Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez RUDI 2016-05-08, 12:48 pm

Najciekawsze chwile i tak przed nami ,jeżeli na wtorkowym meczu zobaczymy drużynę z jesieni to będzie oznaczało że do końca sezonu powinni grać tylko za "strawę" w 3kolorach, jeżeli znowu wyjdzie grupa "biegaczy po boisku " to właściciel/miasto powinno rozgonić to towarzystwo w piz..u (prezesa/zarząd/trenerów)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2016-05-08, 1:31 pm

krysteksc napisał(a):
August napisał(a):A interesu pilnuje im na miejscu m.in. Jaroszewski

I właśnie dlatego on powinien jako 1 wylecieć a ten tatuaż swój mógłby sobie na tyłku zrobić znaczyłby pewnie tyle samo. Na układy nie ma rady :czerwona:

Układy były, są i wszędzie będą. Tyle, że u nas powodują, że klub, pieniądze podatników itd... pisząc delikatnie, traktuje się bardzo przedmiotowo. Natomiast przykład Jaroszewskiego pokazuje, że czym innym jest bycie wytatuowanym trójzębem kibicem, a czym innym jest bycie Prezesem Spółki z nadania leśnodorskoczechowskokopciowochęcińskiego. To już zupełnie inna bajka.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez krysteksc 2016-05-09, 10:46 am

http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ii-liga,jacek-magiera-blisko-zaglebia-sosnowiec,artykul,671200,1,12479.html
Z artykułu wynika, że celem przed Magierą będzie ponowa próba atakowania ekstraklasy skąd mają niby takie informację bo ja się zaczynam już gubić w tym wszystkim.
krysteksc
 
Posty: 365
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2016-05-09, 5:49 pm

- Oczywiście nie mogę zagwarantować, że Artur Derbin będzie prowadził zespół do końca sezonu. Bo jak przegramy trzy następne mecze, to trzeba się będzie nad tym zastanowić.

Zdaje się, że Prezes nie był do końca szczery. Raczej czekano już na pierwsze lepsze potknięcie Derbina. A, że przed meczem z Bytovią były już przecieki nie można wykluczać, że grajki nie miały motywacji aby umierać za trenera. Takie są moje odczucia. Czy Magiera to dobry wybór ? Doświadczenia jako trener ma niewiele więcej niż nasze trio. Ale wiadomo, że życie pisze różne scenariusze.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Blajpios 2016-05-09, 5:54 pm

Co do Jacka Magiery. Dla mnie - niestety, bo to musi niestety paść, jeszcze przed pytaniem o to, czy sensowne z punktu widzenia możiliwości trenerskich jest jego angaż - otóż, niestety na pierwszym miejscu jest pytanie: z czyjego nadania miałby tu być, jako reprezentant czyich interesów. Co prawda obawiam się, że niewiele zdołają osiągnąć kibice przez takie forumowe zapytania, nie mają one realnej siły względem formalno-pranych umocowań (pamiętamy, jaki jest skład Rady Nadzorczej, czyi reprezentanci są? jak Miasto się, o ile się nie mylę,cieszyło, że ciężar zmniejsza sobie itd itp). Niemniej - by realną sytuację znać, by choćby wiedzieć, czy warto się żołądkować, gardłować, zabierać tu głos, radzić i doradzać - to najpierw trzeba by mieć realną odpowiedź właśnie na to pytanie o "umocowanie J. Magiry, jego zadania (chodzi o odpowiedź nie "piarową", "dla prasy", "pod publikę", co przecież umieją robić; niestety, obawiam się, że ta odpowiedź też raczej nie będzie, co do faktów, uzyskana).
PS. Co do Prezesa Jaroszewskiego, czy był szczery, czy nie. Najbardziej w cytowanym artykule ze Sportu ubawiło użyte sformułowanie, opisujące sytuację podczas telefonicznej rozmowy na temat zmiany trenera. Już sformułowania "górne" (by nie napisać inaczej) na wstępie, jak to rozmowa była podczas oglądania przez Prezesa meczu Realu z Manchesterem: zapowiadała niezłe kawałki. Hit jednak, to coś w rodzaju: Prezes coś tam odpowiedział czy nie odpowiedział "oczywiście, jak wytrawny dyplomata"... No, no. Niestety i tu. Nietety - bo dość "stylizowany dla kolegi" ten artykuł wyglądał.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2016-05-09, 6:24 pm

Wystarczy żeby siwy na zasadzie "nowej miotły" zrobił dwa remisy, kolejne trzy punkty dopisujemy za Dolcan i konczymy sezon, a dalej niech sie do roboty zabiera nowy trener. Mam jednak dziwne przeczucie, że jeśli siwy naorawdę dostanie wolna rękę i nikt mu sie nie bedzie wtrącał, to zrobi wiecej niz dwa punkty. A może jutro dla otuchy przywitać ich brawami...
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez jackie57 2016-05-09, 6:28 pm

W Zagłębiu ważniejsze jest ego niektórych osób niż awans drużyny.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2016-05-09, 6:33 pm

novack napisał(a):Mam jednak dziwne przeczucie, że jeśli siwy naorawdę dostanie wolna rękę i nikt mu sie nie bedzie wtrącał, to zrobi wiecej niz dwa punkty.


Czemu tak sądzisz ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2016-05-09, 6:49 pm

Wydaje mi się (nie mam żadnej konkretnej wiedzy), że siwy ma zdecydowanie wiekszą wiedze od Derbina i wierzę, że jesli pozwoli mu sie ją wykorzystać i autorsko zestawić skład to potrafi zrobic wiecej niż Derbin. Wiem, że ma bardzo ograniczone ramy, że już tylko może rotować tym składem który już jest, ale na bazie tych zawodników których mamy, mozna zestawić kilka różnych drużyn, np. jeśli całkowicie lkeży nam prawe skrzydło, można przesunać do przodu Siarę który świetnie gra w ofensywie, ma dokładne wrzutki i wiele asyst, ale w destrukcji mocnoi szwankuje. W jego miejsce wskakuje Fonfara, ktory nawet w tej rundzie sprawdził sie na boku obrony itd itp. Dla mnie papierkiem lakmusowym będzie wystawienie, lub nie Sołowieja.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2016-05-09, 7:12 pm

novack napisał(a):Dla mnie papierkiem lakmusowym będzie wystawienie, lub nie Sołowieja.


A Sołowiej przypadkiem nie będzie pauzował za żółte kartki ? Ale ze stoperami i tak mamy problem. Zestawienie Markowski-Wezałow już przerabialiśmy. Może jednak warto zaryzykować z młodym Krzykowskim ? O ile na prawej Fonfara były dobrym rozwiązaniem to na lewej Udovicic w destrukcji też szwankuje. Obrona w nowym sezonie będzie musiała być nowa praktycznie w całości.
Prawdę powiedziawszy nie wiem jak się odnieść do Łuczywka. Może za mocno mam ten mecz z Tychami i jego bezradność.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2016-05-09, 7:34 pm

Często słyszę tę propozycję, zeby przesunąc Żarko do pomocy, ale wtedy stanie sie jednym z kilkunastu w tej lidze szybkich skrzydłowych, bo jak wiadomo szybkośc jest podstawowym kryterium dla skrzydlowego, a takiego bocznego obrońcy nie ma drugiego w lidze. Żarko popełnia błedy w obronie, ale zauważ, że nie dlatego, ze zapędził sie i nie zdążył wrócić, on wraca, jest juz w tylach, i daje sie ograć. Jaki wniosek? Pracowac, pracować i jeszcze raz pracowac nad tym elementem. Niestety to chyba juz nie nasz problem, bo nie zatrzymamy go.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-05-09, 7:52 pm

W części opisowej do jutrzejszego meczu jest info Sołowiej żółte kartki -
nie wystapi.
Szanowny Blajpiosie - co się tyczy trenera czy kandydata na trenera Pana
Magiera - jest wiadomo , ze wiele czasu spędził w Legii Warszawa jako
zawodnik a potem jako trener. I to jest kierunek z którego przybywa ja
użyłbym określenia rekomendacja a czy Własciciel skorzysta z tej osoby
jako trenera to inna sprawa. Ale przecież w tej info przewijaja się nasi
kandydaci z Forum Pan Moskal i Dzwigała(Dolcan). No cóz zobaczymy jak
się sprawa zakończy.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2016-05-09, 8:12 pm

novack napisał(a): Niestety to chyba juz nie nasz problem, bo nie zatrzymamy go.


Kontrakt mu się kończy w czerwcu ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez bbartek 2016-05-09, 9:03 pm

Jacek Magiera to kolejny eksperyment który ma być testowany u nas.
Wcześniejsze eksperymenty to :
-zmiana prezesa,
-umowa z Legia,
- transfery z Legii,
- Derbin + Łuczywek jako trenerzy ( ok do wytłumaczenia),
-Stanley jako dyr sportowy,
- przypadkowe transfery,
-jednodniowa zmiana trenera ( Artur-Stanley),
-Łuczywek jako trener na 6 dni,
a teraz Jacek Magiera z nowym asystentem ( dlaczego nie Derbin?)
Co kolejny eksperyment to...pudło. Kto za to odpowiada ?

Tak ma wygladać profesjonale zarzadzanie Klubem ?
Gdzie jest Zagłebie II ? Gdzie jest zespół juniorów ? Gdzie jest skauting ? Gdzie sa nasi wychowankowie ?
Może zamiast płytkiego PR MJ odpowie na te pytanie ?
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2016-05-09, 9:08 pm

bbartek napisał(a):Jacek Magiera to kolejny eksperyment który ma być testowany u nas.

I mnie się widzi, że Magiera to nie autorski pomysł Prezesa.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników