Lech-Legia szlagier ligi !!!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Lech-Legia szlagier ligi !!!!

Postprzez DiAntonio 2015-03-22, 8:38 pm

Niestety ten hit dla naszych braci okazał się przegrany :-( poznaniacy wygrali go 2:1 co niestety mnie martwi.
Oglądaliście "Polskie El Classico" ? Jaka jest wasza generalna ocena ?
DiAntonio
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2015-01-18, 2:19 pm


Re: Lech-Legia szlagier ligi !!!!

Postprzez wilczy_jezdziec 2015-03-22, 9:05 pm

Oglądałem i do momentu kartki dla Malarza, było to wg mnie bardzo nędzne widowisko. Moim zdaniem to Berg zawinił najbardziej przy tej porażce, bo takie są właśnie efekty roszad między słupkami. Nie rozumiem sensu wstawiania na jeden z najważniejszych meczów w sezonie, rezerwowego bramkarza. Widać było, że Malarzowi brakuje meczów, co najlepiej pokazała sytuacja z czerwoną kartką. Jak dla mnie to wyjście było zupełnie niepotrzebne.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Lech-Legia szlagier ligi !!!!

Postprzez DiAntonio 2015-03-23, 8:47 pm

Berg podobno nie chce stawiać na Kuciaka ze względu na jego porywczy charakter :kiepsko: a może ten porywczy charakter stanowił ducha walki u Legionistów po Rado ? trudno ale to 2:1 dla pyr boli jak 4:0 :redface: to zamiast Orlando Berg nie mógł wystawić Ryczkowskiego ? moim zdaniem jest to młody zawodnik o dość dużym potencjale. A kto zdobędzie mistrza zobaczymy pożyjemy Legia czy Lech wiadomo wolałbym naszych braci ale zaczynam powątpiewać Legia w moim kibicowskim świecie to numer dwa ale najważniejsze to kibicować naszemu Zagłębiu w drodze do pierwszej ligi :)
DiAntonio
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2015-01-18, 2:19 pm

Re: Lech-Legia szlagier ligi !!!!

Postprzez Tomcjo 2015-03-23, 9:25 pm

Berg to może i dobry trener ale chce byc najwieksza gwiazda w drużynie . Najpierw dał du py rezygnując z Radovica żeby pokazać kto tu rządzi a teraz strzela fochy z Kuciakiem . Jest duża szansa ze zawali mistrzostwo .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Lech-Legia szlagier ligi !!!!

Postprzez Tomcjo 2015-06-04, 10:27 am

No i wyprorokowalem . Legia to Radovic. A to co grają po jego odejściu to kiszka . W meczu z Lechia pierwszy strzał na bramkę bodaj w 74 minucie . Prędzej stracą drugie miejsce jak zostaną mistrzem .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Lech-Legia szlagier ligi !!!!

Postprzez zag23 2015-06-07, 1:36 pm

Miałem dzis sen i mowie na powaznie sniło mi sie ze Legia wygrala swoj mecz zostala mistrzem Polski a Lech przegrał z Wisłą, ciekawe czy sie sprawdzi.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Lech-Legia szlagier ligi !!!!

Postprzez jakubgrabowski 2015-08-20, 1:35 pm

Szkoda że jednak lech zdobył mistrzostwo Polski, wydaje mi się że gdyby legia wygrała to dużo lepiej zaprezentowałaby nasz kraj w lidze mistrzów. Bo lech zagrał bardzo słabo i zaprzepaścił szanse na grę z najlepszymi.
jakubgrabowski
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2015-08-13, 10:33 am


Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników