Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2014-10-26, 6:37 pm

Kończąc polemikę z Tobą wyjaśniam, że kluby i klubiki ktore awansowaly z tej zaściankowej ligi w ostatnich siedmiu sezonach, nie miały w sztabie czarodzieja z zającem w cylindrze. Wystarczył w miarę rozgarnięty trener znający się na tym co robi i za co mu płacą. W jednym z ostatnich Cafe Futbol gościem był Pan Pawłowski, aktualny trener Śląska Wrocław. Facet ktory naprawdę zna się na trenerce, zdementował te wszyskie legendy pseudo fachowców opowiadajacych o potrzebnym długim okresie na wprowadzenie nowego stylu, nowej taktyki, nowego ustawienia. On twierdził, że jemu wystarcza tydzień i drużyna gra nowym ustawieniem. Przypominam, ze to właśnie ten facet wrócił Milę polskiej reprezentacji. Powiedział Mili, że ma nadwagę i jeśli nie zrzuci wagi, to mimo, że jest gwiazdą u niego grał nie będzie, a że Mila jest inteligentnym facetem, nie obraził sie i nie strzelił focha, tylko zrzucił 10 kg i eksplodował formą. Wyniki i miejsce w tabeli Śląska mówią same za siebie. Można? Można!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5704
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez szajba555 2014-10-26, 10:23 pm

Też w myślach krążą mi takie osoby związane z naszym rodzimym futbolem a mianowicie są nimi Tomasz Hajto i Veselin Djoković czy na tego pierwszego byłoby nas stać to w 95% wątpię ale ponoć to taki Okuka lub Nawałka w młodszym wydaniu :) a Djoković dlatego że zaliczył jakieś tam epizody w trenerce i może pod patronatem Okuki coś by zdziałał Berg w Legii działa pod patronatem Sir Alexa Fergusona dzwoni po rady i takie tam ale żeby pan Veselin umiał robić taką suszarę w szatni jak Okuka co by się naszym zawodnikom przydało to jestem za. Ale w najlepszym wypadku kto by nie marzył o panu Drago jako trenerze ? jestem ciekawy co by to było jak by dajmy takiego Radzia Kursę op###dolił :lol: ale na takiego Hajtę ktoś z was ma rację że na takie nazwisko znaleźć można by było jakiegoś sponsora np . Deutsche Bank lub Praktiker niż robienie drugiego Piotrogrodu przez tą całą socjaldemokratyczną klikę na linii prezydent-wiceprezydent-prezes-trener czyli lewak- niedojda - ciemniak -partacz nie chcę obrażać tych czterech osób ale z hokejem usiłowali się zabawić w nekrofilię a teraz ten stary nadęty komuch Górski z tą swoją lady Kopeć chcą się zabawić w to samo na piłce nożnej . Z Sosnowca do Dąbrowy jeździ autobus linii 55 który z tyłu miał reklamę tego moskiewskiego starego cwela idąc kiedyś w stronę Gołonoga mało nie dostałem białej gorączki nawet w sąsiednich miastach ta reklama z zakazanym ryjem wiadomo jak działa na kibiców i fanów Sosnowieckiego Zagłębia i nie tylko przypominam jeszcze raz Zagłębiacy głosujcie na kogo chcecie tylko nie na tego stalingradzkiego cwela i jakichś tam z pEłO oraz partii PisUaR !!! . Chcecie na Ludowym klimatu jak za dawnych lat to Zagłębiacy z każdych dzielnic Sosnowca 16 listopada macie szansę wyciągnąć nasz klub z tego socjaldemokratycznego marazmu prezes alla Marta Ostrowska i trener dwulicowy partacz muszą polecieć !!!!! . Polecam obejrzeć http://youtube.com/watch?v=aLrK1L6RrwY ponoć pan Jaroszewski jest naszym kibicem przychodzi na mecze Zagłębia z synem nikogo nie chcę szantażować ale mimo to że kieruje jednym z najstarszych klubów sportowych w Polsce pod dyktando starego lewackiego szmatławcy to nie życzę panu prezesowi tego co przeżył ten pan w 4 minucie ponoć fanatycy Motoru włamali mu się do mieszkania i zniesławiali go na okrągło ale też bym chciał tego aby to był koniec tej socjaldemokratycznej kliki wyżej wspomnianej przeze mnie socjaldemokratyczna dla tego że śmierdzi komuną na kilometr bo jeśli obalimy Górskiego to poleci ciemny prezes i trener partacz a jeśli będzie wręcz przeciwnie to zatoniemy niczym Titanic ;-( cóż poradzić taka prawda
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez MirosławaSmyła 2014-10-27, 4:46 pm

[quote=STACH PL"]Drużynę z paroma wyjątkami mamy na poziomie pierwszej ligi słyszałem nawet że kadrowo jesteśmy 'Realem' tej ligi :lol: Więc Mirosławo nie pierd.. potrzebny fachowiec od zaraz :!:[/quote]
Kto opłaci tego fachowca, nowe władze miasta? Jeden fachowiec Ojrzyński już był i wyniku nie zrobił.
novack napisał(a):Kończąc polemikę z Tobą wyjaśniam, że kluby i klubiki ktore awansowaly z tej zaściankowej ligi w ostatnich siedmiu sezonach, nie miały w sztabie czarodzieja z zającem w cylindrze. Wystarczył w miarę rozgarnięty trener znający się na tym co robi i za co mu płacą.

STACH PL, chciałby fachowca, Ty mówisz, że wystarczy "w miarę rozgarnięty trener". Patrzysz z perspektywy tych klubów, którym udało się awansować, a ile było takich klubów które miały w miarę rozgarniętego trenera, a nie udało im się tego dokonać? Ile było takich sytuacji, że rozgarnięty trener przechodził do innego klubu i tam nagle okazywało się, że jego rozgarnięcie jest o wiele mniejsze niż się wszystkim początkowo wydawało.
MirosławaSmyła
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2014-10-27, 9:13 pm

Gejksa zwolnila Moskala. Ale Jaroszewski go nie zatrudni nawet jakby pracowal za darmo . Wszak mamy gieniusza
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7042
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez szajba555 2014-10-28, 10:56 am

To ja proponuję zebrać na mecz z Kotwicą komplet publiczności i dać do zrozumienia tym dwóm niedojdom jakimi są prezes i trener uwziąść się na nich trzeba od tego meczu i udowodnić że prezes chujoza i trener partacz nie są mile widziani na Kresowej chodzi mi o zniesławienie słowne tak się o awans nie walczy :twisted: bo prezes chodź szacunku do swojego klubu nie ma za grosz bo jeżeli by było przeciwnie to by olewał starego moskiewskiego skurwysyna Kazia Górskiego a Smyłę zwolnił by dawno mimo to że to ponoć jego funfel z przed kamery
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2014-11-05, 8:06 pm

W kontekście tego co ogłosił we wtorek na spotkaniu przedwyborczym Górski (szczegóły w wątku o przeglądzie prasy) wydaje się, że nie mamy szansy na trenera fachowca z nazwiskiem i dorobkiem. Żaden szanujący się trener z ambicjami nie pozwoli sobie na taki układ jaki nam zafundowano w poprzednich sezonach, czyli bajki o awansie dla głupich, miejsce w tabeli blisko czołówki z niewielką stratą, tak by nie gasła nadzieja i była frekfencja, a w ostatnich kolejkach porażki u siebie z Uczniowskim Klubem Sportowym który już został zdegradowany. Takie rzeczy tylko u pewnego operatora telefonii komórkowej i w układziku koleżeńsko-partyjno-urzędowym, takim właśnie jaki jest w Sosnowcu. W tej sytuacji wuefista przez niektorych żartobliwie zwany trenerem, wydaje się niezatapialny. Zresztą w tej sytuacji trener fachowiec nie jest potrzebny i pewnie nie jest poszukiwany.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5704
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez szajba555 2014-11-05, 8:28 pm

[quote="novack"]W kontekście tego co ogłosił we wtorek na spotkaniu przedwyborczym Górski (szczegóły w wątku o przeglądzie prasy) wydaje się, że nie mamy szansy na trenera fachowca z nazwiskiem i dorobkiem. Żaden szanujący się trener z ambicjami nie pozwoli sobie na taki układ jaki nam zafundowano w poprzednich sezonach, czyli bajki o awansie dla głupich, miejsce w tabeli blisko czołówki z niewielką stratą, tak by nie gasła nadzieja i była frekfencja, a w ostatnich kolejkach porażki u siebie z Uczniowskim Klubem Sportowym który już został zdegradowany. Takie rzeczy tylko u pewnego operatora telefonii komórkowej i w układziku koleżeńsko-partyjno-urzędowym, takim właśnie jaki jest w Sosnowcu. W tej sytuacji wuefista przez niektorych żartobliwie zwany trenerem, wydaje się niezatapialny. Zresztą w tej sytuacji trener fachowiec nie jest potrzebny i pewnie nie ten układzik o którym pi sześć ja bym nazwał ostrzej że to socjaldemokratyczna klika
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez bbartek 2014-11-09, 11:31 am

Oczywiście Trenera Smyłę broni tabela ( 3 punkty straty do lidera) i..Prezes :(
Ale oprócz tabeli w Klubie profesjonalnym i mającym ambicje grać w wyższej klasie rozgrywek
ważne jest czy młodzi zawodnicy podwyższaja swój poziom piłkarski, poznaja i uczą się nowych elementy taktyki, rozwijaja sie pod wzgledem osobowym, ciesza sie z każdego meczu i pokazuja ambicje .

Dotychczasowa praca Trenera Smyły jest zaprzeczeniem takiej sytuacji i dowodem ,że żaden z zawodników nie podnosi swoich umiejetności piłkarskich a jest wręcz przeciwnie. Przykłady: Ryndak, September,Szatan,Arak..właściwie mogę tu wymienić cała drużyne.

Niepokojacy jest poziom gry bramkarzy...

Ten Titanic zatonie z Kapitanem Smyłą nawet, jężeli awansujemy do I ligi to będziemy dostawali bęcki chyba,że zmienimy Kapitana Smyłe teraz ( po rundzie jesiennej) , ale po co czekać ..?
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Anakin 2014-11-10, 12:57 pm

bbartek napisał(a):Oczywiście Trenera Smyłę broni tabela ( 3 punkty straty do lidera) i..Prezes :(

Prezes- tak. Tabel- nie. Tylko przy meczach na Ludowym powinniśmy mieć 5-6 pkt minimum więcej. I mieć wszystkich w... Za sobą.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2014-11-10, 2:05 pm

Jesli myslec o trenerze w miare tanim ale z doswiadczeniem. Zeby znal nasze srodowisko i byl ambitny. I zeby zaden kibic nie krzyknal po jednym meczu przegranym wyp... do bytomia . To jest taki. Nie wiem czy by sie zgodzil bo ceni sobie swiety spokoj i woli prace z mlodzierza . W mlodej ekstraklasie zdobyl mistrza i vice . Prowadzil na zastepstwie w krotkich epizodach klub ekstraklasy. Byl asystentem wielu dobrych trenerow. Mimo mlodego wieku poznal dzialanie bogatego klubu od podszewki i ma wiecej doswiadczenia od. wszystkich naszych trenerow ktorzy ostatnio kaleczyli rzemioslo w Sosnowcu. A i jest uefa pro .TOMASZ KULAWIK . Oczywiscie nie jest to gwarancja sukcesu ale przynajmniej gwarancja rzetelnej pracy.
Tomcjo
 
Posty: 7042
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez szajba555 2014-11-12, 1:31 pm

Ale co do Kulawika też mam obawy które dotyczą pieniędzy też narzekacie na bramkarzy że ich bronienie pozostawia wiele do życzenia tu też trzeba trenera ale Pesković zajęty przez paprykarzy,Dowhań na dzień dzisiejszy na pewno nie chciał by pracować u nas :redface:,młodzi Legioniści którzy święcili mistrza w 2006 roku dziś grają w brytyjskich potęgach jak między innymi Arsenal do tego prowadzi tavarisz Kazik . Jak byłby on dobry to nasze akcje dawno by sprzedał jak mamy mieć jakiegoś sponsora to już wolę aby to była jakaś zagraniczna firma bo może będziemy przez kilkanaście lat grali w ekstraklasie nie przerwanie :) a po mojemu to dla tego żeby nas sponsorował taki Arceroll Mittal niż jakiś Józef Wojciechowski, Osuch albo Drzymała i to być może zaprocentuje to że właściciel naszego klubu będzie uczciwy
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez STACH PL 2014-11-15, 4:45 pm

Niestety mój faworyt obecnie pracuje w Niecieczy,ale ostatnio wolny jest np Brzęczek,Moskal..
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez jackie57 2014-11-15, 5:28 pm

Owszem, zmiana trenera wydaje sie konieczna, ale i wzmocnienie składu byłoby pożądane. Zapewne jednak znów wszystko rozbije się o pieniądze.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2014-11-15, 7:18 pm

Cóż, ewentualna zmiana trenera, która tak czy owak nadchodzi wielkimi krokami będzie neiwatpliwie kleską Jaroszewskiego. Wszak Smyła nie tylko został przez niego zatrudniony ale i przez caly czas chołubiony. Zapewne nie tylko jako kolega ale i trener z dłuższą perspektywą pracy i budowy zespołu. Dzis wiemy, że przyszłości ze Smyłą nie ma. Co zrobi Prezes ? Przetrzyma jeszcze trochę czy też w końcu coś zrobi. Źle, jesli będzie przesuwał decyzję w czasie albo pozwoli pracować Smyle wiosną. Niedobrze, bo zwolnieniem przyzna się do pomyłki. Ale nie jest mi z tego powodu żal Prezesa. Odnoszę wrażenie, ze Jaroszewski jest jak chłopiec, który dostał ulubioną zabawkę. Tyle, że klub z takimi tradycjami i kibicami to nie zabawka. Odpowiedzialnośc za trenera ponosi bezpośrednio Prezes jako jego pracodawca i osoba, która go zatrudniła. Poza tym, po 1,5 roku rzadów klub jest nadal w stagnacji. Dlatego uważam, że razem ze Smyłą rezygnację powinien złozyć Jaroszewski. Jeśli naprawdę ma ten klub w sercu, a nie w swojej demagogii, nie powinien robić mu krzywdy i odejść. Bo na stanowisko sie nie nadaje nie tylko on.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez szajba555 2014-11-15, 11:38 pm

Temat staje się co raz bardziej aktualny i rozgrzewa się do czerwoności . Ja natomiast chciałbym widzieć w gazetach i lokalnych tabloidach artykuł pod tytułem " Mirosław smyła nie jest już trenerem Zagłębia "
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kanciak, novack, petromar, Tomcjo