Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez pyla 2014-10-07, 11:15 pm

Ostatni raz jak zacząłem nowy wątek były 3 pkt. więc robie to teraz z myślą o zwycięstwie :-)
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm


Re: Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez August 2014-10-08, 3:50 am

Ostatnumi czasy nie lubie takich meczy. Jestesmy wdziecznym przeciwnikiem dla sezonowych lebiod na przelamanie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez MirosławaSmyła 2014-10-08, 9:08 am

Też nie lubię takich spotkań. Każdemu wydaje się, że będzie gładka wygrana 3-0, albo i lepiej, a zazwyczaj zespół męczy się z takim słabeuszem.

Wszystkie atuty są po naszej stronie, każdy inny wynik jak przekonujące zwycięstwo Zagłębia będzie niespodzianką.
MirosławaSmyła
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez slawekchicago 2014-10-08, 12:39 pm

no to pora sie odezwac w nowym sezonie ;-) ani to trauma po poprzednim ani tez powod obrazenia sie . Bylo minelo ,nie udalo sie ,trudno . Teraz jednak dosyc z tym trudno czy tez nic sie nie stalo . Przeczekalem poczatek ( kurcze dosyc dluuugi , ;-) 11kolejek )i widze to co chyba kazdy .Nasz potencjal wzrosl :brawo: od linii pomocy do linii ataku, ALE,no wlasnie defensywa :kiepsko: ,przyszedl Krzysiu Markowski i za to brawa :brawo: ale to za malo . Nie ma co sie oszukiwac do konca roku musimy sobie radzic a zima wzmacniamy,coz czy to jest mozliwe ? oby . Wracam jednak do watku

August napisał(a):Ostatnumi czasy nie lubie takich meczy. Jestesmy wdziecznym przeciwnikiem dla sezonowych lebiod na przelamanie.


No wlasnie !!!!! Mamy cholerne dwie SLABOSCI . jak juz jest okazja wdrapac sie na szczyt lub prawie go siegnac to klapa , w najlepszym przypadku remisujemy wygrany mecz !!!!! a druga slabosc ? No wlasnie ,to co napisal August .Dlatego ja traktuje ten mecz wyjatkowo . Zobaczymy czy to jest to nasze Zaglebie ,dla ktorego nie ma ZMILUJ SIE.Pora Panowie nie zebyscie Wy uwierzyli w siebie ,ale MY wszyscy kibice, bez wyjatku , WAS :brawo: :brawo: :brawo: Powoli zacznie sie ksztaltowac czolowka , dosyc liczna i MY musimy w niej byc ale nie w jej ogonie tylko w czubie . Czekaja NAS dwa mecze w ktorych pokazanie swojej PRZEWAGI JEST WRECZ OBOWIAZKIEM i wtedy jedziemy do Kluczborka z nastawieniem BY POKAZAC KTO RZADZI W TEJ LIDZE !!!! Szanuje kazdego w tej lidze ,bo takie powinno byc podejscie w sporcie , ALE NAPISZE TAK : PANOWIE TYLKO 3 PKT . Ja w Was wierze ale NAJWYZSZA PORA UMOCNIC TA W WIARE WE MNIE I W POZOSTALYCH KIBICACH ZE WSZYSCY CHCEMY JEDNEGO !!!!! 1LIGA 1 LIGA ZAGLEBIE !!!!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2014-10-08, 5:02 pm

Z jednej strony można myśleć ze mecz ze słabszym przeciwnikiem i 3 pkt to prosta
sprawa natomiast z drugiej jak ważny, aby przypadkiem nie spowodować katastrofy
i wówczas czołówka odjedzie o następne 3 pkt.
Po lekcjach jakie otrzymaliśmy w Rybniku i na Ludowym ze Stalówką - chciałbym aby
drużyna zagrała ze zdwojoną koncentracja i skutecznością i wówczas można być
spokojniejszym o wynik tego spotkania. Myślę ze trzy nadchodzące spotkania dadzą
nam odpowiedź - Czy Zagłębie uplasuje się w ścisłej czołówce na koniec tej rundy.
Mam nadzieje że tak będzie, że w końcu nastąpi przełamanie w Piątek o godz. 15.00
początek w Wałbrzychu.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez MrCricket 2014-10-09, 11:11 pm

To jest mecz, w którym trzeba jak najszybciej strzelić bramkę i nie dać się skontrować. Przeciwnik napewno będzie walczył na maksa. Dla piłkarzy z Wałbrzycha to będzie dobra okazja, żeby się pokazać więc musimy szybko pozbawić ich wszelkich nadziei. Inaczej może być bardzo nerwowo...
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez RUDI 2014-10-10, 2:13 pm

"W drużynie Zagłębia nie ma żadnych zmian w porównaniu do meczu ze Stalą Stalowa Wola."-
-Giel?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez novack 2014-10-10, 3:00 pm

Coś mi się wydaje, że już zimą pożegnamy się z Arakiem :(
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez pyla 2014-10-10, 3:06 pm

Bez przesady, do Legii to musi jeszcze troche poczekać a nie wiem na jak długo ma wypożyczenie ? Jeszcze niech strzeli 1-2 bramki , oczywiście dzisiaj i będzie dobrze :-)
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez pyla 2014-10-10, 3:57 pm

Są 3 pkt. i spokojny bez stresowy wekend :-)
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez szajba555 2014-10-10, 5:37 pm

I obyśmy utrzymali to trzecie miejsce w tabeli :brawo: :) albo poszli jeszcze wyżej mi się coś zdaje że nas w tym sezonie stać na 1 ligę ale odradzam wam takie napalenie na poprzeczkę wyżej bo sami wiemy jak to się kończy :redface: a na wiosnę się wzmacniać i teraz trochę punktów sobie nazbierać ta trzecia lokata napawa mnie optymizmem no i tyle ;-)
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez Lars 2014-10-10, 10:08 pm

W.kurwia mnie gadka o Araku. O ile kibicom można wybaczyć, przecież różni są, tak k.urwa takich bzdet z ust trenera nie sposób nie skomentować. A co my k.urwa mać jesteśmy swornica czarnowąsy, że młodzian strzela kilka bramek i odchodzi??? Co ma powiedzieć Stal mając w składzie lidera klasyfikacji strzelców???
Zadanie: awans = Zawodnicy: czołówka klasyfikacji
Albo k.urwa jedno albo drugie, jak mamy pierdolić czy odejdzie Arak i inni to przestańmy pierdolić o awansie.
Amen
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez pyla 2014-10-10, 10:27 pm

Lars napisał(a):W.kurwia mnie gadka o Araku. O ile kibicom można wybaczyć, przecież różni są, tak k.urwa takich bzdet z ust trenera nie sposób nie skomentować. A co my k.urwa mać jesteśmy swornica czarnowąsy, że młodzian strzela kilka bramek i odchodzi??? Co ma powiedzieć Stal mając w składzie lidera klasyfikacji strzelców???
Zadanie: awans = Zawodnicy: czołówka klasyfikacji
Albo k.urwa jedno albo drugie, jak mamy pierdolić czy odejdzie Arak i inni to przestańmy pierdolić o awansie.
Amen
Nie jest to pierwsza złota myśl Smyły - w 100% z Tobą się zgadzam :-)
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez MirosławaSmyła 2014-10-11, 7:36 am

Arak z tego co kojarzę został wypożyczony na cały sezon, więc raczej nie odejdzie w przerwie zimowej, chyba, że Legia ma jakieś zabezpieczenie, że może go sobie ściągnąć przed końcem umowy z Zagłębiem. Taki to już los klubu satelickiego. Normalnie nie byłoby nas pewnie stać na zakontraktowanie Araka.

Sekulski ze Stalowej Woli też ma ważny kontrakt na cały sezon, więc panowie powalczą o tytuł króla strzelców II ligi.
MirosławaSmyła
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez Tomcjo 2014-10-11, 10:45 am

Nasza polityka transferowa jest tak beznadziejna ze wszystko jest mozliwe . Ale kierujac sie zdrowym rozsadkiem Arak nie ma prawa odejsc . Po pierwsze ma umowe na rok . Wprawdzie Legia pewnie zastrzegla sobie wszelkie prawa do dysponowania jego karta ale jak go zabiora to nasza wspolpraca nie ma sensu bo niszczy nasz klub a nie wspomaga. Po drugie kogo mialby zastapic w Legii . Ja takiej szansy nie widze a gra w rezerwach to degradacja . Moglby odejs do innego klubu Ekstraklasy badz pierwszej ligi ale przeciez ma kontrakt wiec jak jakas ci pa nie pusci go to nie odejdzie . A jak awansujemy to powody do odejscia tez zostana ograniczone do minimum. Wiec jedynym zagrozeniem jest trener lub prezes . Ktos powinien im przemowic do rozsadku bo albo sa z Zaglebiem albo przeciwko . Inna sprawa ze nawet swietne pol sezonu w histori mlodego napastnika to zaden wynik . Po nastepnej polowie moze byc tak ze sami go oddamy za darmo . Dzis Tumicz grzeje lawe a Jankowski szlifuje inne boiska . Potrzebujemy rozbudowana formacje i jest tu miejsce dla 4 , 5 graczy tylko musimy grac dwoma z przodu bo napastnik na lawce traci na wartosci a rezerw wciaz nie ma . Za chwile moze byc w ataku to samo co w obronie a fachowca od tego mamy.
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników