Siarka Tarn. - Zagłebie 18.04.2015 - 12.00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Siarka Tarn. - Zagłebie 18.04.2015 - 12.00

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2015-04-12, 1:47 pm

Pociągnę następny wątek jako że poprzedni udał mi się i wygraliśmy.
Ten mecz będzie o tyle super ważny iż otwiera trzy mecze które
zadecydują o ilości punktów a tym samym o AWANSIE. W poprzednim
sezonie w sposób dziecinny przegraliśmy AWANS nie wykorzystując
spotkań na LUDOWYM z Bytovia, Chrobrym i Polonią Bytom.
W tym sezonie jest o wiele trudniej bo mamy wyjazd do Siarki,
na Ludowym ROW i wyjazd do Stalówki - skóra mi cierpnie jak to
pisze- szczególnie boję się meczu ze Stalówką.
Temat meczu Siarka - bez przeciągania powiem tak- miałem przemyślenia
i wyszło mi że mecz Siarka - Zagłębie zakończy się wynikiem 1-2.
I tego będę się trzymał przez cały tydzień - może będę miał szczęście. OBY
To nie będzie spokojny tydzień dla mnie - bo remis mnie nie urządza ze wzgl.
na mecze naszych rywali a wygrana może dużo dać - idę na całość.
Pozdrawiam
tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy


Re: Siarka Tarn. - Zagłebie 18.04.2015 - 12.00

Postprzez Tomcjo 2015-04-12, 4:46 pm

A ja wytypowałem pozostałe wyniki i wyszło mi ze na koniec może byc tak
Rozwój 67
Stal SW 64
ROW. 64
Zagłębie 63
Kluczbork 62
Typowałem dla nas remisy z Siarka i Stala SW i porażkę ze Zniczem pozostałe zwycięstwa . Ta jedyna porażka niekoniecznie musi byc w Pruszkowie bo mogła byc juz z Nadwislanem . To tylko pokazuje ze musimy wygrać prawie wszystko żeby awansować bo nie zawsze rywale bedą gubić punkty . Jak będzie cieżko awansować pokazuje ze jeden remis zamiast zwycięstwa ujmie nam dwa punkty z 63 a żeby to odrobić to potrzeba wygrać z Siarka Stalowa lub Zniczem gdzie typowałem stratę punktów . Jesteśmy blisko awansu ale wciąż jest bardzo wyboista droga do niego .
Dlatego do Tarnobrzega tylko po zwycięstwo bo nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie zgubimy punkty
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Siarka Tarn. - Zagłebie 18.04.2015 - 12.00

Postprzez Qcu20 2015-04-12, 4:54 pm

Tomcjo napisał(a):A ja wytypowałem pozostałe wyniki i wyszło mi ze na koniec może byc tak
Rozwój 67
Stal SW 64
ROW. 64
Zagłębie 63
Kluczbork 62
Typowałem dla nas remisy z Siarka i Stala SW i porażkę ze Zniczem pozostałe zwycięstwa . Ta jedyna porażka niekoniecznie musi byc w Pruszkowie bo mogła byc juz z Nadwislanem . To tylko pokazuje ze musimy wygrać prawie wszystko żeby awansować bo nie zawsze rywale bedą gubić punkty . Jak będzie cieżko awansować pokazuje ze jeden remis zamiast zwycięstwa ujmie nam dwa punkty z 63 a żeby to odrobić to potrzeba wygrać z Siarka Stalowa lub Zniczem gdzie typowałem stratę punktów . Jesteśmy blisko awansu ale wciąż jest bardzo wyboista droga do niego .
Dlatego do Tarnobrzega tylko po zwycięstwo bo nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie zgubimy punkty



Powinno się grać w każdym meczu o zwycięstwo!!

Jest organizowany jakiś wyjazd ?:>
Qcu20
 
Posty: 458
Dołączył(a): 2010-05-11, 8:42 pm

Re: Siarka Tarn. - Zagłebie 18.04.2015 - 12.00

Postprzez Adam1906 2015-04-12, 5:13 pm

Pomimo, iż z Siarką Tarnobrzeg gramy na wyjeździe, kto wie czy nie będzie to najłatwiejszy mecz z 3 najbliższych spotkań ligowych dla Zagłębia, co wcale nie oznacza, że Siarka położy się przed nami. Liga jest bardzo wyrównana, każdy może wygrać z każdym, a tabela jest tak spłaszczona, że wystarczy przegrać dwa mecze żeby z miejsca dającego bezpośredni awans (1-3) spaść na miejsce 8. Jedno jest pewne: nasi piłkarze będą grali przy dopingu licznych kibiców wybierających się na ten wyjazd 8)
Obrazek

Analiza interesujących nas spotkań 26 kolejki:

Puszcza Niepołomice - Rozwój Katowice
Znicz Pruszków - Górnik Wałbrzych
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
ROW Rybnik - MKS Kluczbork
Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa - Stal Mielec
Błękitni Stargard Szczeciński - Okocimski Brzesko

Zespoły z pierwszej dziesiątki tabeli zostały wytłuszczone. Jak widać na pewno ktoś musi stracić punkty w spotkaniach ROW - Kluczbork i Siarka - Zagłębie.

OBY NIE BYŁO TO ZAGŁĘBIE :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Siarka Tarn. - Zagłebie 18.04.2015 - 12.00

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2015-04-12, 8:13 pm

Ja liczę ze Rozwój zremisuje z Puszczą a Stalówka z Puławami które jak widać
są na fali nie wiem co się wydarzy w Rybniku ?
Nie zapominajmy grupa pościgowa Raków i Stal Mielec będą chciały czołówkę
dogonić. Musimy z Tarnobrzega przywieżć 3 pkt inaczej skomplikujemy sobie
zabawę w AWANS. Kolega Szkot pisze ze przegramy w Pruszkowie - nie koniecznie
Ja osobiście nie widzę przegranego meczu boje się remisów. Horror do samego końca.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Siarka Tarn. - Zagłebie 18.04.2015 - 12.00

Postprzez MiChAs089 2015-04-13, 2:42 pm

Tego meczu po prostu nie można przegrać , do końca musimy liczyć na potknięcia innych mamy obecnie baraże nie jest źle ale lepiej awansować bezpośrednio porażka w Tarnobrzegu nie wchodzi w grę , jeżeli mają zacząć grać jak stracą bramkę , lepiej niech stracą ją szybko i wywiozą 3 punkty a z Rybnikiem pora wypełnić znacznie Ludowy Zagłębie musi powstać jak feniks z popiołów i zameldować się w 1 lidze i niech każdy zobaczy że Zagłębie żyje i ma się dobrze !
MiChAs089
 
Posty: 323
Dołączył(a): 2010-05-09, 11:06 pm

Re: Siarka Tarn. - Zagłebie 18.04.2015 - 12.00

Postprzez Sir 2015-04-14, 6:20 pm

Takie typowania innych meczów do końca nie mają sensu. CAŁA POLSKA LIGA OD EKSTRAKLASY w dół jest tak słaba i wyrównana i nieprzewidywalna...że każdy z każdym może wygrać i przegrać. Zespołu z dołu tabeli walczą o BYT w 2 lidze wiec niektóre mecze z drużynami z dołu mogą być trudniejsze niż tymi góry. Ja na przykład boje się meczu Zagłębia z Górnikiem Wałbrzych bardziej aniżeli meczu z Rowem Rybnik.

Co wiemy po meczach rundy wiosennej przed meczem z Siarką??

1. Zawodnicy w TEJ RUNDZIE są lepiej przygotowani MOTORYCZNIE i wytrzymałościowo aniżeli w rundzie jesiennej to miało miejsce. I widać to gołym okiem na to jak nasi piłkarze biegają pod koniec meczu na tle przeciwników. I tu się należy POCHWAŁA dla całego sztabu + M. SMYŁA RÓWNIEŻ za to.

2. Wrócił w meczu z Nadwiślanem do składu porcelanowy Mizgała. To facet który na jesień jak wchodził z ŁAWKI to robił różnicę bo albo asystował albo strzelał. Podkreślam jak wchodził z ŁAWKI, bo jak grał od początku to nie dawał aż tyle drużynie. Chyba dlatego trzeba wpuszczać go około 60 minuty na podmęczonego już rywala.

3. Tumicz W KOŃCU strzelił bramkę. I to daje nadzieję że się psychicznie odblokuje. I jeżeli Arak będzie pauzował kartki, kontuzja to jest nadzieje ze zagra w ataku i strzeli.

4. Super że strzelamy na razie dużo bramek i mamy trochę szczęścia. Tylko w piłce jest tak że suma szczęścia się wyrównuje. Braki w komunikacji w kryciu w defensywie są zastanawiające.W końcu która para stoperów sprawdza się najlepiej??

5. Gąsiński w bramce. Kto pamięta jego 60 metrowy bieg do sędziego i bójki w starej 2 lidze? (nie pamiętam z kim graliśmy). Widać że się postarzał i już nie ma takiej gorącej głowy. Wydaje się o wiele pewniejszy na przedpolu niż Fabisiak, ale to był pierwszy mecz, więc nie chwalę dnia przed zachodem...

6. Siara...ach ten Siara. Już dawno myślałem że gość wystrzeli i zagra w Ekstraklasie. Ale coś jest nie tak z tymi wychowankami naszymi co grają w obronie, że się uwsteczniają. Choć Siara ma przebłyski cały mecz gra słabo lub średnio a potem potrafi dograć taką piłkę jak niejeden piłkarz klasy światowej.

7. Martwią trochę nasze skrzydła. U Ryndaka w kolejnym meczu widać słabszą dyspozycję. Wrzesień to nie ten sam Mr September co w tamtym sezonie...cieszy za to skuteczność Huberta.

8. Fonfara Grzegorz. Niby taki doświadczony piłkarz i miał być wielkim wzmocnieniem a dla mnie na razie WIELKIE ROZCZAROWANIE. Co się z nim dzieje? Grał do tej pory na złej pozycji czy jak? Do tej pory nic nie pokazał a w ostatnim meczu cały mecz na ławce.

9. Trener Stanek. W kolejnym meczu udowadnia, że MA NOSA do przeprowadzania zmian. Oby tak dalej.

10.W ostatnich meczach słabo wykonujemy stałe fragmenty gry. Zbyt krotkie dośrodkowania. Trzeba nad tym popracować.

11. Przy stanie 2:2 w ostatnim meczu ożywiła się publika i poczułem namiastkę starych, dobrych czasów gdzie był doping.

12 Siarka żeby zachować szansę na awans, to nie może z nami przegrać
12. Awansujemy.
Sir
 
Posty: 1205
Dołączył(a): 2004-05-05, 12:17 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siarka Tarn. - Zagłebie 18.04.2015 - 12.00

Postprzez Bizoniasty 2015-04-14, 7:27 pm

Sir napisał(a):5. Gąsiński w bramce. Kto pamięta jego 60 metrowy bieg do sędziego i bójki w starej 2 lidze? (nie pamiętam z kim graliśmy). Widać że się postarzał i już nie ma takiej gorącej głowy. Wydaje się o wiele pewniejszy na przedpolu niż Fabisiak, ale to był pierwszy mecz, więc nie chwalę dnia przed zachodem...

To musiała być Odra Opole i wspaniały mecz Lachy
Bizoniasty
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2006-07-25, 2:28 pm
Lokalizacja: Sosnowiec | Pogoń

Re: Siarka Tarn. - Zagłebie 18.04.2015 - 12.00

Postprzez STACH PL 2015-04-14, 8:51 pm

Kol.Sir trafnie to wszystko wyeksponował,od siebie dodam,że liczę na remis Rybnika z Kluczborkiem,czołówka pewnie wygra i mam nadzieje,że niektóre zespoły(z środka tabeli) w końcu odpuszczą,za bardzo spłaszczona ta tabela,ale i pasjonująca...
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Siarka Tarn. - Zagłebie 18.04.2015 - 12.00

Postprzez pyla 2015-04-17, 12:11 am

Jest gdzieś transmisja z meczu w Tarnobrzegu :-) ?
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Siarka Tarn. - Zagłebie 18.04.2015 - 12.00

Postprzez Adam1906 2015-04-17, 9:18 am

900 kibiców Zagłębia jedzie do Tarnobrzega!

Działacze Zagłębia zamówili dla kibiców swojego zespołu 900 biletów na sobotni (początek godz. 12.00) mecz w Tarnobrzegu - poinformował portal 12zawodnik.pl, dodając, że sosnowiczan w sobotę wspierać również będą fani Czuwaju Przemyśl.

Liczba ta robi wrażenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że przed tygodniem występ podopiecznych Roberta Stanka (z Nadwiślanem Góra), mimo ładnej pogody i świetnych ostatnimi czasy wyników, obejrzało z trybun Stadionu Ludowego zaledwie około 1500 widzów. Taki już sposób myślenia najzagorzalszych kibiców Zagłębia, którzy zdecydowanie bardziej mobilizują się na wyjazdy aniżeli domowe spotkania.

- Zdajemy sobie sprawę, że Siarka potrafi grać u siebie dobre mecze i walczy do samego końca. Wiemy, że będzie dobre widowisko, bo do Tarnobrzega jedzie wielu naszych kibiców. Chcemy zdobyć 3 punkty i wrócić do Sosnowca z uśmiechami na twarzach - mówi pomocnik 4. obecnie drużyny II ligi, Hubert Tylec.

http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ii ... 12479.html

MOBILIZACJA ZAGŁĘBIAKÓW TRWA -> LINK

Plakat meczowy Siarkowców:
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Siarka Tarn. - Zagłebie 18.04.2015 - 12.00

Postprzez zaglebie32 2015-04-18, 10:57 am

no to zaczynamy marudzenie :lol: szkoda że nie ma obrazu z tarnobrzega ( do nowości się człowiek przyzwyczaja :) ) skład przewidywalny ,czekamy!!!!!!
zaglebie32
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2008-11-01, 9:53 am

Re: Siarka Tarn. - Zagłebie 18.04.2015 - 12.00

Postprzez Adam1906 2015-04-18, 11:34 am

Goooooooooooooool!!!!!!!!!!! Matusiak!!!!!!
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Siarka Tarn. - Zagłebie 18.04.2015 - 12.00

Postprzez Adam1906 2015-04-18, 11:48 am

Kukiełka.... :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Siarka Tarn. - Zagłebie 18.04.2015 - 12.00

Postprzez Inż. Mamoń 2015-04-18, 11:57 am

Jakby nasi nie stracili bramki w meczu to bym się zaczął martwić. Wygramy po golu w końcówce :)
Inż. Mamoń
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2005-08-27, 2:23 pm
Lokalizacja: D.G.

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników