I ligowa WIOSNA 2016

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: I ligowa WIOSNA 2016

Postprzez Adam1906 2016-06-01, 5:10 pm

lesław1 napisał(a):tak zacząłem się zastanawiać każdy mówi że musimy wygrać minimum 5;0 zeby awansowac na 3 miejsce przy stracie punktów przez Chrobry, jeśli się nie mylę a wygramy dajmy na to 1:0, lub będzie walkower ,a jednocześnie wygra gieksa to jest minitabela w ktorej bedziemy miec 9 pkt gieksa 6 a zawisza 3 więc nie trzeba wygrywać 5:0- jeśli się mylę proszę o wyprowadzenie z błędu:)

Istotnie, nie mylisz się 8)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: I ligowa WIOSNA 2016

Postprzez August 2016-06-01, 5:19 pm

Adam1906 napisał(a):
lesław1 napisał(a):tak zacząłem się zastanawiać każdy mówi że musimy wygrać minimum 5;0 zeby awansowac na 3 miejsce przy stracie punktów przez Chrobry, jeśli się nie mylę a wygramy dajmy na to 1:0, lub będzie walkower ,a jednocześnie wygra gieksa to jest minitabela w ktorej bedziemy miec 9 pkt gieksa 6 a zawisza 3 więc nie trzeba wygrywać 5:0- jeśli się mylę proszę o wyprowadzenie z błędu:)

Istotnie, nie mylisz się 8)

I bardzo dobrze. Nie jestem zwolennikiem rozstrzygnięć pozaboiskowych to biorąc pod uwagę cyrk jaki ma miejsce w Bydgoszczy najlepiej będzie jakby nie przyjeżdżali:

Radosław Osuch obiecywał, że w środę ujawni się nowy właściciel spółki WKS Zawisza. Nic takiego nie nastąpiło.

Mimo to rada nadzorcza zaakceptowała sprzedaż WKS Zawisza. W głosowaniu był remis 2 do 2. Katarzyna Piątkowski i Zdzisław Gomulski, przedstawiciele Osucha, poparli sprzedaż. Wiktor Jakubowski i Jerzy Mickuś byli przeciw. Decydował jednak głos przewodniczącej Piątkowskiej.

- Głosowałem przeciwko, bo ten podmiot się nie ujawnił - tłumaczy Jakubowski, przedstawiciel miasta.

Ma się to stać dopiero w poniedziałek. Prezesem do tego czasu została Piątkowska, zastępując Anitę Osuch. Potem nowy właściciel, o ile się ujawni, wskaże prezesa.

Klub złożył odwołanie od decyzji komisji nie przyznającej mu licencji na grę w I lidze. Do tej pory nie zakończył się jednak audyt finansów, a to było przyczyną odmowy.

Cały tekst: http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/ ... z4ALSxW5fj

Najfajniejsze jest to, żr Rada poparła sprzedaż nabywcy-widmo :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2016

Postprzez Blajpios 2016-06-01, 5:19 pm

lesław1 napisał(a):tak zacząłem się zastanawiać każdy mówi że musimy wygrać minimum 5;0 zeby awansowac na 3 miejsce przy stracie punktów przez Chrobry, jeśli się nie mylę a wygramy dajmy na to 1:0, lub będzie walkower ,a jednocześnie wygra gieksa to jest minitabela w ktorej bedziemy miec 9 pkt gieksa 6 a zawisza 3 więc nie trzeba wygrywać 5:0- jeśli się mylę proszę o wyprowadzenie z błędu:)

no, nie do końca każdy... Choć też się dziwię, jak nie podejmujemy tego wątku - od 3 dni trochę ta sytuacja chodzi mi po głowie, bo to rzeczywiście, biorąc pod uwagę smaczki różne, z Gieksą w tle... to niezwykłe robi konfiguracje. Napomknąłem o tym 3 dni temu:
Blajpios napisał(a):Tak "zbiorczo". I kto by przypuszczał, że przyjdzie w ostatniej kolejce kibicować GKSowi?... (no, o ile skutecznie uda się zakibicować Zagłębiu).
(...)
Wracając do początku. Nawet, jeżeli nie wywalczy Zagłębie tego 3 miejsca, co może się, jak zaznaczyłem, udać nawet nie zwyciężając pięcioma bramkami: (...)

Wczoraj zaś, to już "kawa na ławę" rozkminiałem, by zachęcić Bractwo do posnucia takich samych dywagacji, bo to dodatkowy smaczek. Tymczasem - chyba to aż taki smaczek, że przysłowiowy "nikt się nie chce w te wizje zagłębiać". A to ciekawe porozważać, jaki ciężki los spotkał Gieksę, że ma wybór trudny, czy chcieć wygrać ostatni mecz, walcząc o swoje, ale jest ryzyko że pomogą Zagłębiu znaleźć sę wyżej od nich - co zwłaszcza w wypadku walkoweru od Zawiszy jest dla nich wyborem ciężkim, bo wtedy wiedzą na pewno Gieksiarze, że Zagłębie będzie wyżej od nich, ale za to wygrywając ostatni mecz pomagają Zagłębiu być jeszcze wyżej: lecz dzięki temu znajdą się zaraz za Zagłębiem, ale przeskoczą Zawiszę, czego inaczej nie mogą dokonać:
posting.php?mode=reply&f=1&t=9884&sid=493caff5ee73459652ed5d51aa300735#pr285366

Powracając natomiast do sytuacji w wypadku rozgrywania meczu (tylko czy Zawisza aby nie zdecyduje się zamiast na dwa ryzyka, poprzez walkower: na tylko jedno ryzyko, że może Gieksa ich przegoni i Zagłębie, o ile wygra Gieksa - ale nie zdecyduje się na ryzyko "piątki" od Zagłębia?)... Otóż, w wypadku rozgrywania meczu z Zawiszą, to sytuacja dla Gieksy nie jest tak niemiła, bo po prostu walczą o swoje, mają szanse nawet przeskoczyć Zagłębie (gdyby nie wygrało z Zawiszą) a jeżeli się nie uda, to trudno, Zagłębie będzie wyżej. Natomiast, przy walkowerze, jeżeli najpierw walkower wybierze Zawisza - to potem Gieksa... hm, decyduje, czy walczy, by pomóc Zagłębiu i sobie (mniej) czy odpuszcza pomoc sobie, ale "temu takiemu" Zagłębiu nie pomoże...
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2016

Postprzez August 2016-06-01, 5:34 pm

Blajpios napisał(a):owracając natomiast do sytuacji w wypadku rozgrywania meczu (tylko czy Zawisza aby nie zdecyduje się zamiast na dwa ryzyka, poprzez walkower: na tylko jedno ryzyko, że może Gieksa ich przegoni i Zagłębie

Zawisza ma większe obecnie problemy niż to czy zajmie 3, 4 czy 5 miejsce. Jeśli cokolwiek mają przystąpić do rozgrywek w przyszłym sezonie muszą skutecznie odwołać się od decyzji organów PZPN. Dlatego sens - jeśli tylko ryzykują walkowerem - przyjazdu do Sosnowca wydaje się być żaden. O ile przyjadą:
W niedzielę mają zagrać ostatni mecz w tym sezonie, z Zagłębiem Sosnowiec. Istnieje obawa, że nie zdołają zebrać składu. W poprzednim spotkaniu trener Zbigniew Smółka miał tylko trzech rezerwowych.

W środę trenowało zaledwie 13 zawodników. To grupa juniorów z Jakubem Łukowskim oraz Tomasz Wełnicki, Sebastian Kamiński, Jakub Smektała, Szymon Lewicki, Piotr Stawarczyk i Łukasz Sapela.

Cały tekst: http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/ ... z4ALWDq5VF
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2016

Postprzez Blajpios 2016-06-01, 5:43 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):
lesław1 napisał(a):tak zacząłem się zastanawiać każdy mówi że musimy wygrać minimum 5;0 zeby awansowac na 3 miejsce przy stracie punktów przez Chrobry, jeśli się nie mylę a wygramy dajmy na to 1:0, lub będzie walkower ,a jednocześnie wygra gieksa to jest minitabela w ktorej bedziemy miec 9 pkt gieksa 6 a zawisza 3 więc nie trzeba wygrywać 5:0- jeśli się mylę proszę o wyprowadzenie z błędu:)

Istotnie, nie mylisz się 8)

I bardzo dobrze. Nie jestem zwolennikiem rozstrzygnięć pozaboiskowych to biorąc pod uwagę cyrk jaki ma miejsce w Bydgoszczy najlepiej będzie jakby nie przyjeżdżali:

Radosław Osuch obiecywał, że w środę ujawni się nowy właściciel spółki WKS Zawisza. Nic takiego nie nastąpiło.

Mimo to rada nadzorcza zaakceptowała sprzedaż WKS Zawisza. W głosowaniu był remis 2 do 2. Katarzyna Piątkowski i Zdzisław Gomulski, przedstawiciele Osucha, poparli sprzedaż. Wiktor Jakubowski i Jerzy Mickuś byli przeciw. Decydował jednak głos przewodniczącej Piątkowskiej.

- Głosowałem przeciwko, bo ten podmiot się nie ujawnił - tłumaczy Jakubowski, przedstawiciel miasta.

Ma się to stać dopiero w poniedziałek. Prezesem do tego czasu została Piątkowska, zastępując Anitę Osuch. Potem nowy właściciel, o ile się ujawni, wskaże prezesa.

Klub złożył odwołanie od decyzji komisji nie przyznającej mu licencji na grę w I lidze. Do tej pory nie zakończył się jednak audyt finansów, a to było przyczyną odmowy.

Cały tekst: http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/ ... z4ALSxW5fj

Najfajniejsze jest to, żr Rada poparła sprzedaż nabywcy-widmo :lol:

przepraszam, jeżeli poniżej trochę wyda się wyrwane z kontekstu, ale w tym czasie, jak pisałem, pisał i Kol. August - i moje rozważania, jaka jest sytuacja w Zawiszy, które pisałem: czy stać Zawiszę teraz na myślenie dwutorowe, że i o wyniku i o własności/przyszłości myślą, czy nie stać - to stały się nieaktualne, jeżeli wierzyć temu, co znalezione zostało w bydgoskiej prasie... Toteż - musiałem wyciąć. Dalsza jednak część wciąż nadaje się do wysyłki, choć trochę może niedopasowana, niemnej ją wysyłam, by przeredagowując znów nie "nadziać się" na już napisany inny wpis - i znwou byłoby trzeba przeredagowywać...
Oczywiście - to powyższe, o ile jest szansa na taką dwutorowość... Jeżeli bowiem rozsypka jest już taka, że R. Osuchowi nie tylko na niczym nie zależy, ale w ogóle chętnie odpuszcza wszystko, to i wszystko jest możliwe.
Niemniej, że pozwolę sobie trochę zaooponować... Czy naprawdę Rada tak nielogicznie wybrała, dała zgodę na zakup-widmo? Moim zdaniem, nie bardzo. Tych dwoje reprezenantów dotychczasowego właściciela przecież chyba dobrze wiedziało, do kogo idzie klub, tyle że to jeszcze nie ujawnione. Nadto - głosowali wg woli właściciela (czyli z tego punktu widzenia, dobrze wiedzieli, komu sprzedają: wybawicielowi z kłopotów).
Gorzej jednak się wydaje że jest... Jak napisałem, tak jak Arabowie wykupują europejskie kluby w ramach instalacji się w Europie - tak "na mniejszą skalę Arabami w Polsce są Niemcy"... Np. - kupią sobie klub w Gdańsku. Potem - gdzieś jeszcze. Potem - na przykład w Bydgoszczy, mieście, które "miało taką solidną tradycję V Kolumny"... A ponoć, ten, który się ociąga z ujawnieniem... to właśnie Niemiec miał kupić Zawiszę. Jak napisałem parę postów wcześniej... No, dobrze, że nie Arab, ruski czy ukraiński mafioso albo jakiś szemrany typ z Afryki; niemniej, Niemiec, hm... to taki "mniejszy Arab" w Polsce?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2016

Postprzez Anakin 2016-06-02, 12:13 pm

August napisał(a):W niedzielę mają zagrać ostatni mecz w tym sezonie, z Zagłębiem Sosnowiec. Istnieje obawa, że nie zdołają zebrać składu. W poprzednim spotkaniu trener Zbigniew Smółka miał tylko trzech rezerwowych.

Chyba się starają żeby przyjechać:
Zawisza Bydgoszcz zgłosił dzisiaj do rozgrywek I ligi pięciu nowych piłkarzy.

Są to Damian Michalski, Kamil Zieliński, Dorian Affeld, Igor Witczak oraz Maciej Jankowski.
http://www.90minut.pl/news/266/news2665 ... karzy.html
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: I ligowa WIOSNA 2016

Postprzez Tomcjo 2016-06-02, 6:39 pm

Oni sie starają . Mam nadzieje ze nasze chłopaki tez . Nie wymagam 5-0 ale licze ze przynajmniej spróbują osiągnąć taki wynik . Bedzie potrzebna walka na 110 % bo nikt nie padnie na kolana .
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I ligowa WIOSNA 2016

Postprzez Blajpios 2016-06-05, 4:51 pm

No, cóż. Trochę już napisałem z tego, co na podsumowanie wypada - w wątku o meczu z Zawiszą. Dla kompletu jednak. Nie przesadzajmy, sukces jest, sezon na III miejscu dla beniaminka, to prawie tak, jak... wicemistrzowstwo dla beniaminka! Nawet V miejsce, byłby sukces. Dodatkowo - fikuśnie wyszło z pomocą w ostatnich chwilach i Gieksy i Arki, gdy napomponwwany balon i zadufanie, jak to zleją Zawisze zeszły. Mam nadzieję, że zawiedzione zadufanie nie spowoduje, że w takim razie nie docenione będzie miejsce III. Ba - warto zobaczyć, że to naprawdę niezły sezon, skoro tak kiepska połowa wiosny nie unimożliwiła miejsca.
To raz.
Dwa jednak - nie można zaraz zapomnieć ani o tym kiepskim fragmencie wiosny, anie o uwierzeniu w nadmuchane balony, ani nie można myśleć, że to była drużyna na Ekstraklasę, tylko zawalili w środku wiosny, ani nie można zlekceważyć błędów ostatniego meczu. W ogóle - mam nadzeiję, że doceniając sukces, nie uwierzymy za bardzo, bo to jest trochę wynik ponad stan, biorąc pod uwagę to, co było prezentowane w całości sezonu, w poszczególnych formacjach itd. Trzeba zauważyć, że ta "pomoc innych w ostatnich minutach" dla osiągnięcia sukcesu, powinna nauczyć trochę realizmu i pokory. Dużo jeszcze czeka pracy - i przebudowania każdej formacji. Jeżeli ma być perspektywa dalszego rozwoju - to nie tylko do zmiany słabe ogniwa ale i doświadczeni starsi - też powinni być przygotowywani do zajęcia np. miejsca w kadrze szkoleniowej, bo są zasłużeni, ale nawet na S. Dudku awansu chyba się nie zbuduje a jeżeli nawet on tak, to inni już chyba nie dadzą rady. A "młodzi rozwojowi" - to trzeba też przewartościować, bo niektórzy, to po prostu już trzeba zauważyć, że są w wieku do najlepszej gry a nie młodzi. Itd itp. Tak więc - nie dajmy się zwariować. W żadną stronę, czyli nie deprecjonując sukcesu, nie bijąc na alarm aż do rozwalenia bębnów - ale też nie skacząc pod niebiosa, bo jest wielki sukces, faktycznie, III miejsce, więc nie ocenimy realnie minusów.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2016

Postprzez zag23 2016-06-05, 5:17 pm

blajpios dla mnie 3 miejsce w takim stylu to nie satysfakcjonuje...byliśmy po rundzie jesiennej na tym miejscu z myślą o awansie do ekstraklasy i kończymy cudem, podkreślam cudem na 3 miejscu niech to nie zamydli oczu nam tej wiosny i zostaną wyciągnięte słuszne wnioski i decyzje personalne bo graliśmy tej wiosny bardzo przecietnie i szczerze mówiąc nie zasługujemy na to miejsce , mówię jak jest bez lizodupstwa...1 Liga sie tak wyrównała na wiosnę, że równie dobrze moglibyśmy byc w środku tabeli...w 34 kolejkach strzelamy 53 bramki i tyle samo tracimy to jest masakra jakaś nie pamiętam tak słabej obrony w Zagłębiu Sosnowiec od Orange Ekstraklasy.

Priorytety transferowe to moim zdaniem:
- solidny bramkarz
- cała obrona na wszystkich pozycjach
- lewy pomocnik
- ofensywny pomocnik
- mocny i bramkostrzelny napastnik
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: I ligowa WIOSNA 2016

Postprzez Tomcjo 2016-06-05, 5:32 pm

Ktoś powiedział ze w piłce i na rybach liczy sie to co w sieci . Wiec ten sezon jest najlepszy od lat . Półfinał Pucharu Polski i minimalna porażka z Lechem oraz trzecie miejsce . To rewelacyjny wynik beniaminka . I można by piać z zachwytu gdyby nie spora łyżka dziegciu . Po pierwsze rekordowa liczba straconych goli . Przy takiej liczbie dziur w siatce naszej bramki obrońcy powinni pobierać pensje na poziomie juniorów . Zajęliśmy bardzo wysokie miejsce ale runda wiosenna to był koszmar i wysokie miejsce zawdzięczamy rewelacyjnej jesieni i słabości rywali . W przyszłym sezonie liga bedzie duzo silniejsza a nasz obecny skład gwarantuje ze drużyna bedzie duzo słabsza . Obawiam sie ze rezultatu z tego roku nie przebijemy przez najbliższe lata . W statystykach jak ktoś spojrzy po latach bedzie myślał o dużym sukcesie . Jednak tu i teraz możemy byc zawiedzeni bo taka okazja awansu szybko sie nie powtórzy . Teraz żeby awansować potrzebujemy duzo lepszej drużyny . Choć moze to lepiej bo gdybyśmy dzis swietowali awans to drzalbym co ten skład pokaże w ekstraklasie .
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I ligowa WIOSNA 2016

Postprzez Bizoniasty 2016-06-05, 6:18 pm

Dzisiaj na meczu przyjrzałem się Arakowi i stwierdzam, że robimy mu dużą krzywdę. Arak to nie jest piłkarz, który może grać jako osamotniony napastnik. Nie ma ani warunków fizycznych ani technicznych. Taki napastnik MUSI wychodzić pod piłkę, musi przytrzymać grę, podać, zadryblować, strzelić z dystansu. Taki jest Fidziukiewicz i on się do tego nadaje idealnie. Arak to napastnik, który przyjmuje piłkę i strzela. Także we dwóch z Fidziukiewiczem coś by z niego było a tak... Jeśli Magiera ma zamiar grać podobnym ustawieniem to nie róbmy chłopakowi (Arakowi) krzywdy i dajmy mu iść gdzie indziej, niech go Legia ulokuje lepiej bo naprawdę bardzo go szkoda
Bizoniasty
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2006-07-25, 2:28 pm
Lokalizacja: Sosnowiec | Pogoń

Re: I ligowa WIOSNA 2016

Postprzez August 2016-06-05, 8:16 pm

Bizoniasty napisał(a):Dzisiaj na meczu przyjrzałem się Arakowi i stwierdzam, że robimy mu dużą krzywdę

Może to zabrzmi kontrowersyjnie ale ten sezon pokazał, że formuła współpracy się wyczerpała. Ani Kuba może nie dać Zagłębiu za wiele ani Zagłębie nie zapewni Kubie odpowiedniego rozwoju. Dla dobra zawodnika powinien on odejść a Ruch mógłby być dla niego dobrym rozwiązaniem.Z kolei dla nas na Kubie świat się nie kończy
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2016

Postprzez Bizoniasty 2016-06-06, 7:49 am

August napisał(a):
Bizoniasty napisał(a):Dzisiaj na meczu przyjrzałem się Arakowi i stwierdzam, że robimy mu dużą krzywdę

Może to zabrzmi kontrowersyjnie ale ten sezon pokazał, że formuła współpracy się wyczerpała. Ani Kuba może nie dać Zagłębiu za wiele ani Zagłębie nie zapewni Kubie odpowiedniego rozwoju. Dla dobra zawodnika powinien on odejść a Ruch mógłby być dla niego dobrym rozwiązaniem.Z kolei dla nas na Kubie świat się nie kończy

Dokładnie, szczególnie jak zauważyłeś nie wiele on wniósł w tym sezonie do naszej gry i jeśli Magiera dalej będzie ciągnął podobny styl i strategię gry to jak najbardziej pozbycie się Araka będzie z korzyścią dla obu stron.
Bizoniasty
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2006-07-25, 2:28 pm
Lokalizacja: Sosnowiec | Pogoń

Re: I ligowa WIOSNA 2016

Postprzez lesław1 2016-06-06, 10:45 am

August napisał(a):
Bizoniasty napisał(a):Dzisiaj na meczu przyjrzałem się Arakowi i stwierdzam, że robimy mu dużą krzywdę

Może to zabrzmi kontrowersyjnie ale ten sezon pokazał, że formuła współpracy się wyczerpała. Ani Kuba może nie dać Zagłębiu za wiele ani Zagłębie nie zapewni Kubie odpowiedniego rozwoju. Dla dobra zawodnika powinien on odejść a Ruch mógłby być dla niego dobrym rozwiązaniem.Z kolei dla nas na Kubie świat się nie kończy



tak od razu na szubienicę go daj bo strzelił 8 goli a nie 17. zobacz w ilu meczach grał teraz a ile w sezonie wcześniej i czy aby ci średnia nie wyjdzie zbliżona..

typowe cyniczne zachowanie, po awansie robiłeś mu loda żeby u nas został a teraz jak nogą się podwinęła wyjebać na zbity pysk taki szrot niech sobie śmierdziele go wezmą ja pierdolę, ogarnijcie się pacany forumowe bo jeden piszę o honorowym odejściu Mójty a drugi debil pierdoli żeby wyjebać zawodnika który rok wcześniej dał awans naszemu klubowi o którym marzyliście 8 LaT
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2016

Postprzez RUDI 2016-06-06, 11:42 am

lesław1 napisał(a):...ogarnijcie się pacany forumowe bo jeden piszę o honorowym odejściu Mójty ...

Masz jakiś problem ? pacanie to możesz sobie powiedzieć do lustra gdy się golisz (bo chyba się golisz?)
Do reszty tych Twoich "wypocin" nie będę się odnosił bo nie były skierowane do mnie ,ale jak rozumiem to tym pierwszym debilem jestem ja ? masz jaja żeby mi to powiedzieć prosto w twarz ? jesteś wielki bo sezon skończony i możliwość spotkania na Ludowym "odroczona" do jesieni ? Jakim trzeba być palantem żeby na forum kibicowskim nazywać kogoś ,drugiego kibica tego samego klubu, debilem?
Ostatnio edytowano 2016-06-06, 12:11 pm przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników