Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Lars 2019-09-27, 1:19 pm

Nie oszukujmy się, że przyjdzie niewiadomo kto. Mamy młody, nieobliczalny zespół, który może a nie musi zaskoczyć. Mamy miliony długu. Mamy także do zaoferowania pewnie kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejny z hucznym hasłem powrotu do oekstraklasy w przeciągu 2 lat.
No moim zdaniem na dzien dzisiejszy to nawet Araszkiewicz się nie skusi.

Przy ogromnej pomocy ze strony miasta, przy fantastycznym parasolu ochronnym ze strony Prezydenta Chęcińskiego i zarazem niestety pod jego skrzydłami klub został doprowadzony do przepaści i teraz trzeba naprawdę mądrych ludzi wokół aby ten klub uratować. Za chwilę to może być nie do uratowania, bo moim zdaniem w drugiej lidze bez sponsorów z takimi zobowiązaniami to się poprostu nie może udać.
Oby wreszcie zapaliło się czerwone światło w głowie Prezydenta Chęcińskiego, bo jeszcze nie jest za późno by odbudować silne Zagłębie.
Życzę w UM odważnych decyzji i powodzenia dla Zagłębia! bo wszyscy jesteśmy kibicami.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Adamek182 2019-09-27, 1:31 pm

Co wy z tym Dudkiem. Z tego co mi wiadomo to mieszka w Sosnowcu wiec widuje sie go na stadionie. Milewski tez na trybunach zasiada, znaczy ze wroci? A ostatnio z prezesem siedzial Tomek Luczywek.
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2019-09-27, 1:34 pm

Adamek182 napisał(a):Co wy z tym Dudkiem. Z tego co mi wiadomo to mieszka w Sosnowcu wiec widuje sie go na stadionie. Milewski tez na trybunach zasiada, znaczy ze wroci?

Kumpel mi po prostu napisał, że go dzisiaj widział przy budynku klubowym. taka obecność zawsze rodzi znaki zapytania.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez alisamyyen 2019-09-27, 1:40 pm

August napisał(a):
Adamek182 napisał(a):Co wy z tym Dudkiem. Z tego co mi wiadomo to mieszka w Sosnowcu wiec widuje sie go na stadionie. Milewski tez na trybunach zasiada, znaczy ze wroci?

Kumpel mi po prostu napisał, że go dzisiaj widział przy budynku klubowym. taka obecność zawsze rodzi znaki zapytania.

Widziany też w zeszły piątek w klubie.
alisamyyen
 
Posty: 214
Dołączył(a): 2005-03-18, 7:55 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez jackie57 2019-09-27, 3:23 pm

Ciekawe, czy będzie też widziany w pierwszy piątek miesiąca?
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez GrubyPerez 2019-09-27, 3:40 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):90 minut - podaje trenerem Zagłebia - Farkas i tyle
Pozdrawiam
Tadeusz



tymczasowym proszę Pana


i tyle
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez aro10 2019-09-27, 4:53 pm

Tylko NIE Dudek, błagam. W jednym sezonie przyczynił się do dwóch spadków zasłużonych klubów z południa kraju, ten gość powinien mieć całkowity zakaz trenowania, czy też udawania że to robi w klubach z Ekstraklasy i zaplecza elity. Dostawał do tej pory pracę tylko i wyłącznie przez to że jest bratem sławnego bramkarza. Nie ma miejsca dla Dariusza Dudka na Ludowym ! Derbin, Skowronek, Smółka można tych panów rozważyć przy wyborze
aro10
 
Posty: 188
Dołączył(a): 2014-08-23, 12:03 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez warrior 82 2019-09-27, 4:58 pm

Panowie, a co powiecie na Pana Jacka Magiere, są jakieś kolwiek szanse na jego angaż w NASZYM KLUBIE.
Na ten moment nie widzę zbyt wielu logicznych kandydatur na stanowisko trenera, Urban nie możliwy, Skowronek hmmm?, Pana Dudka też bym nie brał.
NA ZAWSZE ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!
Avatar użytkownika
warrior 82
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2011-06-25, 12:01 pm
Lokalizacja: Będzin / Warpie

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez aro10 2019-09-27, 5:01 pm

warrior 82 napisał(a):Panowie, a co powiecie na Pana Jacka Magiere, są jakieś kolwiek szanse na jego angaż w NASZYM KLUBIE.
Na ten moment nie widzę zbyt wielu logicznych kandydatur na stanowisko trenera, Urban nie możliwy, Skowronek hmmm?, Pana Dudka też bym nie brał.


Albo asystent Jacka z Zagłębia i Legii... Tomasz Łuczywek. Popieram mocno obie kandydatury, chociaż Jacka pewnie PZPN nie puści z młodzieżówki
aro10
 
Posty: 188
Dołączył(a): 2014-08-23, 12:03 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez maniek-75-75 2019-09-27, 5:24 pm

Artur wracaj i tyle
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2019-09-27, 6:03 pm

Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez GrubyPerez 2019-09-27, 6:12 pm

August napisał(a):Ma ktoś niewyczerpany limit?: https://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec ... owiec.html


ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC : trzech kandydatów na stanowisko trenera

W Sosnowcu doszło w piątek do poważnych zmian. Po przegranym w fatalnym stylu meczu z ŁKS-em Łódź (0:3) w ramach rozgrywek o Puchar Polski z drużyną pożegnał się trener Radosław Mroczkowski, który przejął zespół po spadku z Ekstraklasy.

Rozwiązano także umowy z Robertem Stankiem, byłym dyrektorem klubu, oraz Piotrem Calińskim kierownikiem drużyny.

Tymczasowym szkoleniowcem został Michal Farkas, który poprowadzi zespół w niedzielnym meczu z Odrą Opole. To jednak rozwiązanie awaryjne, bowiem Słowak nie ma licencji uprawniającej go do samodzielnej pracy w I lidze.

Wróci Dariusz Dudek?
Po zwolnieniu Mroczkowskiego na trenerskiej giełdzie pojawiło się kilka nazwisk. Między innym Artura Skowronka, który dopiero co pożegnał się ze Stalą Mielec, oraz związanego z GKS-em Bełchatów Artura Derbina. – Miło, że dobrze wspomina się mnie w Sosnowcu, ale mam w Bełchatowie robotę do wykonania. Nigdzie się nie wybieram – mówi Derbin.

Zarówno Derbin, jak i Skowronek pracę w kolejnym klubie I ligi mogliby podjąć dopiero od rundy rewanżowej. Zagłębie tymczasem potrzebuje trenera teraz.


Z naszych informacji wynika, że kandydatów do pracy na Stadionie Ludowym jest trzech. Zbigniew Smółka, ostatnio szkoleniowiec Widzewa, Grzegorz Niciński, związany wcześniej z Chrobrym Głogów, oraz Dariusz Dudek, który wprowadził Zagłębie do Ekstraklasy, ale pożegnał się z klubem, gdy słaby kadrowo zespół przegrywał mecz za meczem.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez wojtaszko 2019-09-27, 6:33 pm

Jeżeli Dudek zostanie trenerem dostanę zakaz stadionowy k***a jak można wogole brać pod uwagę takiego osla
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez robus1906 2019-09-27, 7:03 pm

wojtaszko napisał(a):Jeżeli Dudek zostanie trenerem dostanę zakaz stadionowy k***a jak można wogole brać pod uwagę takiego osla


Bo dobry trener ,i wprowadził nas do ekstraklasy ,a takie osły jak ty niech dostają zakazy stadionowe ,i chyba dostaniesz bo Dudek blisko chyba ze coś się zmieni do poniedziałku
robus1906
 
Posty: 158
Dołączył(a): 2008-08-18, 5:34 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2019-09-27, 7:17 pm

robus1906 napisał(a):Dudek blisko chyba ze coś się zmieni do poniedziałku

To przyklepane?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników