka kosztuje mniej niż jeden trener z doświadczeniem.
ojcieczawodnika
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2014-11-09, 7:02 am

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Anakin 2016-04-11, 8:08 am

RUDI napisał(a): Zastanawiające są raczej te słowa trenera "Musimy sobie wyjaśnić pewne sytuacje i porozmawiać. Na pewno nie możemy sobie skakać do oczu. Musimy w racjonalny sposób wytłumaczyć sobie serię porażek." Czyżby super "atmosferę w szatni "hu.. strzelił

To ile czasu Derbin i w ogóle działacze potrzebują aby zdiagnozować sytuację ? Nikt nie oczekuje, że z Bełchatowem zagrają nie wiadomo jaki futbol, ale poprawy jakości nie gry nie było, a błędy obrony jak były tak są. O tym, że nie są dobrze przygotowani do sezonu wiedział już Adam i inni po meczu z Kluczborkiem a w klubie tego nie widzieli ? A jeśli są inne przyczyny to rozmowy powinny odbyć się wcześniej a nie po czwartej z rzędu porażce.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2016-04-11, 11:48 am

U Derbina wydaje mi sie ze szwankuje wszystko . Źle określa co nie działa . Nie potrafi znaleźć przyczyny i nie wie jak to naprawić . Czy prezes powinien go zwolnić . Hm moze najpierw spróbować pomoc . Bo jak ściągniemy np Probierza to jest pewne ze wydamy duzo kasy a gwarancji sukcesu nie ma . Jednego co jestem pewien to jak najszybciej powinien zmienić strukturę trenersko managerska . Gdy bedzie kasa powinnismy mieć układ jak w zawodowych klubach . Manager ktory teoretycznie zarządza wszystkim ale przede wszystkim ustala skład taktykę decyduje o transferach czy przygotowaniach . Ale w każdym temacie ma zastępcę . Jest trener ktory odwalą czarna robotę . Jest fizjoterapeuta dietetyk . Jest spec od wyszukiwania transferów . I często kilku innych specjalistów . To grupa pięciu do kilkunastu ludzi w dużych klubach . My mamy trzech a możemy rozszerzyć do czterech pięciu . To kosztuje ale opieranie całego klubu o człowieka orkiestrę jest tez kosztowne . Bo przecież Derbin nim nie jest a nasze zyski z transferów sa zerowe .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Anakin 2016-04-11, 12:31 pm

Podoba mi się reakcja i oświadczenie Prezesa Rakowa po laniu jakie dostali od Tychów. Trudno porównywać każdą z przegranych do klęski Rakowa, ale po czterech przegranych Jaroszewski też mógłby wykonać w stosunku do kibiców.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-04-11, 3:40 pm

Wszyscy wnosimy na Forum nasze rozważania Kibicowskie - czyli to co
widać na boisku a czy nie ma w tym wszystkim wariantu poza boiskowego
Kiedy zaczynali nasi piłkarze rozgrywki Wiosna 2016 - mówiło się bardzo
głośno o AWANSIE i była nawet przymiarka finansowa ile KASY za AWANS
były sprawy finału na NARODOWYM - w tej chwili wiadomo, ze żadna z tych
spraw nie będzie zrealizowana i stawiam pytanie Czy nie ma takiej sytuacji
sprawa AWANSU została przesunięta na następne lata a KASY za AWANS nie
będzie. Gdyby nasi AWANSOWALI to przecież kilku z nich miałoby szanse na
transfery w innych bogatszych Klubach - transferów nie będzie.
Przecież wczoraj trener Ulatowski sypał nazwiskami i pozytywami o naszych
jak z rękawa. Pewnie My się nie dowiemy co jest przyczyną tego stanu gry
naszych grajków. Zobaczymy jak Nasi Wspaniali zagrają w niedzielę.
Może spokój i rozmowy cos pozytywnego wniosą.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez comitam 2016-04-11, 5:59 pm

zamiast płacić trzem trenerom to zatrudnić jednego z charakterem choćby tego z Dolcana Ząbki
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-04-12, 5:38 pm

Muszę wyznać ze o tym trenerze myślałem również. Dariusz Drzymała myślę
ze ma papiery na prowadzenie drużyny - Chłopak z Warszawskiej Pragi bardzo
skromny i myślę że pracowity, profesjonalista - sam był zawodnikiem.
Młody trener pewnikiem zechce osiągnąć sukces w zawodzie trenera.
Wszystko w rękach Prezesa i Własciciela Klubu. Myślę ze to jest dobry
kandydat.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-04-12, 6:38 pm

Przepraszam - nazwisko trenera Dariusz Dzwigała - Przepraszam
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: GKS Bełchatów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2016-04-12, 8:23 pm

Bardzo lubiałem go jako piłkarza . Jako trener ciekawy ale nie zawsze z sukcesami
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dariusz_Dźwigała
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników