Transmisja na żywo z Torunia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Transmisja na żywo z Torunia

Postprzez motovideo 2015-03-17, 6:21 pm

http://kameryonline.com/realizacje/tort ... php?k=info
Przepraszam jeśli zaśmiecam forum, ale to chyba najlepsza metoda żeby dotrzeć do jak największej liczby kibiców
motovideo
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2006-05-07, 8:25 pm


Re: Transmisja na żywo z Torunia

Postprzez Tomcjo 2015-03-22, 8:23 pm

Sialalalalalala Zagłębie gra
Sialalalalalala i awans ma
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Transmisja na żywo z Torunia

Postprzez Blajpios 2015-03-22, 9:25 pm

Bardzo się cieszę z awansu hokeistów. Sam awans, przede wszystkim, źródłem tej radości, na pewno. Zarazem - jak wynika z relacji - pokazali wolę walki, charakter. To wielka radość. W tym wypadku - na razie, nie za długo, bo trzeba myśleć o przyszłym sezonie - można zostawić na boku, że jednocześnie jednak dużo braków czysto hokejowych prezentowali. Wola waliki, siła wiary w zwycięstwo, zjednoczenie w grze - to buduje zespół i to cieszy, resztę systematycznie można podnosić. Dalej - radośćń że przy tym projekcie są zaangażowani ludzie spośród długoletnich, związanych z barwami zawodników - oraz także spośród największych gwiazd sosnowieckiego hokeja. Taką drogą budowania klubu idą wszystkich światowe potęgi we wszystkich chyba sportach (no, poza piłkarskim Zagłębiem, gdzie chyba ci, co osiągali sukcesy w Zagłębiu duże lub z Zagłębia startowali do jeszcze większych wyników gdzie indziej: absolutnie nie mają prawa wstępu do grona nadających ton klubowi). Dalej - cieszę się też, bo ten sukces osiągnęli pomimo braku wyraźnego wsparcia z miasta - umieli przykroić na miarę takich przykrojonych możliwości pierwsze ambicje i poszli drogą skromniejszych warunków ale wytrwałej pracy, aż doszli do zwycięskiego finału! Oby w tych tygodniach podobny awans udał się koszykarkom - a i koszykarze oby się nie poddali. No i na koniec - znów, po prostu cieszę się z awansu i gratuluję!
No i tu - zadrżałem. Czemu w takim razie tu na Forum uciekać się przy tej radości do dziwnych, nieuczciwych i niezrozumiałych poczynań, odbierając przy okazji blasku sukcesowi Drużyny, Zagłębia hokejowego??? O nieuczciwości piszę, bo ona jest wobec - z racji uczestnictwa w Forum tutejszym - Kol. motovideo! Nieuczciwością jest wyciąganie wpisu, jakiego dokonał we właściwym miejscu i czasie, oferując kibicom Zagłębia możliwość, której Zagłębie i/lub kibice Zagłębia nie umieli dać Toruniowi! Przecież trudno naawet powiedzieć, że jakichś kroci się dorobili na tej transmicji - a nawet, jakby to były jakieś wyraźne pieniądze: to przecież skutek przedsiębiorczości, organizacji a nie machlojek. Wyciągnięcie na początek wątku z innego wątku w takim kontekcie informacji podanej - to jest nawet można powiedzieć nieuczciwością wobec Kol. motovideo. Nie chcę myśleć, że może nawet ktoś chciał ośmieszyć, poniżyć tego człowieka czy Torunian!
Ale to nie koniec jeszcze, horrendum trwa! Dlaczego w ten sposób psuje się smak radości z awansu takimi dziwnymi, nie fair zagraniami? W dodatku - również wobec własnego Klubu bądź regionu? Dlaczego ktoś wyciąga na pierwsze miejsce i jako nowy wątek kwitujący awans - OBNAŻENE ZAGŁĘBIOWSKIEGO DZIADOSTWA??? Tak, obnażenie dziadostwa - i czemu się z tym obnosić, to zaiste, nie mogę zrozumieć. Czy nikt nie ma na tyle werwy, dynamizmu, polobu, przebojowości, by stworzyć nowy wątek o awansie, radości - w hokejowym zresztą dziale? Albo - chociaż ten przemianować? O tym dziadostwie - we właściwym miejscu i czasie, czyli oglądając ile mogłem transmisję z Limanowej z kolei - pisałem właśnie wtedy na bieżąco. Chciałem odpowiedzieć Kol. GrubyPerez i jeszcze komuś, którzy na stronach tamtego operatora trochę niestety dawali playm, moim zdaniem. Nie chciałem więc tego wstydu tam przenosić. W tym czasie miałem radość, bo Zagłębie właśnie odrabiało straty. Niestety, w tym wszystkim i w pośpiechu, coś źle chyba klinkąłem, w każdym razie komentarz przepadł. A, tam, pomyślłaem, raz - no, niestety czasu za dużo nie było powtórzyć - a dwa, przede wszystkim, po meczu, to już myślałem - po co jątrzyć. I nie pisałbym drugi raz - gdybym nie stwierdził tego tu dziwoląga.
Pisząc dla Kol. GrubyPerez - podpowiadałem, zdziwiony, że się nie domyśla - że może po prostu mieli taką umowę z klubem? Być może stacji nie stać - jak to robią duże komercyjne - na zapłacenie kluboiw rekompensaty za utracenie klilkudziesięciu kibiców, którzy mając transmisję z meczu nie pójdą na stadion? W takim razie - logicznym jest np. rozwiązanie, że da się tylko drugą połowę - a dokładniej, poinformuje się o drugiej połowie. Kultrualnie prawdopodobnie usiłował to komentator przekazać - choć nie do końca sprawnie, jeżeli robił to w tym celu - w czasie transmisji wspominając coś o niegdysiejszych transmisjach jeszcze za PRLu z drugich połów meczy. Toteż - poinformowali, że transmisja z drugiej połowy będzie a o pierwszej nic się nie wyrażali. Nikt od nich jednak nie zabraniał pomyśleć i sprawdzić. Nie o samo to jednak chodzi, czy czepianie się np. Kol. GrubyPerez - już nie pamiętam, ale też coś tam ktoś inny od nas też pisał w komentarzach dziwnego moim zdaniem. Otóż - być może nawet - wracam do hipotezy, czemu tylko druga połowa - ten mój domysł nie jest do końca słuszny. To tylko hipoteza. Niemniej, nie tylko o nią chodzi...
Chodzi ogólnie o dziadostwo - skoro już tak wielu innych prześciguje. Pisałem kiedyś zresztą, wspominając choćby o zagłębiowskich kanałach typu czeladzki kanał99, czy tvZagłębie, czy inny jeszcze udzialający się w Zagłębiu operator tv internetowych. Nie wspominałem zaś - ale też jest opcja, np. współpracy ze Sportowym Zagłębiem. Owszem, Zagłębiacy jako typiczni Polacy - to raczej się obruszą, bo jakże to, tanim kosztem miałby się taki portal rozwijać? W dodatku - chyba niewystarczająco hołubi "ważne decyzyjne osoby". Oczywiście więc, że lepiej niech będzie dziadostwo? Śmialiście się na pewno do rozpuku z prostego człowieka gdzieś z białostockiego chyba, z którego zakpili sobie (oraz z Rzeczypospolitej) po świńsku dziennikarze, przedstawiając jako kandydata na Prezydenta RP. A do konkluzji narzekania doprowadzili go takiej, że niby on uważa, że będzie lepiej za niego -bo "nic nie będzie, będzie zero, dziadostwo". Tak więc - lepiej dno, niż cośkowliek?
Jeżeli klubu nie stać na płacenie ludziom choćby jakiejś rekompenasty za robienie transmisji, z którymi startowali, gdy jeszcze nie było tak to w innych, mniejszych klubach popularne - to trochę pociągnęli z własnej kasy a w końcu dali spokój, tak sobie tłumaczę i tak rozumiem. Czy faktycznie Klubu nie stać - nie wnikam. Niemniej fakt jet faktem. Czy lepiej więc, niech nic nie będzie - czy lepeij pójść tropem tych inynch, Toruniów, Limanowych, Kluczborków? No, z Torunia chyba nikt nie śmiał się, że wiocha. Z Limanowej - chyba też nie. Czego się jednak spodziewać? Czy nie - że w końcu ten argument padnie? Przecież wiadomo, Zagłębie jest wielkie, bo jest, bo tak uważa. Reszta to wiocha - co najwyżej można pokpić z nich, że reklamują swoją przedsiębiorczość, bo o właściwym czasie i we właściwym miejscu o niej napisali - ale to nie mogło być przecież "na czasie", skoro zbiegało się, że z Sosnowca w tym czasie, gdy można coś z Miasta tego było posłać w sieć: nic nie posłano.
I co więcej jeszcze - piszę też o tym dlatego, że mam podejrzenie, iż ta charakterystyka nie odnosi się tylko do transmisji tv internetowej. Sięga szerzej - i także "profesjonalizmu" Klubu, na którego "denność" wciąż tu nowe argumenty są przytaczane i aż podziwiaj wytrwałość niektórych. Cóż, bramkarz Fabisiak, młody człwiek, jeszcze niedoświadczony - wygadał się, że choć wyniki trochę się poprawiły, nie ma jeszcze decyzji, czy jednak przyjęto opcję poprowadzenia rozgrywek tą wiowną jako "gramy faktycznie o awans" czy też "gramy o uniknięcie awansu" czy w końcu "gramy na wspaniałe uratowanie w ostatniej chwili przed spadkiem". No, wygadał się chłopaczek - a tu na niego naskoczyli, że nie może się zdecydować. To przecież nie on o tym decyduje, decydują sami swoi, od lat "sterujący zagłębiowską piłką". Pytają znawcy ekonomii - "jaka jest wartość dodana MJ". Ano, przecież to proste - skoro trwa, to jakaś jest. Skoro nie merytoryczne, jak to jest wymieniane, to widać dostarcza coś innego cennego. Np. - "że dobrze mu z tym" - albo że Zarząd Miasta ma spokój, ma kogoś kontrolującego bieg sytuacji. Albo coś w tym rodzaju. Drobne tylko sprostowanie. Jaki Właściciel Klubu? Toż Miasto jest właścicielem. Natomiast o losie Klubu, Prezesa itp - decyduje zalediwe zarząd MIasta. Którego zresztą - nie tak od razu będę atakował za politykę średniactwa, jeżeli chodzi o zawodowe kluby sportowe. Najpierw - zająłbym się tym, że oto tak prowadzone Miasto obsuwa się coraz niżej - właśnie najprawdopodobniej Zagłębie po następnych wyborach będzie mieć jednego posła mniej. Co prawda - ordynacja jest w pierwszym rzędzie do zmiany - i politycy sami nie przywrócą ludziom możliwości wybierania posłów, co jest możliwe przy JOWach - tylko będę utrzymywać obywateli w roli maszynki do głosowania i to takiego, jak na listach ustalili prezesi partii. Niemniej, jakkolwiek, zawsze zmniejszenie liczby posłów, gdy w innych regionach przybywa albo się liczba utrzymuje - jest główniejszą porażką polityki zarządu Miasta. Utrzymywanie klubu w średniactwie jest jednak mniej karygodne niż utrzymywanie Miasta w średniactwie staczania się ku roli coraz bardziej podrzędnego grodu w Polsce.
Jakkolwiek - przy tym wszystkim żal patrzeć i na takie zabiegi "koło przedsiębiorczości innych".
No i na koniec - oczywiście cieszę się z sukcesu hokeistów i gratuluję - nadal. Także i dlatego, że musieli wykazać się przedsiębiorczością, zajadłością na sukces, by osiągnąć ten sukces i to nawet pomimo własnych braków.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Transmisja na żywo z Torunia

Postprzez motovideo 2015-03-22, 10:10 pm

Szanowny kol. Blajpos nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twoje sugestie, że jestem z Torunia otóż nie ponieważ jestem Zagłębiakiem, kibicującej swojej drużynie od 30 lat. Tak jak napisałeś swój post umieściłem w dobrym wątku dotyczącym hokeja. Ale z racji tego, że nie jestem samolubny chciałem się podzielić faktem, że można obejrzeć mecz naszych hokeistów z Torunia dlatego też sam wyciągnąłem ten wpis na główną a przepraszałem dlatego że to jest wątek piłkarski, ale lepiej poczytny.
A teraz cieszmy się z awansu , za tydzień dopingujmy "JASKI" w drodze do awansu no i oczywiści Dumie Zagłębia z Kresowej

ze sportowym pozdrowieniem - motovideo
motovideo
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2006-05-07, 8:25 pm

Re: Transmisja na żywo z Torunia

Postprzez Blajpios 2015-03-23, 1:48 am

Tak, faktycznie sądziłem, że to ktoś z Torunia pisał, nie wiedziałem, że Kol. motovideo to Zagłębiak - i samemu przeniósł wątek; w tym układzie jak najbardziej rozumiem zamysł, ulżyło mi też wyraźnie, że to nie jakieś takie trochę niecne pogrywania. Pewnie wypada przeprosić tu kto poczuł się dotknięty, że wychodziło na podejrzewanie jakichś ludzi o takie niecnoty. Jak napisałem, to, że Kol. motovideo to Zagłębiak i samemu przenosił - zmienia obraz sprawy, wycofuję gwałtowną filipikę przeciwiko przeniesieniu - to nie ten przypadek.
Jakkolwiek przyznam, że niekoniecznie wszystkie obserwacje bym wycofał, skoro już padły - jakkolwiek, gdyby nie to nieporozumienie, to pewnie nie napisałbym ich. Skoro jednak napisałem - to oddzielałbym. Wycofuję się z ataku na ten wpis "po linii złej praktyki takich przenosin". Ogólniejsze natomiast rozważania o pewnych mankamentach, jeżeli chodzi o przedsiębiorczość i Klubu i nawet środowisk wokół niego - to już niekoniecznie całkowicie bym wycofywał, wydaje mi się, że jakoś co najmniej dyskusyjne te obserwacje by były. Również pozdrawiam, w duchu dobrego sportu - i radości z sukcesu hokeistów. Radość naprawdę wielka.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Transmisja na żywo z Torunia

Postprzez GrubyPerez 2015-03-23, 3:08 pm

Blajpios napisał(a):Chciałem odpowiedzieć Kol. GrubyPerez i jeszcze komuś, którzy na stronach tamtego operatora trochę niestety dawali playm, moim zdaniem


zupełnie nie wiem, o które to moje wpisy Szanownemu koledze chodzi. Czyżby kolega nie dostrzegł na ich końcu tzw.buźki?
oczywiście, że znałem powód, dlaczego transmisja tylko z 2 połowy, zażartować chciałem tylko z podtekstu korupcyjnego. Jeśli to niejasnym było to oznacza tylko że i moje myśli zbyt zagmatwanymi ostatnio bywają.

A co do awansu hokeistów - niezmiernie się cieszę ! Wszak byłem naocznym świadkiem wszystkich victorii sosnowieckiego hokeja :)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Transmisja na żywo z Torunia

Postprzez Blajpios 2015-03-23, 4:15 pm

GrubyPerez napisał(a):
Blajpios napisał(a):Chciałem odpowiedzieć Kol. GrubyPerez i jeszcze komuś, którzy na stronach tamtego operatora trochę niestety dawali playm, moim zdaniem


zupełnie nie wiem, o które to moje wpisy Szanownemu koledze chodzi. Czyżby kolega nie dostrzegł na ich końcu tzw.buźki?
oczywiście, że znałem powód, dlaczego transmisja tylko z 2 połowy, zażartować chciałem tylko z podtekstu korupcyjnego. Jeśli to niejasnym było to oznacza tylko że i moje myśli zbyt zagmatwanymi ostatnio bywają.

A co do awansu hokeistów - niezmiernie się cieszę ! Wszak byłem naocznym świadkiem wszystkich victorii sosnowieckiego hokeja :)

Cóż, to wychodzi na to, że inne mamy kody pisma obrazkowego... Dla mnie "uśmiech" :-) (czyli dwukropek myślnik prawy nawias) a zwłaszcza "szeroki uśmiech" :) (czyli dwukropek nawias) oznacza po prostu uśmiech bądź uśmiech "podkreślony jakąś chęcią wzmocnienia uśmiechu", w czym może kryć się i jakiś dystans, ale też chęć pokazania, że się śmieję, radość odkrycia czegoś, więc albo dystansu żartowego nie ma wcale, albo nie jest taki jednoznaczny. Przymróżenie oka, moim zdaniem, jest wyraźniejsze, jako żart. (czyli średnik myślnik nawias) ;-) W dodatku jeszcze - cały ten kontekst.
Myślę, że już sobie wyjaśniliśmy - a zwłaszcza odpadł kontekst najbardziej mnie poruszający do wypowiedzi, że była możliwość kpiny z kogoś, kto jako gość życzliwie przyszedł na nasze Forum, wpis Kol. montevideo to wyjaśnił. Mam nadzieję, że osobistych animozji z tego powodu unikniemy. Natomiast poważniejsze jest to, co w tle lub u źródeł było, jak już pisałem - czyli "marazm chroniony naszej wielkości pewnością". No, ale to nie ten wątek, więc tu nie podejmuję. Radość z sukcesu natomiast faktycznie trwa a w dodatku jeszcze pojawiły się jakieś szeptane zapowiedzi, iż coś jeszcze czekać może w tym roku bywalców Zimowego.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Transmisja na żywo z Torunia

Postprzez Adam1906 2015-03-23, 4:44 pm

GrubyPerez napisał(a):A co do awansu hokeistów - niezmiernie się cieszę ! Wszak byłem naocznym świadkiem wszystkich victorii sosnowieckiego hokeja :)

Mam rozumieć ze wczoraj też byłeś? Że też się nie zgadaliśmy w "Axlu"... 8)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6807
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Transmisja na żywo z Torunia

Postprzez GrubyPerez 2015-03-23, 7:41 pm

Adam1906 napisał(a):
GrubyPerez napisał(a):A co do awansu hokeistów - niezmiernie się cieszę ! Wszak byłem naocznym świadkiem wszystkich victorii sosnowieckiego hokeja :)

Mam rozumieć ze wczoraj też byłeś? Że też się nie zgadaliśmy w "Axlu"... 8)

Adaś, gdzie ja z tymi kulosami moimi...Ale przecież byłem tuż obok ( hehe) .
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Adam1906