Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica Pt 01.04.2016 g.19:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica Pt 01.04.2016 g.19:00

Postprzez Tomcjo 2016-04-02, 9:07 am

Markowski rozłożył mnie na łopatki . " Wiem że lubicie oczerniać defensywe " . Popatrz durniu na tabele w rubryke stracone gole . Jeszcze niedawno lepszy bilans bramkowy miał Dolcan który co kolejka dolicza sobie 3 gole za walkower . A po pieciu walkowerach maja mniej straconych goli od Zagłębia . To niech mi pan powie panie piłkarzu ile meczy pan odpuścił ze mamy wiecej straconych goli . A moze pana umiejetnosci grania w pilke sa za niskie na ten poziom rogrywek i tu jest problem .
Mysle ze dwa gora trzy mecze mozna dac szanse naszemu trio na opanowanie lawinowego kryzysu . Potem trzeba podjac decyzje kto bedzie przygotowywal druzyne do nowego sezonu . A obrona musi przejsc trzesienie ziemi w najblizszym okienku transferowym . A transfery musza byc przeprowadzone przed sezonem a nie na tydzien przed inauguracja bo to calkowity brak profesjonalizmu .
Tomcjo
 
Posty: 7042
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica Pt 01.04.2016 g.19:00

Postprzez slawekchicago 2016-04-02, 9:26 am

Tomcjo napisał(a):Markowski rozłożył mnie na łopatki . " Wiem że lubicie oczerniać defensywe " . Popatrz durniu na tabele w rubryke stracone gole . Jeszcze niedawno lepszy bilans bramkowy miał Dolcan który co kolejka dolicza sobie 3 gole za walkower . A po pieciu walkowerach maja mniej straconych goli od Zagłębia . To niech mi pan powie panie piłkarzu ile meczy pan odpuścił ze mamy wiecej straconych goli . A moze pana umiejetnosci grania w pilke sa za niskie na ten poziom rogrywek i tu jest problem .
Mysle ze dwa gora trzy mecze mozna dac szanse naszemu trio na opanowanie lawinowego kryzysu . Potem trzeba podjac decyzje kto bedzie przygotowywal druzyne do nowego sezonu . A obrona musi przejsc trzesienie ziemi w najblizszym okienku transferowym . A transfery musza byc przeprowadzone przed sezonem a nie na tydzien przed inauguracja bo to calkowity brak profesjonalizmu .


Bardzo Prosze o spokoj , opluwanie pilakrzy nie jest na miejscu ,WTOREK PRZED NAMI :!: :!: :!: :brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica Pt 01.04.2016 g.19:00

Postprzez krysteksc 2016-04-02, 9:46 am

slawekchicago napisał(a):Bardzo Prosze o spokoj , opluwanie pilakrzy nie jest na miejscu ,WTOREK PRZED NAMI :!: :!: :!: :brawo: :brawo: :brawo:

Tylko problem jest taki, że jeśli my będziemy grać tak jak wczoraj to nas rozjadą juniorzy Lecha do wczoraj miałem nadzieję, że będzie lepiej ale wczoraj rozwiane zostały moje nadzieję.
krysteksc
 
Posty: 365
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica Pt 01.04.2016 g.19:00

Postprzez August 2016-04-02, 9:59 am

Do Markowskiego akurat jest o co mieć pretensje. Ale głupie gadanie to raczej nie problem. Mnie martwi to, że jest problem w drużynie, a posunięcie z de facto zmianą pierwszego trenera świadczy o tym, że nie ma pomysłu na to jak temu zaradzić. Wszak zmiana nie tylko nic nie dała, a wyglądało to gorzej. Moim zdaniem źle się stało, że odpalono Derbina.Tak czy owak mamy pogłębiającą się zapaść i to w kluczowym momencie rundy wiosennej.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica Pt 01.04.2016 g.19:00

Postprzez Tomcjo 2016-04-02, 10:34 am

Poprzednia zmianę Stanka jako głównego na Derbina odebrałem jako dobry ruch . Teraz zmiana powrotna mnie martwi . Raczej prezes powinien poszukać trenera specjalisty od kondycji i przygotowań i zatrudnić na miesiąc w roli strażaka . Jesli to nasze trio ma prowadzić drużyne w przyszłym sezonie potrzebują wsparcia i doszkolenia . A w przerwie letniej cała trojka na staże w Europie . Kazdy gdzie indziej a potem wymiana wrażeń . Chyba ze nie zależy prezesowi na podnoszeniu kwalifikacji pracownikow . Wtedy jak najszybciej znaleźć kogoś jak Wdowczyk w Wiśle bo bedzie miał duzo czasu na przygotowanie do nowego sezonu . Ja jednak myśle ze należy chłopakom dać szanse na poprawę błędów bo jesli z tego sie wygrzebią to bedzie szansa na wieloletnia prace tych trenerów a nie ciagle zmiany ktore tez nie sa dobre .
PS . Nie dostrzegam opluwania w nazwaniu durniem kogoś kto uważa ze jest oczerniany podczas gdy efekty jego pracy tabela ligi pokazuje jako tragiczne .
Tomcjo
 
Posty: 7042
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica Pt 01.04.2016 g.19:00

Postprzez Adam1906 2016-04-02, 3:13 pm

August napisał(a):Fakt, że słabną z meczu na mecz.

Pisałam wcześniej, że załamanie formy jest spowodowane złym przygotowaniem drużyny do rundy wiosennej. Trzeba było nie kazać podnosić niektórym piłkarzom ciężarów dwukrotnie większych od ich wagi to by się im nie spaliło mięśni. Stąd m.in. drobne urazy i świński trucht na boisku.

August napisał(a):takie przygotowania do rundy to o kant dupy rozbić bo to kompletna amatorka.

Pasuje to do mojego wpisu powyżej. Bo jak się nie ma w klubie trenera od przygotowania fizycznego to się zestawów ćwiczeń na siłowni z sufitu nie bierze.

Podsumowując: drużyna została zajechana podczas przygotowań do rundy wiosennej i moim zdaniem to jest przyczyną kryzysu w grze Zagłębia. Tylko kto w klubie raczy się przyznać do takiej amatorki? No kto?...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6807
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica Pt 01.04.2016 g.19:00

Postprzez paw25 2016-04-02, 6:26 pm

Fakty są takie że Trio nie ogarnęło przerwy zimowej( a to wyznacznik dobrego warsztatu trenerskiego) .Do rundy jesiennej zespół przygotowywał Miruś Smyła a wszystko szło na konto najbardziej kreatywnego trenera 1 ligi Derbina...
paw25
 
Posty: 437
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica Pt 01.04.2016 g.19:00

Postprzez dakos 2016-04-02, 7:52 pm

Zespól do rundy jesiennej przygotował trener Szukiełowicz nie Smyła
dakos
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2007-05-12, 5:07 pm

Re: Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica Pt 01.04.2016 g.19:00

Postprzez Tomcjo 2016-04-03, 11:06 am

Obejrzałem sobie stracona bramkę i trudno sie doszukać braków kondycyjnych jako głównego powodu straty gola . W meczu z Kluczborkiem widziałem na żywo ta apatie w grze . Przeciwnicy wyprzedzają naszych na odcinku metra dwuch . Brak szybkości to trening ale tu tez widac brak reakcji . Jakies otępienie umysłowe . Moze pala trawkę w szatni i you Man idziemy pokopać w gałe . Udo tak nastawiony dobrze w ofensywie zawala katastrofalnie kolejna bramkę i kolejny mecz . To co głownie cechuje nasza drużyne to rodzaj jakiejś tępoty umysłowej . Moze na Lecha potrzebują jakiś speedow bo nie grają nawet 50 % tego co mogą . Oby śpiące królewny obudziły sie . Nawet jesli Stanek bedzie musiał osobiście każda pocałować .
Tomcjo
 
Posty: 7042
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica Pt 01.04.2016 g.19:00

Postprzez PiotrZS 2016-04-03, 10:40 pm

Witam WSZYSTKICH !MaM nadzieje , ze juz w PP dowiemy sie kto jest tak naprawdę aktualnym trenerem . Co do sytuacji na boisku . Fidziukiewicz zostal wystawiony na piekna mine. Nie jego pozycja i szybka zmiana. Fonfara zawala kolejna bramke . Nie wnosi nic do skladu. Dostal szanse juz przez kilka meczy i nie bylo ani jednej akcji jego strona. Facet nie ma sily . Szybkosci brak. Wskoczyl na miejsce Sierczynskiego i to jest wielkim bledem . Sierczynski nie raz pokazal , ze zasluguje na miejsce w 1 skladzie. Nie wiem komu zalezy tak bardzo zeby gral Fonfara , ale to jest gosc przez ktorego stracilismy kilka bramek. Tomek Szatan tez niestety szansy nie dostal . Uwazam , ze jest lepszy. Pribula i Zarko zajechani graja w wiekszosci ich strona jak nie ma prawej strony. I tu powinien grac Ryndak moim zdaniem , ale nie z Fonfara . Chcialbym zobaczyc go z Sierczynskim tak jak dawniej. W skladzie na chwile obecna wypadlo kilku zawodnikow i to moga byc te zle decyzje . Licze na PP ! Wiernie kibicuje Zagłębiu i zawsze bede ! :niezle:
PiotrZS
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2016-04-03, 11:53 am

Re: Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica Pt 01.04.2016 g.19:00

Postprzez pyla 2016-04-03, 11:00 pm

Tomek Szatan dostał szanse od Smyły :-)
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica Pt 01.04.2016 g.19:00

Postprzez Anakin 2016-04-04, 6:27 am

Zapewne z Derbinem jako pierwszym trenerem zespół – źle przygotowany do rundy – też wyglądałby słabo, ale z kombinującym Stankiem wyglądało to jeszcze gorzej. Zresztą w trakcie meczu – w przeciwieństwie do Tarasiewicza – wyglądał na zagubionego. I we żaden sposób nie umiał pomóc drużynie. Mecz z Miedzią i zaskakująca zmiana na ławce moim zdaniem pokazują, że mogą tylko spotęgować kryzys a nie go zażegnać.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica Pt 01.04.2016 g.19:00

Postprzez PiotrZS 2016-04-04, 8:20 am

:niezle:
Ostatnio edytowano 2016-04-04, 8:36 am przez PiotrZS, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
PiotrZS
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2016-04-03, 11:53 am

Re: Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica Pt 01.04.2016 g.19:00

Postprzez PiotrZS 2016-04-04, 8:21 am

Racja dostal szanse od Smyly. I na dobre mu to wyszlo jest szanowany . Wszystko gra . I Rozwoj wyglada calkiem dobrze.
Zgadzam sie bo zaskakujace zmiany na lawce zaskakuja pewnie samych zawodnikow . Co niestety ich tylko doluje i niszczy glowy. Do tego Kilku zostalo odpalonych po naprawde dobrych wynikach. A.konsekwencja tego jest pozniej brak atmosfery. Uwazam , ze juz teraz w szatni klimatu i dobrej atmosfery brak. Mam nadzieje ze nikt nic tam nie kombinuje przez co moglby miec stale miejsce w skladzie . Bo tak jak napisales nasz kryzys moze sie potegowac nie tylko przez kombinacje pana S. Pozdrawiam
PiotrZS
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2016-04-03, 11:53 am

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników