Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez patrios91 2017-08-21, 8:56 am

STACH PL napisał(a):Mamy nowego trenera D.Dudka cóż jak zwykle ocenimy go po 5 kolejkach,ale już możemy sobie dywagować jakie ma plusy i minusy.

+ dobry motywator szatnia raczej mu nie podskoczy
+ grał w ekstraklasie
+ ma podobno coÅ› do udowodnienia

-pierwszy raz poprowadzi seniorów sam (dotychczas II trener Niecieczy)
-nowa taktyka pewnie będzie wyglądać jak w Niecieczy
-
Zapraszam do plusowania i minusowania

Plus? - Podobno tani w utrzymaniu. Minus? - Ogromna szansa poszukiwań kolejnego trenera po rundzie lub po sezonie czyli kolejne koszty obciążające klub. Zamknięte koło i "lizanie się po fiutach" za miejskie pieniądze. Kolejny rok w dupe.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez robercik 2017-08-21, 9:04 am

Rece opadaja...
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez wojtaszko 2017-08-21, 9:10 am

Ja stanka i prezesa wyniose w środę albo ochrona mnie
wojtaszko
 
Posty: 1272
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2017-08-21, 10:26 am

Cóż. Mimo wszystko z oceną należałoby się wstrzymać. Wątpliwości budzi brak doświadczenia w samodzielnej pracy. Porównanie z Magierą tez nie do końca właściwe. Facet mimo wszystko prowadził rezerwy Legii a po wtóre mógł się do roli przygotowywać od maja. A tu runda trwa czasu nie ma. Kolejny mecz pojutrze
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2017-08-21, 2:31 pm

Ma dwie zalety, po pierwsze jeszcze nic złego o nim powiedzieć nie można i po drugie z pewnością nie będzie słabszy od Banasika, bo słabsi od Banasika w przyrodzie nie występują.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez jondek 2017-08-21, 5:32 pm

I w związku "z tem" nasuwa się pytanie:Czy kolejny raz wystrychnęli nas na dudka czy też wydudkali na strychu :lol: ? ;-)
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Michał_Wwa 2017-08-21, 6:08 pm

wojtaszko napisał(a):Ja stanka i prezesa wyniose w środę albo ochrona mnie


Zdecydowanie wyczyszczenie klubu z grajków i trenera nic nie da, obawiam się, że ten 1 punkt z ubiegłego sezonu może nam się odbijać czkawką przez następną dekadę (obym się mylił). Status extraklasowca rozwiązałby wiele problemów jak kasa czy argument do pozyskania ambitniejszych grajków jak (np. Arak)...Trzeba więc czyścic głębiej do samego spodu, czyli dyrektor sportowy i prezes. Jaroszewski powinien z własnej kieszeni pokryć pozostały kontrakt Banasika, kto mu kazał podpisywać na 2 lata z nim, czy na 3 lata z tym nieznanym Mesjaszem z Niemiec..

Proponuję białe chusteczki i okrzyki przez cały mecz "Fuera Jaroszewski, Fuera" A jak to nie pomoże to bojkot i pusty stadion dopóki nie ustąpią.
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2017-08-21, 6:46 pm

No to spadamy
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2017-08-21, 7:11 pm

Tomcjo napisał(a):No to spadamy

Na piwo oblewać awans
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez pete_zs 2017-08-21, 7:12 pm

Proponuję białe chusteczki i okrzyki przez cały mecz "Fuera Jaroszewski, Fuera" A jak to nie pomoże to bojkot i pusty stadion dopóki nie ustąpią.[/quote]

Wiem, że taka opinia jest niezbyt tu popularna,
Dla mnie jest ciekawa jedna rzecz - Jaroszewski zatrudnił Mandrysza - tak jak chcieli Kibice, Jaroszewski później wyrzucił Dudka i Markowskiego - też zgodnie z wolą kibiców. Jaroszewski wyrzucił grajków z poprzedniego sezonu - zgodnie z życzeniem większości kibiców. No i wypieprzył Banasika, czego się domagało 95 % forum. Czyli większość decyzji podejmował zgodnie z oczekiwaniami fanów :)
I nie mówię, że nie robił błędów, bo robił, w pewnych decyzjach był delikatnie mówiąc, niekonsekwentny. Ale czy jakby zostawił Mandrysza, to byłby awans ? No nie wiem, w Gieksie wygląda to raczej średnio.

Dla mnie patrząc z zewnątrz, przyświecała temu chęć awansu za wszelką cenę, co się prawie udało (w zasadzie zdecydował nieszczęsny mecz z Chrobrym).

To co będzie jak przyjdzie Prezes, który się totalnie słuchał Kibiców nie będzie. Szybciutko będzie następny do zwolnienia.

Jeszcze jedno - oddałbym Banasikowi, że jakoś tę drużynę skleił i był w grze o awans w zeszłym sezonie, choć drużyna grała b. nierówno i była również wtedy pod dużą krytyką. Jakiś tam promil zasługi Banasika w zeszłym sezonie był. W kluczowym momencie awans został zapieprzony. To fakt. Ale stawianie sprawy tak, że skoro nie awansowali w zeszłym sezonie, a Banasik kiepsko zaczął z nowym składem , to trzeba wszystkich pozwalniać, aż do klubowej sprzątaczki, jest pewną przesadą, a nawet hipokryzją, bo przecież w 99 % domagaliście się zwolnienia Banasika, co też MJ zrobił.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIÅ» SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2017-08-21, 7:17 pm

Pete trochę przeceniasz wpływ kibiców na decyzje Prezesa. Chyba że mowa o decyzyjnych a nie o ogóle.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez GrubyPerez 2017-08-21, 7:31 pm

August napisał(a):Cóż. Mimo wszystko z oceną należałoby się wstrzymać. Wątpliwości budzi brak doświadczenia w samodzielnej pracy. Porównanie z Magierą tez nie do końca właściwe. Facet mimo wszystko prowadził rezerwy Legii a po wtóre mógł się do roli przygotowywać od maja. A tu runda trwa czasu nie ma. Kolejny mecz pojutrze



Zgadzam się całkowicie w kwestii czasu na ocenę.
Bez względu na wszystko co kojarzy się pejoratywnie, to ktoś kto podejmuje się wyzwania takiego kalibru musi mieć w sobie chęć pokazania swojego profesjonalizmu, choćby i nawet, a może właśnie dlatego - dotychczas przez innych niedostrzeganego.
Być może to jest jego jedyny w życiu przystanek tramwaju do własnej sławy? Albo chociaż on to tak postrzega?

Żałował będę bądź przeciwnie (co wolę ;) ) , ale ja swój kredyt zaufania ponownie otworzę.
Ile może trwać dziadostwo, już niewiele zostało by nasi piłkarze do kompletu meczówek włączyli szare koszulki?

Tylko niech będzie walka i - z głową - ale do przodu.
Cytując klasyka: w środę "kiełbasy do góry i golimy frajerów" :)
A potem tylko powtórka.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez pete_zs 2017-08-21, 7:35 pm

Może i przeceniam, ale popatrz, że często były to decyzje zbieżne. A propos trenera - też jak większość wolałbym po mało znanym Banasiku, trenera z tzw. nazwiskiem, ale skoro czasu nie ma, to może taka decyzja trochę pod prąd okaże się celnym strzałem. Tego bym sobie życzył, bo Kibice zasłużyli na trochę spokoju.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIÅ» SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2017-08-21, 7:45 pm

Pamietam jak Prezes na spotkaniu z liczną grupą spienionych kibiców na krytej bez mrugnięcia okiem mówił o tym że nie ma mowy o zatrudnieniu Mandrysza i wszyscy to łyknęli bez meugnięcia okiem. Poza tym twierdził, ze nie ma zamiaru przejmować się tym co ogół twierdzi bądź wypisuje na forach w czym pewnie mówił akurat prawdę wszak -jak widać- ma mocne poparcie Checinskiego w kontekście podejmowanych decyzji. Natomiast co do zatrudnienia Dudka bez względu na kontrowersje i własne wątpliwości nie mam zamiaru oceniać wyboru bo ten zweryfikuje życie. A bez wzgkędu na wszystko życzę Dudkowi jak najlepiej i nie nam zamiaru urządzać przynajmniej z tego produktu żadnej hucpy czy bojkotów. Chyba że zaczęliby przegrywać po 0-5 i wyżej.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez dakos 2017-08-21, 10:15 pm

W klubie nawet na porzadny dlugopis nie maja a Dudek popdisuje kontrakt dlugopisem za 50 gr
dakos
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2007-05-12, 5:07 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników