Tochel dziękuje sześciu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Tochel dziękuje sześciu

Postprzez olo69 2003-06-21, 8:53 pm

z wymienionych na stronce zawodników najbardziej żałuję Arka Kostera, uważam, że pomimo niezbyt dobrych warunków jak na obrońcę podczas meczów zostawiał trochę zdrowia na boisku, pozostali zawodnicy - dziekuję wystarczy, szczególnie Pikuta
olo69
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 2003-05-01, 10:31 pm
Lokalizacja: modrzejowska city


Postprzez Fan 2003-06-21, 9:00 pm

Heh wlasnie chcialem zalozyc podobny temat. A wiec tak: podobnie jak Olo szkoda ze Tochel wydupczyl Kostera. A teraz mam takie pytanie do trenera: Gdzie mial pan oczy zatrudniajac Pikute, Jaroszka no i Stepnia?? Przeciez ci zawodnicy byli tymi ktorymi pan wyselekcjonowal z ogromnie wiekszej grupy przed sezonem i to oni mieli byc tymi najlepszymi, ktorzy mieli decydowac o druzynie. Tak samo leje pan wode mowiac ze Ujek skreslil sie z listy a tu nagle musi zostac. Nie ma jak stanowczosc.
P.S. Musimy znalezc nowego ulubienca publicznosci po Karolu ;)
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez rados 2003-06-21, 9:07 pm

Mnie też szkoda Kostera ,ale taka jest decyzja trenera i trzeba ją uszanować.Szkoda też Staweckiego który dostał "ładny" prezent ślubny...
A reszta:no cóż nie sprawdzili się i dobrze się stało że im podziękowano.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez Sadek 2003-06-21, 10:53 pm

Arek Arek trzymaj sie
no szkoda troszke Arka jak dla mnie to był dobry zawodnik
Karol nasz ulubieniec moze niegrał zadobrze ale rozkrecał towarzycho :D :D :D :D
pozdro.
Sadek
dj. transfer
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2003-04-22, 6:46 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez WOJTEK 2003-06-22, 12:10 am

sadomen napisał(a):Arek Arek trzymaj sie
no szkoda troszke Arka jak dla mnie to był dobry zawodnik
Karol nasz ulubieniec moze niegrał zadobrze ale rozkrecał towarzycho :D :D :D :D
pozdro.
TO MOŻE NIECH KAROLA DO CYRKU LUB KABARETU WYPOŻYCZĄ?
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Fedelissimo 2003-06-22, 1:16 am

Zamiast Kostera trener Tochel powinien podziękować Stolpie gdyż jest on najsłabszy z tej szóstki, może za wyjątkiem Stępnia
Fedelissimo
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2003-06-19, 5:43 pm

Postprzez Fan 2003-06-22, 9:03 am

Szuakmy pilkarzy z kartami na reku. Ciekawe kto to bedzie. Odrzutki z rezerw klubow 2 ligi, emeryci czy gwiazdy z okregowek. A swoja droga to ciekawe "pod kogo podwieszony" (jak mawial Aniol) jest Stolpa ze jeszcze jest w tej kadrze.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bankier 2003-06-22, 10:14 am

coż że z kartami na ręku jak nie stać nas na utrzymanie np. Berensztajna? zobaczymy, ale rewelacji się nie spodziewam. pozytywanie nastraja mnie jedynie myśl, że Zagłębie gra w cyklach dwuletnich tj. nowa klasa rozgrywkowa - pierwszy rok zostajemy - drugi rok zwykle awans! prawo serii!!! czyli teraz awans???

fakt; Arkowi Kosterowi trzeba podziękowac za grę - bo dużo zdrowia zostawił na boisku!!! ciekwawe czy bedzie taka okazji?

ciekawe gdzie zagra teraz KaroL? warto założyć nowy konkurs!!! :)
ja ze swoim typem jeszcze się wstrzymam! ale jak chcecie typujcie!

pozdro!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Szkoda Arka i Karola

Postprzez bidzej 2003-06-22, 12:15 pm

Mam podobne odczucia jak Wy jesli chodzi o Karola i Arka dla mnie to zawodnicy nie z wielkimi umiejetnosciami ale z ogromna ambicja a czesto takich ludzi potrzeba, gdyz w ciezkich sytuacjach potrafią pociagnac za sobą druzynę (jak chociazby w meczu ktorym Karol strzelil w poprzeczke i caly zespol dostal drugiej swiezosci). Mnie ze wszystkich typow zostało 11 zawodnikow a 12 po prostu sie nie sprawdzilo i jesli mamy rzeczywisie byc wzmocnieni na przyszły sezon to na pewno nie za takie pieniadze jakie oferuja obecnie wlasciciele. Jesli ten budzet jest na tyle ograniczony ze nie stac nas na np. Berensztajna - zawodnika z nazwiskiem chociaz ostatnio troche cicho bylo o nim to poza wspomnianymi zawodnikami z karta na reku pozostana wypozyczenia a to nie rokuje na dłuzsza mete silnego zespołu. Nawet jak wejdziemy majac jakies tam wzmocnienia(czyt. wypozyczenia) to zaraz po wejsciu potrzebne beda kolejne i to juz zakupy! Oby sie udało

Pozdrawiam
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Postprzez Gigaland 2003-06-22, 6:25 pm

Szkoda Arka Kostera. Miał pewne miejsce na prawej obronie przez ładnych parę lat. Zawsze gra na całego. Chłopak bardzo przywiązany do klubu. Poza tym poukładany, zachowanie bez zbędnego gwiazdorstwa. Szkoda że mu podziękowano.

Arek trzymaj się.
Dziękujemy


PS. Poza tym za wyjątkiem Karola nikogo mi nie szkoda.
Gigaland
 
Posty: 579
Dołączył(a): 2003-06-04, 9:40 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Leyton 2003-06-22, 6:47 pm

O Arku Kosterze powyżej napisano już chyba wszystko. Jestem podobnego zdania. Ciekawe tylko, że KT pozbywa się jednocześnie dwóch prawych obrońców (Koster i Jaroszek). Na tej pozycji grał ostatnio Rak, ale jak wiadomo jego występ w przyszłym sezonie nie jest pewny. Mam nadzieję, że KT cały czas panuje nad sytuacją i wie co robi. Miał zbudować silny blok defensywny. I zbudował. Tylko, że już pozbywa się 2 obrońców. Rak - nie wiadomo, a i Drzymont pewnie odejdzie. Czyli obrona w lesie i zaczynamy od początku. DZIWNE TO WSZYSTKO.
Leyton
 
Posty: 857
Dołączył(a): 2003-05-01, 12:44 am

Postprzez bankier 2003-06-22, 6:52 pm

nie wiem czy dobrze pamietam - ale w meczu z piastem - na prawej obronie grał Jaroszek, jednak był niemiłosiernie ogrywany przez radziewicza... dla mnie nie zrobił furory....
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Gość 2003-06-22, 7:47 pm

Fedelissimo napisał(a):Zamiast Kostera trener Tochel powinien podziękować Stolpie gdyż jest on najsłabszy z tej szóstki, może za wyjątkiem Stępnia

zgadzam sie w 100%

a Kosterowi podziekowal chyba dlatego ze uwaza ze ten zawodnik sie juz nie bedzie rozwijal. moim zdaniem popelnia blad, bo w obronie potrzeba rowniez graczy z doswiadczeniem, grajacych zawsze na wysokim jednakowym poziomie, a takim wlasnie graczem jest arek koster. takich graczy zadna obrona nie ma prawa istniec. moim zdaniem na dzien dzisiejszy to bledna decyzja, zobaczymy jak bedzie wyglodala nasza obrona na poczatku nowego zezonu.
Gość
 

Postprzez Gość 2003-06-22, 7:54 pm

bankier napisał(a):coż że z kartami na ręku jak nie stać nas na utrzymanie np. Berensztajna? zobaczymy, ale rewelacji się nie spodziewam. pozytywanie nastraja mnie jedynie myśl, że Zagłębie gra w cyklach dwuletnich tj. nowa klasa rozgrywkowa - pierwszy rok zostajemy - drugi rok zwykle awans! prawo serii!!! czyli teraz awans???

czyli dwa awanse co 2 lata i po dwoch latach spadek ;-) w 9 z kolei roku serja zostanie przerwana bo nie bedzie gdzie awansowac wyzej ;-)

swoja droga gdybysmy awansowli teraz to chyba od razu bysmy spadlli bo sie niesamowicie mocna zrobila ta 2 liga. a tak to przeczekamy (mam nadzieje ze roczek) i moze pozniej bedzie nieco latwiej.
Gość
 

Postprzez krzysiu 2003-06-22, 7:58 pm

te dwa posty powyzej to moje. zapomnialem sie zalogowac
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników