Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez STACH PL 2014-11-16, 9:42 am

A może jest tak że piłkarze i trener chcieli spuścić ze stołka Górskiego, a po wyborach wygrają wszystkie mecze ;-)
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2014-11-16, 10:35 am

To już osiem lat go spuszczają grając chujnię.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez comitam 2014-11-16, 12:13 pm

myślę,że na mecz z Legionovią powinna się stawić jak największa liczba kibiców i przez cały mecz głośno śpiewać; SMYŁA WON! WYPIE :czerwona: AJ STĄD!!!. ośmieszanie go przed piłkarzami może przynieść efekt,że odejdzie bo podanie się do dymisji nie rozwiąże problemu gdyż kolega tej dymisji nie zatwierdzi.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez GrubyPerez 2014-11-16, 12:19 pm

szajba555 napisał(a):Temat staje się co raz bardziej aktualny i rozgrzewa się do czerwoności . Ja natomiast chciałbym widzieć w gazetach i lokalnych tabloidach artykuł pod tytułem " Mirosław smyła nie jest już trenerem Zagłębia "

Panowie zauważyli zmianę jakościową ?
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2014-11-16, 12:24 pm

Od wczoraj co 15 minut sprawdzam na stronie, czy JUŻ pojawiła się informacja o wyjebaniu w kosmos Smyły, ciągle jej nie ma, ale nie wyobrażam sobie sytuacji, by do poniedziałkowego popołudnia się nie pojawiła. I jeszcze jedna ważna sprawa, uczciwość panie Prezesie nakazuje, by na wypowiedzieniu podać prawdziwą przyczynę rozwiazania umowy, czyli brak kompetencji, brak, wyników, brak wiedzy fachowej, brak charyzmy. Amen!
A z innej beczki, to z Perezem na krytej byłem świadkiem pyskówkim Giela ze starszym kibicem. Panowie dość stanowczo wyrażali swoje opinie, Giel miał pretensje o krytykę jego gry i gry Zagłębia. Na zakończenie Giel pewien swoich racji, urażony krytyką stwierdził "pogadamy po zakończeniu rundy jesiennej". No to właśnie runda się zakończyła... w środku tabeli i z beznadziejną grą. Zapraszamy zatem do rozmowy, a może tutaj Pan Giel coś napisze?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez LucasUSA 2014-11-16, 12:58 pm

STACH PL napisał(a):A może jest tak że piłkarze i trener chcieli spuścić ze stołka Górskiego, a po wyborach wygrają wszystkie mecze ;-)


Haha, dokladnie o tym samym wczoraj pomyslalem :lol:
LucasUSA
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 2003-09-26, 4:14 am
Lokalizacja: New Jersey

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez RUDI 2014-11-16, 1:10 pm

Tak ,tak, najemnicy zaangażowani w politykę regionu/miasta ,dzisiaj tu, jutro tam. ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez pyla 2014-11-16, 1:50 pm

novack napisał(a):Od wczoraj co 15 minut sprawdzam na stronie, czy JUŻ pojawiła się informacja o wyjebaniu w kosmos Smyły, ciągle jej nie ma, ale nie wyobrażam sobie sytuacji, by do poniedziałkowego popołudnia się nie pojawiła. I jeszcze jedna ważna sprawa, uczciwość panie Prezesie nakazuje, by na wypowiedzieniu podać prawdziwą przyczynę rozwiazania umowy, czyli brak kompetencji, brak, wyników, brak wiedzy fachowej, brak charyzmy. Amen!
A z innej beczki, to z Perezem na krytej byłem świadkiem pyskówkim Giela ze starszym kibicem. Panowie dość stanowczo wyrażali swoje opinie, Giel miał pretensje o krytykę jego gry i gry Zagłębia. Na zakończenie Giel pewien swoich racji, urażony krytyką stwierdził "pogadamy po zakończeniu rundy jesiennej". No to właśnie runda się zakończyła... w środku tabeli i z beznadziejną grą. Zapraszamy zatem do rozmowy, a może tutaj Pan Giel coś napisze?

Ja byłem pewny że ta informacja pojawi się tuż po kompromitacji w Niepołomicach, ale przyznam się że zaczynam powątpiewać że cokolwiek się pojawi nawet slowo Pana Prezasa PRZEPRASZAM :redface:
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2014-11-16, 2:06 pm

Zaraz po meczu, to byłoby, że nerwowy ruch, że nie przemyślane, nie dyplomatycznie po prostu, a w poniedziałek można powiedziec, że odpowiedzialna decyzja, poprzedzona długą refleksją. Jaroszewski miał bardzo dużo czasu na rozmowy z potencjalnymi nastepcami szarlatana, bo już od porażki z amatorami z Rozwoju wiadome było, że potrzebna jest zmiana, więc mam nadzieję, że tym razem zachował się profesjonalnie, wybadał rynek i ma najlepszego, aktualnie wolnego następcę.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez GrubyPerez 2014-11-16, 2:30 pm

novack napisał(a):Zaraz po meczu, to byłoby, że nerwowy ruch, że nie przemyślane, nie dyplomatycznie po prostu, a w poniedziałek można powiedziec, że odpowiedzialna decyzja, poprzedzona długą refleksją. Jaroszewski miał bardzo dużo czasu na rozmowy z potencjalnymi nastepcami szarlatana, bo już od porażki z amatorami z Rozwoju wiadome było, że potrzebna jest zmiana, więc mam nadzieję, że tym razem zachował się profesjonalnie, wybadał rynek i ma najlepszego, aktualnie wolnego następcę.


czyli Brzęczka.

teraz właśnie trzeźwieje i jak rano dojdzie do tych samych wniosków co my wczoraj to w poniedziałek będzie oświadczenie. honorowe , że niby smyła ( c*** ci w ryj patafianie, nigdy nie napiszę twojego nazwiska z dużej litery ), sam się pod(d)ał .
Tu nie chodzi Panowie o to ,że nadal są szanse na awans, bo to oczywiste, ale o to żeby za chciejstwem stały jakieś umiejętności i , co niezmiernie istotne -charyzma. Nie wystarczy się napierdolić w Trzech Kolorach i wrzeszczeć o ambicjach i płakać że nikt mnie nie rozumie.
U mnie w domu jak pierdnę to żona mówi, że smyłę puściłem.
Nigdy żaden trener nie miał aż tak niskich notowań.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2014-11-16, 3:10 pm

novack napisał(a):Jaroszewski miał bardzo dużo czasu na rozmowy z potencjalnymi nastepcami szarlatana, bo już od porażki z amatorami z Rozwoju wiadome było, że potrzebna jest zmiana, więc mam nadzieję, że tym razem zachował się profesjonalnie, wybadał rynek i ma najlepszego, aktualnie wolnego następcę.


Obyś miał rację. Tyl, że ja po takich spotkaniach jak z Puszczą oczekiwałem od Prezesa wpierw staropolskiego "przepraszam" Wszak wieloletni kibic z tatuażem itd... I co ? Od meczu z Niepołomnicami minęła ponad doba. Tak trudno zachować się w tym względzie honorowo ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez django 2014-11-16, 3:22 pm

Wy się naprawdę spodziewacie, że go Jaroszewski wypierdoli?
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2014-11-16, 3:33 pm

django napisał(a):Wy się naprawdę spodziewacie, że go Jaroszewski wypierdoli?

Myślisz, że aż tak sie kochają? :)
Na kazdym meczu na krytej widuję Grzegorza Kapicę, byłego trenera Chojniczanki, który "zrezygnował" ze względu na brak wyników. Pewnie byłby zainteresowany, bo nie sądze, że Ślązak z Rudy Śląskiej nagle kibicuje Zagłębiu, ale czy to byłby dobry wybór? Wątpię.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2014-11-16, 3:59 pm

novack napisał(a):django napisał(a):
Wy się naprawdę spodziewacie, że go Jaroszewski wypierdoli?
Myślisz, że aż tak sie kochają?


Podejrzewam, że na dzień dzisiejszy jest to mało prawdopodobne. Zastanawia mnie na ile Jaroszewski ma swiadomość brnięcia w opcji ze Smyłą w ślepy zaułek. Na ile przedkłada to kolesiostwo na pperspektywy, które - nawet laik to zauważy - są marne. Wierzy w cuda ? Brak umiejętności przyznania się do błędu ? Czy po prostu kretyn ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez django 2014-11-16, 4:01 pm

novack napisał(a):
django napisał(a):Wy się naprawdę spodziewacie, że go Jaroszewski wypierdoli?

Myślisz, że aż tak sie kochają? :)


Myślę, że najwcześniej jakichś zmian bym się spodziewał po ostatnim meczu w tym roku. A to i tak tylko w przypadku, jakbyśmy te dwa ostatnie mecze przegrali w kompromitującym stylu. Jeżeli grajki się sprężą i uciułają jeszcze jakieś punkty, to Jaroszewski nie będzie zmuszony, żeby wypierdolić kolegę, a jak nie będzie zmuszony to tego nie zrobi.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników