Awans ???

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Awans ???

Postprzez Kreawie c 2003-06-24, 7:54 pm

Czy dostaliście na skrzynke wiadomość o Szczakowiance i naszym domniemanym awansie ?
Kreawie c
 


Sorki

Postprzez Krawiec 2003-06-24, 8:22 pm

Zapomniałem sobie, że zalogowałem sie na stronie http://www.sosnowiec.prv.pl (właśnie tam koleś puscił taką "kaczkę")
Myślałem, że to informacja z serwisu Zagłębia i chyba nie warto jej brać na poważnie. :-(
Krawiec
 
Posty: 1961
Dołączył(a): 2003-05-13, 2:07 am
Lokalizacja: ZD-SO-Środula/Pogoń

Postprzez CZaRnYY 2003-06-24, 8:52 pm

Właśnie, że dziś rano jak się obudziłem taka sama myśl mnie naszła, że gdyby Szczakowianka spadła to dla nas stworzyłaby się szansa awansu...

Pożyjemy i zobaczymy co z tego wyniknie...
CZaRnYY
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2003-01-01, 5:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez Franz 2003-06-24, 9:00 pm

CZaRnYY napisał(a):Właśnie, że dziś rano jak się obudziłem taka sama myśl mnie naszła, że gdyby Szczakowianka spadła to dla nas stworzyłaby się szansa awansu...
Pożyjemy i zobaczymy co z tego wyniknie...


mozna wiedziec jak bo niebardzo wiem o co Ci chodzi :?: jaka szansa bo nie wiem :?: :)
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

Postprzez CZaRnYY 2003-06-24, 10:45 pm

No wiec tak...
Załóżmy, że Szczakowiance udowodnią przekupstwo...
czyli Szczakowianka leci dwie klasy rozgrywkowe niżej (3 liga) zgodnie z regulaminem...
zwalnia się jednocześnie miejsce w 2 lidze, które możemy wypełnić my - dodatkowy nasz atut, że jesteśmy z tej samej grupy III ligi co Szczakowianka...
CZaRnYY
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2003-01-01, 5:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez Fedelissimo 2003-06-24, 11:12 pm

A kto wszedłby do I ligi gdyby sczakowianka spadła do III. Świt odpada bo skoro udowodniono by przekupstwo szczakowiance to Świt też byłby ukarany za przyjęcie łapówki. Trochę to pokręcone
Fedelissimo
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2003-06-19, 5:43 pm

Postprzez Kamilsts 2003-06-24, 11:50 pm

Hmmm jak udowodnią przekupstwo to i Świt i Szczakowa lecą conajmniej dwie klasy niżej!
Mogliby zrobić baraże już w tym roku :-)
Kamilsts
 

Postprzez PRZEMEK1 2003-06-24, 11:59 pm

SKORO MOWA O SZCZAKOWIANCE TO ONI NIGDY NIE MOGĄ ZAKOŃCZYĆ SEZONY BEZ ŻADNEGO SMRODU. W DODATKU BĘDZIE ICH CZEKAĆ CHYBA TRUDNY OKRES (CO MNIE BARDZO CIESZY) BO PRAWDOPODBNIE BEDA MUSIELI POGRAC PRZEZ JAKIŚ CZAS NA ŚLĄSKIM. ILE LUDZI BĘDZIE WTEDY CHODZIĆ NA ICH MECZE? A WYNAJEM PEWNIE KOSZTUJE. ALE NIE SĄDZE ŻEBY UDOWODNILI IM COŚ, CHOĆ PZPN PEWNOE TEREAZ BĘDZIE CHCIAŁ SIĘ POKAZAĆ A NIE JAK W PRZYPADKU TEGO GFRAJAK RASICA CZY JAK MU TAM. A W OGÓLE TO POKAZUJE TO JAKA PIŁKA JEST W POLSCE A MY SIĘ DZIWIMY ŻE NIE MA SUKCESÓW.
PRZEMEK1
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2003-02-25, 12:09 pm

Postprzez fabian 2003-06-25, 2:54 pm

Gówno im udowodnią. Mafijny klub dalej bedzie sobie robił jaja z polskiej piłki. Tylko ja nie wiem po co. Jakie oni z tego mają zyski?
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Postprzez krzysiu 2003-06-25, 6:19 pm

przeczytajcie sobie na gornym pasku w przegladarce nazwe firmy, ktora prowadzi ta strone, na ktorej to pisalo. informacje sa tak samo wiarygodne jak ta firma

jezeli sie komus nie chce szukac to powiem ze chodzi o Bluuu.NET
kto mial z nimi doczynienia ten wie co mam na mysli
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Franz 2003-06-25, 8:33 pm

krzysiu napisał(a):przeczytajcie sobie na gornym pasku w przegladarce nazwe firmy, ktora prowadzi ta strone, na ktorej to pisalo. informacje sa tak samo wiarygodne jak ta firma

jezeli sie komus nie chce szukac to powiem ze chodzi o Bluuu.NET
kto mial z nimi doczynienia ten wie co mam na mysli


ja mialem i jestem tego samego zdania co Krzysiu

pozdrawiam...
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

regulamin

Postprzez Gość 2003-06-25, 8:48 pm

Już gdzieś to pisałem ale napiszę jeszcze raz:

W takim przypadku ma chyba tutaj niestety zastosowanie ten punkt regulaminu który mówi że...

jeśli zespół nie przystąpi z jakichś przyczyn do rozgrywek danej grupy to jego miejsce zajmuje najlepszy zespół spośród spadkowiczów.

Być może jest inny przepis dotyczący dyskwalifikacji ale wątpię dlatego w tym przypadku zamiast Szczakowianki w I lidze zagrałby Świt a w jego miejsce w drugiej lidze zostałyby bodajrze TŁoki Gorzyce. A III ligę po prostu się powiększa, tak jak w przypadku IV grupy III ligi w tym sezonie gdzie kogoś dołożyli bo uznali jego protest.

Wydaje mi się że tak to rozstrzyga regulamin PZPN-u, ale mogę się mylić.
Gość
 

Postprzez Tiger 2003-06-26, 12:43 am

Masz sporo racji, ale regulamin jest niejasny, a z przecieków z PZPN wiem, że bardzo mocno (i niezależnie od sprawy Szczakowianki) odżyła sprawa baraży między drużynami z drugich miejsc o miejsca w 2. lidze. Kilka druzyn 2-ligowych ma podobno kłopoty z licncją. To samo źródło twierdzi, że Zagłębie grałoby z Koroną Kielce, a Flota Świnoujście z Gwardią Warszawa. Oczywiście sprawa jest wybitnie niepewna i jak na razie tylko w sferze spekulacji, niemniej do połowy lipca (a zapewne nawet wcześniej) będzie już wszystko wiadomo na ten temat.
Pozdro z Wwy
Tiger
 

Postprzez bankier 2003-06-26, 6:52 am

Ale - mogło by być dosyć wesoło! :))) Jednak nie wierzę w to!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Re: regulamin

Postprzez Władek 2003-06-26, 11:25 am

Morpheus napisał(a):Już gdzieś to pisałem ale napiszę jeszcze raz:

W takim przypadku ma chyba tutaj niestety zastosowanie ten punkt regulaminu który mówi że...

jeśli zespół nie przystąpi z jakichś przyczyn do rozgrywek danej grupy to jego miejsce zajmuje najlepszy zespół spośród spadkowiczów.

Być może jest inny przepis dotyczący dyskwalifikacji ale wątpię dlatego w tym przypadku zamiast Szczakowianki w I lidze zagrałby Świt a w jego miejsce w drugiej lidze zostałyby bodajrze TŁoki Gorzyce. A III ligę po prostu się powiększa, tak jak w przypadku IV grupy III ligi w tym sezonie gdzie kogoś dołożyli bo uznali jego protest.

Wydaje mi się że tak to rozstrzyga regulamin PZPN-u, ale mogę się mylić.


W przypadku np. nieotrzymania licencji przez któryś z klubów każdorazowo decyzjępodejmuje PZPN. Regulamin nic nie mówi na ten temat. W ubiegłym roku, kiedy po raz pierwszy przyznawano licenje I ligowe, przygotowana została lista II ligowców, którzy mieli ewentualnie uzupełnić I ligę. Na pierwszym miejscu znalazł się Górnik Polkowice. Jest wysoce prawdopodobne, że z jakiegoś powodu będzie wkrótce wolne miejsce miejsce w II lidze. Wysłałem zapytanie do PZPN - u w jaki sposób zostanie uzupełniona II liga. I otrzymałem odpowiedź, że decyzja w tej sprawie zapadnie 4 lipca (choć z doniesień prasowych wynika, że będzie to raczej 7 lipca). A baraże są bardzo prawdopodobne.
Władek
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2003-01-03, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników