PUCHAR POLSKI 2015/16 - NASZA DROGA DO PÓŁFINAŁU

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: PÓŁFINAŁ PP: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Lech Poznań

Postprzez slawekchicago 2016-04-06, 6:10 pm

Powiem Wam szczerze , szczegolnie po takim meczu pozostal ;-( , mam nadzieje ze pilkarze dojda szybciej do siebie ode mnie , w niedziele usiade przed TV i znow bede sciskal kciuki , bo tych pare pkt trzeba jeszcze zdobyc a potem co ??? Nowy sezon nowe NADZIEJE no i EURO . Brrrr jestem zdolowany jak narazie a ZARAZEM DUMNY Z ZAGLEBIA :brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: PÓŁFINAŁ PP: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Lech Poznań

Postprzez Adam1906 2016-04-06, 7:47 pm

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: PÓŁFINAŁ PP: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Lech Poznań

Postprzez August 2016-04-06, 9:35 pm


No właśnie zastanawiałem się wczoraj czy dobrze widziałem że mamy nowy herb i nowe barwy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: PÓŁFINAŁ PP: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Lech Poznań

Postprzez jackie57 2016-04-06, 9:43 pm

Drużynie należą się pochwały za dobry występ w PP, ale gadanie niektórych pilkarzy w stylu "przeciwnik był w naszym zasięgu" jest lekko irytujące. Jeśli byl to trzeba było wygrać i tyle w temacie.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: PÓŁFINAŁ PP: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Lech Poznań

Postprzez slawekchicago 2016-04-07, 2:24 am

jackie57 napisał(a):Drużynie należą się pochwały za dobry występ w PP, ale gadanie niektórych pilkarzy w stylu "przeciwnik był w naszym zasięgu" jest lekko irytujące. Jeśli byl to trzeba było wygrać i tyle w temacie.


bo byl , a taktyka Artura to :brawo: :brawo: :brawo: tylko szkoda ze nic nie wpadlo, a stracilismy po stracie (zdaniem wielu po faulu) I to chyba wtedy akurat gdy Siara byl za boiskiem. Nie chwale Lecha bo nie ma za co Dzien konia mial Arajuuri ale gdyby nie wejscie Linettego to Lech by w koncu dostal ta bramke , on zrobil roznice .Szkoda szkoda szkoda ,teraz mam tylko NADZIEJE ZE NIE PRZYJDZIE CZEKAC KOLEJNYCH 38 LAT :-( .Ten mecz pokazal ze NASZE MIEJSCE JEST SZCZEBEL WYZEJ , tylko ze moze lepiej ze nie w tym roku . Teraz najtrudniej bedzie to wszystko utrzymac I dokladac kolejne cegielki by byl progress . Tego sobie jak I Wam zycze. Siedzielismy tyle lat w 2 lidze to jak posiedzimy jeszcze roczek w pierwszej to nic sie nie stanie,przynajmniej Polsat bedzie mial co pokazywac :-) choc jak to sie mowi NADZIEJA UMIERA OSTATNIA ,po tej kolejce chyba bedzie juz wszystko wiadomo . dwa wazne mecze w piatek oby po nich byla jeszcze iskierka ,a moze zaplon bo iskierka byla na Lechu . Teraz wszystko w glowach zawodnikow , bo ten remis w Pucharze napewno boli
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: PÓŁFINAŁ PP: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Lech Poznań

Postprzez werty2 2016-04-07, 7:51 am

August napisał(a):

No właśnie zastanawiałem się wczoraj czy dobrze widziałem że mamy nowy herb i nowe barwy.


Napisze tak, pomysł dobry, wykonanie niestety gorsze. Jubileuszowa wersja herbu klubowego to nie nowość, natomiast kolorystyka - dramat. Można wprowadzić do obiegu logotyp (w tym przypadku herb) monokolorowy (przykład MANU i czarny herb na białych koszulkach) tyle, że ten żółty średnio wygląda, czarna tarcza z białymi napisami oraz trójzębem była by o wiele bardziej widoczna i zgodna z identyfikacją wizualną klubu.

Chcieli zrobić okazjonalne koszulki?
Przecież, aż się prosi o stylizację historyczną, szczególnie, że w tym roku obchodzimy dwa jubileusze. Zysk ze sprzedaży gwarantowany. Swoją droga ciekawi mnie czy repliki tych trykotów, w których nasi piłkarze grali we wtorek trafią do ogólnego obiegu, bo, że "możni" sosnowieckiego piłkarstwa mają w szafie "po sztuce" to już wiem.

P.S. Szkoda tego półfinału i... formy z jesieni ubiegłego roku.
werty2
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2008-08-17, 10:28 am
Lokalizacja: Będzin

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników