25.04 g.18.00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

25.04 g.18.00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik

Postprzez krzysiu 2015-04-18, 1:27 pm

Zapraszamy znajomych na facebooku:
https://www.facebook.com/events/845030718878763/
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: 25.04 g.18.00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik

Postprzez Adam1906 2015-04-18, 1:58 pm

krzysiu jest szybszy niż Speedy Gonzales ;-) Teraz nie ma pitu pitu. Do meczu z ROW-em Rybnik co prawda jeszcze tydzień czasu, ale już teraz trzeba to wykrzyczeć:
W SOBOTĘ WSZYSCY NA LUDOWY! TRZEBA WRESZCIE ZAPEŁNIC TRYBUNY NASZEGO ESTADIO!!! :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: 25.04 g.18.00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2015-04-18, 4:47 pm

To co pisze Kol. Adam1906 to prawda i tylko prawda LUDOWY NALEZY ZAPEŁNIĆ
w meczu z ROWEM - zwycięstwo z Siarka było ważne i osiągnęliśmy pewną pozycje
w Tabeli (zielone pole) to po meczu wygranym z ROWEM możemy to zielone pole
umocnić - a to z tego powodu ze Kluczbork zagra ze Stalówka a Stal Mielec zagra
z Rozwojem. Te wyniki będą decydować w dalszej perspektywie o miejscu w tabeli.
Ja liczę na pierwszym miejscu w Kibiców iż zameldują się w dużej liczbie na LUDOWYM
a piłkarze zrobią swoje- jak do tej pory i wygrają a 3 pkt zostaną w Sosnowcu.
To drugi z kolei ważny mecz dla naszej drużyny. Po dzisiejszych meczach
Kluczbork musi wygrac ze Stalówka a Stal Mielec z Rozwojem.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: 25.04 g.18.00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik

Postprzez mwy 2015-04-18, 8:31 pm

Adam1906 napisał(a):Po dzisiejszych meczach
Kluczbork musi wygrać ze Stalówka a Stal Mielec z Rozwojem.


A ja uważam ze remisy będą najlepsze, przynajmniej w Kluczbork ze Stalówką.
Trzy drużyny i tak wejdą wyżej, to może niech wyklaruje sie juz trzech najlepszych :), a nie 10 zespołów z szansami na wejście .
Aha, Legionowia niech wygra z Rakowem, bo medaliki coś tez cisną w góre :/
mwy
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2003-09-13, 8:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 25.04 g.18.00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik

Postprzez Adam1906 2015-04-18, 8:37 pm

mwy, jak coś kopiujesz to kopiuj tak, jak należy. Nie ja to powiedziałem, ale Tadeusz.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: 25.04 g.18.00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik

Postprzez mwy 2015-04-19, 5:47 am

Adam1906 napisał(a):mwy, jak coś kopiujesz to kopiuj tak, jak należy. Nie ja to powiedziałem, ale Tadeusz.

Tak, tak, przeoczenie, przepraszam
mwy
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2003-09-13, 8:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 25.04 g.18.00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik

Postprzez Adam1906 2015-04-19, 6:25 am

ROZSYŁAJCIE TEN PLAKAT WSZĘDZIE GDZIE SIE DA!!! NAMAWIAJCIE DO PÓJŚCIA NA MECZ SWOICH ZNAJOMYCH, KOLEGÓW, PRZYJACIÓŁ, RODZINĘ!!! ZAPEŁNIJMY LUDOWY DO OSTATNIEGO MIEJSCA!!! WYWALCZMY WSPÓLNIE Z NASZYMI PIŁKARZAMI AWANS DO 1 LIGI !!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: 25.04 g.18.00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2015-04-19, 1:00 pm

Kol. mwy - mój zamysł idzie w kierunku wypracowania sobie nie wielkiej
przewagi punktowej nad groźnymi rywalami a przecież jedziemy do Stalówki
i diabeł nie śpi - co się tam wydarzy w sensie wyniku- w tej sytuacji nawet
remis w Stalowej Woli byłby OK. Czekaja nas te niewiadome w Puławach i
Pruszkowie itd. itp.
W tej chwili za wszelka cenę liczy się wygrana z ROWEM.
Pozdrawiam
tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: 25.04 g.18.00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik

Postprzez Anakin 2015-04-20, 7:48 am

Ten mecz to przede wszystkim duża szansa na umocnienie się w pierwszej trójce. Zwycięstwo oczywiście absolutnie nie da gwarancji awansu natomiast pozwoli nieco odskoczyć bezpośredniemu rywalowi nie mówiąc już o uzyskaniu korzystnego bilansu z ROW-em. Poza tym graja Kluczbork ze Stalówką więc z ktoś tu również zgubi punkty. Rozwój wyjeżdża do Mielca i tam tez nie musi być im łatwo. Z Rybnikiem tez nie będzie łatwo tym bardziej że się przełamali. Ale to nasi są zdecydowanym faworytem. Jeśli poradzą sobie z presją – powinno być dobrze. Czy będzie komplet na Ludowym – nie wiem. Z pewnością frekwencja skoczy,a w związku z tym atmosfera też będzie inna niż ostatnimi czasy. I oby już tak na stałe.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: 25.04 g.18.00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik

Postprzez Adam1906 2015-04-20, 10:24 am

W związku z dużym zainteresowaniem biletami na najbliższe spotkanie z ROW–em Rybnik informujemy, że klub obniżył ceny biletów normalnych w przedsprzedaży (do piątku włącznie). Jednocześnie w związku z koniecznością uruchomienia dodatkowych stanowisk i zwiększeniem zatrudnienia osób do obsługi oraz ochrony, w dniu meczu bilety będą niestety droższe.

W sobotę (25 kwietnia) o 18:00 nasi piłkarze podejmą trzeci w tabeli ROW Rybnik.

Spotkanie wzbudza duże zainteresowanie, dlatego ceny biletów normalnych (nie dotyczy ulgowych i zniżkowych) zostały obniżone do 14 zł (trybuna kryta) i 6 zł (trybuna odkryta). Mamy nadzieję, że większość z Was zakupi wejściówki w przedsprzedaży, dzięki czemu łatwiej będzie wejść na obiekt w dniu meczu. W sobotę bilety będą droższe - 18 zł (trybuna kryta) i 10 zł (trybuna odkryta), w związku z uruchomieniem dodatkowych stanowisk do sprzedaży wejściówek, a co z tym się wiąże z poniesionymi kosztami na dodatkowych pracowników obsługi i ochrony.

Bilety można kupić codziennie (od poniedziałku do piątku) w restauracji 3Kolory (od 10:00 do 20:00) a w czwartek i piątek uruchomiony zostanie także POK (od 16:00 do 20:00). Bilety przez internet - TUTAJ. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu wejściówek, dzięki czemu w dniu meczu będziecie mogli uniknąć kolejek w kasach i od razu kierować się do wejść na stadion. Jednocześnie prosimy o wcześniejsze przyjście na "Ludowy".

Początek meczu o 18:00. Serdecznie zapraszamy i liczymy na wsparcie dla piłkarzy!

http://www.zaglebie.eu/glowna/aktualnos ... 52264884e8

Naprawdę proszę teraz nie marudzić, że w dniu meczu bilety drogie. Mamy dużo czasu i możliwości zakupu biletów do piątku włącznie, m.in. zakup przez internet lub poprzez znajomego - WYSTARCZY KOLEDZE, KTÓRY BĘDZIE NAM KUPOWAŁ BILET, PODAĆ SWÓJ NR PESEL.

Coś czuję, że w sobotę wreszcie na Ludowym będzie tłumnie, głośno i (oby) radośnie 8)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: 25.04 g.18.00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik

Postprzez django 2015-04-20, 11:08 am

Ja ze swojej strony proponuję jeszcze zwiększenie cen biletów dla osób, które zamierzają skorzystać w dniu meczu z toi-toia. Pozwoli to na zwiększenie ich liczby, co spowoduje rozładowanie kolejek i zatrudnienie toi-toiowego biletera, ochroniarza, który po wyjściu będzie sprawdzał, czy kibic nie wynosi papieru oraz tzw. klozetbabci, która zadba o warunki higieniczne. Osoby nie zainteresowane mogą kupić bilety tańsze, ale uprasza się je o zrobienie kupy przed przybyciem na stadion, ewentualnie zabranie ze sobą nocnika, co ważne, o pojemności nie większej niż 0,5 litra.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 25.04 g.18.00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik

Postprzez Anakin 2015-04-20, 11:24 am

Tez mam wątpliwości czy podniesienie cen biletów w dniu meczu to dobra decyzja. Nie wiem ile klub zarobi na sprzedaży w dniu meczu, ale marketingowo to nie jest dobra decyzja. Może to nie dotyczyć wielu osób ale zdarzają się sytuacje gdy do końca się nie wie czy się będzie w stanie zdążyć na mecz. Dotyczyć to może sytuacji gdy się np. pracuje na innym krańcu Polski. Wiem bo i mnie sytuacja niejeden raz dotyczyła. W tym sezonie machnąłem na wszystko ręką i kupiłem sobie karnet. I mam gdzieś czy się uda być czy nie. A znam tez inne osoby w podobnej sytuacji. A szkoda aby się kupowało bilet wcześniej i nie przychodziło na mecz.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: 25.04 g.18.00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik

Postprzez ojcieczawodnika 2015-04-20, 11:44 am

Anakin napisał(a):Tez mam wątpliwości czy podniesienie cen biletów w dniu meczu to dobra decyzja. Nie wiem ile klub zarobi na sprzedaży w dniu meczu, ale marketingowo to nie jest dobra decyzja. Może to nie dotyczyć wielu osób ale zdarzają się sytuacje gdy do końca się nie wie czy się będzie w stanie zdążyć na mecz. Dotyczyć to może sytuacji gdy się np. pracuje na innym krańcu Polski. Wiem bo i mnie sytuacja niejeden raz dotyczyła. W tym sezonie machnąłem na wszystko ręką i kupiłem sobie karnet. I mam gdzieś czy się uda być czy nie. A znam tez inne osoby w podobnej sytuacji. A szkoda aby się kupowało bilet wcześniej i nie przychodziło na mecz.

Klub chyba chce, żeby bilety kupić wcześniej. Dzieki temu może prognozować ilu ochroniarzy trzeba wynająć. Myślę, że nie chcą zarabiać w dniu meczu, ale mieć pewność, że bilety rozejdą się szybko. Każdy normalny kibic powinie to zrozumieć. Otwarcie każdej kolejnej kasy to koszt pracownika. Po co klub ma go ponosić, jeżeli mamy dość czasu na zakup przed meczem.
ojcieczawodnika
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2014-11-09, 7:02 am

Re: 25.04 g.18.00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik

Postprzez werty2 2015-04-20, 1:04 pm

ojcieczawodnika napisał(a):
Anakin napisał(a):Tez mam wątpliwości czy podniesienie cen biletów w dniu meczu to dobra decyzja. Nie wiem ile klub zarobi na sprzedaży w dniu meczu, ale marketingowo to nie jest dobra decyzja. Może to nie dotyczyć wielu osób ale zdarzają się sytuacje gdy do końca się nie wie czy się będzie w stanie zdążyć na mecz. Dotyczyć to może sytuacji gdy się np. pracuje na innym krańcu Polski. Wiem bo i mnie sytuacja niejeden raz dotyczyła. W tym sezonie machnąłem na wszystko ręką i kupiłem sobie karnet. I mam gdzieś czy się uda być czy nie. A znam tez inne osoby w podobnej sytuacji. A szkoda aby się kupowało bilet wcześniej i nie przychodziło na mecz.

Klub chyba chce, żeby bilety kupić wcześniej. Dzieki temu może prognozować ilu ochroniarzy trzeba wynająć. Myślę, że nie chcą zarabiać w dniu meczu, ale mieć pewność, że bilety rozejdą się szybko. Każdy normalny kibic powinie to zrozumieć. Otwarcie każdej kolejnej kasy to koszt pracownika. Po co klub ma go ponosić, jeżeli mamy dość czasu na zakup przed meczem.


Bzdura, ilość pracowników ochrony determinuje pojemność obiektu zgłoszona do organów wydających zgodę na przeprowadzenie imprezy masowej, a nie faktyczna ilość uczestników.
werty2
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2008-08-17, 10:28 am
Lokalizacja: Będzin

Re: 25.04 g.18.00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik

Postprzez django 2015-04-20, 1:20 pm

ojcieczawodnika napisał(a): Otwarcie każdej kolejnej kasy to koszt pracownika. Po co klub ma go ponosić, jeżeli mamy dość czasu na zakup przed meczem.


Ile może kosztować zatrudnienie 2-3 osób na kilka godzin pracy? Takie preteksty są śmieszne. Szczególnie, że nie widać oszczędności na innych aspektach działalności klubu. Tu naprawdę nie chodzi o te kilka złotych więcej, tylko o kolejny marketingowy strzał w stopę. Zamiast informacji o podwyżce cen dla osób mających czelność kupować bilety w dniu meczu, chętnie bym przeczytał co prezes zrobił ze spierdolonym systemem informatycznym, przez który tworzą się kolejki.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników